Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

28. Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton

Wyniki - 9 lipca 2017, Pobiedziska

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10534Walewski Przemysław Poznańwszystkoobieganiu.pl1967M50110-00:39:261001:21:2300:03:5101:21:2110
#2 72540Śwital LeszekAdolfowoPCH-RUN1974M401264-00:47:046501:36:5900:04:3501:36:5572
#3 439526Nowak MartaBednary1983K303282-01:04:0345802:10:5200:06:1202:10:18436
#4 410187Bohdziewicz IzabelaBiałogard1990K181873-01:03:4544202:07:4300:06:0302:07:09410
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 205328Lirsz JustynaBiedrusko1976K40316-00:52:5219501:48:5200:05:0901:48:45209
#6 3674Majewski MichałBierzglinekSpin Force Runners1984M301032-00:44:043101:30:3600:04:1701:30:3236
#7 29838Gilwatowski BartoszBiskupicePobiedziska Running Team1976M40782592200:54:4224101:56:0100:05:2901:55:48301
#8 35545Gruszecki JarosławBiskupicePRESTO-TRAVEL1962M50303002900:58:1234402:00:1500:05:4201:59:44355
#9 37954Wciórka RobertBiskupicePobiedziska Running Team1973M40963173201:01:3341102:03:3600:05:5102:03:11380
#10 3984Kruger IngaBiskupiceBorowo-Młyn Team1986K302867901:00:4240402:05:5700:05:5802:05:33397
#11 311217Burzyński ŁukaszBogucinBGC Runners1987M30102266-00:54:5225601:56:4400:05:3201:56:33315
#12 422415Wiśniewska JoannaBolechowo1976K401976-01:03:4243902:09:1700:06:0702:08:52423
#13 189285Wesoły PiotrBolewiceKlub Biegacza Bolewice1963M5017175-00:53:2420701:48:1800:05:0801:47:50187
#14 190489Biskup MaciejBorka Wlkp1978M3066176-00:54:4224001:48:1800:05:0801:48:03191
#15 17758Wujewski MichałBorowo-Młyn1992M18331641000:52:2517701:47:2100:05:0501:47:05176
#16 61264Stefanowicz PiotrBrodowo1977M401054-00:47:227101:35:2300:04:3101:35:0761
#17 18347Matysiak DanielBugaj1985M30631691100:53:4521801:48:0000:05:0701:47:43184
#18 378100Cypel RemigiuszBukBukowski Klub Biegacza1983M30125316-00:58:4835702:03:3200:05:5102:03:04378
#19 490146Rogoziński HenrykBukBukowski Klub Biegacza1976M40123389-01:10:0248902:28:3500:07:0202:28:00490
#20 74168Krysztofiak Slawomirbydgoszcz1965M50666-00:45:034001:37:0500:04:3601:37:0277
#21 208485Stępień KrzysztofBytom Odrzański1993M1836192-00:52:5019001:48:5700:05:0901:48:24199
#22 65464Jankowski TomaszChełmiecFENIKS LEGNICA1978M302357-00:46:335501:36:2100:04:3401:36:1266
#23 464319Grzybowski MiłoszChludowo1973M40114372-01:00:0038702:16:0600:06:2702:15:40464
#24 239525Pawłowski KamilChocień1995M1839217-00:54:4324201:50:5500:05:1501:50:37240
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9481Graczyk AdrianCzarnkówbiegi.wlkp1988M1829-00:39:18901:20:5000:03:4901:20:489
#26 446401Bieda RobertCzastaryGKS CZASTARY1964M5040361-01:02:5642502:12:0600:06:1502:11:45445
#27 294407Ratajczak PiotrCzerwoankCzerwonak Biega1960M5024257-00:54:5926001:55:3800:05:2801:55:35297
#28 225241Janas DariuszCzerwonakBiegacze Juniora - Runners Team1975M4057206-00:54:4925001:49:5900:05:1201:49:48227
#29 263172Jaśkowiak AgnieszkaCzmoń1977K40527-00:55:5128701:53:2600:05:2201:53:08262
#30 316181Jaworski JakubDeszcznoSyberian Husky Team1990M1845271-00:57:1731701:57:1900:05:3301:57:02319
#31 30780Ratajczak DariuszDolskNight Runners1972M4081264-00:57:2532001:56:1900:05:3001:55:41300
#32 211443Jessa AndrzejDrawsko1971M4051195-00:52:2517901:49:0700:05:1001:48:41208
#33 466367MarcinkowskiFałkowoMarcinki1971M40115374-01:04:0145502:17:0900:06:3002:16:50467
#34 455208Kentner MaciejGDYNIA1969M40110366-01:01:4741702:14:3300:06:2202:14:14457
#35 47270PrzybylskiGnieznoUKS Gniezno Biega1969M40841-01:33:0550701:33:0900:04:2401:33:0447
#36 324311MichalskaGnieznoSłynni Kenijczycy1981K301746-00:58:0933801:58:0100:05:3501:57:35325
#37 69135Chłopicki MichałGnieznoVelux-Gniezno1981M302461-00:47:277201:36:2500:04:3401:36:1165
#38 325312Michalski AdamGnieznoSłynni Kenijczycy1980M30109279-00:58:0933901:58:0200:05:3501:57:37326
#39 327359Bychowiec JoannaGnieznoTip-Topol1985K301847-00:56:5931401:58:1000:05:3601:57:47328
#40 351357Grzelak MarcinGnieznoSzczypiorniak Gniezno1979M30119297-00:56:0329101:59:1000:05:3801:59:02353
#41 364369Loba PawełGniezno1971M4090305-01:01:0841002:01:4500:05:4602:01:09364
#42 125379Janusz KrzysztofGniezno1976M4034114-00:50:0313101:42:3500:04:5101:42:23124
#43 127290Więckowski JacekGnieznoVelux-Gniezno1973M4035116-00:49:1811401:42:4100:04:5201:42:26126
#44 399125Mól WojciechGniezno1968M40100332-00:58:4535502:06:1300:05:5802:06:05401
#45 147495GruszczyńskiGniezno1982M3049135-00:53:3921501:44:2400:04:5601:44:12147
#46 151145Kasznia RadosławGniezno1986M3050139-00:50:5614501:44:5100:04:5801:44:42151
#47 161129Moczulski HenrykGnieznoVELUX1978M3054149-00:49:3912501:45:5500:05:0101:45:38161
#48 435374Nowak MariuszGniezno1982M30138355-00:57:1931902:10:4000:06:1102:10:25438
#49 226521Dąbek ArkadiuszGniezno1966M5021207-00:54:0822501:49:5900:05:1201:49:41225
#50 482305Grajkowski TomekGniezno1968M40119383-01:10:2349102:22:0200:06:4302:21:20481
#51 243395Sosiński DawidGnieznoImperial Running Team1984M3083220-00:53:4821901:51:4300:05:1701:51:30244
#52 245358Bychowiec ŁukaszGnieznoTip-Topol1986M3085222-00:56:5931501:51:5600:05:1801:51:33245
#53 249101Roszak HenrykGnieznoKlub Biegacza1968M4065226-00:54:5125501:52:1600:05:1901:52:04252
#54 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8142Gromadziński AndrzejGnieznoKPP Gniezno1973M4018-00:39:03701:20:2200:03:4801:20:208
#55 264307Powałowska DankaGnieznoSłynni Kenijczycy1978K301028-00:56:4930801:53:2900:05:2201:53:11263
#56 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !44317Hedzielska WeronikaGolęczewo1998K1816-00:46:115101:32:4200:04:2301:32:4044
#57 13923Świtała DominikGóraPobiedziska Running Team1998M1830127700:50:5714601:43:4000:04:5401:43:30139
#58 40424Świtała GabrielaGóraBiegacze Juniora - Runners Team1970K4017711001:03:1842902:06:4100:06:0002:06:16405
#59 280472Sosna RafałGortatowoKLAS Szpot Swarzędz1972M4074248-00:54:3223401:54:3800:05:2601:54:19280
#60 3328Stokowski MarcinGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1996M181129100:42:012001:30:2600:04:1701:30:2434
#61 31021Stokowska SylwiaGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1978K301645400:57:3232401:56:3900:05:3101:56:26311
#62 17520Stokowski DariuszGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1975M4045162900:49:0710801:47:1600:05:0501:47:05175
#63 47068Tokarz AnetaGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1989K1822951401:04:5946602:17:4700:06:3102:17:22470
#64 289182Zajączkowski PiotrGorzów WlkpSyberian Husky Team1972M4077254-00:54:5025201:55:0800:05:2701:54:52289
#65 63139Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.KB Zofanna Gorzów Wlkp.1980M302155-00:47:016201:35:4200:04:3201:35:3563
#66 489308Sobalski StanisławGostyń1957M6016388-01:10:0649002:27:4400:07:0002:27:05489
#67 425446Wróbel KamillaGrodzisk wlkp1978K303178-01:04:0545902:09:5000:06:0902:09:20426
#68 426155Wróbel LeszekGrodzisk Wlkp.1975M40105348-01:04:0646002:09:5000:06:0902:09:21427
#69 35392Kucharski JakubGruszczynjku19791979M30120299-00:59:0436401:59:1200:05:3901:58:30341
#70 247143Rekowski RobertGrzebienisko1969M4064224-00:54:5025301:52:1000:05:1901:51:51251
#71 215272Michnowicz EwelinaGubinHusaria Race Team1992K18517-00:52:5819601:49:1800:05:1001:49:15218
#72 346288Maciejewski MaciejImielnoPobiedziska Running Team1978M30117293-00:59:2137801:59:0700:05:3801:58:45348
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !54313NawrockaINOWROCŁAWPŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT1989K1827-00:47:046401:34:3700:04:2901:34:3457
#74 55314NawrockiINOWROCŁAWTEAM NAWROCCY / PŁOCK1982M301648-00:47:046601:34:3700:04:2901:34:3458
#75 117530Różnowski DariuszInowrocław1968M4029106-00:48:309301:41:1600:04:4801:41:08117
#76 43241Szuleta-KosickaJankowoKB MANIAC Poznań1970K4022801201:03:2243302:10:3400:06:1102:10:10432
#77 216514Nowak RafałJarocin1979M3075199-00:53:4822001:49:2300:05:1101:48:51213
#78 242233Stasik SoniaJasin1993K18623-00:53:3121101:51:2500:05:1601:51:22242
#79 23064Knast MaciejJerzykowo1971M40592111400:52:4818901:50:2400:05:1301:50:21236
#80 424364Szymczak KatarzynaKalisz1968K402077-01:03:3443402:09:2100:06:0702:09:13425
#81 256363Szymczak TomaszKalisz1972M4068232-00:53:4321701:52:4200:05:2001:52:33257
#82 265237Graczyk AnnaKalisz1983K301129-00:56:3630301:53:3400:05:2201:53:31267
#83 252232Krzyżaniak AgnieszkaKamionkiNight Runners1984K30824-00:55:4228201:52:1900:05:1901:51:43248
#84 57487Grzelka TomaszKaźmierz1983M301850-00:47:016301:34:4000:04:2901:34:2555
#85 441171Szwargot MartaKaźmierzWuef Club Decathlon Swadzim1988K181983-01:03:4043802:11:0900:06:1302:10:38440
#86 442180Nadobnik BeataKaźmierzWuef Club Decathlon Swadzim1972K402384-01:03:4043702:11:2800:06:1302:10:56442
#87 393118Poncyliusz ArturKiekrz1975M4098328-01:00:4640802:05:3300:05:5702:05:02393
#88 430134Malewicz-PelczynskaKiekrzRokietnica Biega1972K402179-01:02:5942602:10:2700:06:1102:09:56429
#89 405455Braun EwelinaKiełczewoKościan Team1976K401872-01:00:2139702:06:4100:06:0002:06:15403
#90 103263Polcyn KrzysztofKiszkowo1982M303592-00:48:018601:40:1200:04:4501:40:06104
#91 111454Bender BartekKiszkowo1987M3037100-00:49:5012701:40:4200:04:4601:40:23109
#92 137228Chełmikowski Damiankiszkowo1991M1829125-00:50:4013801:43:3100:04:5401:43:20138
#93 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1545Starżyński AndrzejKlementowicecentrumeksportuklementynka1990M18-1-00:34:00101:08:4800:03:1501:08:451
#94 403301Jóźwiak MarekKobylnicaKP5M1952M6012333-01:00:4340502:06:4100:06:0002:06:27407
#95 158302Jóźwiak JarosławKobylnicaKP5M1976M4041146-00:51:2415401:45:2300:04:5901:45:10158
#96 317189Malinowski MarcinKomornikiPiotr i Paweł Marka Formy1978M30105272-00:58:5235901:57:2600:05:3401:56:59318
#97 374214Woźniak TomaszKomorniki1980M30124313-00:59:2738202:03:0700:05:5002:02:29372
#98 473414Opara MariuszKomorniki1977M40117377-01:04:0245602:19:1500:06:3602:18:42473
#99 266261TomaszewskiKOMORNIKIKOMORNIKI1976M4070237-00:56:2029401:53:3500:05:2301:53:19265
#100 20268Cieślak DawidKomornikiKGB Grzmot Komorniki1985M30518-00:42:592201:26:3700:04:0601:26:3420

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności