Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11565Hajnos Dawid1994MGorący Potok Team (POL)-1ELITE mężczyzn (08:55:00)101:08:49
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !236Chyliński Mateusz1995MPOWER TRAINING (POL)-2ELITE mężczyzn (08:55:00)201:09:00
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 322Senderski Przemysław1994MHusaria Race Team (POL)-3ELITE mężczyzn (08:55:00)301:09:42
#4 445Madejski Krzysztof1991MxRunners (POL)-4ELITE mężczyzn (08:55:00)401:10:37
#5 516Krawczyk Tomasz1987MHusaria Race Team (POL)-5ELITE mężczyzn (08:55:00)501:11:36
#6 641Kąkol Kacper1993MxRunners (POL)-6ELITE mężczyzn (08:55:00)601:12:34
#7 717Krawiecki Mateusz1989MHusaria Race Team (POL)-7ELITE mężczyzn (08:55:00)701:12:52
#8 852Wojtyszyn Wojciech1994MxRunners (POL)-8ELITE mężczyzn (08:55:00)801:14:28
#9 915Kołoszuk Marcin1988MHusaria Race Team (POL)-9ELITE mężczyzn (08:55:00)901:14:47
#10 101566Krzystyniak Robert1974M-40+Gorący Potok Team (POL)-10ELITE mężczyzn (08:55:00)1001:15:43
#11 1114Kobyliński Przemysław1989MHusaria Race Team (POL)-11ELITE mężczyzn (08:55:00)1101:16:06
#12 1247Pupkowski Kamil1984MxRunners (POL)-12ELITE mężczyzn (08:55:00)1201:16:45
#13 1311Ilnicki Darek1984MHusaria Race Team (POL)-13ELITE mężczyzn (08:55:00)1301:17:06
#14 1448Szczepaniak Marcin1984MxRunners (POL)-14ELITE mężczyzn (08:55:00)1401:17:58
#15 15232Brzozowski Filip1989MHusaria Race Team (POL)-15III seria (09:20:00)101:18:47
#16 16107Rurkowski Adrian1995MHusaria Race Team (POL)-16ELITE mężczyzn (08:55:00)1501:19:36
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17110Pekhtserava Tatsiana1987KxRunners (POL)1-ELITE kobiet (09:05:00)101:19:50
#18 1849Trapkowski Przemysław1982MxRunners (POL)-17ELITE mężczyzn (08:55:00)1601:19:51
#19 19487Selianin Dmytro1988M(POL)-18IV seria (09:40:00)201:20:14
#20 20238Łukaszewski Jakub1996MHusaria Race Team (POL)-19III seria (09:20:00)201:20:19
#21 21699Kruczkowski Michał1993MHusaria Race Team (POL)-20III seria (09:20:00)301:20:22
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22108Daszkiewicz Małgorzata1988KPOWER TRAINING (POL)2-ELITE kobiet (09:05:00)201:20:56
#23 2325Wełna Rafał1991MHusaria Race Team (POL)-21ELITE mężczyzn (08:55:00)1701:21:41
#24 2473Guz Grzegorz1978M(POL)-22ELITE mężczyzn (08:55:00)1801:21:43
#25 25267Idczak Piotr1985MPrzyczajone Tygrysy (POL)-23III seria (09:20:00)401:22:19
#26 26239Stokowski Dariusz1988MHusaria Race Team (POL)-24III seria (09:20:00)501:23:31
#27 278Szczepaniak Paweł1989MDirty Sparrows (POL)-25ELITE mężczyzn (08:55:00)1901:23:36
#28 281555Kupis Łukasz1990MBiegnę, żeby Bartek mógł biegać (-26ELITE mężczyzn (08:55:00)2001:24:17
#29 2928Danielczak Marcin1988MMMA Devil Międzychód (POL)-27ELITE mężczyzn (08:55:00)2101:24:50
#30 301698Brak Danych1980M(POL)-28XII seria (12:20:00)101:24:56
#31 31272Kukuczka Daniel1993MS.W.A.T (POL)-29III seria (09:20:00)601:25:06
#32 321567Bieniecki Jarosław1980M(POL)-30ELITE mężczyzn (08:55:00)2201:25:40
#33 334Błędzki Adam1987MDirty Sparrows (POL)-31ELITE mężczyzn (08:55:00)2301:26:29
#34 34273Rzeźniczak Filip1994MS.W.A.T (POL)-32III seria (09:20:00)701:26:56
#35 35268Kmieciak Jakub1997MPrzyczajone Tygrysy (POL)-33III seria (09:20:00)801:27:56
#36 3618Lalek Bartek1994MHusaria Race Team (POL)-34ELITE mężczyzn (08:55:00)2401:29:09
#37 37488Semeniuk Jacek1979M(POL)-36IV seria (09:40:00)301:29:30
#38 38469Niewiadomski Konrad1982M(POL)-35IV seria (09:40:00)401:29:30
#39 3980Krawczyk Mateusz1986M(POL)-37ELITE mężczyzn (08:55:00)2501:30:17
#40 409Blandzi Norbert1991MGFT Polska (POL)-38ELITE mężczyzn (08:55:00)2601:30:53
#41 411254Kogut Karol1984M(POL)-39IX seria (11:20:00)101:30:58
#42 4221Rozanski Rafal1978MHusaria Race Team (POL)-40ELITE mężczyzn (08:55:00)2701:31:14
#43 43316Musidłowski Jonasz1989M(POL)-41III seria (09:20:00)901:32:02
#44 4443Król Marcin1987MxRunners (POL)-42ELITE mężczyzn (08:55:00)2801:32:08
#45 4529Stachowiak Damian1985MMMA Devil Międzychód (POL)-43ELITE mężczyzn (08:55:00)2901:32:53
#46 461374Koczara Adam1976M-40+zaSAPA:ni (POL)-44X seria (11:40:00)101:32:54
#47 471304Wojno Arkadiusz1985MHusaria Race Team (POL)-45X seria (11:40:00)201:33:08
#48 481570Sobota Kamil1989MHusaria Race Team (POL)-46VI seria (10:20:00)101:33:18
#49 49868Mórawski Mieszko1988MHusaria Race Team (POL)-47VII seria (10:40:00)101:33:41
#50 501593Szychta Rafał1986MPrzebiegli (POL)-48III seria (09:20:00)1001:33:50
#51 51246Filipiak Przemysław1981MKP PSP Września,Złote Kłosy Kołac-49III seria (09:20:00)1101:33:57
#52 52212Szymański Łukasz1988MBrygada Bajlando (POL)-50III seria (09:20:00)1201:34:15
#53 53498Woliński Mateusz1993M(POL)-51IV seria (09:40:00)501:34:26
#54 54308Kowalski Jacek1969M-40+(POL)-52III seria (09:20:00)1301:34:29
#55 5586Pawlikowski Andrzej1986M(POL)-53ELITE mężczyzn (08:55:00)3001:34:50
#56 56270Stolarek Sebastian1989MRun4Rum (POL)-54III seria (09:20:00)1401:34:51
#57 571666Pajda Michał1980M(POL)-55V seria (10:00:00)101:34:55
#58 58330Prażanowski Grzegorz1983M(POL)-56III seria (09:20:00)1501:35:05
#59 59225Kowalczuk Artur1978MDZIKIE DZIKI GORZÓW (POL)-57III seria (09:20:00)1601:35:05
#60 60742Matuszyk Maciej1989MPo Żuberku (POL)-58VI seria (10:20:00)201:35:18
#61 61478Przewoźny Piotr1982M(POL)-59IV seria (09:40:00)601:35:50
#62 62608Kapica Michał1991M(POL)-60V seria (10:00:00)201:35:53
#63 63306Kowalczyk Sebastian1984M(POL)-61III seria (09:20:00)1701:36:03
#64 641261Mostkowski Łukasz1989M(POL)-62IX seria (11:20:00)201:36:19
#65 6582Markowski Adam1990M(POL)-63ELITE mężczyzn (08:55:00)3101:36:43
#66 6689Przedlacki Piotr1987M(POL)-64ELITE mężczyzn (08:55:00)3201:36:46
#67 6791Rosolski Dawid1987M(POL)-65ELITE mężczyzn (08:55:00)3301:36:58
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 68113Bugajny Magdalena1989K(POL)3-ELITE kobiet (09:05:00)301:37:01
#69 69105Frontczak Izabela1987KHusaria Race Team (POL)4-ELITE kobiet (09:05:00)401:37:03
#70 70277Rudnicki Mikołaj1997MSimply the worst (POL)-66III seria (09:20:00)1801:37:15
#71 711602Waszkiewicz Arkadiusz1985MV.I.P-GYM EŁK (POL)-67XII seria (12:20:00)201:37:17
#72 721543Szulhan Piotr1984M(POL)-68XI seria (12:00:00)101:37:19
#73 73589Bednarski Dominik1990M(POL)-69V seria (10:00:00)301:37:20
#74 741411Zgutka Tomasz1973M-40+Husaria Race Team (POL)-70XI seria (12:00:00)201:37:24
#75 75934Bączyk Jarosław1988M(POL)-71VII seria (10:40:00)201:37:27
#76 761325Stróżyk Artur1983MPolinova 1 (POL)-72X seria (11:40:00)301:37:32
#77 7763Bugajski Jakub1994M(POL)-73ELITE mężczyzn (08:55:00)3401:37:56
#78 781302Stępnikowski Mateusz1995MHusaria Race Team (POL)-74X seria (11:40:00)401:38:07
#79 791319Kromoliński Dawid1994MPolinova 1 (POL)-75X seria (11:40:00)501:38:09
#80 801323Przybysz Grzegorz1982MPolinova 1 (POL)-76X seria (11:40:00)601:38:24
#81 811227Adamski Janusz1969M-40+(POL)-77IX seria (11:20:00)301:38:37
#82 8250Walczak Patryk1989MxRunners (POL)-78ELITE mężczyzn (08:55:00)3501:38:43
#83 83340Szafran Łukasz1992M(POL)-79III seria (09:20:00)1901:38:49
#84 841049Dąbrowski Łukasz1989M(POL)-80VIII seria (11:00:00)101:38:51
#85 8588Płusa Marcin1994M(POL)-81ELITE mężczyzn (08:55:00)3601:38:52
#86 86237Kowalski Tomasz1973M-40+Husaria Race Team (POL)-82III seria (09:20:00)2001:39:08
#87 87111Szwarc Jagoda1984KxRunners (POL)5-ELITE kobiet (09:05:00)501:39:13
#88 88659Masiukiewicz Jacek1981MAlgraf Race Team (POL)-83VI seria (10:20:00)301:39:19
#89 8999Wierus Michał1993M(POL)-85ELITE mężczyzn (08:55:00)3701:39:23
#90 9095Sztube Łukasz1994M(POL)-84ELITE mężczyzn (08:55:00)3801:39:23
#91 911173Matysik Zbigniew1974M-40+K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIEL-86IX seria (11:20:00)401:39:27
#92 921166Trelka Karol1976M-40+ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOP-87IX seria (11:20:00)501:39:28
#93 9398Trocki Patryk1988M(POL)-88ELITE mężczyzn (08:55:00)3901:39:46
#94 94422Szczęsny Andrzej1982MSRTG Poznań (POL)-89III seria (09:20:00)2101:39:49
#95 95265Woźniak Jerzy1984MPrzebiegli (POL)-90III seria (09:20:00)2201:39:57
#96 9681Lasota Mateusz1987M(POL)-91ELITE mężczyzn (08:55:00)4001:40:06
#97 971207Pawłowski Kamil1995MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-92IX seria (11:20:00)601:40:16
#98 98234Ciupek Robert1981MHusaria Race Team (POL)-93III seria (09:20:00)2301:40:23
#99 99259Grzesiak Tomasz1983MPOWER TRAINING (POL)-94III seria (09:20:00)2401:40:45
#100 10020Olszewski Marcin1976M-40+Husaria Race Team (POL)-95ELITE mężczyzn (08:55:00)4101:40:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności