Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 503236Kalinowska Małgorzata1994KHusaria Race Team (POL)28-III seria (09:20:00)8102:12:04
#2 5041568Kosiński Jakub1994MHusaria Race Team (POL)-476IV seria (09:40:00)6202:12:06
#3 5051024Gerc Daniel1979MS.Z.O.K. team (POL)-477VIII seria (11:00:00)2702:12:08
#4 506405Urbaniak Mateusz1987MRunsatan (POL)-478IV seria (09:40:00)6302:12:09
#5 507407Wujczak Łukasz1987MRunsatan (POL)-479IV seria (09:40:00)6402:12:11
#6 508535Koźma Michał1980MDirty Sparrows (POL)-480V seria (10:00:00)4402:12:15
#7 5091047Cichy Dariusz1989M(POL)-481VIII seria (11:00:00)2802:12:21
#8 5101086Kuster Waldemar1978M(POL)-482VIII seria (11:00:00)2902:12:22
#9 511879Grabarczyk Paulina1989KLoftFitness Team Extreme (POL)29-VII seria (10:40:00)2802:12:22
#10 512887Nowak Dariusz1996MLoftFitness Team Extreme (POL)-483VII seria (10:40:00)2902:12:22
#11 513223Furmaniak Mateusz1989MDzikie Bażanty (POL)-484III seria (09:20:00)8202:12:41
#12 514220Andrzejewski Sebastian1991MDzikie Bażanty (POL)-485III seria (09:20:00)8302:12:42
#13 515222Bździak Bartosz1985MDzikie Bażanty (POL)-486III seria (09:20:00)8402:12:43
#14 516221Basiński Michał1999MDzikie Bażanty (POL)-487III seria (09:20:00)8502:12:45
#15 517224Kardasz Krzysztof1994MDzikie Bażanty (POL)-488III seria (09:20:00)8602:12:46
#16 51837Gołowczyc Mateusz1986MSportowe Suwałki (POL)-489ELITE mężczyzn (08:55:00)6402:12:50
#17 5191072Jeziorski Marcin1990M(POL)-490VIII seria (11:00:00)3002:12:57
#18 52074Juszczak Jędrzej1995M(POL)-491ELITE mężczyzn (08:55:00)6502:12:58
#19 5211640Wojtkuński Wojciech1980M(POL)-492XII seria (12:20:00)2502:13:05
#20 522331Ruks Jarosław1989M(POL)-493III seria (09:20:00)8702:13:06
#21 5231538Sobkowiak Marcin1982M(POL)-494XII seria (12:20:00)2602:13:09
#22 5241345Ciosek Daria1984KTorpeda Race Team (POL)30-X seria (11:40:00)2702:13:16
#23 5251348Wiśniewska Katarzyna1984KTorpeda Race Team (POL)31-X seria (11:40:00)2802:13:16
#24 5261161Kozioł Kamil1991MHusaria Race Team (POL)-495VIII seria (11:00:00)3102:13:25
#25 527994Pierzchała Mateusz1994MHusaria Race Team (POL)-496VIII seria (11:00:00)3202:13:25
#26 528500Zboralski Radosław1969M-40+(POL)-497IV seria (09:40:00)6502:13:27
#27 5291241Grela Kinga1987K(POL)32-VII seria (10:40:00)3002:13:35
#28 530286Białas Piotr1982M(POL)-498III seria (09:20:00)8802:13:36
#29 5311486Buchowski Andrzej1971M-40+(POL)-499XII seria (12:20:00)2702:13:37
#30 532460Majda-Konieczna Alicja1987K(POL)33-IV seria (09:40:00)6602:13:39
#31 533492Szymański Marcin1988M(POL)-500IV seria (09:40:00)6702:13:41
#32 53468Dereziński Zachariasz1990M(POL)-501ELITE mężczyzn (08:55:00)6602:13:47
#33 535937Basta Michał1988M(POL)-502VII seria (10:40:00)3102:13:50
#34 536985Parkitny Daniel1993MBrygada Kryzys (POL)-503VIII seria (11:00:00)3302:13:57
#35 5371052Duchowicz Kamil1995M(POL)-504VIII seria (11:00:00)3402:14:00
#36 5381576Wawrzyniak Monika1989KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)34-IX seria (11:20:00)4102:14:05
#37 5391001Rychlewski Krzysztof1985MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-505IX seria (11:20:00)4202:14:10
#38 5401387Jakubaszek Krzysztof1993M(POL)-506X seria (11:40:00)2902:14:13
#39 5411178Kirchner Przemysław1985MKB INTREX Poznań (POL)-507IX seria (11:20:00)4302:14:14
#40 5421206Kwiatkowski Romek1983MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-508IX seria (11:20:00)4402:14:22
#41 543395Kowalczyk Karol1992MOrki z Majorki Team (POL)-509IV seria (09:40:00)6802:14:42
#42 544396Mesnerowicz Hubert1991MOrki z Majorki Team (POL)-510IV seria (09:40:00)6902:14:43
#43 545795Matuszak Adam1991M(POL)-511VI seria (10:20:00)4402:14:52
#44 5461112Sołtys Łukasz1985M(POL)-512VIII seria (11:00:00)3502:15:06
#45 547394Fedorczyk Hubert1990MOrki z Majorki Team (POL)-513IV seria (09:40:00)7002:15:19
#46 548393Cierpka Arkadiusz1991MOrki z Majorki Team (POL)-514IV seria (09:40:00)7102:15:20
#47 549808Strzelecki Dawid1991M(POL)-515VI seria (10:20:00)4502:15:21
#48 550397Nowak Michał1991MOrki z Majorki Team (POL)-516IV seria (09:40:00)7202:15:22
#49 551596Dańczyszyn Patryk1989M(POL)-517V seria (10:00:00)4502:15:24
#50 552779Janczyk Damian1993M(POL)-518VI seria (10:20:00)4602:15:24
#51 5531528Piotrowski Marek1989M(POL)-519XI seria (12:00:00)4802:15:27
#52 5541695Brak Danych1980M(POL)-520XII seria (12:20:00)2802:15:33
#53 5551064Grygorcewicz Emilia1992K(POL)35-VIII seria (11:00:00)3602:15:38
#54 556370Preiss Robert1983Me-Lech '02 (POL)-521IV seria (09:40:00)7302:15:44
#55 557750Strykowski Marcin1981MPomóż Tosi (POL)-522VI seria (10:20:00)4702:15:46
#56 558749Streubel Mateusz1988MPomóż Tosi (POL)-523VI seria (10:20:00)4802:15:46
#57 559748Piasecki Bartosz1981MPomóż Tosi (POL)-524VI seria (10:20:00)4902:15:47
#58 5601214Horodecka Monika1994KSaiyan Team (POL)36-IX seria (11:20:00)4502:15:59
#59 5611215Serafin Mariusz1987MSaiyan Team (POL)-525IX seria (11:20:00)4602:16:00
#60 5621358Moroń Bartłomiej1987MTypowo Petarda (POL)-526X seria (11:40:00)3002:16:03
#61 5631573Przesłański Mateusz1976M-40+Mikamik Czewa (POL)-527XII seria (12:20:00)2902:16:05
#62 5641117Walkowiak Jędrzej1981M(POL)-528V seria (10:00:00)4602:16:06
#63 565420Sędzicki Mateusz1977M-40+SRTG Poznań (POL)-529IV seria (09:40:00)7402:16:10
#64 566413Babyszka Filipina1983KSRTG Poznań (POL)37-IV seria (09:40:00)7502:16:10
#65 5671656Brak Danych1980M(POL)-530V seria (10:00:00)4702:16:15
#66 5681216Goliński Łukasz1983MVitaDiet Sport Team (POL)-533IX seria (11:20:00)4702:16:21
#67 5691603Jóźwik Bartłomiej1992MVitaDiet Sport Team (POL)-532IX seria (11:20:00)4802:16:21
#68 5701217Kurowski Przemysław1992MVitaDiet Sport Team (POL)-531IX seria (11:20:00)4902:16:21
#69 5711218Ponczyński Przemysław1992MVitaDiet Sport Team (POL)-534IX seria (11:20:00)5002:16:22
#70 5721093Nawrocki Adam1992M(POL)-535VIII seria (11:00:00)3702:16:23
#71 5731094Nawrocki Wojtek1991M(POL)-536VIII seria (11:00:00)3802:16:25
#72 574387Zabiszak Michał1988MMiłosław Biega (POL)-537IV seria (09:40:00)7602:16:31
#73 575451Juchniewicz Jerzy1970M-40+(POL)-538IV seria (09:40:00)7702:16:37
#74 576482Radke Adam1984M(POL)-539IV seria (09:40:00)7802:16:38
#75 577540Oźminkowska Aleksandra1990KDirty Sparrows (POL)38-V seria (10:00:00)4802:16:45
#76 578663Jankiewicz Marek1978MBravehearts Legionowo (POL)-540VI seria (10:20:00)5002:16:50
#77 579502Rucki Bartosz1992MBARDZO ŁADNIE 2/10 XD (POL)-541V seria (10:00:00)4902:16:54
#78 5801109Skrzeszewski Tomasz1975M-40+(POL)-542IX seria (11:20:00)5102:17:00
#79 5811232Dal Canton Nikolas1999M(POL)-543IX seria (11:20:00)5202:17:25
#80 5821263Olszewski Bartłomiej1978M(POL)-544IX seria (11:20:00)5302:17:28
#81 5831631Savras Volodymyr1985M(POL)-545X seria (11:40:00)3102:17:33
#82 584602Grygiel Ewelina1993K(POL)39-V seria (10:00:00)5002:17:41
#83 585203Wiśniewska Barbara1989KALBO OSTRO ALBO WCALE (POL)40-III seria (09:20:00)8902:17:43
#84 586556Czarniecki Kamil1989MGO4KILL (POL)-548V seria (10:00:00)5102:17:47
#85 587598Geisler Franciszek1995M(POL)-546V seria (10:00:00)5202:17:47
#86 5881208Prusakiewicz Michał1984MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-547IX seria (11:20:00)5402:17:47
#87 589878Gapski Piotr1981MLoftFitness Team Extreme (POL)-549VII seria (10:40:00)3202:17:52
#88 590895Sprenger Krzysztof1980MLoftFitness Team Extreme (POL)-550VII seria (10:40:00)3302:17:53
#89 591642Serkowski Marcin1988M(POL)-551V seria (10:00:00)5302:18:03
#90 5921111Sobkowiak Sławomir1973M-40+(POL)-552VIII seria (11:00:00)3902:18:04
#91 593612Kołodziejczak Maciej1993M(POL)-553V seria (10:00:00)5402:18:06
#92 5941305Woźniak Łukasz1983MLatający Cyrk Monty Pythona (POL-554X seria (11:40:00)3202:18:10
#93 5951306Zierhoffer Michał1981MLatający Cyrk Monty Pythona (POL-555X seria (11:40:00)3302:18:11
#94 596650Woźniak Sebastian1993M(POL)-556V seria (10:00:00)5502:18:22
#95 597610Klimczak Jakub1991M(POL)-558V seria (10:00:00)5602:18:23
#96 598515Dygułła Jacek1982MDEZERTERZY (POL)-557V seria (10:00:00)5702:18:23
#97 599518Krupienko Tomasz1986MDEZERTERZY (POL)-559V seria (10:00:00)5802:18:29
#98 600568Szostek Patrycja1997KHusaria Race Team (POL)41-V seria (10:00:00)5902:18:30
#99 601965Słowik Łukasz1977M-40+(POL)-560VII seria (10:40:00)3402:18:38
#100 602481Quoos Wojciech1986M(POL)-561IV seria (09:40:00)7902:18:50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności