Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 2011520Nowak Paweł1987M(POL)-193XI seria (12:00:00)1101:52:28
#2 202594Buczkowski Michał1990M(POL)-194V seria (10:00:00)1401:52:40
#3 2031063Górny Piotr1993M(POL)-195VIII seria (11:00:00)601:52:47
#4 20432Połatyński Daniel1989MNineRings Team (POL)-196I seria (08:55:00 bez opa501:52:54
#5 205373Promiński Patryk1988MGFT Polska (POL)-197IV seria (09:40:00)2001:52:58
#6 206305Kilar Piotr1982M(POL)-198III seria (09:20:00)4201:52:58
#7 20726Sokołowski Maciej1979MJelenie (POL)-199ELITE mężczyzn (08:55:00)5501:52:59
#8 208250Kuczka Mateusz1992MKuczki (POL)-200III seria (09:20:00)4301:53:16
#9 209278Falborski Mateusz1990Mteren budowy (POL)-201III seria (09:20:00)4401:53:22
#10 210591Błoch Albert1988M(POL)-202V seria (10:00:00)1501:53:27
#11 211593Bosiacki Sebastian1993M(POL)-203V seria (10:00:00)1601:53:30
#12 21270Gierak Mariusz1979M(POL)-204I seria (08:55:00 bez opa601:53:31
#13 2131267Sekuła Bartłomiej1998M(POL)-206IX seria (11:20:00)1401:53:33
#14 214778Halas Krzysztof1981M(POL)-205VI seria (10:20:00)901:53:33
#15 215641Rybicki Maciej1987M(POL)-207V seria (10:00:00)1701:53:38
#16 216776Gorczyca Rafal1988M(POL)-208VI seria (10:20:00)1001:53:41
#17 2171225Łabański Waldemar1990MWild Team (POL)-210VIII seria (11:00:00)701:53:50
#18 2181097Pomiotło Karol1989M(POL)-209VIII seria (11:00:00)801:53:50
#19 219266Idczak Krzysztof1975M-40+Przyczajone Tygrysy (POL)-211III seria (09:20:00)4501:53:50
#20 220439Daszczyk Dawid1990M(POL)-212IV seria (09:40:00)2101:53:52
#21 22183Otwinowski Maciej1981M(POL)-213I seria (08:55:00 bez opa701:54:07
#22 2225Leśniak Grzegorz1975M-40+Dirty Sparrows (POL)-214ELITE mężczyzn (08:55:00)5601:54:07
#23 2231443Tarnacki Mateusz1989MPldow (POL)-215XI seria (12:00:00)1201:54:10
#24 2241476Wiśniewski Marek1976M-40+ZMASAKROWANI (POL)-216XI seria (12:00:00)1301:54:13
#25 225901Puchalski Marek1970M-40+PAK KWB KONIN (POL)-217VII seria (10:40:00)501:54:18
#26 226900Frydrychowski Przemyslaw1971M-40+PAK KWB KONIN (POL)-218VII seria (10:40:00)601:54:18
#27 227903Wiatrowski Krzysztof1969M-40+PAK KWB KONIN (POL)-219VII seria (10:40:00)701:54:18
#28 228902Serafiński Robert1969M-40+PAK KWB KONIN (POL)-220VII seria (10:40:00)801:54:19
#29 229899Dryjański Michał1985MPAK KWB KONIN (POL)-221VII seria (10:40:00)901:54:19
#30 230117Plichta Kamila1987K(POL)9-I seria (08:55:00 bez opa801:54:33
#31 231452Kaczmarek Arkadiusz1982M(POL)-222IV seria (09:40:00)2201:54:47
#32 2321646Brak Danych1980M(POL)-223III seria (09:20:00)4601:54:50
#33 233611Klingsport Mateusz1988M(POL)-224V seria (10:00:00)1801:54:54
#34 234644Stężycki Grzegorz1982M(POL)-225V seria (10:00:00)1901:54:56
#35 235415Budny Wojciech1992MSRTG Poznań (POL)-226IV seria (09:40:00)2301:55:00
#36 236788Kluska Paweł1977M-40+(POL)-227VI seria (10:20:00)1101:55:01
#37 237494Tomków Wojciech1985M(POL)-228IV seria (09:40:00)2401:55:08
#38 2381644Brak Danych1980M(POL)-229III seria (09:20:00)4701:55:09
#39 2391645Brak Danych1980M(POL)-230III seria (09:20:00)4801:55:10
#40 240537Łuczak Łukasz1985MDirty Sparrows (POL)-231V seria (10:00:00)2001:55:11
#41 241400Mielczarek Jakub1979MPolnische Partizanten (POL)-232IV seria (09:40:00)2501:55:14
#42 2421073Kociok Wioleta1993K(POL)10-VIII seria (11:00:00)901:55:18
#43 243432Chruściński Łukasz1991M(POL)-233IV seria (09:40:00)2601:55:20
#44 244468Niedźwiecki Robert1970M-40+(POL)-234IV seria (09:40:00)2701:55:21
#45 245467Niedźwiecki Krzysztof1995M(POL)-235IV seria (09:40:00)2801:55:22
#46 246545Żołnierek Wojciech1989MDirty Sparrows (POL)-236V seria (10:00:00)2101:55:28
#47 247466Niedźwiecki Damian1982M(POL)-237IV seria (09:40:00)2901:55:31
#48 24885Pawlaczyk Jakub1989M(POL)-238I seria (08:55:00 bez opa901:55:32
#49 249463Mrozik Mariusz1978M(POL)-239IV seria (09:40:00)3001:55:36
#50 25027Korbut Radosław1980MKoniuchy (POL)-240ELITE mężczyzn (08:55:00)5701:55:41
#51 251696Brudło Krzysztof1987MHusaria Race Team (POL)-241VI seria (10:20:00)1201:55:51
#52 252213Pieniak Przemysław1977M-40+BRYGADA RR (POL)-242III seria (09:20:00)4901:55:59
#53 2531560Wisniewski Damian1995MDWA BYKI (POL)-243X seria (11:40:00)1301:56:01
#54 254302Jasiński Damian1991M(POL)-244III seria (09:20:00)5001:56:01
#55 2551556Remisz Marcin1984MBRYGADA RR (POL)-245X seria (11:40:00)1401:56:04
#56 2561290Pochroń Marcin1992MDWA BYKI (POL)-246X seria (11:40:00)1501:56:05
#57 257304Kaźmierczak Michał1988M(POL)-247III seria (09:20:00)5101:56:08
#58 258724Górniak Bartek1990MMonkeys of GetGym (POL)-249VI seria (10:20:00)1301:56:11
#59 259312Leśny Przemysław1972M-40+(POL)-248III seria (09:20:00)5201:56:11
#60 260721Burak Łukasz1982MMonkeys of GetGym (POL)-250VI seria (10:20:00)1401:56:12
#61 261709Nowak Marcin1986MJUNIOR CCR POZNAŃ (POL)-251VI seria (10:20:00)1501:56:24
#62 2621463Michalak Michał1988MSRTG Wałbrzych (POL)-252XI seria (12:00:00)1401:56:31
#63 263322Pabian Arkadiusz1985M(POL)-253III seria (09:20:00)5301:57:00
#64 264961Paradowski Witold1989M(POL)-254VII seria (10:40:00)1001:57:08
#65 2651514Mateńko Bartosz1987M(POL)-255XI seria (12:00:00)1501:57:09
#66 2661347Nużyński Radosław1986MTorpeda Race Team (POL)-256X seria (11:40:00)1601:57:11
#67 2671051Dopierała Łukasz1982M(POL)-257VII seria (10:40:00)1101:57:19
#68 268532Kałużny Michał1990MDirty Sparrows (POL)-258V seria (10:00:00)2201:57:25
#69 269706Banaszak Sebastian1987MJUNIOR CCR POZNAŃ (POL)-259VI seria (10:20:00)1601:57:26
#70 270992Bisiekirski Michał1994MHusaria Race Team (POL)-260VIII seria (11:00:00)1001:57:46
#71 271896Szymkowiak Arek1991MLoftFitness Team Extreme (POL)-261VII seria (10:40:00)1201:58:01
#72 272215Turek Hubert1986MBRYGADA RR (POL)-263III seria (09:20:00)5401:58:08
#73 273311Ledworowski Paweł1987M(POL)-262III seria (09:20:00)5501:58:08
#74 274621Lewandowski Kamil1988M(POL)-264V seria (10:00:00)2301:58:11
#75 2751408Lukasik Jarosław1983MDACHBUD EXTREME TEAM 2017 (-265XI seria (12:00:00)1601:58:16
#76 2761246Hernik Mateusz1992M(POL)-266IX seria (11:20:00)1501:58:18
#77 277357Żółkowski Wojciech1992MBoot Camp Mińsk Mazowiecki (PO-267IV seria (09:40:00)3101:58:26
#78 278375Grochowski Tomasz1980MGroszki Team (POL)-269IV seria (09:40:00)3201:58:27
#79 279376Nowacki Karol1997MGroszki Team (POL)-268IV seria (09:40:00)3301:58:27
#80 280869Nowaczyk Nikodem1991MIn Dream World (POL)-270VII seria (10:40:00)1301:58:28
#81 2811515Możejko Ireneusz1972M-40+(POL)-271XI seria (12:00:00)1701:58:35
#82 282264Smorawinski Adam1984MPrzebiegli (POL)-272III seria (09:20:00)5601:58:41
#83 283800Ptasiński Kacper1991M(POL)-273VI seria (10:20:00)1701:58:42
#84 284196Brak Danych1980M(POL)-274III seria (09:20:00)5701:58:45
#85 2851080Kozłowski Andrzej1974M-40+(POL)-275VIII seria (11:00:00)1101:58:50
#86 286753Wojtalik Adrian1989MRenault TEAM (POL)-276VI seria (10:20:00)1801:58:54
#87 2871069Jarzyna Bartłomiej1975M-40+(POL)-277VIII seria (11:00:00)1201:58:55
#88 288746Zawiasa Mariusz1973M-40+Po Żuberku (POL)-278VI seria (10:20:00)1901:58:57
#89 289310Kozak Mateusz1990M(POL)-279III seria (09:20:00)5801:59:05
#90 2901296Podlasiński Marcin1996MFAJERFAJTERZY (POL)-280X seria (11:40:00)1701:59:15
#91 291646Suchowiecki Piotr1990M(POL)-281V seria (10:00:00)2401:59:15
#92 292501Suchowiecki Paweł1990MAby do Mety (POL)-282V seria (10:00:00)2501:59:17
#93 293383Walkowski Marcin1991MJura (POL)-283IV seria (09:40:00)3401:59:19
#94 294382Bysyngier Bartłomiej1994MJura (POL)-284IV seria (09:40:00)3501:59:22
#95 2951639Witek Karol1983M(POL)-285XII seria (12:20:00)1301:59:29
#96 2961682Mendlewski Krzysztof1980M(POL)-286VII seria (10:40:00)1401:59:29
#97 297757Szota Robert1988MSMT Szczecin (POL)-287VI seria (10:20:00)2001:59:31
#98 2981531Pokora Tomasz1990M(POL)-288XI seria (12:00:00)1801:59:34
#99 29954Adam Marek1975M-40+(POL)-289ELITE mężczyzn (08:55:00)5801:59:37
#100 300325Pałka Ryszard1982M(POL)-290III seria (09:20:00)5901:59:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności