Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 603477Płócieniak Maciej1992M(POL)-562IV seria (09:40:00)8002:18:52
#2 6041045Carewicz Marek1976M-40+(POL)-563XII seria (12:20:00)3002:18:53
#3 605428Batorski Dariusz1986M(POL)-564IV seria (09:40:00)8102:18:54
#4 606443Echaust Łukasz1989M(POL)-565IV seria (09:40:00)8202:18:55
#5 6071105Sikora Tomasz1995M(POL)-566VIII seria (11:00:00)4002:19:09
#6 6081643Zielonka Krzysztof1992M(POL)-567XII seria (12:20:00)3102:19:10
#7 6091614Gawron Marcin1991M(POL)-568XII seria (12:20:00)3202:19:12
#8 610586Zachariasz Marcin1984MxRunners (POL)-569V seria (10:00:00)6002:19:13
#9 61171Gorgiel Krzysztof1978M(POL)-570ELITE mężczyzn (08:55:00)6702:19:17
#10 6121096Podlewski Łukasz1992M(POL)-571VIII seria (11:00:00)4102:19:25
#11 6131496Janiak Marcin1971M-40+(POL)-572XI seria (12:00:00)4902:19:43
#12 614613Korowaj Marcin1981M(POL)-573V seria (10:00:00)6102:19:44
#13 615429Biegalski Piotr1985M(POL)-574IV seria (09:40:00)8302:19:46
#14 6161542Szparagowski Bartosz1987M(POL)-575XI seria (12:00:00)5002:19:51
#15 617228Kopp-Ostrowski Jarosław1974M-40+FORMA KARTUZY TEAM (POL)-576III seria (09:20:00)9002:19:53
#16 618227Kopp-Ostrowska Emilia1981KFORMA KARTUZY TEAM (POL)42-III seria (09:20:00)9102:19:54
#17 619326Pawlak Dominika1990K(POL)43-III seria (09:20:00)9202:19:58
#18 620993Kogut Mikierysz Monika1983KHusaria Race Team (POL)44-VIII seria (11:00:00)4202:19:59
#19 621344Wawrzyniak Sławomir1972M-40+(POL)-577III seria (09:20:00)9302:20:04
#20 6221424Banasiewicz Kamil1992MOLX GROUP TEAM (POL)-578XI seria (12:00:00)5102:20:09
#21 623101Wysocki Michał1977M-40+(POL)-579ELITE mężczyzn (08:55:00)6802:20:09
#22 624565Kowalczyk Piotr1988MHusaria Race Team (POL)-580V seria (10:00:00)6202:20:12
#23 625673Gontarczyk Michał1997MEkipa Ameryka (POL)-582VI seria (10:20:00)5102:20:16
#24 626674Pogodski Michał1997MEkipa Ameryka (POL)-581VI seria (10:20:00)5202:20:16
#25 6271676Szymczak Emil1980M(POL)-583X seria (11:40:00)3402:20:24
#26 6281675Brak Danych1980M(POL)-584X seria (11:40:00)3502:20:24
#27 629581Sawicki Piotr1983MPOWER TRAINING (POL)-585V seria (10:00:00)6302:20:28
#28 6301260Makowski Radomir1981M(POL)-586IX seria (11:20:00)5502:20:30
#29 6311245Hennig Bartłomiej1982M(POL)-587IX seria (11:20:00)5602:20:34
#30 632564Gąceżewicz Piotr1977M-40+Husaria Race Team (POL)-588V seria (10:00:00)6402:20:42
#31 63355Adułło Robert1971M-40+(POL)-589ELITE mężczyzn (08:55:00)6902:20:49
#32 6341618Janik Tomasz1975M-40+(POL)-590X seria (11:40:00)3602:20:50
#33 6351393Kubiak Katarzyna1990K(POL)45-X seria (11:40:00)3702:20:52
#34 63669Drążek Krystian1991M(POL)-591ELITE mężczyzn (08:55:00)7002:20:52
#35 6371460Witek Paweł1992MPZU Sport Team (POL)-592XI seria (12:00:00)5202:20:58
#36 6381396Rońda Maks1998M(POL)-593X seria (11:40:00)3802:21:03
#37 63961Boka Katarzyna1989K(POL)46-ELITE kobiet (09:05:00)702:21:12
#38 6401359Sadowski Michał1985MTypowo Petarda (POL)-594X seria (11:40:00)3902:21:14
#39 6411357Garlacz Justyna1989KTypowo Petarda (POL)47-X seria (11:40:00)4002:21:15
#40 642803Sawiński Michał1991M(POL)-595VI seria (10:20:00)5302:21:18
#41 6431134Furman Konrad1991MDEMIURG (POL)-596X seria (11:40:00)4102:21:23
#42 644546Ferschmann Jakub1981MDiversity Beasts (POL)-597V seria (10:00:00)6502:21:26
#43 645547Holub Martin1983MDiversity Beasts (POL)-598V seria (10:00:00)6602:21:26
#44 6461177Grzelak Marta1993KKB INTREX Poznań (POL)48-IX seria (11:20:00)5702:21:29
#45 647764Andrzejak Robert1976M-40+(POL)-600VI seria (10:20:00)5402:21:35
#46 6481183Pieczyński Patryk1987MKB INTREX Poznań (POL)-599IX seria (11:20:00)5802:21:35
#47 649318Niezbecka Mariola1991K(POL)49-III seria (09:20:00)9402:21:44
#48 6501226Adamczak Mateusz,1986M(POL)-602IX seria (11:20:00)5902:21:47
#49 6511277Ziółkowski Adam1985M(POL)-601IX seria (11:20:00)6002:21:47
#50 6521584Marciniak Edyta1981KPo Żuberku (POL)50-XI seria (12:00:00)5302:22:01
#51 6531019Skokowski Krzysztof1984MRenault TEAM (POL)-603VIII seria (11:00:00)4302:22:05
#52 6541021Świercz Marcin1979MRenault TEAM (POL)-605VIII seria (11:00:00)4402:22:05
#53 65577Kaźmierski Arkadiusz1992M(POL)-604ELITE mężczyzn (08:55:00)7102:22:05
#54 6561018Kowalski Piotr1981MRenault TEAM (POL)-606VIII seria (11:00:00)4502:22:10
#55 657116Otwinowska Magdalena1981K(POL)51-ELITE kobiet (09:05:00)802:22:21
#56 6581147Pasternak Filip1991MDzięki, Cześć (POL)-607IX seria (11:20:00)6102:22:29
#57 659204Andrzejewski Piotr1989MBALMA Team (POL)-608III seria (09:20:00)9502:22:30
#58 6601653Brak Danych1980M(POL)-609X seria (11:40:00)4202:22:44
#59 661752Królski Marcin1976M-40+REH fit MED (POL)-610X seria (11:40:00)4302:22:45
#60 6621694Brak Danych1980M(POL)-611X seria (11:40:00)4402:22:46
#61 6631378Duchnowski Tomasz1988M(POL)-612X seria (11:40:00)4502:22:58
#62 6641300Perzanowska Sylwia1989KHusaria Race Team (POL)52-X seria (11:40:00)4602:23:00
#63 6651384Hatka Tomasz1987M(POL)-613X seria (11:40:00)4702:23:00
#64 66633Majka Leszek1989MPiękni i Bestie (POL)-614ELITE mężczyzn (08:55:00)7202:23:04
#65 667205Bonia Bartosz1978MBALMA Team (POL)-615III seria (09:20:00)9602:23:05
#66 668334Siódmiak Natalia1986K(POL)53-III seria (09:20:00)9702:23:06
#67 669353Leśniewski Jacek1988MBALMA Team (POL)-616III seria (09:20:00)9802:23:08
#68 670875Haremza Maciej1984MKung-Fu Małpy od chlania do bieg-617VII seria (10:40:00)3502:23:12
#69 671874Baranowski Dawid1983MKung-Fu Małpy od chlania do bieg-618VII seria (10:40:00)3602:23:13
#70 6721389Kanak Elzbieta1981K(POL)54-X seria (11:40:00)4802:23:22
#71 673406Wiśniewska Paulina1991KRunsatan (POL)55-IV seria (09:40:00)8402:23:32
#72 6741413Kuprewicz Grzegorz1985MJelenie (POL)-620XI seria (12:00:00)5402:23:40
#73 675404Głowacki Tomek1973M-40+Runsatan (POL)-619IV seria (09:40:00)8502:23:40
#74 6761312Bartkowiak Tomasz1986MPolinova 1 (POL)-621X seria (11:40:00)4902:23:51
#75 677274Sowa Lucjan1993MS.W.A.T (POL)-622III seria (09:20:00)9902:23:51
#76 6781388Kacperski Radosław1977M-40+(POL)-623X seria (11:40:00)5002:23:52
#77 6791313Chudziński Łukasz1989MPolinova 1 (POL)-624X seria (11:40:00)5102:23:54
#78 6801548Wnorowska Magdalena1977K-40+(POL)56-XI seria (12:00:00)5502:24:02
#79 6811512Luterek Michał1980M(POL)-626XI seria (12:00:00)5602:24:03
#80 6821487Chudzicki Łukasz1980M(POL)-625XI seria (12:00:00)5702:24:03
#81 683807Struska Katarzyna1976K-40+(POL)57-VI seria (10:20:00)5502:24:20
#82 684805Śliwińska Joanna1990K(POL)58-VI seria (10:20:00)5602:24:20
#83 685629Napierała Alina1983K(POL)59-V seria (10:00:00)6702:24:27
#84 686698Kozłowski Piotr1979MHusaria Race Team (POL)-627VI seria (10:20:00)5702:24:39
#85 687894Splisgard Bartek1994MLoftFitness Team Extreme (POL)-628VII seria (10:40:00)3702:24:48
#86 688897Zacharzewski Łukasz1991MLoftFitness Team Extreme (POL)-629VII seria (10:40:00)3802:24:52
#87 689885Kurkowiak Adam1992MLoftFitness Team Extreme (POL)-630VII seria (10:40:00)3902:24:53
#88 690983Domański Dominik1988MBrygada Kryzys (POL)-631VIII seria (11:00:00)4602:24:54
#89 691883Hanuszkiewicz Paula1987KLoftFitness Team Extreme (POL)60-VII seria (10:40:00)4002:24:56
#90 692982Bienczyk Maciej1985MBrygada Kryzys (POL)-632VIII seria (11:00:00)4702:24:57
#91 693738Gatkowski Artur1979MPo Żuberku (POL)-633VI seria (10:20:00)5802:25:00
#92 694398Wilusz Dominik1994MPiekielny gon (POL)-634IV seria (09:40:00)8602:25:01
#93 695743Owsiany Tomasz1988MPo Żuberku (POL)-635VI seria (10:20:00)5902:25:02
#94 696970Tyrakowski Maciej1987M(POL)-636VII seria (10:40:00)4102:25:04
#95 697103Wachsman Paweł1986MBiegacze Jarocin (POL)-637ELITE mężczyzn (08:55:00)7302:25:17
#96 6981696Brak Danych1980M(POL)-638XII seria (12:20:00)3302:25:21
#97 6991652Brak Danych1980M(POL)-639XII seria (12:20:00)3402:25:21
#98 700450Jankowski Kamil1984M(POL)-641IV seria (09:40:00)8702:25:25
#99 701516Fórman Daniel1974M-40+DEZERTERZY (POL)-640V seria (10:00:00)6802:25:25
#100 702472Obuchowski Marek1971M-40+(POL)-642IV seria (09:40:00)8802:25:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności