Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 3011046Chudyk Damian1987M(POL)-291VIII seria (11:00:00)1301:59:56
#2 3021071Jaworski Arkadiusz1986M(POL)-292VIII seria (11:00:00)1401:59:59
#3 303657Narojczyk Sebastian1989MADRENALINA FITNESS TEAM (POL)-293VI seria (10:20:00)2102:00:17
#4 30412Jaworek Rafał1992MHusaria Race Team (POL)-294I seria (08:55:00 bez opase1002:00:19
#5 3051392Krajewski Tomasz1989M(POL)-295X seria (11:40:00)1802:00:21
#6 3061379Gajewski Krzysztof1977M-40+(POL)-296X seria (11:40:00)1902:00:22
#7 3071638Wieczorek Szymon1996M(POL)-297XII seria (12:20:00)1402:00:24
#8 3081247Izydorek Robert1987M(POL)-298IX seria (11:20:00)1602:00:34
#9 30984Paszak Michał1991M(POL)-300I seria (08:55:00 bez opase1102:00:35
#10 3101507Kubiesa Jakub1981M(POL)-299XI seria (12:00:00)1902:00:35
#11 3111503Kolasiński Jakub1985M(POL)-301XI seria (12:00:00)2002:00:36
#12 312431Brygier Konrad1991M(POL)-302IV seria (09:40:00)3602:00:40
#13 3131510Kwas Adrian1998M(POL)-303XII seria (12:20:00)1502:00:42
#14 3151409Rajman Rafał1984MDACHBUD EXTREME TEAM 2017 (-305XI seria (12:00:00)2102:01:04
#15 3161558Krawczyk Mirosław1984MDACHBUD EXTREME TEAM 2017 (-306XI seria (12:00:00)2202:01:06
#16 31794Szczęsny Piotr1981M(POL)-307I seria (08:55:00 bez opase1202:01:14
#17 318374Szukała Piotr1985MGFT Polska (POL)-308IV seria (09:40:00)3702:01:15
#18 319354Lubaszka Jakub1992MBoot Camp Mińsk Mazowiecki (PO-309IV seria (09:40:00)3802:01:29
#19 320416Fornalik Łukasz1978MSRTG Poznań (POL)-310IV seria (09:40:00)3902:01:31
#20 3211577Kolacha Patryk1995MPaneuropa (POL)-311III seria (09:20:00)6002:01:32
#21 322350Tobis Marcin1988MAŚNAEBAEM (POL)-312IV seria (09:40:00)4002:01:32
#22 323257Olejnik Franciszek1995MPE (POL)-313III seria (09:20:00)6102:01:39
#23 3241249Jędraszczyk Tomasz1973M-40+(POL)-314IX seria (11:20:00)1702:01:47
#24 325708Morawski Bartosz1979MJUNIOR CCR POZNAŃ (POL)-315VI seria (10:20:00)2202:01:54
#25 326458Kucharski Wojciech1984M(POL)-316IV seria (09:40:00)4102:02:04
#26 327276Borecki Tomasz1998MSimply the worst (POL)-317III seria (09:20:00)6202:02:05
#27 3281681Brak Danych1980M(POL)-318VI seria (10:20:00)2302:02:06
#28 329299Gronowski Maciej1999M(POL)-319III seria (09:20:00)6302:02:07
#29 3301569Mydłowski Maciej1986MHusaria Race Team (POL)-320XII seria (12:20:00)1702:02:09
#30 331672Zacharjasz Hubert1983MDragon SQUAD (POL)-322VI seria (10:20:00)2402:02:10
#31 332471Nowicki Piotr1970M-40+(POL)-321IV seria (09:40:00)4202:02:10
#32 333427Cieśluk Agnieszka1992KxRunners (POL)11-IV seria (09:40:00)4302:02:11
#33 334437Czysty Patryk1982M(POL)-323IV seria (09:40:00)4402:02:13
#34 335867Michnowicz Ewelina1992KHusaria Race Team (POL)12-VII seria (10:40:00)1502:02:19
#35 336526Stachowiak Sebastian1982MDEZERTERZY (POL)-324V seria (10:00:00)2602:02:20
#36 33719Lipiński Maciej1998MHusaria Race Team (POL)-325ELITE mężczyzn (08:55:00)5902:02:26
#37 33858Białas Bartosz1985M(POL)-326ELITE mężczyzn (08:55:00)6002:02:27
#38 3391238Gabruk Michał1983M(POL)-327IX seria (11:20:00)1802:02:28
#39 340953Michnowicz Tomasz1990M(POL)-328VII seria (10:40:00)1602:02:28
#40 3411686Brak Danych1980M(POL)-330XI seria (12:00:00)2302:02:32
#41 3421687Brak Danych1980M(POL)-329XI seria (12:00:00)2402:02:32
#42 343475Pawłowski Tadeusz1993M(POL)-331IV seria (09:40:00)4502:02:33
#43 344251Winiarek Marcin1994MŁokieć Alkantara (POL)-332III seria (09:20:00)6402:02:42
#44 345399Komisarek Krzysztof1982MPolnische Partizanten (POL)-333IV seria (09:40:00)4602:02:44
#45 3461400Zasada Jarek1976M-40+(POL)-334X seria (11:40:00)2002:02:48
#46 347783Jurczyk Kamil1984M(POL)-335VI seria (10:20:00)2502:02:48
#47 348802Ratajczak Magda1985K(POL)13-VI seria (10:20:00)2602:02:51
#48 349114Jedraszyk Klaudia1995K(POL)14-II seria (09:05:00 bez op102:02:58
#49 350551Staniewicz Jan1992MDziewczyny nas biją (POL)-336V seria (10:00:00)2702:03:01
#50 3511255Komisarek Marcin1976M-40+(POL)-337IX seria (11:20:00)1902:03:02
#51 352517Frankowski Michał1988MDEZERTERZY (POL)-339V seria (10:00:00)2802:03:07
#52 353474Pampuch Grzegorz1975M-40+(POL)-338IV seria (09:40:00)4702:03:07
#53 3541065Grzegorowska Kamila1982K(POL)15-VIII seria (11:00:00)1502:03:19
#54 3551636Taciak Daniel1987M(POL)-340XII seria (12:20:00)1802:03:23
#55 35635Winiarski Piotr1989MPoskładaniOnTourElite (POL)-341ELITE mężczyzn (08:55:00)6102:03:27
#56 357347Wojtkowiak Paweł1978M(POL)-342III seria (09:20:00)6502:03:34
#57 3581535Rychczyński Tomasz1989M(POL)-343XII seria (12:20:00)1902:03:36
#58 3591502Kłys Sebastian1992M(POL)-344XI seria (12:00:00)2502:03:41
#59 3601419Woltmann Łukasz1984MLAB TEAM KROTOSZYN (POL)-345XI seria (12:00:00)2602:03:42
#60 3611425Chudecki Michał1987MOLX GROUP TEAM (POL)-346XI seria (12:00:00)2702:03:45
#61 3622Majak Wojtek1981MCONNECTOR Team (POL)-347ELITE mężczyzn (08:55:00)6202:03:48
#62 3631023Makles Paweł1997MRMG Wataha Gubin (POL)-348VIII seria (11:00:00)1602:03:49
#63 3641022Koszczyc Rafał1986MRMG Wataha Gubin (POL)-349VIII seria (11:00:00)1702:03:52
#64 366914Deresz Wiktor1992MRenault TEAM (POL)-351VII seria (10:40:00)1702:04:01
#65 3671031Szymański Krzysztof1977M-40+Sportera Fitness Team (POL)-352VI seria (10:20:00)2702:04:10
#66 3681679Brak Danych1980M(POL)-353VI seria (10:20:00)2802:04:17
#67 3691030Kępińska Monika1991KSportera Fitness Team (POL)16-VI seria (10:20:00)2902:04:17
#68 370531Dubiel Radosław1984MDirty Sparrows (POL)-354V seria (10:00:00)3002:04:23
#69 371811Wesołowski Patryk1989M(POL)-355VI seria (10:20:00)3002:04:30
#70 3721412Kułakowski Dawid1977M-40+Jelenie (POL)-356XI seria (12:00:00)2802:04:45
#71 3731414Micerski Tomasz1976M-40+Jelenie (POL)-357XI seria (12:00:00)2902:04:47
#72 3741630Rutkowski Przemysław1998M(POL)-358XII seria (12:20:00)2002:05:00
#73 375810Ulatowski Bartosz1986M(POL)-359VI seria (10:20:00)3102:05:08
#74 376372Wojdarski Przemysław1994Me-Lech '02 (POL)-360IV seria (09:40:00)4802:05:09
#75 377473Pająk Krzysztof1981M(POL)-361IV seria (09:40:00)4902:05:12
#76 378263Kwiatkowski Przemysław1987MPrzebiegli (POL)-362III seria (09:20:00)6602:05:12
#77 379479Przybylski Łukasz1990M(POL)-363IV seria (09:40:00)5002:05:20
#78 3801126Rosiak Radosław1986MBozony Higgsa (POL)-364IX seria (11:20:00)2002:05:21
#79 381464Nastarowicz Tomasz1991M(POL)-365IV seria (09:40:00)5102:05:21
#80 382483Radzikowski Tomasz1983M(POL)-366IV seria (09:40:00)5202:05:22
#81 383495Wawrzyniak Rafał1995M(POL)-367IV seria (09:40:00)5302:05:23
#82 38478Kmiecik Radosław1980M(POL)-368I seria (08:55:00 bez opase1302:05:28
#83 3851415Puzyrewski Wojciech1977M-40+Jelenie (POL)-369XI seria (12:00:00)3002:05:31
#84 386647Szadziul Dawid1980M(POL)-370V seria (10:00:00)3102:05:33
#85 387924Babij Monika1976K-40+Tim jest Tim (POL)17-VII seria (10:40:00)1802:05:34
#86 3881582Grabowski Adam1983MPo Żuberku (POL)-371VI seria (10:20:00)3202:05:35
#87 389648Szemis Daniel1989M(POL)-372V seria (10:00:00)3202:05:48
#88 390605Hepper Lukasz1980M(POL)-373V seria (10:00:00)3302:05:49
#89 3911650Bartyński Wojciech1980M(POL)-374V seria (10:00:00)3402:05:52
#90 3921418Wita Radoslaw1979MLAB TEAM KROTOSZYN (POL)-375XI seria (12:00:00)3102:05:55
#91 3931202Chyzińska Marta1991KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)18-IX seria (11:20:00)2102:05:57
#92 394768Bonio Kacper1993M(POL)-376VI seria (10:20:00)3302:06:02
#93 395258Zahorowski Krzysztof1973M-40+Po Żuberku (POL)-377III seria (09:20:00)6702:06:06
#94 39657Bautrel Karol1995M(POL)-378I seria (08:55:00 bez opase1402:06:11
#95 3971550Zielinski Adam1979M(POL)-379XI seria (12:00:00)3202:06:18
#96 3981175Czerski Krzysztof1981MKB INTREX Poznań (POL)-380IX seria (11:20:00)2202:06:19
#97 3991678Brak Danych1980M(POL)-381XI seria (12:00:00)3302:06:20
#98 4001107Skorupiński Mateusz1993M(POL)-382VIII seria (11:00:00)1802:06:24
#99 40192Sawicz Mariusz1975M-40+(POL)-383I seria (08:55:00 bez opase1502:06:27
#100 4021688Brak Danych1980M(POL)-384XII seria (12:20:00)2102:06:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności