Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

28. Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton

Wyniki - 9 lipca 2017, Pobiedziska

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
#1 301354Pająk MonikaSkórzewo1982K301440-00:58:0533601:56:1100:05:3001:55:50303
#2 302325Jęczmionka-MajchrzaPoznańULTIMAte RIDERs1988K181041-00:55:1626701:56:1500:05:3001:56:06307
#3 303326Majchrzak TomaszPoznańULTIMAte RIDERs1988M1843262-00:55:1626601:56:1500:05:3001:56:06306
#4 304262Wilczyńska BeataPoznań1992K181142-01:00:1239301:56:1500:05:3001:55:49302
#5 30563Jasiński DamianPobiedziska1991M18442632300:57:0431601:56:1700:05:3001:55:56305
#6 30675Owczarczak MonikapoznańNight Runners1984K301543-00:57:2632101:56:1800:05:3001:55:41299
#7 30780Ratajczak DariuszDolskNight Runners1972M4081264-00:57:2532001:56:1900:05:3001:55:41300
#8 308251Sakowska AgnieszkaWarszawaFundacja Przetarty Szlak1988K181244-00:56:3330101:56:2500:05:3101:56:11310
#9 309499Mucha JerzyMiędzyrzecz1959M5025265-00:56:5731301:56:3400:05:3101:56:06308
#10 31021Stokowska SylwiaGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1978K301645400:57:3232401:56:3900:05:3101:56:26311
#11 311217Burzyński ŁukaszBogucinBGC Runners1987M30102266-00:54:5225601:56:4400:05:3201:56:33315
#12 31213Osak HubertPobiedziskaPobiedziska Running Team1987M301032672400:55:5028601:56:4900:05:3201:56:27312
#13 313335Wieczorek ŁukaszPlewiska1984M30104268-00:58:1834501:56:5600:05:3201:56:29314
#14 314538Staszak MariuszWierzycePobiedziska Running Team1973M4082269-00:57:1831801:56:5800:05:3201:56:10309
#15 315306WoźniakKoziegłowyTKKF MPK Poznań1960M5026270-00:57:2832301:57:0100:05:3201:56:27313
#16 316181Jaworski JakubDeszcznoSyberian Husky Team1990M1845271-00:57:1731701:57:1900:05:3301:57:02319
#17 317189Malinowski MarcinKomornikiPiotr i Paweł Marka Formy1978M30105272-00:58:5235901:57:2600:05:3401:56:59318
#18 318498Domański KrystianPoznań1992M1846273-00:58:1034101:57:3300:05:3401:56:54316
#19 319473Błażej MateuszSwarzędz1983M30106274-00:58:1034201:57:3300:05:3401:56:55317
#20 3203Krawczyk PawełPobiedziska-1978M301072752501:00:4540601:57:3800:05:3401:57:27322
#21 32146Gocałek DawidPobiedziska1987M301082762600:54:5725901:57:3900:05:3401:57:13320
#22 322185Konikowski KrzysztofPoznań1975M4083277-00:54:3923701:57:4300:05:3401:57:31324
#23 323240Czuchra PawełOSTRÓW1963M5027278-00:58:2434801:57:4700:05:3401:57:29323
#24 324311MichalskaGnieznoSłynni Kenijczycy1981K301746-00:58:0933801:58:0100:05:3501:57:35325
#25 325312Michalski AdamGnieznoSłynni Kenijczycy1980M30109279-00:58:0933901:58:0200:05:3501:57:37326
#26 326536Kazicki JerzyWitkowoWitkowo1951M609280-00:55:5929001:58:0400:05:3501:57:45327
#27 327359Bychowiec JoannaGnieznoTip-Topol1985K301847-00:56:5931401:58:1000:05:3601:57:47328
#28 328195Komorowski StefanPoznańSTRABAG1950M6010281-00:58:2834901:58:1700:05:3601:57:51329
#29 32987Nowak JakubŚremSiła i Czosnek1987M30110282-00:58:3235101:58:2300:05:3601:57:55330
#30 33084Wesołowski PawełŚremSiła i Czosnek1984M30111283-00:58:3235001:58:2500:05:3601:57:56331
#31 331507Stryjakowska MartaPoznańBULA TEAM1981K301948-00:57:5533401:58:2500:05:3601:58:09335
#32 332303Zańko ŁukaszPoznań1980M30112284-00:59:1837301:58:2700:05:3601:58:06334
#33 333315Rosół RomanPoznańHERNIK TEAM1970M4084285-00:57:4132801:58:2800:05:3601:58:15336
#34 334269Szymański PawelLeszno1980M30113286-00:59:2738301:58:3600:05:3701:57:14321
#35 335429Ekwińska KatarzynaLuboń1969K401249-00:58:4435401:58:3600:05:3701:58:04333
#36 336107Falińska KatarzynaMurowana1981K302050-00:57:4032701:58:3900:05:3701:58:04332
#37 337164Kierzek MagdalenaPoznań1993K181351-00:55:1726801:58:4700:05:3701:58:38344
#38 33853Wąsowska DagmaraPobiedziskaPobiedziska Running Team1985K302152500:56:4430701:58:4700:05:3701:58:34343
#39 339110Kubicki PiotrKościanDziki Zgon Kościan1986M30114287-00:57:3732501:58:5100:05:3801:58:15337
#40 340221Wachowiak RafałKościanKościan Team1973M4085288-00:55:5728901:58:5200:05:3801:58:22338
#41 341462Relewicz JarosławLusowo1964M5028289-00:59:1236701:58:5200:05:3801:58:25339
#42 34266Jóźwiak PiotrPobiedziska1969M40862902700:59:2137901:58:5300:05:3801:58:33342
#43 343494Bury TomaszSwarzędz1985M30115291-00:57:4633101:58:5500:05:3801:58:27340
#44 34437Iwanowska MartaPobiedziskaPobiedziska Running Team1989K181453600:58:2234701:59:0300:05:3801:58:43347
#45 34511Gawrych ArturPobiedziskaPobiedziska Running Team1982M301162922800:59:1837201:59:0600:05:3801:58:46350
#46 346288Maciejewski MaciejImielnoPobiedziska Running Team1978M30117293-00:59:2137801:59:0700:05:3801:58:45348
#47 347121Kasper JarosławPoznań1990M1847294-00:54:1122601:59:0900:05:3801:58:39345
#48 348323Skrzypczak BartoszPoznań1984M30118295-00:59:1536901:59:0900:05:3801:58:43346
#49 349197KuśnierczakPOZNAŃPINGWINY1983K302254-00:59:2037701:59:0900:05:3801:58:49351
#50 350365Rojtek WaldemarWągrowiec1970M4087296-00:59:1537001:59:1000:05:3801:58:46349
#51 351357Grzelak MarcinGnieznoSzczypiorniak Gniezno1979M30119297-00:56:0329101:59:1000:05:3801:59:02353
#52 35295Klupś MieczysławSuchy Las1959M5029298-00:59:1236601:59:1100:05:3801:58:50352
#53 35392Kucharski JakubGruszczynjku19791979M30120299-00:59:0436401:59:1200:05:3901:58:30341
#54 354183MaślankiewiczPoznań1973K401355-00:56:3430201:59:2700:05:3901:59:15354
#55 35545Gruszecki JarosławBiskupicePRESTO-TRAVEL1962M50303002900:58:1234402:00:1500:05:4201:59:44355
#56 356491Wieczorek RobertPoznań1973M4088301-00:59:1937502:00:2200:05:4202:00:01356
#57 357425Kasprowicz MartaPoznańgRUNwald Team Poznań1991K181556-00:58:0033502:00:2500:05:4202:00:13358
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !358267Urbaniak HenrykaWolsztyn1966K50257-00:58:1234302:00:2700:05:4202:00:20359
#59 359219Szeszuła MichałPoznańNight Runners1975M4089302-01:00:0638902:00:3200:05:4202:00:12357
#60 36071Chudy JarosławPobiedziska1979M301213033001:00:4540702:00:4400:05:4302:00:32361
#61 361236Skoczylas MartaPoznań1976K401458-01:00:1039002:00:5900:05:4402:00:32360
#62 36217Szczepaniak ŁukaszPobiedziskaPobiedziska Running Team1981M301223043100:59:1937402:01:0800:05:4402:00:48362
#63 363467Jędraszyk KlaudiaPaczkowo1995K181659-00:57:5433302:01:3400:05:4502:01:03363
#64 364369Loba PawełGniezno1971M4090305-01:01:0841002:01:4500:05:4602:01:09364
#65 36565Masternak MajaPobiedziska1978K302360700:59:4738502:02:0200:05:4702:01:39367
#66 366406Kliks DariuszPoznańZmęczeni już przed biegiem1970M4091306-00:58:5836102:02:1100:05:4702:01:34365
#67 367542Stolarek MichałNekla1982M30123307-00:58:1034002:02:1300:05:4702:01:35366
#68 36869Waliszka MarzenaPobiedziska1982K302461800:58:3435202:02:2200:05:4802:01:53368
#69 369148Kozajda AndrzejKoziegłowy1962M5031308-00:59:1837102:02:3200:05:4802:02:10370
#70 370544ŚmichulskiZalasewoKĘSY TEAM1969M4092309-00:59:0036302:02:4000:05:4802:02:13371
#71 371200Pająk MarcinRokietnica1977M4093310-00:58:4035302:02:5000:05:4902:02:07369
#72 372386Urbański JarosławPoznań1964M5032311-00:56:5731202:03:0300:05:4902:02:43376
#73 373239Ratajczak KazimierzKościanKościan Team1956M6011312-00:58:4935802:03:0400:05:5002:02:35373
#74 374214Woźniak TomaszKomorniki1980M30124313-00:59:2738202:03:0700:05:5002:02:29372
#75 375137Mendel BartoszRokietnicaRokietnica Biega1973M4094314-01:02:2042102:03:1500:05:5002:02:44377
#76 376497Drabek WiolettaLednogóra1985K302562-01:03:4844302:03:2300:05:5002:02:40374
#77 377162Krystkowiak TomaszPoznań1970M4095315-01:03:5044602:03:2400:05:5002:02:42375
#78 378100Cypel RemigiuszBukBukowski Klub Biegacza1983M30125316-00:58:4835702:03:3200:05:5102:03:04378
#79 37954Wciórka RobertBiskupicePobiedziska Running Team1973M40963173201:01:3341102:03:3600:05:5102:03:11380
#80 380260Olechowska MonikaPoznańNight Runners1982K302663-01:01:3341202:03:3600:05:5102:03:11379
#81 38177Naskręt DariuszMurowana1979M30126318-01:01:4041402:03:3600:05:5102:03:23382
#82 382439Błoch AlbertStęszew1988M1848319-01:00:1139202:03:4500:05:5102:03:17381
#83 38393Adamczyk MałgorzataObornikiKĘSY TEAM1973K401564-00:59:2338102:03:5000:05:5202:03:37385
#84 384411Grabowski MichałSwarzędz1986M30127320-00:58:2134602:03:5700:05:5202:03:39386
#85 385184Ochocki BartoszRokietnicaRokietnica Biega1981M30128321-01:02:1942002:03:5700:05:5202:03:26383
#86 38661Walkowiak GrzegorzPobiedziskaTKKF Płomień Pobiedziska1980M301293223301:00:2340002:03:5800:05:5202:03:31384
#87 38789Kulesza GrzegorzWrześniaNight Runners Września1967M5033323-01:01:4141502:04:1100:05:5302:03:49388
#88 388470Ludwikowska MartaKościan1992K181765-01:03:1843002:04:1400:05:5302:03:50389
#89 389501Szwacki MichałLuboń1982M30130324-00:59:5538602:04:1700:05:5302:03:45387
#90 390206Lehnhardt WiesławPoznań1970M4097325-00:59:1336802:04:3100:05:5402:04:10391
#91 391103Jarmaczyk RyszardLuboń1979M30131326-00:57:2632202:04:3200:05:5402:04:06390
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !392252Kalinowski ZygmuntPoznan1945M70+2327-01:00:4040302:05:2300:05:5602:05:03394
#93 393118Poncyliusz ArturKiekrz1975M4098328-01:00:4640802:05:3300:05:5702:05:02393
#94 394512Ritter MarekPoznańNatural Born Runners1964M5034329-00:58:4735602:05:3400:05:5702:05:25396
#95 395225Kaczmarek ŁucjaZielona GóraZielona Góro Zacznij Biegać1981K302766-01:00:0438802:05:3500:05:5702:05:06395
#96 396457Konopiński PiotrPoznań1978M30132330-00:59:0636502:05:3600:05:5702:04:54392
#97 397366Bartkowiak IreneuszPoznań1973M4099331-00:57:4633002:05:5300:05:5802:05:36398
#98 3984Kruger IngaBiskupiceBorowo-Młyn Team1986K302867901:00:4240402:05:5700:05:5802:05:33397
#99 399125Mól WojciechGniezno1968M40100332-00:58:4535502:06:1300:05:5802:06:05401
#100 400466Krieger AnnaPoznań1974K401668-01:00:3940202:06:2300:05:5902:06:12402

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności