Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 8031171Kubiak Dominik1986MJopki (POL)-724IX seria (11:20:00)6902:30:22
#2 804519Mordyl Mateusz1990MDEZERTERZY (POL)-725V seria (10:00:00)8102:30:22
#3 8051169Dubkiewicz Jędrzej1987MJopki (POL)-726IX seria (11:20:00)7002:30:23
#4 806512Borkowski Jarosław1983MDEZERTERZY (POL)-727V seria (10:00:00)8202:30:23
#5 8071170Jopek Marek1985MJopki (POL)-728IX seria (11:20:00)7102:30:24
#6 808527Szmania Sławomir1981MDEZERTERZY (POL)-729V seria (10:00:00)8302:30:24
#7 809523Siedlecki Grzegorz1980MDEZERTERZY (POL)-730V seria (10:00:00)8402:30:24
#8 810496Wilk Dawid1982M(POL)-731IV seria (09:40:00)10102:30:24
#9 811409Kondracki Kacper1993MSprytni Szybcy Zwinni (POL)-732IV seria (09:40:00)10202:30:28
#10 812926Nowak Katarzyna1983KTim jest Tim (POL)81-VII seria (10:40:00)5602:30:30
#11 813925Kosowska Anna1984KTim jest Tim (POL)80-VII seria (10:40:00)5702:30:30
#12 814927Nowak Marcin1983MTim jest Tim (POL)-733VII seria (10:40:00)5802:30:32
#13 8151690Brak Danych1980M(POL)-734XII seria (12:20:00)3902:30:49
#14 816323Pabin Paweł1989M(POL)-735III seria (09:20:00)10502:30:57
#15 817928Staniszewska-Duda Katarzyna1979KTim jest Tim (POL)82-VII seria (10:40:00)5902:30:58
#16 818411Śliwczyński Dawid1995MSprytni Szybcy Zwinni (POL)-736IV seria (09:40:00)10302:30:59
#17 8191672Piasek Wojciech1980M(POL)-737III seria (09:20:00)10602:31:08
#18 820769Borowski Tomasz1987M(POL)-738VI seria (10:20:00)8002:31:16
#19 8211068Homan Grzegorz1987M(POL)-739VIII seria (11:00:00)6502:31:22
#20 8221691Brak Danych1980M(POL)-740VIII seria (11:00:00)6602:31:24
#21 8231692Brak Danych1980M(POL)-741VIII seria (11:00:00)6702:31:29
#22 824520Nowaczyk Grzegorz1977M-40+DEZERTERZY (POL)-742V seria (10:00:00)8502:31:44
#23 825342Walkowiak Eryk1999M(POL)-743III seria (09:20:00)10702:31:47
#24 826300Husarek Irmina1989K(POL)83-III seria (09:20:00)10802:31:48
#25 827343Walkowiak Igor1997M(POL)-744III seria (09:20:00)10902:31:48
#26 828295Frąckowiak Patryk1997M(POL)-745III seria (09:20:00)11002:31:50
#27 829615Kozłowski Sławomir1986M(POL)-747V seria (10:00:00)8602:31:51
#28 830337Stępień Krzysztof1984M(POL)-746III seria (09:20:00)11102:31:51
#29 831624Łuksa Tadeusz1969M-40+(POL)-748V seria (10:00:00)8702:31:53
#30 832623Łuksa Klaudia1995K(POL)84-V seria (10:00:00)8802:31:54
#31 8331153Wojcik Magdalena1984KGrzmotomocni (POL)85-IX seria (11:20:00)7202:32:04
#32 834720Malinowski Marek1986MMaliniakTim (POL)-749VI seria (10:20:00)8102:32:05
#33 835719Malinowski Andrzej1982MMaliniakTim (POL)-750VI seria (10:20:00)8202:32:06
#34 8361128Laska Mateusz1991MCoco Jambo (POL)-751IX seria (11:20:00)7302:32:10
#35 8371120Wojciechowski Bartek1994M(POL)-753VIII seria (11:00:00)6802:32:11
#36 8381240Gramza Maciej1984M(POL)-752IX seria (11:20:00)7402:32:11
#37 8391127Czajkowska Aneta1991KCoco Jambo (POL)86-IX seria (11:20:00)7502:32:12
#38 840626Małyszka Kacper1993M(POL)-755V seria (10:00:00)8902:32:16
#39 841368Imała Arkadiusz1984Me-Lech '02 (POL)-754IV seria (09:40:00)10402:32:16
#40 8421092Naskrent Jakub1995M(POL)-756VIII seria (11:00:00)6902:32:17
#41 8431070Jaskulski Maciej1989M(POL)-757VIII seria (11:00:00)7002:32:18
#42 844600Góra Ernest1995M(POL)-758V seria (10:00:00)9002:32:20
#43 8451121Woźniak Igor1991M(POL)-759VII seria (10:40:00)6002:32:23
#44 846819Górka Robert1976M-40+9Rings (POL)-760VII seria (10:40:00)6102:32:24
#45 847248Sak Cezary1985MKTMŁ (POL)-761V seria (10:00:00)9102:32:30
#46 8481186Ochryniuk Ewelina1993KKTMŁ (POL)87-V seria (10:00:00)9202:32:33
#47 849369Mencfeld Jakub1991Me-Lech '02 (POL)-762IV seria (09:40:00)10502:32:37
#48 8501165Walczyk-Gaworecka Maria1977K-40+Husaria Race Team (POL)88-IX seria (11:20:00)7602:32:48
#49 8511435Stępień Klaudia1987KONE-TEAM, ONE-MISSION (POL)89-XI seria (12:00:00)6502:32:49
#50 8521434Michalski Robert1982MONE-TEAM, ONE-MISSION (POL)-763XI seria (12:00:00)6602:32:52
#51 8531433Feist Zdzisław1967M-40+ONE-TEAM, ONE-MISSION (POL)-764XI seria (12:00:00)6702:32:52
#52 8541426Fokt Marceli1990MOLX GROUP TEAM (POL)-765XI seria (12:00:00)6802:32:55
#53 855830Strugarek Julia1985K9Rings (POL)90-VII seria (10:40:00)6202:32:59
#54 8561239Gramza Adam1993M(POL)-766IX seria (11:20:00)7702:33:03
#55 857831Strugarek Krzysztof1987M9Rings (POL)-767VII seria (10:40:00)6302:33:04
#56 8581517Niemczynowicz Rafal1985M(POL)-768XI seria (12:00:00)6902:33:35
#57 8591158Gaworecki Sławomir1976M-40+Husaria Race Team (POL)-769IX seria (11:20:00)7802:33:47
#58 8601160Kander Adam1994MHusaria Race Team (POL)-770IX seria (11:20:00)7902:33:51
#59 861703Paprocki Jakub1984MJelenie (POL)-773VI seria (10:20:00)8302:33:53
#60 862701Kacprzak Łukasz1990MJelenie (POL)-771VI seria (10:20:00)8402:33:53
#61 863700Jabłonka Bartek1984MJelenie (POL)-772VI seria (10:20:00)8502:33:53
#62 864704Różycki Norbert1991MJelenie (POL)-774VI seria (10:20:00)8602:33:53
#63 865702Lasota Jakub1992MJelenie (POL)-775VI seria (10:20:00)8702:33:54
#64 866490Słojewski Piotr1973M-40+(POL)-776IV seria (09:40:00)10602:33:54
#65 8671589Jaśkowski Jarosław1986MPOWER TRAINING (POL)-777XII seria (12:20:00)4002:34:03
#66 868944Grzelak Martyna1993K(POL)91-III seria (09:20:00)11202:34:05
#67 869402Poniatowski Paweł1985MPOWER TRAINING (POL)-778XII seria (12:20:00)4102:34:06
#68 870290Borkowska Magdalena1977K-40+(POL)92-III seria (09:20:00)11302:34:06
#69 8711592Wójcik Jan1995MPOWER TRAINING (POL)-779XII seria (12:20:00)4202:34:09
#70 8721259Kuszak Kacper1993M(POL)-781IX seria (11:20:00)8002:34:10
#71 873291Czaplicki Szymon1992M(POL)-780III seria (09:20:00)11402:34:10
#72 8741428Maciukiewicz Ariel1987MOLX GROUP TEAM (POL)-783XI seria (12:00:00)7002:34:12
#73 8751430Przybylski Marcin1986MOLX GROUP TEAM (POL)-782XI seria (12:00:00)7102:34:12
#74 8761275Wojtczak Aleksander1980M(POL)-784IX seria (11:20:00)8102:34:17
#75 8771191Kowalski Michal1989MMeksykańska Rakieta Napędzana F-785IX seria (11:20:00)8202:34:19
#76 8781228Antkowski Mateusz1997M(POL)-786IX seria (11:20:00)8302:34:26
#77 879932Dudaronek Paulina1996KxRunners (POL)93-VII seria (10:40:00)6402:34:27
#78 880283Bińkowski Mateusz1991MZOŁZY (POL)-787III seria (09:20:00)11502:34:29
#79 881284Michalak Adrianna1991KZOŁZY (POL)94-III seria (09:20:00)11602:34:35
#80 8821525Pękala Aleksandra1994K(POL)95-XI seria (12:00:00)7202:34:41
#81 8831562Smereka Jan1991MEko-Okna Runners (POL)-788XI seria (12:00:00)7302:34:46
#82 8841561Magdewicz Rafał1993MEko-Okna Runners (POL)-789XI seria (12:00:00)7402:34:49
#83 8851446Baranowski Robert1991MPo Żuberku (POL)-790XI seria (12:00:00)7502:34:50
#84 886358Maj Magdalena1984KDirty Sparrows (POL)96-IV seria (09:40:00)10702:34:54
#85 8871462Grabowski Mateusz1992MSKK (POL)-791XI seria (12:00:00)7602:35:10
#86 888888Nowak Marta1994KLoftFitness Team Extreme (POL)97-VII seria (10:40:00)6502:35:21
#87 889880Grajcar Anna1984KLoftFitness Team Extreme (POL)98-VII seria (10:40:00)6602:35:23
#88 890881Grajcar Łukasz1983MLoftFitness Team Extreme (POL)-792VII seria (10:40:00)6702:35:24
#89 8911501Klich Maja1996K(POL)99-XI seria (12:00:00)7702:35:35
#90 8921483Brzeziński Jacek1982M(POL)-793XI seria (12:00:00)7802:35:36
#91 893403Stachowski Łukasz1981MRokietnickie dziki (POL)-794IV seria (09:40:00)10802:35:49
#92 89467Czarnota Bogusław1975M-40+(POL)-795IV seria (09:40:00)10902:35:53
#93 895876Bykowski Marcin1989MLATAJĄCE GRYFY (POL)-796VII seria (10:40:00)6802:35:54
#94 8961032Pliżga-Wojtunik Adriana1982KSportowa Dąbrowa (POL)100-VIII seria (11:00:00)7102:35:55
#95 897956Najdowski Maciej1982M(POL)-797VII seria (10:40:00)6902:35:56
#96 89893Sebzda Małgorzata1977K-40+(POL)101-IV seria (09:40:00)11002:35:56
#97 8991033Wojtunik Michał1979MSportowa Dąbrowa (POL)-798VIII seria (11:00:00)7202:35:57
#98 90064Chorowicz Maciej1975M-40+(POL)-799ELITE mężczyzn (08:55:00)7402:36:11
#99 9011164Staręga Paulina1997KHusaria Race Team (POL)102-IX seria (11:20:00)8402:36:12
#100 9021272Szudy Aneta1996K(POL)103-IX seria (11:20:00)8502:36:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności