Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Pogoń Za Wilkiem

Wyniki - 29 lipca 2017, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 36314Kowalczyk SebastianStęszew1984M252234-00:47:0000:04:4200:46:4734
#2 3890Binkowski MarcinMosina1973M40736-00:47:1100:04:4300:47:0938
#3 41308Bednarz PawełMosina1973M40939-00:47:2700:04:4400:47:2442
#4 43113Kozieł KrzysztofBaranowo1977M401041-00:47:3400:04:4500:47:2844
#5 29993Brzezińska AnnaPoznań1983K2536-6501:05:1600:06:3101:04:53304
#6 44356Bachul ArkadiuszRaba Wyżna1983M252642-00:47:3900:04:4500:47:1840
#7 301249Kapica AgnieszkaMrowino1974K4020-6701:05:1900:06:3101:04:39298
#8 303227Müller CezaryMosina1973M4075235-01:05:2900:06:3201:04:53303
#9 305121Walczak RafałPoznań1979M25135236-01:05:5900:06:3501:05:11305
#10 307206Rojek GrzegorzJelcz-Laskowice1982M25136237-01:06:1200:06:3701:05:34306
#11 524Petluszewski EdwinSzprotawa1984M253149-00:48:0100:04:4800:47:4550
#12 308320Grewling JoannaRogoźno1988K2540-7101:06:1400:06:3701:05:43307
#13 53159Ptak JarosławLuboń1973M401250-00:48:0200:04:4800:47:5853
#14 309321Grewling KrzysztofRogoźno1988M25137238-01:06:1400:06:3701:05:43308
#15 31024Winiecki TomaszPoznań1983M25138239-01:06:1800:06:3701:05:52312
#16 3117Supernak MarcelinaPoznań1984K2541-7201:06:1800:06:3701:05:52311
#17 56294Kominiarek JakubGniezno1986M253453-00:48:2600:04:5000:48:1455
#18 312341Piechociński PiotrKrosno1979M25139240-01:06:2000:06:3801:05:56314
#19 5865Roszak DanielKomorniki1978M253555-00:48:2900:04:5000:48:2658
#20 60133Brudło KrzysztofPoznań1987M253757-00:48:4800:04:5200:48:4661
#21 317117Jaroszewska-Stockfisch Iwona MagdalenaKoziegłowy1975K4023-7401:06:5300:06:4101:06:05316
#22 62299Palmowski JanPoznań1990M253859-00:48:5800:04:5300:48:5462
#23 318195Spychała KrzysztofPoznań1954M5517244-01:06:5800:06:4101:06:51326
#24 6712Szolek BartoszŚrem1988M254263-00:49:2900:04:5600:49:0765
#25 68447Nowaczyk PrzemysławLuboń1980M254364-00:49:3100:04:5700:49:2468
#26 69453Rajewicz KrzysztofPuszczykowo1974M401565-00:49:3200:04:5700:49:1066
#27 325273German Zofialeszno1963K4025-7901:07:1300:06:4301:06:54328
#28 71184Sroka MarcinPlewiska1978M254467-00:49:5400:04:5900:49:4871
#29 72371Prusak MarcinŻydowo1979M254568-00:50:1000:05:0100:49:5873
#30 329186Szymkowiak-Wróbel IwonaNochowo1974K4026-8101:07:3300:06:4501:07:26337
#31 74187Wróbel ArturNOCHOWO1974M401870-00:50:1400:05:0100:50:0874
#32 77222Ciesiółka RobertGłogów1992M254672-00:50:4500:05:0400:50:4178
#33 78454Król DarekŚwiątniki1967M402073-00:50:5500:05:0500:50:4779
#34 334322Szudobaj AgnieszkaSwarzędz1989K2549-8501:07:3500:06:4501:07:05329
#35 337193Siekierski MarekPoznań1953M5519251-01:08:0600:06:4801:07:24335
#36 340443Sobkowiak ZbigniewPoznań1987M25142252-01:08:1700:06:4901:08:11345
#37 86328Brukwicki MichałPoznań1989M255281-00:51:2500:05:0800:51:1685
#38 87152Szczodrzyński PiotrPoznań1974M402282-00:51:3800:05:0900:51:2088
#39 346176Marciniak KonradKomorniki1988M25144255-01:08:3100:06:5101:07:55342
#40 347382Majewska BeataPoznań1976K4030-9201:08:3800:06:5101:08:17347
#41 34850Chłysta JoannaPoznań1970K4031-9301:09:0400:06:5401:08:38350
#42 93442Rolirad WojciechPoznań1981M255387-00:52:0500:05:1200:51:5997
#43 349275Radojewska MonikaPrzeźmierowo1978K2552-9401:09:0500:06:5401:08:35349
#44 94140Rogalski PrzemysławSzczytniki1981M255488-00:52:0700:05:1200:51:5393
#45 352377Feierabend BeataPoznań1971K4033-9601:09:2400:06:5601:08:59354
#46 354346Koch AntoniŚrem1961M5520257-01:09:2800:06:5601:08:47351
#47 35583Frąckowiak KasiaPlewiska1982K2554-9801:09:3100:06:5701:08:56353
#48 356102Kasprowicz MichałPoznań1963M4082258-01:09:4600:06:5801:09:36357
#49 357110Kobrzeniecka JuliaKomorniki1981K2555-9901:09:4800:06:5801:09:31356
#50 361242Czajka RobertLuboń1972M4084260-01:11:1600:07:0701:11:08362
#51 362211Woźniak MarcinKrosno1987M25146261-01:11:2700:07:0801:11:14364
#52 10856Rajch LeszekWrześnia1982M2561102-00:52:4500:05:1600:52:25106
#53 109350Pazgrat MichałGrodzisk Wielkopolski1983M2562103-00:52:5600:05:1700:52:49109
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !110282Staśkiewicz MartynaGniezno1997K202-700:53:0100:05:1800:52:52110
#55 367124Wojaczek KrzysztofPuszczykowo1988M25147262-01:12:2900:07:1401:12:21368
#56 114199Adamczyk PawełPoznań1981M2564106-00:53:2400:05:2000:53:11115
#57 371423Bogusiewicz KarolinaPoznań1983K2562-10801:13:5400:07:2301:13:14371
#58 11657Budna IzabelaGłuchowo1973K404-900:53:3000:05:2100:53:27120
#59 37295Żuchowski PawełToruń1981M25149264-01:13:5600:07:2301:13:15372
#60 117153Wawrzyniak MateuszPoznań1981M2565108-00:53:3200:05:2100:53:18117
#61 373451Adamski AdrianPoznań1976M4085265-01:14:0700:07:2401:13:29374
#62 119129Kocik BartłomiejKrosno1982M2566110-00:53:3800:05:2100:53:34122
#63 120114Kobrzeniecki PiotrKomorniki1978M2567111-00:53:3800:05:2100:53:20119
#64 378241Jankowiak AgataPoznań1987K2566-11301:14:4300:07:2801:13:58376
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !379167Grzywocz IrenaMosina1951K65+1-11401:15:3500:07:3301:14:48379
#66 124348Nahaczewski GrzegorzNowy Tomyśl1975M4033115-00:53:5400:05:2300:53:42126
#67 382329Pilch PatrycjaPoznań1992K2567-11501:16:5900:07:4101:16:24382
#68 383161Regulska KarolinaPoznań1983K2568-11601:17:0900:07:4201:16:31383
#69 128434Fiebig StefanJaniszewo1968M4034118-00:54:1500:05:2500:54:02131
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 129445Walaszczyk AnnaGniezno1994K203-1100:54:1500:05:2500:53:50128
#71 3859Stańczak KatarzynaDolaszewo1992K2570-11801:17:1600:07:4301:16:39385
#72 130235Woźniak SzymonŚrem1987M2572119-00:54:1800:05:2500:53:56130
#73 13160Piwecki MaciejSady1976M4035120-00:54:2300:05:2600:54:11133
#74 387332Jarzębska MałgorzataPOZNAŃ1982K2571-12001:17:3200:07:4501:16:43387
#75 133421Szafran KrzysztofKomorniki1981M2573122-00:54:2500:05:2600:53:38123
#76 38959Dembska AnnaPlewiska1976K4038-12201:18:0100:07:4801:17:34390
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !136172Migdalska AgataPoznań1990K251-1200:54:4900:05:2800:54:35136
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13889Młynarczyk TatianaPolice1984K252-1300:54:5900:05:2900:54:56143
#79 394162Krzyżanek MagdalenaOpalenica1997K208-12601:18:3900:07:5101:18:06394
#80 398243Chibowski Dariuszpoznan1968M4088269-01:27:5900:08:4701:27:40398
#81 399417Kordecki AndrzejZielona Góra1955M5521270-01:52:3800:11:1501:51:49399
#82 149170Popow PiotrPoznań1990M2580134-00:55:2500:05:3200:55:10152
#83 15011Kośmider MariuszWronczyn1979M2581135-00:55:2500:05:3200:54:52140
#84 153198Wiza GrzegorzJaraczewo1990M2582137-00:55:3400:05:3300:55:18158
#85 157174Garbacki ŁukaszPoznań1988M2586141-00:55:3800:05:3300:55:03147
#86 15892Gadziński RobertKrosno1975M4043142-00:55:4100:05:3400:55:15156
#87 160354Mrotek KevinPoznań1992M2588144-00:55:5500:05:3500:55:14154
#88 168209Szwajkowski TomaszPoznań1982M2595151-00:56:1400:05:3700:55:39166
#89 169197Łoboda MariuszPoznań1953M556152-00:56:1500:05:3700:56:10172
#90 171428Rozwadowski RafałPoznań1973M4045154-00:56:2500:05:3800:56:11173
#91 172298Palmowska MagdalenaPoznań1989K255-1800:56:2600:05:3800:56:21176
#92 174156Kostrzyńska JolantaPoznań1969K408-2000:56:3300:05:3900:56:15175
#93 176484Bajerlein JoannnaPoznań1988K256-2100:56:4000:05:4000:56:25177
#94 177138Tomaszewski DawidKOMORNIKI1976M4047156-00:56:4000:05:4000:55:54168
#95 178310Zagacki JakubLubin1982M2596157-00:56:4200:05:4000:56:06171
#96 18138Chmielewska MartaWiry1976K409-2300:57:0300:05:4200:56:41183
#97 183182Czajka MichałDąbrówka1981M2598160-00:57:1000:05:4300:56:38181
#98 184318Kubiak MateuszKomorniki1981M2599161-00:57:1200:05:4300:56:55186
#99 186178Domaniecki MarcinKomorniki1985M25101163-00:57:2100:05:4400:57:00187
#100 187228Snela MichałLuboń1974M4049164-00:57:2600:05:4400:56:53185

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności