Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 14031591Wilk Sylwia1988KPOWER TRAINING (POL)286-XII seria (12:20:00)6003:14:54
#2 14041459Siemieniuk Igor1977M-40+POWER TRAINING (POL)-1118XII seria (12:20:00)6103:14:55
#3 14051624Pachurka Joanna1985K(POL)287-XII seria (12:20:00)6203:14:55
#4 1406922Krawczyk Leszek1985MSupaMegaUkulele (POL)-1119VII seria (10:40:00)14303:15:05
#5 1407923Zboromirska Agata1985KSupaMegaUkulele (POL)288-VII seria (10:40:00)14403:15:05
#6 14081220Bolek Robert1990MVULTURKI (POL)-1120IX seria (11:20:00)13803:15:24
#7 14091403Jaroszewski Sławomir1977M-40+Chłopaki na 104 (POL)-1122XI seria (12:00:00)13203:15:41
#8 14101404Lutostański Dominik1993MChłopaki na 104 (POL)-1121XI seria (12:00:00)13303:15:41
#9 14111454Różański Marcin1974M-40+Po Żuberku (POL)-1123XI seria (12:00:00)13403:15:46
#10 14121456Ziajka Marcin1985MPo Żuberku (POL)-1124XI seria (12:00:00)13503:15:47
#11 14131219Bolek Katarzyna1996KVULTURKI (POL)289-IX seria (11:20:00)13903:15:59
#12 14141222Pawlak Michał1982MVULTURKI (POL)-1125IX seria (11:20:00)14003:15:59
#13 14151224Strzelecki Robert1972M-40+VULTURKI (POL)-1126IX seria (11:20:00)14103:16:02
#14 14161223Strzelecki Mateusz1996MVULTURKI (POL)-1127IX seria (11:20:00)14203:16:05
#15 14171455Ulatowski Tomasz1973M-40+Po Żuberku (POL)-1129XI seria (12:00:00)13603:16:48
#16 14181552Żuk Tomasz1980M(POL)-1128XI seria (12:00:00)13703:16:48
#17 14191519Nowak Dariusz1975M-40+(POL)-1130XI seria (12:00:00)13803:16:49
#18 14201508Kudelski Jacek1977M-40+(POL)-1131XI seria (12:00:00)13903:16:52
#19 14211494Gryżewski Karol1992M(POL)-1132XI seria (12:00:00)14003:17:34
#20 14221480Bedyński Hubert1985M(POL)-1133XI seria (12:00:00)14103:17:48
#21 14231322Pastuła Bartek1988MPolinova 1 (POL)-1134X seria (11:40:00)11203:18:33
#22 14241314Ciudzinski Jacek1976M-40+Polinova 1 (POL)-1135X seria (11:40:00)11303:18:33
#23 14251315Gregor Tomasz1972M-40+Polinova 1 (POL)-1136X seria (11:40:00)11403:18:34
#24 14261317Jaśkowiak Justyna1974K-40+Polinova 1 (POL)290-X seria (11:40:00)11503:18:34
#25 14271327Wawrzyniak Krzysztof1993MPolinova 1 (POL)-1137X seria (11:40:00)11603:18:35
#26 14281316Jach Aleksandra1979KPolinova 1 (POL)291-X seria (11:40:00)11703:18:36
#27 14291321Majorczyk Przemysław1973M-40+Polinova 1 (POL)-1138X seria (11:40:00)11803:18:36
#28 14301324Skibiński Arnold1973M-40+Polinova 1 (POL)-1139X seria (11:40:00)11903:18:37
#29 1431872Bączyk Anna1980KKról Julian (POL)292-VII seria (10:40:00)14503:18:58
#30 1432873Sieczyńska Agnieszka1980KKról Julian (POL)293-VII seria (10:40:00)14603:18:59
#31 14331471Hauk Krzysztof1975M-40+Zdradzieckie Mordy (POL)-1140XI seria (12:00:00)14203:19:58
#32 14341472Wieteska Anna1980KZdradzieckie Mordy (POL)294-XI seria (12:00:00)14303:19:59
#33 14351470Czyżewska Ilona1999KZdradzieckie Mordy (POL)295-XI seria (12:00:00)14403:20:03
#34 14361464Gąsiorowska Monika1987KTroskliwe Misie (POL)296-XI seria (12:00:00)14503:20:59
#35 14371536Rychlica Paweł1988M(POL)-1141XI seria (12:00:00)14603:21:00
#36 14381355Szybiak Sebastian1990MTU PIES NUSZKA (POL)-1142X seria (11:40:00)12003:21:09
#37 14391353Falkowska Diana1993KTU PIES NUSZKA (POL)297-X seria (11:40:00)12103:21:14
#38 14401354Pluta Konrad1990MTU PIES NUSZKA (POL)-1143X seria (11:40:00)12203:21:17
#39 14411356Wojtysiak Kuba1990MTU PIES NUSZKA (POL)-1144X seria (11:40:00)12303:21:19
#40 14421448Gmyrek Marcelina1985KPo Żuberku (POL)298-XI seria (12:00:00)14703:21:19
#41 14431523Paszkiewicz Patryk1988M(POL)-1145XI seria (12:00:00)14803:21:27
#42 1444827Śliwowska Agnieszka1971K-40+9Rings (POL)299-VII seria (10:40:00)14703:21:30
#43 1445821Jurkiewicz Konrad1992M9Rings (POL)-1146VII seria (10:40:00)14803:21:31
#44 1446828Śliwowska Dominika1993K9Rings (POL)300-VII seria (10:40:00)14903:21:31
#45 1447829Śliwowski Wojciech1969M-40+9Rings (POL)-1147VII seria (10:40:00)15003:21:32
#46 1448866Tomczyk Artur1988MGrupa Mocnego Uderzenia (POL)-1148VII seria (10:40:00)15103:22:26
#47 1449865Szwej Anna1982KGrupa Mocnego Uderzenia (POL)301-VII seria (10:40:00)15203:22:26
#48 1450863Broda Adam1977M-40+Grupa Mocnego Uderzenia (POL)-1149VII seria (10:40:00)15303:22:27
#49 1451864Pomorska Joanna1987KGrupa Mocnego Uderzenia (POL)302-VII seria (10:40:00)15403:22:28
#50 1452936Bartkowiak Bartosz1991M(POL)-1150VII seria (10:40:00)15503:23:41
#51 14531336Pietrykowski Piotr1974M-40+Raben Runteammageddon (POL)-1151X seria (11:40:00)12403:24:08
#52 14541333Biegała Anna1982KRaben Runteammageddon (POL)303-X seria (11:40:00)12503:24:10
#53 14551335Krzywosadzki Damian1977M-40+Raben Runteammageddon (POL)-1152X seria (11:40:00)12603:24:11
#54 14561332Banach Magdalena1977K-40+Raben Runteammageddon (POL)304-X seria (11:40:00)12703:24:11
#55 14571338Stechliński Krzysztof1980MRaben Runteammageddon (POL)-1153X seria (11:40:00)12803:24:11
#56 14581337Śliwiński Przemek1979MRaben Runteammageddon (POL)-1154X seria (11:40:00)12903:24:12
#57 14591339Talkowski Paweł1974M-40+Raben Runteammageddon (POL)-1155X seria (11:40:00)13003:24:13
#58 14601334Ignaczak Norbert1991MRaben Runteammageddon (POL)-1156X seria (11:40:00)13103:24:14
#59 14611511Leopold Artur1993M(POL)-1157X seria (11:40:00)13203:26:01
#60 14621537Siedlecki Eugeniusz1982M(POL)-1158X seria (11:40:00)13303:26:02
#61 14631398Szczepański Michał1983M(POL)-1159XII seria (12:20:00)6303:26:15
#62 14641380Gałązka Piotr1983M(POL)-1160XII seria (12:20:00)6403:26:15
#63 1465595Christensen Jens1972M-40+(POL)-1161V seria (10:00:00)15403:27:20
#64 14661601Mohelicka Katarzyna1992KSkoczek.eu (POL)305-VIII seria (11:00:00)13003:28:15
#65 14671340Krzysik Krzysztof1984MSkoczek.eu (POL)-1162VIII seria (11:00:00)13103:28:16
#66 14681026Jarosz Monika1988KSkoczek.eu (POL)306-VIII seria (11:00:00)13203:28:17
#67 14691059Gąciarski Krystian1990M(POL)-1163VIII seria (11:00:00)13303:28:17
#68 14701025Bała Anna1978KSkoczek.eu (POL)307-VIII seria (11:00:00)13403:28:17
#69 14711028Stasińska Magdalena1985KSkoczek.eu (POL)308-VIII seria (11:00:00)13503:28:18
#70 14721029Topór Sandra1996KSkoczek.eu (POL)309-VIII seria (11:00:00)13603:28:18
#71 14731027Potepa Leszek1969M-40+Skoczek.eu (POL)-1164VIII seria (11:00:00)13703:28:18
#72 1474561Maćkowiak Paweł1985MGoraj.com (POL)-1165V seria (10:00:00)15503:29:44
#73 1475559Kalawska Anna1985KGoraj.com (POL)310-V seria (10:00:00)15603:29:45
#74 14761360Faferek Magdalena1989KV.SHIPS TEAM (POL)312-X seria (11:40:00)13403:31:23
#75 14771361Suchomska Anna1990KV.SHIPS TEAM (POL)311-X seria (11:40:00)13503:31:23
#76 14781362Szczepaniak Joanna1988KV.SHIPS TEAM (POL)313-X seria (11:40:00)13603:31:23
#77 1479798Pokropywny Kamil1986M(POL)-1166VI seria (10:20:00)15503:32:40
#78 1480643Sołtysiak Wojciech1993M(POL)-1167V seria (10:00:00)15703:35:15
#79 1481562Wasielewska Natalia1993KGoraj.com (POL)314-V seria (10:00:00)15803:36:13
#80 1482557Goraj Blaze1980MGoraj.com (POL)-1168V seria (10:00:00)15903:36:13
#81 14831662Brak Danych1980M(POL)-1169IV seria (09:40:00)14103:36:41
#82 1484301Jasek Łukasz1991M(POL)-1170IV seria (09:40:00)103:36:50
#83 1485737Garbarczyk Marcel1986MPo Żuberku (POL)-1171VI seria (10:20:00)15603:38:06
#84 1486736Garbarczyk Cyprian1989MPo Żuberku (POL)-1172VI seria (10:20:00)15703:38:06
#85 1487744Skałecka Paulina1986KPo Żuberku (POL)315-VI seria (10:20:00)15803:38:06
#86 1488745Stawerska Aleksandra1985KPo Żuberku (POL)317-VI seria (10:20:00)15903:38:06
#87 1489739Grodzińska Marta1996KPo Żuberku (POL)316-VI seria (10:20:00)16003:38:06
#88 1490740Grodziński Artur1994MPo Żuberku (POL)-1173VI seria (10:20:00)16103:38:07
#89 1491945Jaroszczak Paweł1994M(POL)-1174VII seria (10:40:00)15603:43:02
#90 1492958Nowicki Mateusz1994M(POL)-1175VII seria (10:40:00)15703:43:03
#91 14931669Ciepak Krystian1980M(POL)-1176VII seria (10:40:00)15803:44:32
#92 14941668Ciepak Adrian1980M(POL)-1177VII seria (10:40:00)15903:44:35
#93 1495835Warkocka Agnieszka1979K9Rings (POL)318-VII seria (10:40:00)16003:44:55
#94 14961667Michniewski Piotr1980M(POL)-1178VII seria (10:40:00)16103:46:07
#95 1497102Ruzych Mariia1990K39RUS (POL)319-ELITE kobiet (09:05:00)1003:46:52
#96 14981113Sośnicka Agnieszka1994K(POL)321-VIII seria (11:00:00)13803:50:56
#97 14991054Dziedzic Karolina1998K(POL)320-VIII seria (11:00:00)13903:50:56

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności