Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17110Pekhtserava Tatsiana1987KxRunners (POL)1-ELITE kobiet (09:05:00)101:19:50
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22108Daszkiewicz Małgorzata1988KPOWER TRAINING (POL)2-ELITE kobiet (09:05:00)201:20:56
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 68113Bugajny Magdalena1989K(POL)3-ELITE kobiet (09:05:00)301:37:01
#4 69105Frontczak Izabela1987KHusaria Race Team (POL)4-ELITE kobiet (09:05:00)401:37:03
#5 87111Szwarc Jagoda1984KxRunners (POL)5-ELITE kobiet (09:05:00)501:39:13
#6 153430Bojan Gabriela1988K(POL)6-IV seria (09:40:00)1501:47:47
#7 155120Wziętek Elżbieta1990K(POL)7-ELITE kobiet (09:05:00)601:48:25
#8 188503Tomczak Justyna1991KBring Sally Up (POL)8-V seria (10:00:00)1101:51:29
#9 230117Plichta Kamila1987K(POL)9-I seria (08:55:00 bez opa801:54:33
#10 2421073Kociok Wioleta1993K(POL)10-VIII seria (11:00:00)901:55:18
#11 333427Cieśluk Agnieszka1992KxRunners (POL)11-IV seria (09:40:00)4302:02:11
#12 335867Michnowicz Ewelina1992KHusaria Race Team (POL)12-VII seria (10:40:00)1502:02:19
#13 348802Ratajczak Magda1985K(POL)13-VI seria (10:20:00)2602:02:51
#14 349114Jedraszyk Klaudia1995K(POL)14-II seria (09:05:00 bez op102:02:58
#15 3541065Grzegorowska Kamila1982K(POL)15-VIII seria (11:00:00)1502:03:19
#16 3691030Kępińska Monika1991KSportera Fitness Team (POL)16-VI seria (10:20:00)2902:04:17
#17 387924Babij Monika1976K-40+Tim jest Tim (POL)17-VII seria (10:40:00)1802:05:34
#18 3931202Chyzińska Marta1991KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)18-IX seria (11:20:00)2102:05:57
#19 403296Franczyszyn-Portka Magdalena1979K(POL)19-III seria (09:20:00)6802:06:37
#20 407597Dawidowicz Aleksandra1987K(POL)20-XI seria (12:00:00)3402:06:42
#21 423882Grajcar Magdalena1986KLoftFitness Team Extreme (POL)21-VII seria (10:40:00)2102:07:20
#22 4331163Miłosz Izabela1987KHusaria Race Team (POL)22-IX seria (11:20:00)2602:07:42
#23 4481574Kordek Bogumiła1979KMORSY SZCZYTNO #RESET (POL)23-XII seria (12:20:00)2202:08:19
#24 4551131Mączyńska Edyta1988KCross freaks Goleniów (POL)24-IX seria (11:20:00)3302:09:10
#25 483388Gawron Magdalena1984KMMB (POL)25-IV seria (09:40:00)6002:10:44
#26 4931623Pachuc Kamila1995K(POL)26-XII seria (12:20:00)2402:11:13
#27 502269Głowacka Agnieszka1985KRace Machines Team (POL)27-III seria (09:20:00)8002:11:51
#28 503236Kalinowska Małgorzata1994KHusaria Race Team (POL)28-III seria (09:20:00)8102:12:04
#29 511879Grabarczyk Paulina1989KLoftFitness Team Extreme (POL)29-VII seria (10:40:00)2802:12:22
#30 5241345Ciosek Daria1984KTorpeda Race Team (POL)30-X seria (11:40:00)2702:13:16
#31 5251348Wiśniewska Katarzyna1984KTorpeda Race Team (POL)31-X seria (11:40:00)2802:13:16
#32 5291241Grela Kinga1987K(POL)32-VII seria (10:40:00)3002:13:35
#33 532460Majda-Konieczna Alicja1987K(POL)33-IV seria (09:40:00)6602:13:39
#34 5381576Wawrzyniak Monika1989KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)34-IX seria (11:20:00)4102:14:05
#35 5551064Grygorcewicz Emilia1992K(POL)35-VIII seria (11:00:00)3602:15:38
#36 5601214Horodecka Monika1994KSaiyan Team (POL)36-IX seria (11:20:00)4502:15:59
#37 566413Babyszka Filipina1983KSRTG Poznań (POL)37-IV seria (09:40:00)7502:16:10
#38 577540Oźminkowska Aleksandra1990KDirty Sparrows (POL)38-V seria (10:00:00)4802:16:45
#39 584602Grygiel Ewelina1993K(POL)39-V seria (10:00:00)5002:17:41
#40 585203Wiśniewska Barbara1989KALBO OSTRO ALBO WCALE (POL)40-III seria (09:20:00)8902:17:43
#41 600568Szostek Patrycja1997KHusaria Race Team (POL)41-V seria (10:00:00)5902:18:30
#42 618227Kopp-Ostrowska Emilia1981KFORMA KARTUZY TEAM (POL)42-III seria (09:20:00)9102:19:54
#43 619326Pawlak Dominika1990K(POL)43-III seria (09:20:00)9202:19:58
#44 620993Kogut Mikierysz Monika1983KHusaria Race Team (POL)44-VIII seria (11:00:00)4202:19:59
#45 6351393Kubiak Katarzyna1990K(POL)45-X seria (11:40:00)3702:20:52
#46 63961Boka Katarzyna1989K(POL)46-ELITE kobiet (09:05:00)702:21:12
#47 6411357Garlacz Justyna1989KTypowo Petarda (POL)47-X seria (11:40:00)4002:21:15
#48 6461177Grzelak Marta1993KKB INTREX Poznań (POL)48-IX seria (11:20:00)5702:21:29
#49 649318Niezbecka Mariola1991K(POL)49-III seria (09:20:00)9402:21:44
#50 6521584Marciniak Edyta1981KPo Żuberku (POL)50-XI seria (12:00:00)5302:22:01
#51 657116Otwinowska Magdalena1981K(POL)51-ELITE kobiet (09:05:00)802:22:21
#52 6641300Perzanowska Sylwia1989KHusaria Race Team (POL)52-X seria (11:40:00)4602:23:00
#53 668334Siódmiak Natalia1986K(POL)53-III seria (09:20:00)9702:23:06
#54 6721389Kanak Elzbieta1981K(POL)54-X seria (11:40:00)4802:23:22
#55 673406Wiśniewska Paulina1991KRunsatan (POL)55-IV seria (09:40:00)8402:23:32
#56 6801548Wnorowska Magdalena1977K-40+(POL)56-XI seria (12:00:00)5502:24:02
#57 683807Struska Katarzyna1976K-40+(POL)57-VI seria (10:20:00)5502:24:20
#58 684805Śliwińska Joanna1990K(POL)58-VI seria (10:20:00)5602:24:20
#59 685629Napierała Alina1983K(POL)59-V seria (10:00:00)6702:24:27
#60 691883Hanuszkiewicz Paula1987KLoftFitness Team Extreme (POL)60-VII seria (10:40:00)4002:24:56
#61 704345Wenda Barbara1994K(POL)61-III seria (09:20:00)10002:25:31
#62 711929Albanowska Martyna1993KWENGER OUT (POL)62-VII seria (10:40:00)4602:25:39
#63 713978Tomporowska Sylwia1987KBaywatch (POL)63-VIII seria (11:00:00)4902:25:43
#64 720797Niemyjska Emilia1985K(POL)64-VI seria (10:20:00)6202:25:58
#65 724425Król Agata1990KTa Drużyna Jest Bez Nazwy (POL)65-IV seria (09:40:00)9202:26:12
#66 727359Bereszyńska Agnieszka1978KDream+Team (POL)66-IV seria (09:40:00)9502:26:29
#67 731726Surdacka Edyta1989KMonkeys of GetGym (POL)67-VI seria (10:20:00)6502:26:36
#68 730727Szatkowska Aleksandra1988KMonkeys of GetGym (POL)68-VI seria (10:20:00)6402:26:36
#69 740434Czaplarska Monika1987K(POL)69-IV seria (09:40:00)9902:26:45
#70 754661Miksza Ewa1984KAnalyx (POL)70-VI seria (10:20:00)7702:27:42
#71 7591201Chuderska Marta1987KOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)71-IX seria (11:20:00)6302:28:15
#72 766916Mróz-Siczyńska Katarzyna1984KSiła i Czosnek (POL)72-VII seria (10:40:00)5002:28:27
#73 772728Szewczyk Katarzyna1977K-40+Monkeys of GetGym (POL)73-VI seria (10:20:00)7902:28:32
#74 7771116Tabaczewska Anna1994K(POL)74-VIII seria (11:00:00)5702:29:08
#75 7781091Najdek Agnieszka1995K(POL)75-VIII seria (11:00:00)5802:29:13
#76 783575Gądek Joanna1991KNotowio (POL)76-V seria (10:00:00)7302:29:28
#77 7851587Balkiewicz Katarzyna1989KPOWER TRAINING (POL)77-V seria (10:00:00)7502:29:29
#78 7911078Kozakiewicz Alicja1996K(POL)78-VIII seria (11:00:00)6102:30:03
#79 796939Borowiec Justyna1983K(POL)79-VII seria (10:40:00)5402:30:13
#80 813925Kosowska Anna1984KTim jest Tim (POL)80-VII seria (10:40:00)5702:30:30
#81 812926Nowak Katarzyna1983KTim jest Tim (POL)81-VII seria (10:40:00)5602:30:30
#82 817928Staniszewska-Duda Katarzyna1979KTim jest Tim (POL)82-VII seria (10:40:00)5902:30:58
#83 826300Husarek Irmina1989K(POL)83-III seria (09:20:00)10802:31:48
#84 832623Łuksa Klaudia1995K(POL)84-V seria (10:00:00)8802:31:54
#85 8331153Wojcik Magdalena1984KGrzmotomocni (POL)85-IX seria (11:20:00)7202:32:04
#86 8391127Czajkowska Aneta1991KCoco Jambo (POL)86-IX seria (11:20:00)7502:32:12
#87 8481186Ochryniuk Ewelina1993KKTMŁ (POL)87-V seria (10:00:00)9202:32:33
#88 8501165Walczyk-Gaworecka Maria1977K-40+Husaria Race Team (POL)88-IX seria (11:20:00)7602:32:48
#89 8511435Stępień Klaudia1987KONE-TEAM, ONE-MISSION (POL)89-XI seria (12:00:00)6502:32:49
#90 855830Strugarek Julia1985K9Rings (POL)90-VII seria (10:40:00)6202:32:59
#91 868944Grzelak Martyna1993K(POL)91-III seria (09:20:00)11202:34:05
#92 870290Borkowska Magdalena1977K-40+(POL)92-III seria (09:20:00)11302:34:06
#93 879932Dudaronek Paulina1996KxRunners (POL)93-VII seria (10:40:00)6402:34:27
#94 881284Michalak Adrianna1991KZOŁZY (POL)94-III seria (09:20:00)11602:34:35
#95 8821525Pękala Aleksandra1994K(POL)95-XI seria (12:00:00)7202:34:41
#96 886358Maj Magdalena1984KDirty Sparrows (POL)96-IV seria (09:40:00)10702:34:54
#97 888888Nowak Marta1994KLoftFitness Team Extreme (POL)97-VII seria (10:40:00)6502:35:21
#98 889880Grajcar Anna1984KLoftFitness Team Extreme (POL)98-VII seria (10:40:00)6602:35:23
#99 8911501Klich Maja1996K(POL)99-XI seria (12:00:00)7702:35:35
#100 8961032Pliżga-Wojtunik Adriana1982KSportowa Dąbrowa (POL)100-VIII seria (11:00:00)7102:35:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności