Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4 Nocny Bieg Maniacka Piątka "Zombie Style"

Wyniki - 21 lipca 2017, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1516Paweł MatnerMATNER RUNNING TEAMNysa1991M11-00:15:3300:15:33
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2519Patryk ŁukaszewskiKarkonosz Runing Team/ Cross WarszawaGniezno1989M22-00:15:3700:15:37
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3209Adam KoniecznyPolonia ŚrodaZaniemyśl1992M33-00:15:5600:15:56
#4 4920Marcin FehlauŚwiat Biegacza Fehlau Run TeamPoznań1978M44-00:15:5900:15:59
#5 5572Marcin KęsyPRO366Poznań1985M55-00:16:0000:16:00
#6 6186Mateusz Goleniewski#RunTheEvent.plToruń1992M66-00:16:1000:16:10
#7 735Przemysław LasońBiegacze w RadomskuRadomsko1990M77-00:16:1400:16:14
#8 857Patryk FrąszczakWosiek TeamKrotoszyn1995M88-00:16:2300:16:23
#9 9416Dawid JagłaBiegacze JarocinJarocin1990M99-00:16:4000:16:40
#10 10896Sebastian BereszyńskiDanflor TeamGrodzisk Wielkopolski1987M1010-00:16:5700:16:57
#11 11152Mateusz KaczmarekLucky LUZersLuboń1982M1111-00:17:0700:17:07
#12 1286Tomasz KoebschMaratończyk PoznańKoziegłowy1978M1212-00:17:3400:17:34
#13 13825Rafał TomowiakRunners LesznoLeszno1984M1313-00:17:3900:17:38
#14 14228Adam KuśBE3 CityzenPoznań1997M1414-00:17:4000:17:39
#15 15349Robert SikoraWolny StrzelecPoznań1980M1515-00:17:4300:17:43
#16 16309Bartosz BieleńLucky LUZersLuboń1980M1616-00:17:5400:17:54
#17 17567Mateusz MiskaŚwiat Biegacza Fehlau Run TeamPoznań1993M1717-00:17:5600:17:55
#18 18523Krzysztof SzymańskiOstrów Wielkopolski1983M1818-00:17:5700:17:55
#19 19346Robert RaweckiBeOnePoznań1977M1919-00:17:5800:17:58
#20 20507Jacek MejerDrużyna Szpiku / tezameza.plSuchy Las1982M2020-00:17:5800:17:58
#21 21197Jarosław SajnajLucky LUZersLuboń1979M2121-00:18:0400:18:03
#22 22684Dorian Karczewskifizjo-w-biegu.plPoznań1997M2222-00:18:0500:18:05
#23 23200Wojciech DybiżbańskiCityTrail TeamPolice1988M2323-00:18:0600:18:04
#24 24439Wojciech MazurKM PSP PoznańPoznań1977M2424-00:18:0800:18:05
#25 25662Marcin NowakFc Dolina PoznańPoznań1992M2525-00:18:2400:18:21
#26 26632Paweł GumiennyKP PSP Środa Wlkp.Poznań1992M2626-00:18:2600:18:25
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27432Alicia DiagoPoznań1981K1-100:18:3000:18:30
#28 28510Łukasz ChwaliszNight RunnersBolewice1990M2727-00:18:3000:18:25
#29 29255Marcin StokowskiBorowo-Młyn TeamGorzkie Pole1996M2828-00:18:3100:18:30
#30 3064Sławomir SipCONNECTOR TEAMPoznań1989M2929-00:18:3200:18:28
#31 31231Grzegorz Paweł NowakCybina TeamPoznań1989M3030-00:18:3200:18:32
#32 32761Michał GalińskiPRO366Witnica1993M3131-00:18:3400:18:34
#33 33179Bartosz FryskeW ągrowiecW ągrowiec1990M3232-00:18:3600:18:31
#34 3447Ivan RomanACF CeutaPOZNAN1980M3333-00:18:4000:18:39
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !35623Karolina Bilawa17WBZNowa Wies1995K2-200:18:4300:18:41
#36 36841Sylwester GóraZabieganiNocą OkonekOkonek1974M3434-00:18:4400:18:44
#37 37311Adam SzudaPlewiska1986M3535-00:18:4600:18:46
#38 38834Michał AndruchBOBRÓWKO CITYPoznań1982M3636-00:18:5700:18:57
#39 39304Michał WzięchW ągrowiec1980M3737-00:18:5800:18:53
#40 40330Hubert JaroniPERN S.A.Ludwikowo1973M3838-00:19:0300:19:01
#41 41318Piotr ZałuskiMosina BiegaPecna1973M3939-00:19:0700:19:07
#42 42760Łukasz SkotarczakWybiegać MarzeniaPoznań1984M4040-00:19:1000:19:09
#43 43925Darek HofmanGoggle PAE / Wałecka ŚciemaWałcz1984M4141-00:19:1500:19:15
#44 44134Piotr NawrockiDrużyna SzpikuZalasewo1973M4242-00:19:1800:19:18
#45 45914Ireneusz SzpotSZPOTSwarzędz1961M4343-00:19:2000:19:20
#46 46320Jacek BłaszczykADRENALINA FITNESS TEAM / MOSINA BIEGAMosina1979M4444-00:19:2200:19:17
#47 47717Mariusz PiechotaWałecka ŚciemaWałcz1968M4545-00:19:2500:19:23
#48 48468Dawid DąbrowskiCzerwonak BiegaMurowana Goślina1990M4646-00:19:2900:19:24
#49 49641Marcin MichalczykJKS MARATOŃCZYKJarocin1999M4747-00:19:3600:19:33
#50 50284Robert SerafinBZ WBK Runners TeamPoznań1987M4848-00:19:4100:19:34
#51 51345Michał RojewskiNaramowice BiegająPoznań1983M4949-00:19:4200:19:41
#52 52227Tomasz MaćkowiakCzerniejewo biegaPoznań1992M5050-00:19:4400:19:39
#53 53141Damian FilipiakJKS MARATOŃCZYKJarocin1992M5151-00:19:4800:19:44
#54 54283Emil BanasiakBabiak1992M5252-00:19:4900:19:43
#55 55137Wiesław WierzbickiKB Gepard Murowana GoślinaMurowana Goślina1973M5353-00:19:5100:19:49
#56 5689Piotr WzięchW ągrowiec1984M5454-00:19:5400:19:50
#57 57909Łukasz BilickiGniezno1981M5555-00:19:5500:19:55
#58 5876Łukasz WikierskiGB Wielkopolscy BiegaczePoznań1979M5656-00:19:5700:19:52
#59 59919Rafał KorolkiewiczŚwiat Biegacza Fehlau Run TeamPoznań1976M5757-00:19:5800:19:58
#60 60260Dariusz StokowskiBorowo-Młyn TeamGorzkie Pole1975M5858-00:19:5800:19:55
#61 61517Tomasz Marcin JaroniHandex PoznańPoznań1977M5959-00:19:5900:19:57
#62 62130Marcin GrzegorzekKB Gepard Murowana GoślinaBiałężyn1978M6060-00:19:5900:19:56
#63 63663Radosław PoździkBGK BarlinekBarlinek1978M6161-00:20:0000:20:00
#64 6479Jarosław SzygendaMaratończyk PoznańPoznań1972M6262-00:20:0100:19:58
#65 65856Wojciech Cuber#ZABIEGANINOCĄOkonek1982M6363-00:20:0300:20:02
#66 66767Maciej HaremzaKing Fu MałpyDaszewice1984M6464-00:20:0400:20:01
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 67224Justyna RomanowskaWosiek Team/ PWrKąty Wrocławskie1993K3-300:20:0500:20:04
#68 68384Leszek ChmielewskiFabryka FormyPoznań1982M6565-00:20:0800:19:55
#69 69333Sebastian GolczakKGB Grzmot KomornikiKomorniki1976M6666-00:20:0900:20:07
#70 70685Maria Wengierekfizjo-w-biegu.plPoznań1993K4-400:20:0900:20:05
#71 71325Arkadiusz TerlikowskiNowosolska Grupa BiegowaNowa Sól1976M6767-00:20:1000:20:09
#72 72842Mateusz BartelZabieganiNocąZłotów1992M6868-00:20:1000:20:10
#73 73860Gerard PaczlowskiTeam Aktywny Stęszew / Drużyna SzpikuStęszew1976M6969-00:20:1100:20:05
#74 74492Pawel JazikowskiPoznań1972M7070-00:20:2200:20:19
#75 75653Marek MichałkowskiPoznań1991M7171-00:20:2300:20:14
#76 76251Paweł WawrzyniakRunner's PowerŚrem1981M7272-00:20:2500:20:19
#77 77585Wojciech WolsztyńskiDanflor TeamKościan1991M7373-00:20:2600:20:22
#78 78474Michał KaczmarekLUVENAPoznań1989M7474-00:20:2800:20:24
#79 7928Dominik PiaskowskiBiegająca Egzekucja / Beze ZezePoznań1981M7575-00:20:3100:20:28
#80 80681Piotr HarkiewiczNaramowice BiegająPoznań1981M7676-00:20:3400:20:33
#81 81199Leszek SkórnickiNight RunnersPoznań1971M7777-00:20:3800:20:26
#82 82436Dawid SzychKB Czarne WilkiOstrów Wielkopolski1989M7878-00:20:4200:20:34
#83 8320Piotr DraberBiegacze CelebryciPoznań1991M7979-00:20:4300:20:35
#84 84280Dagmara Cwojdzinskacytrynówka teamPamiątkowo1988K5-500:20:4300:20:37
#85 85363Robert ŁagodaKB Maniac PoznańPoznań1967M8080-00:20:4400:20:28
#86 86509Rafał MajerykEdek Majestic TeamPoznań1973M8181-00:20:5000:20:46
#87 87802Robert GórnyImielno1983M8282-00:20:5100:20:48
#88 88171Michał MajchrzakKW-04 / TKKF MPK POZNAŃPoznań1986M8383-00:20:5200:20:51
#89 89194Maciej SobkowiakKS KROTOSZ KROTOSZYNKrotoszyn1989M8484-00:20:5400:20:45
#90 90537Grzegorz PrzybyszPopowo Kościelne1982M8585-00:20:5600:20:51
#91 91108Bartosz LisiakKB Gepard Murowana GoślinaMurowana Goślina1983M8686-00:20:5800:20:55
#92 92534Tomasz BartkowiakBiegający W ągrowiecW ągrowiec1986M8787-00:20:5900:20:54
#93 93607Łukasz WolffSprinterzy SigmeoLubiszyn1986M8888-00:21:0000:20:58
#94 94332Piotr KomisarekADRENALINA FITNESS TEAM / MOSINA BIEGAMosina1978M8989-00:21:0100:20:50
#95 95312Dorota PrzybylakNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1993K6-600:21:0100:20:59
#96 96297Zenon FilipowskiSCIM / W TRITEAMKomorniki1973M9090-00:21:0400:20:56
#97 97574Paweł FertykPoznań1989M9191-00:21:0700:20:48
#98 98117Maciej KrzysztońKB Gepard Murowana GoślinaMurowana Goślina1979M9292-00:21:0700:21:06
#99 99159Mirosław MiedziarekNight Runners PoznańPoznań1983M9393-00:21:0900:20:56
#100 100646Michał Dublagabiegi.wlkpPuszczykowo1989M9494-00:21:1100:21:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności