Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Leśne Harce

Wyniki - 6 sierpnia 2017, Pustynia Błędowska

Poznan Triathlon

Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 34131Adamiak EdytaK1977K40SkoczówŚwiry Stela00:56:34
#2 47132Brykalski RadosławM1985M30Katowice01:01:50
#3 55133Jakubowski PrzemysławM1988M20Łazy01:07:23
#4 42134Jakubowski PawełM1984M30Będzin01:00:37
#5 54135Janik AnetaK1985K30PogórzeŚwiry Stela01:07:11
#6 35136Jastrzębski ArturM1987M30Łazy00:56:36
#7 20138Kapral PiotrM1977M40Dąbrowa GórniczaRobim Co Możem00:49:28
#8 45139Kasprzyk AnnaK1980K30Sosnowiec01:01:23
#9 39140Kasprzyk MariuszM1980M30Sosnowiec00:59:03
#10 17141Klich KrzysztofM1981M30Kamienna GóraKamiennogórska Grupa Biegowa00:48:51
#11 24142Koniec MariuszM1983M30Dąbrowa GórniczaHusaria Race Team00:52:05
#12 23143Kordaszewska SylwiaK1991K20OlkuszIronteam00:50:31
#13 41144Maciąga KatarzynaK1977K40Chorzów01:00:04
#14 32145Nalepa RyszardM1975M40Dąbrowa Górnicza00:54:16
#15 11146Olejnik FranciszekM1995M20ImielinPaneuropa00:47:31
#16 31147Pituch PrzemysławM1973M40Tenczynek00:53:59
#17 8148Podeszwa PrzemysławM1979M30Recklinghausen00:44:21
#18 59150Przyłucki GrzegorzM1968M40Preczów01:11:12
#19 48151Różewicz DariuszM1962M50TychyPance01:02:22
#20 53152Różewicz EwaK1961K50TychyPance01:05:47
#21 6153Rzepka PiotrM1993M20ŚwiętochłowiceParkrun Katowice00:44:11
#22 7155Solipiwko PrzemysławM1996M20Dąbrowa GórniczaDąbrowa Runners00:44:12
#23 40157Tomczyk WiktorM1988M20Dąbrowa Górnicza00:59:32
#24 50158Wicherek MaciejM1971M40Kraków01:03:08
#25 52159Wojtala AgnieszkaK1978K30Dąbrowa Górnicza01:05:01
#26 60160Cieszyńska JolantaK1962K50Knurów01:21:54
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2161Bartosik SebastianM1986M30Wodzisław Śląski00:40:14
#28 19162Kimak PawełM1978M30Podzamcze00:49:24
#29 44163Mlaś DawidM1979M30Tychy01:00:54
#30 33164Misiurek ErnestM1975M40KatowiceSrit 73Pp Katowice00:56:07
#31 13165Korczyński StanisławM1953M60ŁódźRysioteam00:48:28
#32 12166Czerwiński WojciechM1974M40Łazy00:47:40
#33 56167Motyl MirosławaK1980K30KrakówNiepołomice Biegają01:07:47
#34 5168Ryłko KrzysztofM1973M40Oświęcim00:44:10
#35 27169Dubik PawełM1979M30Włodowice00:52:37
#36 26170Goliszek LeszekM1979M30Katowice00:52:16
#37 21171Szypułkowski TomaszM1978M30Sosnowiec00:49:58
#38 10172Malska JaninaK1970K40Bolesław00:45:13
#39 36173Litwińczuk GabrielM1979M30Klucze00:56:38
#40 18174Kubik JarosławM1970M40Jaworzno00:49:17
#41 28175Struk AgnieszkaK1985K30Będzin00:53:21
#42 58176Witkowska MariaK1953K60KatowiceKlub Królika Stefana01:09:07
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1177Chmielowski AdamM1975M40Sosnowiec00:40:09
#44 15178Czyżewska AgnieszkaK1982K30Częstochowa00:48:38
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3179Sawicki MichałM1987M30Łazy00:41:58
#46 22180Bereszko WaldemarM1952M60SosnowiecTkkf Saturn Czeladź00:50:25
#47 9181Waluda RadosławM1986M30Dąbrowa Górnicza00:44:22
#48 30182Klaudia KlaudiaK1975K40Kalety00:53:58
#49 14184Kapral PawełM1979M30Dąrbowa GórniczaRobim Co Możem00:48:35
#50 37185Durzyński ArturM1976M40Dąbrowa Górnicza00:57:47
#51 49186Cichy MaciejM1999M20Dąbrowa Górnicza01:02:49
#52 57187Janota SebastianM1985M30Bukowno01:08:20
#53 38188Witkowski ŁukaszM1999M20Dąbrowa Górnicza00:58:48
#54 51189Wystub KingaK1979K30Kraków01:03:40
#55 4190Wawoczny MateuszM1992M20Bieruń00:42:26
#56 46191Paulus KamilaK1999K20Dąbrowa Górnicza01:01:33
#57 43192Krzysztofczyk JoannaK1980K30SosnowiecKiwka Biega01:00:51
#58 29193Fiedor TomaszM1989M20Husaria Race Team00:53:32
#59 25194Leśków JoannaK1984K30CieszynŚwiry Stela00:52:07
#60 16195Porada AdamM2001Gietki00:48:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności