Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 11671197Ziętek Paulina1992KMemeje (POL)194-IX seria (11:20:00)10802:53:48
#2 11681572Misztal Aleksandra1995KMemeje (POL)193-IX seria (11:20:00)10902:53:48
#3 657116Otwinowska Magdalena1981K(POL)51-ELITE kobiet (09:05:00)802:22:21
#4 9131038Kicińska Kasia1983KWYBITE JEDYNKI (POL)108-VIII seria (11:00:00)7802:36:32
#5 11691196Ogończyk-Mąkowska Karina1981KMemeje (POL)191-IX seria (11:20:00)11002:53:48
#6 11701195Nowicka Dominika1997KMemeje (POL)192-IX seria (11:20:00)11102:53:48
#7 403296Franczyszyn-Portka Magdalena1979K(POL)19-III seria (09:20:00)6802:06:37
#8 9151150Kirczuk Jolanta1979KGrzmotomocni (POL)109-IX seria (11:20:00)9002:36:33
#9 916417Kilanowska Paulina1985KSRTG Poznań (POL)110-IV seria (09:40:00)11102:36:33
#10 11721194Jankowska Iwona1991KMemeje (POL)195-IX seria (11:20:00)11302:53:49
#11 14281316Jach Aleksandra1979KPolinova 1 (POL)291-X seria (11:40:00)11703:18:36
#12 9171039Knafel Katarzyna1981KWYBITE JEDYNKI (POL)111-VIII seria (11:00:00)8002:36:35
#13 407597Dawidowicz Aleksandra1987K(POL)20-XI seria (12:00:00)3402:06:42
#14 1431872Bączyk Anna1980KKról Julian (POL)292-VII seria (10:40:00)14503:18:58
#15 6641300Perzanowska Sylwia1989KHusaria Race Team (POL)52-X seria (11:40:00)4602:23:00
#16 11761007Pappe Agnieszka1998KPolish Commando (POL)196-VIII seria (11:00:00)11002:53:56
#17 1432873Sieczyńska Agnieszka1980KKról Julian (POL)293-VII seria (10:40:00)14603:18:59
#18 153430Bojan Gabriela1988K(POL)6-IV seria (09:40:00)1501:47:47
#19 11771003Cichowska Joanna1993KPolish Commando (POL)197-VIII seria (11:00:00)11102:53:57
#20 14341472Wieteska Anna1980KZdradzieckie Mordy (POL)294-XI seria (12:00:00)14303:19:59
#21 155120Wziętek Elżbieta1990K(POL)7-ELITE kobiet (09:05:00)601:48:25
#22 923448Hobler-Jesionek Aleksandra1988K(POL)112-IV seria (09:40:00)11302:36:46
#23 14351470Czyżewska Ilona1999KZdradzieckie Mordy (POL)295-XI seria (12:00:00)14403:20:03
#24 668334Siódmiak Natalia1986K(POL)53-III seria (09:20:00)9702:23:06
#25 1180677Pilarska Paulina1984KendorFiT team (POL)198-VI seria (10:20:00)12502:53:58
#26 14361464Gąsiorowska Monika1987KTroskliwe Misie (POL)296-XI seria (12:00:00)14503:20:59
#27 14391353Falkowska Diana1993KTU PIES NUSZKA (POL)297-X seria (11:40:00)12103:21:14
#28 6721389Kanak Elzbieta1981K(POL)54-X seria (11:40:00)4802:23:22
#29 9281273Witek-Ast Anna1981K(POL)113-IX seria (11:20:00)9202:36:56
#30 673406Wiśniewska Paulina1991KRunsatan (POL)55-IV seria (09:40:00)8402:23:32
#31 1185617Kubiaczyk Lidia1978K(POL)199-V seria (10:00:00)12902:54:14
#32 930715Adamczak Joanna1993KKSW Zenith Głuponie (POL)114-VI seria (10:20:00)9002:37:02
#33 14421448Gmyrek Marcelina1985KPo Żuberku (POL)298-XI seria (12:00:00)14703:21:19
#34 11881293Winczura Agata1984KEko-Okna Runners (POL)200-X seria (11:40:00)7302:54:49
#35 11891291Majchrzak Magdalena1988KEKO-OKNA RUNNERS (POL)201-X seria (11:40:00)7402:54:49
#36 1446828Śliwowska Dominika1993K9Rings (POL)300-VII seria (10:40:00)14903:21:31
#37 423882Grajcar Magdalena1986KLoftFitness Team Extreme (POL)21-VII seria (10:40:00)2102:07:20
#38 1191285Baginska Paulina1987K(POL)203-XI seria (12:00:00)9802:54:52
#39 11931612Drozdowska Katarzyna1982K(POL)204-XI seria (12:00:00)9902:54:59
#40 1449865Szwej Anna1982KGrupa Mocnego Uderzenia (POL)301-VII seria (10:40:00)15203:22:26
#41 938511Urbańska Anna1989KDawn Foods (POL)115-V seria (10:00:00)9802:37:29
#42 1451864Pomorska Joanna1987KGrupa Mocnego Uderzenia (POL)302-VII seria (10:40:00)15403:22:28
#43 684805Śliwińska Joanna1990K(POL)58-VI seria (10:20:00)5602:24:20
#44 685629Napierała Alina1983K(POL)59-V seria (10:00:00)6702:24:27
#45 14541333Biegała Anna1982KRaben Runteammageddon (POL)303-X seria (11:40:00)12503:24:10
#46 943104Bentkowska Magdalena1987KDirty Sparrows (POL)116-ELITE kobiet (09:05:00)902:38:06
#47 1199814Arcichowska Kasia1986K9Rings (POL)207-VII seria (10:40:00)11502:55:14
#48 1200822Kościuszko Justyna1979K9Rings (POL)206-VII seria (10:40:00)11602:55:14
#49 4331163Miłosz Izabela1987KHusaria Race Team (POL)22-IX seria (11:20:00)2602:07:42
#50 9451181Michalska Olga1989KKB INTREX Poznań (POL)117-IX seria (11:20:00)9502:38:21
#51 946573Jaszczuk Anna1994KLemury Trzy (POL)118-V seria (10:00:00)9902:38:28
#52 12021397Strzelecka Marta1983K(POL)209-VIII seria (11:00:00)11602:55:35
#53 691883Hanuszkiewicz Paula1987KLoftFitness Team Extreme (POL)60-VII seria (10:40:00)4002:24:56
#54 947574Śmigielska Anna1997KLemury Trzy (POL)119-V seria (10:00:00)10002:38:31
#55 12031016Godyń Klaudia1991KRenault TEAM (POL)208-VIII seria (11:00:00)11702:55:35
#56 14661601Mohelicka Katarzyna1992KSkoczek.eu (POL)305-VIII seria (11:00:00)13003:28:15
#57 188503Tomczak Justyna1991KBring Sally Up (POL)8-V seria (10:00:00)1101:51:29
#58 12121375Rubaj Anna1980KZdradzieckie Mordy (POL)210-XI seria (12:00:00)10002:56:36
#59 14681026Jarosz Monika1988KSkoczek.eu (POL)306-VIII seria (11:00:00)13203:28:17
#60 12131473Wojciechowska - Hauk Magda1980KZdradzieckie Mordy (POL)211-XI seria (12:00:00)10102:56:36
#61 14701025Bała Anna1978KSkoczek.eu (POL)307-VIII seria (11:00:00)13403:28:17
#62 14711028Stasińska Magdalena1985KSkoczek.eu (POL)308-VIII seria (11:00:00)13503:28:18
#63 4481574Kordek Bogumiła1979KMORSY SZCZYTNO #RESET (POL)23-XII seria (12:20:00)2202:08:19
#64 704345Wenda Barbara1994K(POL)61-III seria (09:20:00)10002:25:31
#65 14721029Topór Sandra1996KSkoczek.eu (POL)309-VIII seria (11:00:00)13603:28:18
#66 961678Podemska-Jedrzejczak Zuzanna1982KendorFiT team (POL)120-VI seria (10:20:00)9102:39:08
#67 1217208Rutkowska Justyna1988KBALMA Team (POL)212-III seria (09:20:00)12902:56:52
#68 962675Dobrowolska Marta1978KendorFiT team (POL)121-VI seria (10:20:00)9202:39:09
#69 1218206Drewicz Ewelina1988KBALMA Team (POL)213-III seria (09:20:00)13002:56:53
#70 1475559Kalawska Anna1985KGoraj.com (POL)310-V seria (10:00:00)15603:29:45
#71 14761360Faferek Magdalena1989KV.SHIPS TEAM (POL)312-X seria (11:40:00)13403:31:23
#72 14771361Suchomska Anna1990KV.SHIPS TEAM (POL)311-X seria (11:40:00)13503:31:23
#73 966952Michalska Wioleta1984K(POL)122-VII seria (10:40:00)7502:39:32
#74 14781362Szczepaniak Joanna1988KV.SHIPS TEAM (POL)313-X seria (11:40:00)13603:31:23
#75 4551131Mączyńska Edyta1988KCross freaks Goleniów (POL)24-IX seria (11:20:00)3302:09:10
#76 711929Albanowska Martyna1993KWENGER OUT (POL)62-VII seria (10:40:00)4602:25:39
#77 713978Tomporowska Sylwia1987KBaywatch (POL)63-VIII seria (11:00:00)4902:25:43
#78 1481562Wasielewska Natalia1993KGoraj.com (POL)314-V seria (10:00:00)15803:36:13
#79 973905Narwojsz Monika1993KPOWER TRAINING (POL)124-VII seria (10:40:00)7802:40:00
#80 12291144Mucha Sławomira1986KDragon Ball Wronki (POL)216-IX seria (11:20:00)11502:58:01
#81 975772Faber Sylwia1991K(POL)125-VI seria (10:20:00)9602:40:20
#82 1487744Skałecka Paulina1986KPo Żuberku (POL)315-VI seria (10:20:00)15803:38:06
#83 720797Niemyjska Emilia1985K(POL)64-VI seria (10:20:00)6202:25:58
#84 976770Burkowska Ewa1983K(POL)126-VI seria (10:20:00)9702:40:26
#85 1488745Stawerska Aleksandra1985KPo Żuberku (POL)317-VI seria (10:20:00)15903:38:06
#86 12331270Sośniak Ewa1984K(POL)217-IX seria (11:20:00)11802:58:07
#87 1489739Grodzińska Marta1996KPo Żuberku (POL)316-VI seria (10:20:00)16003:38:06
#88 724425Król Agata1990KTa Drużyna Jest Bez Nazwy (POL)65-IV seria (09:40:00)9202:26:12
#89 727359Bereszyńska Agnieszka1978KDream+Team (POL)66-IV seria (09:40:00)9502:26:29
#90 1495835Warkocka Agnieszka1979K9Rings (POL)318-VII seria (10:40:00)16003:44:55
#91 1497102Ruzych Mariia1990K39RUS (POL)319-ELITE kobiet (09:05:00)1003:46:52
#92 730727Szatkowska Aleksandra1988KMonkeys of GetGym (POL)68-VI seria (10:20:00)6402:26:36
#93 14981113Sośnicka Agnieszka1994K(POL)321-VIII seria (11:00:00)13803:50:56
#94 731726Surdacka Edyta1989KMonkeys of GetGym (POL)67-VI seria (10:20:00)6502:26:36
#95 14991054Dziedzic Karolina1998K(POL)320-VIII seria (11:00:00)13903:50:56
#96 1244845Gdaniec Joanna1979KDreamPlanSuccess (POL)218-VII seria (10:40:00)12202:58:53
#97 990989Hardie-Douglas Joanna1987KDouglas Team (POL)127-VIII seria (11:00:00)8702:41:37
#98 9921233Domagała Katarzyna1988K(POL)128-IX seria (11:20:00)9802:41:52
#99 483388Gawron Magdalena1984KMMB (POL)25-IV seria (09:40:00)6002:10:44
#100 995619Kulik Patrycja1988K(POL)129-V seria (10:00:00)10702:42:05

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności