Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Pogoń Za Wilkiem

Wyniki - 29 lipca 2017, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 101109Piechnik TomaszMosinaMosina Biega1980M255895-00:52:1900:05:1300:51:5998
#2 102164Giers RobertNowy LuboszKościan Team1979M255996-00:52:2400:05:1400:52:11103
#3 103404Frąk TomaszSierakówMaraton Puszczy Noteckiej1982M256097-00:52:2600:05:1400:52:08101
#4 104238Grzybek ArturLUBOŃFORTECA1973M402898-00:52:2800:05:1400:52:21105
#5 105231Małkowski ZbigniewSZRENIAWAKomorniki MTB Team1973M402999-00:52:3100:05:1500:52:13104
#6 10639Przyborowski MieczysławPoznańREMET1959M554100-00:52:3700:05:1500:52:28107
#7 107397Tomczak MariuszMosinaEXACTUS Sport Team1972M4030101-00:52:4000:05:1600:52:32108
#8 10856Rajch LeszekWrześnia1982M2561102-00:52:4500:05:1600:52:25106
#9 109350Pazgrat MichałGrodzisk Wielkopolski1983M2562103-00:52:5600:05:1700:52:49109
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !110282Staśkiewicz MartynaGniezno1997K202-700:53:0100:05:1800:52:52110
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 111101Sobczyk WiolettaWitkowoVelux Gniezno1974K403-800:53:1200:05:1900:53:03111
#12 112143Skorczyk AdrianKościanspeed feet '161981M2563104-00:53:2200:05:2000:53:08113
#13 113309Przybyła MarcinSzreniawaKomorniki MTB Team1974M4031105-00:53:2200:05:2000:53:05112
#14 114199Adamczyk PawełPoznań1981M2564106-00:53:2400:05:2000:53:11115
#15 115279Hedzielski RafałGolęczewoBy Być w Formie1974M4032107-00:53:2600:05:2000:53:19118
#16 11657Budna IzabelaGłuchowo1973K404-900:53:3000:05:2100:53:27120
#17 117153Wawrzyniak MateuszPoznań1981M2565108-00:53:3200:05:2100:53:18117
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !118107Chojnacki RyszardWrocławWKB Piast Wrocław1947M65+1109-00:53:3400:05:2100:53:29121
#19 119129Kocik BartłomiejKrosno1982M2566110-00:53:3800:05:2100:53:34122
#20 120114Kobrzeniecki PiotrKomorniki1978M2567111-00:53:3800:05:2100:53:20119
#21 121134Śliwiński PawełPuszczykowoPuszczykowo Biega Hardo!1984M2568112-00:53:3900:05:2100:53:11116
#22 122251Kryszak AdamSkórzewoImperial Tabacco1987M2569113-00:53:4200:05:2200:53:10114
#23 123106Drgas AndrzejLubońMOTOR LUBON TEAM1955M555114-00:53:4700:05:2200:53:40124
#24 124348Nahaczewski GrzegorzNowy Tomyśl1975M4033115-00:53:5400:05:2300:53:42126
#25 125349Jarnót AgnieszkaStary TomyślNKB CHYŻY Nowy Tomyśl1977K405-1000:53:5400:05:2300:53:43127
#26 126141Czeski WojciechMosinaMosina biega / Gazeta1987M2570116-00:54:0000:05:2400:53:42125
#27 127289Gieniusz MarekPOZNAŃNaramowice Biegają1984M2571117-00:54:0700:05:2400:54:04132
#28 128434Fiebig StefanJaniszewo1968M4034118-00:54:1500:05:2500:54:02131
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 129445Walaszczyk AnnaGniezno1994K203-1100:54:1500:05:2500:53:50128
#30 130235Woźniak SzymonŚrem1987M2572119-00:54:1800:05:2500:53:56130
#31 13160Piwecki MaciejSady1976M4035120-00:54:2300:05:2600:54:11133
#32 13269Kózka PrzemysławSkórzewoDrużyna Wilka1973M4036121-00:54:2300:05:2600:54:13134
#33 133421Szafran KrzysztofKomorniki1981M2573122-00:54:2500:05:2600:53:38123
#34 134311Bajer MikołajTarnowo PodgórneWuef Club Decathlon Swadzim1982M2574123-00:54:3000:05:2700:53:54129
#35 135165Waraczewski PawełGnieznoHarpagan Gniezno1990M2575124-00:54:3400:05:2700:54:15135
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !136172Migdalska AgataPoznań1990K251-1200:54:4900:05:2800:54:35136
#37 137296Żerdziński MichałMosinaMosina Biega1973M4037125-00:54:5800:05:2900:54:38137
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13889Młynarczyk TatianaPolice1984K252-1300:54:5900:05:2900:54:56143
#39 139253Majchrzak WojciechPoznańImperial Tabacco1990M2576126-00:55:0000:05:3000:54:47138
#40 140145Kupczyk RafałMiejska GórkaRozbiegany Rawicz1980M2577127-00:55:0300:05:3000:54:58144
#41 141345Bryła KrzysztofKoszalinDrużyna Szpiku / biegnijmy.pl Koszalin1974M4038128-00:55:0400:05:3000:54:54142
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 142365Królak DorotaPoznańbiegi.wlkp1990K253-1400:55:1100:05:3100:55:02146
#43 143367Dublaga MichałPuszczykowobiegi.wlkp1989M2578129-00:55:1100:05:3100:55:02145
#44 144426Grześnik GrzegorzPlewiskaDrużyna Tata Jaśminki i Felusia1981M2579130-00:55:1500:05:3100:55:06149
#45 145456Modzelewski PiotrTarnowo PodgórneBieg Lwa1969M4039131-00:55:1700:05:3100:54:48139
#46 146122Kowalczyk EwelinaLubońRDK Serwis biega1976K406-1500:55:1700:05:3100:55:13153
#47 147208Mrowiński SebastianMosinaADRENALINA FITNESS TEAM / Mrówy1975M4040132-00:55:2000:05:3200:54:54141
#48 148173Biegoń KarolPoznańADRENALINA FITNESS TEAM1973M4041133-00:55:2100:05:3200:55:09151
#49 149170Popow PiotrPoznań1990M2580134-00:55:2500:05:3200:55:10152
#50 15011Kośmider MariuszWronczyn1979M2581135-00:55:2500:05:3200:54:52140
#51 151483Kamiński JacekPoznańLuboński Klub Biegacza1965M4042136-00:55:3000:05:3300:55:08150
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15228Putowska MałgorzataMosinaADRENALINA FITNESS TEAM1962K551-1600:55:3200:05:3300:55:22160
#53 153198Wiza GrzegorzJaraczewo1990M2582137-00:55:3400:05:3300:55:18158
#54 154218Kujawa SzymonMOSINAParkrun Poznań1983M2583138-00:55:3600:05:3300:55:16157
#55 1555Szymczak SebastianPoznańŁowcy Kości1979M2584139-00:55:3600:05:3300:55:04148
#56 156403Szymendera KrzysztofMosinaEXACTUS Sport Team1984M2585140-00:55:3800:05:3300:55:18159
#57 157174Garbacki ŁukaszPoznań1988M2586141-00:55:3800:05:3300:55:03147
#58 15892Gadziński RobertKrosno1975M4043142-00:55:4100:05:3400:55:15156
#59 159431Hildebrand DanielZalesewo#DrużynaM1979M2587143-00:55:4500:05:3400:55:15155
#60 160354Mrotek KevinPoznań1992M2588144-00:55:5500:05:3500:55:14154
#61 161419Nosek MaciejPoznańMarago Fit Team1990M2589145-00:55:5900:05:3500:55:24162
#62 1622Relewicz MaciejPoznańWolne Ślimaki1979M2590146-00:56:0300:05:3600:55:49167
#63 163353Budzyła AdamPoznańDrużyna Szpiku1980M2591147-00:56:0600:05:3600:55:23161
#64 164254Jarosz MichałDąbrówkaImperial Tabacco1983M2592148-00:56:0800:05:3600:55:37165
#65 165262Meller BłażejPobiedziskaImperial Tabacco1984M2593149-00:56:0800:05:3600:55:36164
#66 166351Michalak JakubCzempińChampionMan Team1992M2594150-00:56:1300:05:3700:56:02169
#67 167391Wekwert EsteraMosinaMosina Biega1986K254-1700:56:1300:05:3700:55:36163
#68 168209Szwajkowski TomaszPoznań1982M2595151-00:56:1400:05:3700:55:39166
#69 169197Łoboda MariuszPoznań1953M556152-00:56:1500:05:3700:56:10172
#70 170105Grocholewski LeszeklubońMOTOR LUBON TEAM1963M4044153-00:56:1900:05:3700:56:11174
#71 171428Rozwadowski RafałPoznań1973M4045154-00:56:2500:05:3800:56:11173
#72 172298Palmowska MagdalenaPoznań1989K255-1800:56:2600:05:3800:56:21176
#73 173301Jagiełka BeataLesznoREAL 64-sto1976K407-1900:56:3000:05:3900:56:25178
#74 174156Kostrzyńska JolantaPoznań1969K408-2000:56:3300:05:3900:56:15175
#75 175338Nogły ArturMosinaDrużyna za pisiąt groszy1975M4046155-00:56:3700:05:3900:56:03170
#76 176484Bajerlein JoannnaPoznań1988K256-2100:56:4000:05:4000:56:25177
#77 177138Tomaszewski DawidKOMORNIKI1976M4047156-00:56:4000:05:4000:55:54168
#78 178310Zagacki JakubLubin1982M2596157-00:56:4200:05:4000:56:06171
#79 179135Przywecki LechKościanKOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ1971M4048158-00:56:4300:05:4000:56:26179
#80 18098Kasprowicz MartaPoznańgRUNwald Team Poznań1991K257-2200:56:4900:05:4000:56:40182
#81 18138Chmielewska MartaWiry1976K409-2300:57:0300:05:4200:56:41183
#82 182444Kurnatowski PiotrŚremSiła i Czosnek1983M2597159-00:57:0500:05:4200:56:37180
#83 183182Czajka MichałDąbrówka1981M2598160-00:57:1000:05:4300:56:38181
#84 184318Kubiak MateuszKomorniki1981M2599161-00:57:1200:05:4300:56:55186
#85 185157Wiatrowski MarcinPoznańDrużyna Wilka1981M25100162-00:57:1600:05:4300:56:47184
#86 186178Domaniecki MarcinKomorniki1985M25101163-00:57:2100:05:4400:57:00187
#87 187228Snela MichałLuboń1974M4049164-00:57:2600:05:4400:56:53185
#88 18821Gawęcka PaulinaLubońPZU Sport Team1975K4010-2400:57:3200:05:4500:57:22189
#89 189375Szukalski CezaryCzempińChempionMen Team Czempiń1985M25102165-00:57:4100:05:4600:57:29192
#90 190128Danielak DorotaPoznań1984K258-2500:57:4500:05:4600:57:12188
#91 191236Walisiak DamianPoznań1983M25103166-00:57:4700:05:4600:57:24190
#92 192132Kaniewski MateuszPoznań1987M25104167-00:57:5200:05:4700:57:30193
#93 193202Marciniak ŁukaszWłoszakowicewkurw_team1976M4050168-00:58:0300:05:4800:57:26191
#94 194248Poturalska MagdaDopiewiec1986K259-2600:58:0600:05:4800:57:45195
#95 19549Biernat RafałKrosinkoMosina Biega1976M4051169-00:58:1100:05:4900:57:33194
#96 196126Bachorz AgnieszkaKościanKościan Team1980K2510-2700:58:1500:05:4900:58:02197
#97 197292Łukowiak MaciejRawicz1965M4052170-00:58:1700:05:4900:57:46196
#98 198360Rabka MonikaKoszalin1980K2511-2800:58:3200:05:5100:58:21201
#99 199108Klebaniuk AgnieszkaDaszewice1971K4011-2900:58:3500:05:5100:58:27204
#100 200177Grześ MarekŚremRunner's Power1958M557171-00:58:3500:05:5100:58:11198

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności