Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 703813Ziółkiewicz Miłosz1990M(POL)-643VI seria (10:20:00)6002:25:27
#2 704345Wenda Barbara1994K(POL)61-III seria (09:20:00)10002:25:31
#3 705930Kaczmarek Rafał1991MWENGER OUT (POL)-644VII seria (10:40:00)4202:25:35
#4 706207Drewicz Łukasz1987MBALMA Team (POL)-645III seria (09:20:00)10102:25:35
#5 707877Chudziński Bartosz1984MLoftFitness Team Extreme (POL)-646VII seria (10:40:00)4302:25:37
#6 708931Wendt Łukasz1987MWENGER OUT (POL)-647VII seria (10:40:00)4402:25:38
#7 7091213Czarnasiak Mateusz1986MPKS Gdańsk-Oliwa SA Sport Team (-648IX seria (11:20:00)6202:25:39
#8 710766Banach Michał1986M(POL)-649VII seria (10:40:00)4502:25:39
#9 711929Albanowska Martyna1993KWENGER OUT (POL)62-VII seria (10:40:00)4602:25:39
#10 712976Jarzembski Arkadiusz1987MBaywatch (POL)-650VIII seria (11:00:00)4802:25:43
#11 713978Tomporowska Sylwia1987KBaywatch (POL)63-VIII seria (11:00:00)4902:25:43
#12 714977Marek Marcin1991MBaywatch (POL)-651VIII seria (11:00:00)5002:25:46
#13 715319Nowicki Karol1991M(POL)-652III seria (09:20:00)10202:25:47
#14 716979Tomporowski Ariel1989MBaywatch (POL)-653VIII seria (11:00:00)5102:25:49
#15 717378Rozhkov Vitalii1983MGrubasy z GFT (POL)-654IV seria (09:40:00)8902:25:53
#16 718231Biały Adrian1988MHusaria Race Team (POL)-655III seria (09:20:00)10302:25:56
#17 719793Macyszyn Mateusz1992M(POL)-656VI seria (10:20:00)6102:25:57
#18 720797Niemyjska Emilia1985K(POL)64-VI seria (10:20:00)6202:25:58
#19 721377Maslov Yaroslav1987MGrubasy z GFT (POL)-657IV seria (09:40:00)9002:26:01
#20 7221410Nogły Artur1975M-40+Drużyna za pisiąt groszy (POL)-658XI seria (12:00:00)5802:26:06
#21 723361Stoiński Marcin1980MDream+Team (POL)-659IV seria (09:40:00)9102:26:12
#22 724425Król Agata1990KTa Drużyna Jest Bez Nazwy (POL)65-IV seria (09:40:00)9202:26:12
#23 725426Kuciapski Adrian1989MTa Drużyna Jest Bez Nazwy (POL)-660IV seria (09:40:00)9302:26:12
#24 726424Kochanek Paweł1990MTa Drużyna Jest Bez Nazwy (POL)-661IV seria (09:40:00)9402:26:25
#25 727359Bereszyńska Agnieszka1978KDream+Team (POL)66-IV seria (09:40:00)9502:26:29
#26 728360Jaruga Paweł1982MDream+Team (POL)-662IV seria (09:40:00)9602:26:30
#27 729730Ziółkowski Przemysław1992MMonkeys of GetGym (POL)-663VI seria (10:20:00)6302:26:35
#28 730727Szatkowska Aleksandra1988KMonkeys of GetGym (POL)68-VI seria (10:20:00)6402:26:36
#29 731726Surdacka Edyta1989KMonkeys of GetGym (POL)67-VI seria (10:20:00)6502:26:36
#30 732723Dubiel Jacek1970M-40+Monkeys of GetGym (POL)-664VI seria (10:20:00)6602:26:36
#31 733732Daszkilewicz Rafał1987MPiękni i Bestie (POL)-665VI seria (10:20:00)6702:26:40
#32 734735Wróblewski Paweł1992MPiękni i Bestie (POL)-666VI seria (10:20:00)6802:26:41
#33 735782Jedrzejewski Artur1993M(POL)-667VI seria (10:20:00)6902:26:41
#34 736734Sobociński Jakub1993MPiękni i Bestie (POL)-669VI seria (10:20:00)7002:26:41
#35 737362Żak Maciej1978MDream+Team (POL)-668IV seria (09:40:00)9702:26:41
#36 738786Kleina Dawid1988M(POL)-670VI seria (10:20:00)7102:26:42
#37 739435Czaplarski Rafał1986M(POL)-671IV seria (09:40:00)9802:26:45
#38 740434Czaplarska Monika1987K(POL)69-IV seria (09:40:00)9902:26:45
#39 7411115Szymanowski Mateusz1990M(POL)-672VIII seria (11:00:00)5202:26:46
#40 7421664Kmieciak Wojciech1980M(POL)-673VIII seria (11:00:00)5302:26:51
#41 743637Przeczewski Piotr1982M(POL)-674V seria (10:00:00)6902:26:53
#42 744649Wisniewski Jarek1983M(POL)-676V seria (10:00:00)7002:26:55
#43 7451541Szkoła Krzysztof1977M-40+(POL)-675XI seria (12:00:00)5902:26:55
#44 7461478Baranowski Jakub1980M(POL)-677XI seria (12:00:00)6002:27:08
#45 747809Szatan Marcin1992M(POL)-678VI seria (10:20:00)7202:27:21
#46 748806Stępień Emil1990M(POL)-679VI seria (10:20:00)7302:27:23
#47 749767Bartnik Zygfryd1990M(POL)-680VI seria (10:20:00)7402:27:23
#48 750790Korolewski Dawid1993M(POL)-681VI seria (10:20:00)7502:27:24
#49 751775Garbarczyk Daniel1992M(POL)-682VI seria (10:20:00)7602:27:26
#50 7521633Stodulski Krzysztof1978M(POL)-683XII seria (12:20:00)3502:27:35
#51 753244Daszewski Lech1963M-40+Jare Staruchy (POL)-684III seria (09:20:00)10402:27:39
#52 754661Miksza Ewa1984KAnalyx (POL)70-VI seria (10:20:00)7702:27:42
#53 755963Rączkowiak Mateusz1985M(POL)-685VII seria (10:40:00)4702:27:51
#54 756485Sadoch Tomasz1991M(POL)-686IV seria (09:40:00)10002:27:55
#55 7571062Gołębiewski Krzysztof1984M(POL)-687VIII seria (11:00:00)5402:28:07
#56 7581610Byśkiewicz Mariusz1991M(POL)-688XII seria (12:20:00)3602:28:09
#57 7591201Chuderska Marta1987KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)71-IX seria (11:20:00)6302:28:15
#58 7601044Bujnowicz Rafał1988M(POL)-689VIII seria (11:00:00)5502:28:18
#59 7611106Skorek Krzysztof1986M(POL)-691VIII seria (11:00:00)5602:28:20
#60 7621198Anyżewski Tomek1981MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-690IX seria (11:20:00)6402:28:20
#61 7631641Wroński Dariusz1991M(POL)-692XII seria (12:20:00)3702:28:20
#62 764918Wesołowski Paweł1984MSiła i Czosnek (POL)-694VII seria (10:40:00)4802:28:27
#63 765917Ślipko Andrzej1983MSiła i Czosnek (POL)-693VII seria (10:40:00)4902:28:27
#64 766916Mróz-Siczyńska Katarzyna1984KSiła i Czosnek (POL)72-VII seria (10:40:00)5002:28:27
#65 767915Kurnatowski Piotr1983MSiła i Czosnek (POL)-697VII seria (10:40:00)5102:28:28
#66 7681492Gajewski Mateusz1996M(POL)-698XI seria (12:00:00)6102:28:28
#67 7691488Danielak Oskar1996M(POL)-695XI seria (12:00:00)6202:28:28
#68 7701583Jakubowski Adam1990MPo Żuberku (POL)-696XI seria (12:00:00)6302:28:28
#69 771729Tarasiuk Łukasz1985MMonkeys of GetGym (POL)-699VI seria (10:20:00)7802:28:31
#70 772728Szewczyk Katarzyna1977K-40+Monkeys of GetGym (POL)73-VI seria (10:20:00)7902:28:32
#71 7731655Brak Danych1980M(POL)-700X seria (11:40:00)5202:28:36
#72 7741200Bartoszek Michał1983MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-701IX seria (11:20:00)6502:28:38
#73 7751527Piłat Michał1996M(POL)-702XI seria (12:00:00)6402:28:41
#74 7761401Żmuda-Trzebiatowski Paweł1973M-40+(POL)-703X seria (11:40:00)5302:28:42
#75 7771116Tabaczewska Anna1994K(POL)74-VIII seria (11:00:00)5702:29:08
#76 7781091Najdek Agnieszka1995K(POL)75-VIII seria (11:00:00)5802:29:13
#77 7791083Krzyżostaniak Dawid1983M(POL)-706VIII seria (11:00:00)5902:29:26
#78 7801061Gembalski Marcin1981M(POL)-705VIII seria (11:00:00)6002:29:26
#79 781571Szalaty Bartosz1995MKucyki Pony (POL)-704V seria (10:00:00)7102:29:26
#80 782247Musiał Karol1985MKTMŁ (POL)-707V seria (10:00:00)7202:29:27
#81 783575Gądek Joanna1991KNotowio (POL)76-V seria (10:00:00)7302:29:28
#82 784570Jarlaczyk Dawid1989MKucyki Pony (POL)-708V seria (10:00:00)7402:29:28
#83 7851587Balkiewicz Katarzyna1989KPOWER TRAINING (POL)77-V seria (10:00:00)7502:29:29
#84 7861588Głowiński Michał1980MPOWER TRAINING (POL)-709V seria (10:00:00)7602:29:33
#85 787569Jankowski Jakub1995MKucyki Pony (POL)-710V seria (10:00:00)7702:29:44
#86 7881271Stachnio Tomasz1990M(POL)-711IX seria (11:20:00)6602:29:46
#87 7891242Grochowski Michał1989M(POL)-712IX seria (11:20:00)6702:29:55
#88 7901157Domińczyk Przemysław1992MHusaria Race Team (POL)-713IX seria (11:20:00)6802:29:56
#89 7911078Kozakiewicz Alicja1996K(POL)78-VIII seria (11:00:00)6102:30:03
#90 7921079Kozakiewicz Jacek1975M-40+(POL)-714VIII seria (11:00:00)6202:30:03
#91 793824Markowski Kacper1983M9Rings (POL)-715VII seria (10:40:00)5202:30:10
#92 7941699Brak Danych1980M(POL)-716XII seria (12:20:00)3802:30:11
#93 795938Biegański Marcin1979M(POL)-717VII seria (10:40:00)5302:30:13
#94 796939Borowiec Justyna1983K(POL)79-VII seria (10:40:00)5402:30:13
#95 797967Stefański Piotr1982M(POL)-718VII seria (10:40:00)5502:30:15
#96 7981087Kwaśniewski Czesław1978M(POL)-719VIII seria (11:00:00)6302:30:19
#97 799514Dalke Piotr1983MDEZERTERZY (POL)-720V seria (10:00:00)7802:30:19
#98 800622Lewandowski Mateusz1997M(POL)-721V seria (10:00:00)7902:30:19
#99 801604Haras Michał1997M(POL)-722V seria (10:00:00)8002:30:20
#100 8021114Stasierowski Damian1994M(POL)-723VIII seria (11:00:00)6402:30:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności