Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 101314Matwiejczyk Piotr1975M-40+(POL)-96III seria (09:20:00)2501:40:56
#2 102636Pietraś Mariusz1978M(POL)-97V seria (10:00:00)401:41:46
#3 1031544Tytoń Jakub1990M(POL)-98XI seria (12:00:00)301:41:51
#4 104329Pradzynski Jacek1981M(POL)-99III seria (09:20:00)2601:41:52
#5 105486Sarzyński Arkadiusz1988M(POL)-100IV seria (09:40:00)701:42:04
#6 1061373Wojciechowski Adrian1989MWild Team (POL)-101VIII seria (11:00:00)201:42:05
#7 1071301Skonka Sebastian1988MHusaria Race Team (POL)-102X seria (11:40:00)701:42:14
#8 10890Rosiak Marcin1987M(POL)-103ELITE mężczyzn (08:55:00)4201:42:22
#9 109447Górniak Tomasz1974M-40+(POL)-104IV seria (09:40:00)801:42:26
#10 110262Kwiatkowski Dawid1985MPrzebiegli (POL)-105III seria (09:20:00)2701:42:31
#11 111214Probst Pawel1982MBRYGADA RR (POL)-106III seria (09:20:00)2801:42:37
#12 11234Sobociński Karol1990MPiękni i Bestie (POL)-107I seria (08:55:00 bez opa101:42:49
#13 113341Szymczak Kamil1992M(POL)-108III seria (09:20:00)2901:43:07
#14 1141629Reguła Patryk1994M(POL)-109XII seria (12:20:00)301:43:18
#15 1151637Wesołowski Mikołaj1999M(POL)-110XII seria (12:20:00)401:43:19
#16 116455Kowal Mikołaj1990M(POL)-111IV seria (09:40:00)901:43:21
#17 11730Miller Sebastian1990MNie Do Zatrzymania (POL)-112ELITE mężczyzn (08:55:00)4301:43:23
#18 118348Wrzesiński Mikołaj1989M(POL)-113III seria (09:20:00)3001:43:43
#19 119249Kuczka Łukasz1991MKuczki (POL)-114III seria (09:20:00)3101:43:45
#20 1201684Brak Danych1980M(POL)-115V seria (10:00:00)501:43:46
#21 121235Daszewski Filip1998MHusaria Race Team (POL)-116III seria (09:20:00)3201:43:47
#22 1221252Kaliszewski Paweł1990M(POL)-117IX seria (11:20:00)701:43:53
#23 123255Lubik Jarosław1988MMMA Devil Międzychód (POL)-118III seria (09:20:00)3301:44:03
#24 1241621Nowak Marcin1981M(POL)-119XII seria (12:20:00)501:44:04
#25 1251122Zieliński Mateusz1987M(POL)-120VIII seria (11:00:00)301:44:06
#26 1261172Ustianowski Wojciech1988MJW 1223 Koszalin (POL)-121VIII seria (11:00:00)401:44:09
#27 1271406Felkowski Mariusz1987MDACHBUD EXTREME TEAM 2017 (-122XI seria (12:00:00)401:44:40
#28 1281407Hylaszek Adrian1988MDACHBUD EXTREME TEAM 2017 (-123XI seria (12:00:00)501:44:41
#29 129947Kocik Piotr1990M(POL)-124VII seria (10:40:00)301:44:43
#30 130658Szurgot Łukasz1989MADRENALINA FITNESS TEAM (POL)-125VI seria (10:20:00)401:44:47
#31 1311257Kubiszyn Tadeusz1961M-40+(POL)-126XII seria (12:20:00)601:44:58
#32 1321256Kubiszyn Mateusz1991M(POL)-127XII seria (12:20:00)701:44:58
#33 133356Szklanko Piotr1992MBoot Camp Mińsk Mazowiecki (PO-128IV seria (09:40:00)1001:45:09
#34 13497Trocki Konrad1985M(POL)-129I seria (08:55:00 bez opa201:45:12
#35 1351204Krupa Grzegorz1977M-40+OCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-130IX seria (11:20:00)801:45:17
#36 136456Krawczyk Piotr1969M-40+(POL)-131IV seria (09:40:00)1101:45:29
#37 13713Klimek Maciej1998MHusaria Race Team (POL)-132ELITE mężczyzn (08:55:00)4401:45:33
#38 13876Kaczor Paweł1990M(POL)-133I seria (08:55:00 bez opa301:45:51
#39 139436Czapran Marek1984M(POL)-135IV seria (09:40:00)1201:45:59
#40 14039Górecki Paweł1971M-40+xRunners (POL)-134ELITE mężczyzn (08:55:00)4501:45:59
#41 14153Janke Łukasz1984MZS CrossFit Szczecin (POL)-136ELITE mężczyzn (08:55:00)4601:46:38
#42 1421Machtyl Zygmunt1974M-40+AŚNAEBAEM (POL)-137ELITE mężczyzn (08:55:00)4701:46:41
#43 143592Boroń Zbigniew1977M-40+(POL)-138V seria (10:00:00)601:46:54
#44 144446Góra Przemek1983M(POL)-139IV seria (09:40:00)1301:47:01
#45 145100Witczak Slawomir1992M(POL)-140III seria (09:20:00)3401:47:04
#46 146773Fluder Mateusz1986M(POL)-141VI seria (10:20:00)501:47:27
#47 1471579Lewko Mateusz1992MPędziLewko (POL)-142XII seria (12:20:00)801:47:33
#48 1481119Wiśniewski Mariusz1988M(POL)-143VIII seria (11:00:00)501:47:34
#49 149747Koczorowski Pawel1977M-40+Polni Wojownicy Ustka (POL)-145VI seria (10:20:00)601:47:34
#50 1501578Lewko Adam1984MPędziLewko (POL)-144XII seria (12:20:00)901:47:34
#51 15175Kaczor Mateusz1990M(POL)-146ELITE mężczyzn (08:55:00)4801:47:37
#52 152470Nogal Jacek1983M(POL)-147IV seria (09:40:00)1401:47:38
#53 153430Bojan Gabriela1988K(POL)6-IV seria (09:40:00)1501:47:47
#54 154298Giese Dominik1986M(POL)-148III seria (09:20:00)3501:48:16
#55 155120Wziętek Elżbieta1990K(POL)7-ELITE kobiet (09:05:00)601:48:25
#56 1561617Grodzki Piotr1993M(POL)-149X seria (11:40:00)801:48:28
#57 157444Fałdziński Andrzej1988M(POL)-150IV seria (09:40:00)1601:48:44
#58 15844Kuzemko Bartosz1988MxRunners (POL)-151ELITE mężczyzn (08:55:00)4901:48:47
#59 1591642Zieliński Kamil1998M(POL)-152X seria (11:40:00)901:48:48
#60 1601479Baturo Artur1973M-40+(POL)-153XI seria (12:00:00)601:49:21
#61 1611619Krzymiński Kamil1991M(POL)-154XII seria (12:20:00)1001:49:21
#62 1621665Rutkiewicz Piotr1980M(POL)-155IX seria (11:20:00)901:49:22
#63 163317Nadstaga Marcin1979M(POL)-156III seria (09:20:00)3601:49:33
#64 1641620Lizak Adrian1985M(POL)-157IV seria (09:40:00)1701:49:37
#65 1651595Tołoczka Mateusz1995MRace Machines Team (POL)-158XII seria (12:20:00)1101:49:45
#66 1661627Płatek Mariusz1990M(POL)-159XII seria (12:20:00)1201:49:47
#67 16779Kondraciuk Piotr1976M-40+(POL)-160ELITE mężczyzn (08:55:00)5001:49:48
#68 168254Kmieciak Krzysztof1985MMMA Devil Międzychód (POL)-161III seria (09:20:00)3701:49:51
#69 169465Nawrocki Krzysztof1988M(POL)-162IV seria (09:40:00)1801:50:02
#70 1707Pielatowski Adam1989MDirty Sparrows (POL)-163ELITE mężczyzn (08:55:00)5101:50:02
#71 1711513Maciejewski Adam1995M(POL)-164XI seria (12:00:00)701:50:05
#72 1721205Kurdubski Daniel1980MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-165IX seria (11:20:00)1001:50:16
#73 173630Nikiel Dariusz1980M(POL)-166V seria (10:00:00)701:50:20
#74 1741571Stanisławski Fabian1989MHusaria Race Team (POL)-167V seria (10:00:00)801:50:24
#75 175632Ornoch Adam1995M(POL)-168V seria (10:00:00)901:50:33
#76 176530Drozdowski Piotr1973M-40+Dirty Sparrows (POL)-169V seria (10:00:00)1001:50:37
#77 177441Durlak Piotr1991M(POL)-170IV seria (09:40:00)1901:50:39
#78 1781376Cejko Dawid1996M(POL)-171X seria (11:40:00)1001:50:41
#79 179349Zawadzki Przemek1996M(POL)-172III seria (09:20:00)3801:50:44
#80 1801203Han Konrad1983MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-173IX seria (11:20:00)1101:50:45
#81 181836Pochkai Andrii1987MCity fit lublin (POL)-174VII seria (10:40:00)401:50:47
#82 1826Miodek Adrian1983MDirty Sparrows (POL)-175ELITE mężczyzn (08:55:00)5201:50:56
#83 1831402Mański Tomasz1989MAŚNAEBAEM RMG Team (POL)-176XI seria (12:00:00)801:51:03
#84 18423Świgoński Piotr1982MHusaria Race Team (POL)-177ELITE mężczyzn (08:55:00)5301:51:04
#85 185781Jędrzejczak Marcib1988M(POL)-178VI seria (10:20:00)701:51:10
#86 1861258Kupke David1990M(POL)-179IX seria (11:20:00)1201:51:17
#87 187282Kaczmarczyk Przemysław1993MWATAHA (POL)-180III seria (09:20:00)3901:51:24
#88 188503Tomczak Justyna1991KBring Sally Up (POL)8-V seria (10:00:00)1101:51:29
#89 189521Nowak Dawid1989MDEZERTERZY (POL)-181V seria (10:00:00)1201:51:33
#90 1901422Sorek Wojciech1975M-40+NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH-182XI seria (12:00:00)901:51:44
#91 1911423Wieczorek Karol1978MNAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH-183XI seria (12:00:00)1001:51:50
#92 19266Cwirzen Marcin1986M(POL)-185I seria (08:55:00 bez opa401:51:53
#93 193320Ociepa Piotr1990M(POL)-184III seria (09:20:00)4001:51:53
#94 1941303Suliński Mateusz1989MHusaria Race Team (POL)-186X seria (11:40:00)1101:51:56
#95 1951298Kacprzak Paweł1987MHusaria Race Team (POL)-187X seria (11:40:00)1201:51:58
#96 196741Kulcenty Marcin1985MPo Żuberku (POL)-188VI seria (10:20:00)801:52:04
#97 1971199Barański Radosław1990MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-189IX seria (11:20:00)1301:52:05
#98 198555Michalski Łukasz1985MFASE SZCZECIN (POL)-190V seria (10:00:00)1301:52:09
#99 19960Bodak Karol1988M(POL)-191ELITE mężczyzn (08:55:00)5401:52:17
#100 200256Olewski Grzegorz1992MMMA Devil Międzychód (POL)-192III seria (09:20:00)4101:52:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności