Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 29954Adam Marek1975M-40+(POL)-289ELITE mężczyzn (08:55:00)5801:59:37
#2 930715Adamczak Joanna1993KKSW Zenith Głuponie (POL)114-VI seria (10:20:00)9002:37:02
#3 6501226Adamczak Mateusz,1986M(POL)-602IX seria (11:20:00)5902:21:47
#4 9121036Adamkiewicz Monika1975K-40+WYBITE JEDYNKI (POL)107-VIII seria (11:00:00)7702:36:31
#5 811227Adamski Janusz1969M-40+(POL)-77IX seria (11:20:00)301:38:37
#6 63355Adułło Robert1971M-40+(POL)-589ELITE mężczyzn (08:55:00)6902:20:49
#7 1369933Aksamit Alicja1985K(POL)276-IV seria (09:40:00)13903:07:35
#8 13921156Al Ramadneh Ewelina1987KHusaria Race Team (POL)281-IX seria (11:20:00)13503:11:36
#9 711929Albanowska Martyna1993KWENGER OUT (POL)62-VII seria (10:40:00)4602:25:39
#10 1225710Ancuta Mariusz1971M-40+KB "PENTO" Strzelce Krajeńskie (P-1011VI seria (10:20:00)12902:57:38
#11 974587Andrys Bartosz1988M(POL)-850V seria (10:00:00)10402:40:12
#12 647764Andrzejak Robert1976M-40+(POL)-600VI seria (10:20:00)5402:21:35
#13 659204Andrzejewski Piotr1989MBALMA Team (POL)-608III seria (09:20:00)9502:22:30
#14 514220Andrzejewski Sebastian1991MDzikie Bażanty (POL)-485III seria (09:20:00)8302:12:42
#15 1130705Antkowiak Krzysztof1986MJUNIOR CCR POZNAŃ (POL)-950VI seria (10:20:00)12002:50:31
#16 8781228Antkowski Mateusz1997M(POL)-786IX seria (11:20:00)8302:34:26
#17 7621198Anyżewski Tomek1981MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-690IX seria (11:20:00)6402:28:20
#18 1199814Arcichowska Kasia1986K9Rings (POL)207-VII seria (10:40:00)11502:55:14
#19 11611192Arseńczuk Joanna1988KMemeje (POL)190-IX seria (11:20:00)10702:53:25
#20 387924Babij Monika1976K-40+Tim jest Tim (POL)17-VII seria (10:40:00)1802:05:34
#21 566413Babyszka Filipina1983KSRTG Poznań (POL)37-IV seria (09:40:00)7502:16:10
#22 1431872Bączyk Anna1980KKról Julian (POL)292-VII seria (10:40:00)14503:18:58
#23 75934Bączyk Jarosław1988M(POL)-71VII seria (10:40:00)201:37:27
#24 956588Badowski Bartosz1992M(POL)-838V seria (10:00:00)10202:38:58
#25 1191285Baginska Paulina1987K(POL)203-XI seria (12:00:00)9802:54:52
#26 7851587Balkiewicz Katarzyna1989KPOWER TRAINING (POL)77-V seria (10:00:00)7502:29:29
#27 14561332Banach Magdalena1977K-40+Raben Runteammageddon (POL)304-X seria (11:40:00)12703:24:11
#28 710766Banach Michał1986M(POL)-649VII seria (10:40:00)4502:25:39
#29 6221424Banasiewicz Kamil1992MOLX GROUP TEAM (POL)-578XI seria (12:00:00)5102:20:09
#30 269706Banaszak Sebastian1987MJUNIOR CCR POZNAŃ (POL)-259VI seria (10:20:00)1601:57:26
#31 11291680Banaszewska Monika1984KHusaria Race Team (POL)180-V seria (10:00:00)12502:50:31
#32 671874Baranowski Dawid1983MKung-Fu Małpy od chlania do bieg-618VII seria (10:40:00)3602:23:13
#33 7461478Baranowski Jakub1980M(POL)-677XI seria (12:00:00)6002:27:08
#34 8851446Baranowski Robert1991MPo Żuberku (POL)-790XI seria (12:00:00)7502:34:50
#35 1023754Barański Grzegorz1973M-40+SAR-BSR KOŁOBRZEG (POL)-888VI seria (10:20:00)10602:43:36
#36 1971199Barański Radosław1990MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-189IX seria (11:20:00)1301:52:05
#37 13091580Barlik Magdalena1984KPIZGATORZY (POL)248-XI seria (12:00:00)12003:02:02
#38 1033935Barnes Gert1964M-40+(POL)-896VII seria (10:40:00)8502:44:39
#39 1452936Bartkowiak Bartosz1991M(POL)-1150VII seria (10:40:00)15503:23:41
#40 6761312Bartkowiak Tomasz1986MPolinova 1 (POL)-621X seria (11:40:00)4902:23:51
#41 749767Bartnik Zygfryd1990M(POL)-680VI seria (10:20:00)7402:27:23
#42 11901607Bartnik-Urbańska Agnieszka1975K-40+(POL)202-XI seria (12:00:00)9702:54:51
#43 7741200Bartoszek Michał1983MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-701IX seria (11:20:00)6502:28:38
#44 935507Bartoszek Paweł1979MDawn Foods (POL)-823V seria (10:00:00)9502:37:22
#45 3911650Bartyński Wojciech1980M(POL)-374V seria (10:00:00)3402:05:52
#46 516221Basiński Michał1999MDzikie Bażanty (POL)-487III seria (09:20:00)8502:12:45
#47 535937Basta Michał1988M(POL)-502VII seria (10:40:00)3102:13:50
#48 4081229Bastjan Adrian1993M(POL)-388IX seria (11:20:00)2302:06:55
#49 919414Baszkiewicz Michał1987MSRTG Poznań (POL)-807IV seria (09:40:00)11202:36:36
#50 9651037Baszkiewicz Mirosław1966M-40+WYBITE JEDYNKI (POL)-844VIII seria (11:00:00)8502:39:30
#51 605428Batorski Dariusz1986M(POL)-564IV seria (09:40:00)8102:18:54
#52 1601479Baturo Artur1973M-40+(POL)-153XI seria (12:00:00)601:49:21
#53 39657Bautrel Karol1995M(POL)-378I seria (08:55:00 bez opase1402:06:11
#54 14701025Bała Anna1978KSkoczek.eu (POL)307-VIII seria (11:00:00)13403:28:17
#55 1109837Bęben Wioleta1972K-40+CNS Biega (POL)172-VII seria (10:40:00)10202:48:19
#56 73589Bednarski Dominik1990M(POL)-69V seria (10:00:00)301:37:20
#57 14221480Bedyński Hubert1985M(POL)-1133XI seria (12:00:00)14103:17:48
#58 943104Bentkowska Magdalena1987KDirty Sparrows (POL)116-ELITE kobiet (09:05:00)902:38:06
#59 727359Bereszyńska Agnieszka1978KDream+Team (POL)66-IV seria (09:40:00)9502:26:29
#60 438260Bereszyński Mariusz1984MPrzebiegli (POL)-416III seria (09:20:00)7602:07:54
#61 9491363Bętlewski Adam1987Mveni vidi vici (POL)-830X seria (11:40:00)5502:38:48
#62 33858Białas Bartosz1985M(POL)-326ELITE mężczyzn (08:55:00)6002:02:27
#63 530286Białas Piotr1982M(POL)-498III seria (09:20:00)8802:13:36
#64 432655Białożyt Mateusz1987MADRENALINA FITNESS TEAM (POL)-411VI seria (10:20:00)3702:07:41
#65 718231Biały Adrian1988MHusaria Race Team (POL)-655III seria (09:20:00)10302:25:56
#66 615429Biegalski Piotr1985M(POL)-574IV seria (09:40:00)8302:19:46
#67 795938Biegański Marcin1979M(POL)-717VII seria (10:40:00)5302:30:13
#68 14541333Biegała Anna1982KRaben Runteammageddon (POL)303-X seria (11:40:00)12503:24:10
#69 436656Biegoń Karol1973M-40+ADRENALINA FITNESS TEAM (POL)-414VI seria (10:20:00)3802:07:51
#70 9311608Bielak Paweł1987M(POL)-817XII seria (12:20:00)4502:37:11
#71 9321609Bielak Tomasz1984M(POL)-818XII seria (12:20:00)4602:37:12
#72 692982Bienczyk Maciej1985MBrygada Kryzys (POL)-632VIII seria (11:00:00)4702:24:57
#73 1384287Bieniecka Sara1991K(POL)279-III seria (09:20:00)13703:09:29
#74 321567Bieniecki Jarosław1980M(POL)-30ELITE mężczyzn (08:55:00)2201:25:40
#75 13191043Biesiada Agnieszka1991K(POL)253-VIII seria (11:00:00)12403:03:45
#76 960210Binczewski Bartosz1988MBeer Force One (POL)-841III seria (09:20:00)11902:39:04
#77 880283Bińkowski Mateusz1991MZOŁZY (POL)-787III seria (09:20:00)11502:34:29
#78 270992Bisiekirski Michał1994MHusaria Race Team (POL)-260VIII seria (11:00:00)1001:57:46
#79 409Blandzi Norbert1991MGFT Polska (POL)-38ELITE mężczyzn (08:55:00)2601:30:53
#80 19960Bodak Karol1988M(POL)-191ELITE mężczyzn (08:55:00)5401:52:17
#81 1352289Bogacz Arkadiusz1991M(POL)-1083III seria (09:20:00)13403:06:11
#82 1065919Bogacz Bartosz1993MSKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAM (PO-909VII seria (10:40:00)8902:46:05
#83 1103838Bogacz Paweł1987MCNS Biega (POL)-934VII seria (10:40:00)9802:48:17
#84 11951278Bogdanowicz Ela1977K-40+CF Żary (POL)205-X seria (11:40:00)7702:55:09
#85 988718Bohdziewicz Paweł1979MŁowcy.kleszczy (POL)-862VI seria (10:20:00)9902:41:31
#86 153430Bojan Gabriela1988K(POL)6-IV seria (09:40:00)1501:47:47
#87 63961Boka Katarzyna1989K(POL)46-ELITE kobiet (09:05:00)702:21:12
#88 14131219Bolek Katarzyna1996KVULTURKI (POL)289-IX seria (11:20:00)13903:15:59
#89 14081220Bolek Robert1990MVULTURKI (POL)-1120IX seria (11:20:00)13803:15:24
#90 667205Bonia Bartosz1978MBALMA Team (POL)-615III seria (09:20:00)9602:23:05
#91 394768Bonio Kacper1993M(POL)-376VI seria (10:20:00)3302:06:02
#92 327276Borecki Tomasz1998MSimply the worst (POL)-317III seria (09:20:00)6202:02:05
#93 870290Borkowska Magdalena1977K-40+(POL)92-III seria (09:20:00)11302:34:06
#94 806512Borkowski Jarosław1983MDEZERTERZY (POL)-727V seria (10:00:00)8202:30:23
#95 11821474Borkowski Michał1984MZMASAKROWANI (POL)-984XI seria (12:00:00)9602:54:05
#96 143592Boroń Zbigniew1977M-40+(POL)-138V seria (10:00:00)601:46:54
#97 796939Borowiec Justyna1983K(POL)79-VII seria (10:40:00)5402:30:13
#98 490365Borowski Jędrzej1979Me-Lech '02 (POL)-465IV seria (09:40:00)6102:11:04
#99 820769Borowski Tomasz1987M(POL)-738VI seria (10:20:00)8002:31:16
#100 466652Borysewicz Wiktor1996M77 Sport Extreme Team (POL)-443VI seria (10:20:00)4002:10:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności