Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 403296Franczyszyn-Portka Magdalena1979K(POL)19-III seria (09:20:00)6802:06:37
#2 40472Gruba Piotr1986M(POL)-386I seria (08:55:00 bez opase1602:06:39
#3 405943Graczykowski Marcin1979M(POL)-385VII seria (10:40:00)1902:06:39
#4 4061683Stoinski Patryk1980M(POL)-387VII seria (10:40:00)2002:06:42
#5 407597Dawidowicz Aleksandra1987K(POL)20-XI seria (12:00:00)3402:06:42
#6 4081229Bastjan Adrian1993M(POL)-388IX seria (11:20:00)2302:06:55
#7 409491Steć Jarosław1975M-40+(POL)-389IV seria (09:40:00)5402:06:55
#8 410801Pytelewski Łukasz1992M(POL)-390VI seria (10:20:00)3402:07:01
#9 4111416Korzeń Kamil1995MKrzczonów Team (POL)-392XI seria (12:00:00)3502:07:01
#10 4121417Zadora Paweł1989MKrzczonów Team (POL)-391XI seria (12:00:00)3602:07:01
#11 413261Garus Paweł1985MPrzebiegli (POL)-393III seria (09:20:00)6902:07:02
#12 414774Gałczyński Piotr1987M(POL)-395VI seria (10:20:00)3502:07:03
#13 4151420Runo Michał1996MŁomża Hardcore Squad (POL)-394XI seria (12:00:00)3702:07:03
#14 4161615Gawroński Artur1978M(POL)-396XI seria (12:00:00)3802:07:04
#15 417563Frymarkiewicz Marcin1992MHusaria Race Team (POL)-397V seria (10:00:00)3502:07:05
#16 418346Wojciechowski Maciej1981M(POL)-398III seria (09:20:00)7002:07:11
#17 4191671Kowalski Jacek1980M(POL)-399III seria (09:20:00)7102:07:14
#18 420307Kowalski Filip1999M(POL)-400III seria (09:20:00)7202:07:14
#19 4211647Brak Danych1980M(POL)-401III seria (09:20:00)7302:07:15
#20 422567Nowatkowski Mariusz1987MHusaria Race Team (POL)-402V seria (10:00:00)3602:07:18
#21 423882Grajcar Magdalena1986KLoftFitness Team Extreme (POL)21-VII seria (10:40:00)2102:07:20
#22 424336Smykaj Radosław1982M(POL)-403III seria (09:20:00)7402:07:26
#23 425687Popczyński Krystian1978MHARDCORY (POL)-404VI seria (10:20:00)3602:07:28
#24 426513Borzych Maciej1980MDEZERTERZY (POL)-405V seria (10:00:00)3702:07:33
#25 427524Śramski Mikołaj1998MDEZERTERZY (POL)-406V seria (10:00:00)3802:07:34
#26 428891Rozmiarek Paweł1987MLoftFitness Team Extreme (POL)-407VII seria (10:40:00)2202:07:37
#27 4291262Nawrocki Karol1982M(POL)-408IX seria (11:20:00)2402:07:38
#28 430889Polum Mateusz1990MLoftFitness Team Extreme (POL)-409VII seria (10:40:00)2302:07:39
#29 4311658Brak Danych1980M(POL)-410IX seria (11:20:00)2502:07:39
#30 432655Białożyt Mateusz1987MADRENALINA FITNESS TEAM (POL)-411VI seria (10:20:00)3702:07:41
#31 4331163Miłosz Izabela1987KHusaria Race Team (POL)22-IX seria (11:20:00)2602:07:42
#32 4341159Glazik Mateusz1989MHusaria Race Team (POL)-412IX seria (11:20:00)2702:07:45
#33 435233Choroś Michał1990MHusaria Race Team (POL)-413III seria (09:20:00)7502:07:46
#34 436656Biegoń Karol1973M-40+ADRENALINA FITNESS TEAM (POL)-414VI seria (10:20:00)3802:07:51
#35 437476Piotrowski Arkadiusz1975M-40+(POL)-415IV seria (09:40:00)5502:07:54
#36 438260Bereszyński Mariusz1984MPrzebiegli (POL)-416III seria (09:20:00)7602:07:54
#37 439328Pogorzelski Adam1994M(POL)-417III seria (09:20:00)7702:07:57
#38 4401155Matras Rafał1993MHardzi i dzicy (POL)-418IX seria (11:20:00)2802:08:02
#39 4411129Wójtowicz Michał1989Mcrazy crew (POL)-419IX seria (11:20:00)2902:08:02
#40 4421154Bulanda Michał1994MHardzi i dzicy (POL)-420IX seria (11:20:00)3002:08:03
#41 443371Walkowiak Krystian1984Me-Lech '02 (POL)-421IV seria (09:40:00)5602:08:08
#42 4441123Czaplicki Piotr1991MAdgarFit (POL)-422IX seria (11:20:00)3102:08:15
#43 4451649Brak Danych1980M(POL)-423X seria (11:40:00)2102:08:16
#44 4461377Czerwiński Michał1982M(POL)-424X seria (11:40:00)2202:08:17
#45 4471124Szwalec Łukasz1984MAdgarFit (POL)-425IX seria (11:20:00)3202:08:18
#46 4481574Kordek Bogumiła1979KMORSY SZCZYTNO #RESET (POL)23-XII seria (12:20:00)2202:08:19
#47 4491575Kordek Jarosław1976M-40+MORSY SZCZYTNO #RESET (POL)-426XII seria (12:20:00)2302:08:22
#48 450957Nawrocki Bartosz1996M(POL)-427VII seria (10:40:00)2402:08:26
#49 4511606Dróbka Fabian1982MZMASAKROWANI (POL)-428XI seria (12:00:00)3902:08:35
#50 452890Pruszyński Marcin1980MLoftFitness Team Extreme (POL)-429VII seria (10:40:00)2502:08:38
#51 4531539Szewczyk Artur1998M(POL)-430XI seria (12:00:00)4002:08:51
#52 4541549Wodnicki Grzegorz1995M(POL)-431XI seria (12:00:00)4102:08:52
#53 4551131Mączyńska Edyta1988KCross freaks Goleniów (POL)24-IX seria (11:20:00)3302:09:10
#54 4561132Standowicz Marcin1975M-40+Cross freaks Goleniów (POL)-432IX seria (11:20:00)3402:09:10
#55 4571130Kozak Przemysław1978MCross freaks Goleniów (POL)-434IX seria (11:20:00)3502:09:10
#56 4581133Winiarczyk Tomek1983MCross freaks Goleniów (POL)-433IX seria (11:20:00)3602:09:10
#57 459981Winkler Arkadiusz1990MBreak the Brain (POL)-435VIII seria (11:00:00)1902:09:17
#58 460980Chrośniak Jacek1990MBreak the Brain (POL)-436VIII seria (11:00:00)2002:09:17
#59 4611663Tylicki Dariusz1980M(POL)-437VIII seria (11:00:00)2102:09:24
#60 4621673Brak Danych1980M(POL)-438IX seria (11:20:00)3702:09:28
#61 463843Pluta Marek1987MDirty Sparrows (POL)-439VII seria (10:40:00)2602:09:31
#62 4641498Jatczak Dariusz1992M(POL)-440XI seria (12:00:00)4202:09:49
#63 465654Żak Tomasz1987M77 Sport Extreme Team (POL)-441VI seria (10:20:00)3902:09:59
#64 466652Borysewicz Wiktor1996M77 Sport Extreme Team (POL)-443VI seria (10:20:00)4002:10:02
#65 467653Weis Michał1985M77 Sport Extreme Team (POL)-442VI seria (10:20:00)4102:10:02
#66 4681088Majchrzak Dawid1989M(POL)-445VIII seria (11:00:00)2202:10:04
#67 4691475Oborski Waldemar1978MZMASAKROWANI (POL)-444XI seria (12:00:00)4302:10:04
#68 4701421Konieczny Jacek1979MMORSY SZCZYTNO #RESET (POL)-446XI seria (12:00:00)4402:10:07
#69 471209Sołtys Dariusz1982MBALMA Team (POL)-447III seria (09:20:00)7802:10:11
#70 472972Wojciechowski Damian1990M(POL)-448VII seria (10:40:00)2702:10:12
#71 4731394Lenartowicz Ryszard1983M(POL)-449X seria (11:40:00)2302:10:13
#72 474576Surma Szymon1986MNotowio (POL)-451V seria (10:00:00)3902:10:22
#73 4751484Brzuska Przemysław1991M(POL)-450XI seria (12:00:00)4502:10:22
#74 4761056Fiega Mirek1982M(POL)-452VIII seria (11:00:00)2302:10:23
#75 4771352Kowalski Piotr1989MTrzej Amigo (POL)-453X seria (11:40:00)2402:10:26
#76 4781351Jerzak Damian1986MTrzej Amigo (POL)-456X seria (11:40:00)2502:10:27
#77 479366Dembiński Mateusz1994Me-Lech '02 (POL)-455IV seria (09:40:00)5702:10:27
#78 480355Pałdyna Grzegorz1992MBoot Camp Mińsk Mazowiecki (PO-454IV seria (09:40:00)5802:10:27
#79 481645Stolarski Rafał1982M(POL)-457V seria (10:00:00)4002:10:37
#80 482389Gawron Marcin1977M-40+MMB (POL)-458IV seria (09:40:00)5902:10:44
#81 483388Gawron Magdalena1984KMMB (POL)25-IV seria (09:40:00)6002:10:44
#82 484794Masztalerz Mateusz1987M(POL)-459VI seria (10:20:00)4202:10:45
#83 4851350Gustowski Przemysław1990MTrzej Amigo (POL)-460X seria (11:40:00)2602:10:46
#84 486785Kanafa Konrad1983M(POL)-461VI seria (10:20:00)4302:10:49
#85 487991Rowiński Maciej1995MGrandfathers&Son (POL)-463VIII seria (11:00:00)2402:11:01
#86 488990Gorzelańczyk Michał1993MGrandfathers&Son (POL)-462VIII seria (11:00:00)2502:11:01
#87 4891248Janoszka Wojciech1995M(POL)-464IX seria (11:20:00)3802:11:02
#88 490365Borowski Jędrzej1979Me-Lech '02 (POL)-465IV seria (09:40:00)6102:11:04
#89 4911657Brak Danych1980M(POL)-466IX seria (11:20:00)3902:11:10
#90 492651Zieliński Piotr1989M(POL)-467V seria (10:00:00)4102:11:12
#91 4931623Pachuc Kamila1995K(POL)26-XII seria (12:20:00)2402:11:13
#92 49465Ciupinski Slawomir1981M(POL)-468ELITE mężczyzn (08:55:00)6302:11:16
#93 495607Janiak Marcin1985M(POL)-469V seria (10:00:00)4202:11:17
#94 4961660Brak Danych1980M(POL)-470IX seria (11:20:00)4002:11:18
#95 497338Stuła Rafał1991M(POL)-471III seria (09:20:00)7902:11:19
#96 4981012Nau Piotr1985MPolnische Partizanten (POL)-472V seria (10:00:00)4302:11:40
#97 4991634Supiński Patryk1995M(POL)-473XI seria (12:00:00)4602:11:42
#98 5001451Litwinowicz Paweł1995MPo Żuberku (POL)-474XI seria (12:00:00)4702:11:44
#99 5011074Kołodziej Marcin1988M(POL)-475VIII seria (11:00:00)2602:11:49
#100 502269Głowacka Agnieszka1985KRace Machines Team (POL)27-III seria (09:20:00)8002:11:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności