Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1484301Jasek Łukasz1991M(POL)-1170IV seria (09:40:00)103:36:50
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11565Hajnos Dawid1994MGorący Potok Team (POL)-1ELITE mężczyzn (08:55:00)101:08:49
#3 15232Brzozowski Filip1989MHusaria Race Team (POL)-15III seria (09:20:00)101:18:47
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17110Pekhtserava Tatsiana1987KxRunners (POL)1-ELITE kobiet (09:05:00)101:19:50
#5 301698Brak Danych1980M(POL)-28XII seria (12:20:00)101:24:56
#6 411254Kogut Karol1984M(POL)-39IX seria (11:20:00)101:30:58
#7 461374Koczara Adam1976M-40+zaSAPA:ni (POL)-44X seria (11:40:00)101:32:54
#8 481570Sobota Kamil1989MHusaria Race Team (POL)-46VI seria (10:20:00)101:33:18
#9 49868Mórawski Mieszko1988MHusaria Race Team (POL)-47VII seria (10:40:00)101:33:41
#10 571666Pajda Michał1980M(POL)-55V seria (10:00:00)101:34:55
#11 721543Szulhan Piotr1984M(POL)-68XI seria (12:00:00)101:37:19
#12 841049Dąbrowski Łukasz1989M(POL)-80VIII seria (11:00:00)101:38:51
#13 349114Jedraszyk Klaudia1995K(POL)14-II seria (09:05:00 bez op102:02:58
#14 11234Sobociński Karol1990MPiękni i Bestie (POL)-107I seria (08:55:00 bez opa101:42:49
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !236Chyliński Mateusz1995MPOWER TRAINING (POL)-2ELITE mężczyzn (08:55:00)201:09:00
#16 19487Selianin Dmytro1988M(POL)-18IV seria (09:40:00)201:20:14
#17 20238Łukaszewski Jakub1996MHusaria Race Team (POL)-19III seria (09:20:00)201:20:19
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22108Daszkiewicz Małgorzata1988KPOWER TRAINING (POL)2-ELITE kobiet (09:05:00)201:20:56
#19 471304Wojno Arkadiusz1985MHusaria Race Team (POL)-45X seria (11:40:00)201:33:08
#20 1081112Werduch Ewa1983KZS CrossFit Szczecin (POL)161-II seria (09:05:00 bez op202:47:17
#21 60742Matuszyk Maciej1989MPo Żuberku (POL)-58VI seria (10:20:00)201:35:18
#22 62608Kapica Michał1991M(POL)-60V seria (10:00:00)201:35:53
#23 641261Mostkowski Łukasz1989M(POL)-62IX seria (11:20:00)201:36:19
#24 711602Waszkiewicz Arkadiusz1985MV.I.P-GYM EŁK (POL)-67XII seria (12:20:00)201:37:17
#25 741411Zgutka Tomasz1973M-40+Husaria Race Team (POL)-70XI seria (12:00:00)201:37:24
#26 75934Bączyk Jarosław1988M(POL)-71VII seria (10:40:00)201:37:27
#27 1061373Wojciechowski Adrian1989MWild Team (POL)-101VIII seria (11:00:00)201:42:05
#28 13497Trocki Konrad1985M(POL)-129I seria (08:55:00 bez opa201:45:12
#29 1272106Handke Justyna1987KHusaria Race Team (POL)230-II seria (09:05:00 bez op303:00:17
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 322Senderski Przemysław1994MHusaria Race Team (POL)-3ELITE mężczyzn (08:55:00)301:09:42
#31 21699Kruczkowski Michał1993MHusaria Race Team (POL)-20III seria (09:20:00)301:20:22
#32 37488Semeniuk Jacek1979M(POL)-36IV seria (09:40:00)301:29:30
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 68113Bugajny Magdalena1989K(POL)3-ELITE kobiet (09:05:00)301:37:01
#34 73589Bednarski Dominik1990M(POL)-69V seria (10:00:00)301:37:20
#35 761325Stróżyk Artur1983MPolinova 1 (POL)-72X seria (11:40:00)301:37:32
#36 811227Adamski Janusz1969M-40+(POL)-77IX seria (11:20:00)301:38:37
#37 88659Masiukiewicz Jacek1981MAlgraf Race Team (POL)-83VI seria (10:20:00)301:39:19
#38 1031544Tytoń Jakub1990M(POL)-98XI seria (12:00:00)301:41:51
#39 1141629Reguła Patryk1994M(POL)-109XII seria (12:20:00)301:43:18
#40 1251122Zieliński Mateusz1987M(POL)-120VIII seria (11:00:00)301:44:06
#41 129947Kocik Piotr1990M(POL)-124VII seria (10:40:00)301:44:43
#42 13876Kaczor Paweł1990M(POL)-133I seria (08:55:00 bez opa301:45:51
#43 181836Pochkai Andrii1987MCity fit lublin (POL)-174VII seria (10:40:00)401:50:47
#44 19266Cwirzen Marcin1986M(POL)-185I seria (08:55:00 bez opa401:51:53
#45 445Madejski Krzysztof1991MxRunners (POL)-4ELITE mężczyzn (08:55:00)401:10:37
#46 25267Idczak Piotr1985MPrzyczajone Tygrysy (POL)-23III seria (09:20:00)401:22:19
#47 38469Niewiadomski Konrad1982M(POL)-35IV seria (09:40:00)401:29:30
#48 69105Frontczak Izabela1987KHusaria Race Team (POL)4-ELITE kobiet (09:05:00)401:37:03
#49 781302Stępnikowski Mateusz1995MHusaria Race Team (POL)-74X seria (11:40:00)401:38:07
#50 911173Matysik Zbigniew1974M-40+K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIEL-86IX seria (11:20:00)401:39:27
#51 102636Pietraś Mariusz1978M(POL)-97V seria (10:00:00)401:41:46
#52 1151637Wesołowski Mikołaj1999M(POL)-110XII seria (12:20:00)401:43:19
#53 1261172Ustianowski Wojciech1988MJW 1223 Koszalin (POL)-121VIII seria (11:00:00)401:44:09
#54 1271406Felkowski Mariusz1987MDACHBUD EXTREME TEAM 2017 (-122XI seria (12:00:00)401:44:40
#55 130658Szurgot Łukasz1989MADRENALINA FITNESS TEAM (POL)-125VI seria (10:20:00)401:44:47
#56 146773Fluder Mateusz1986M(POL)-141VI seria (10:20:00)501:47:27
#57 1481119Wiśniewski Mariusz1988M(POL)-143VIII seria (11:00:00)501:47:34
#58 20432Połatyński Daniel1989MNineRings Team (POL)-196I seria (08:55:00 bez opa501:52:54
#59 225901Puchalski Marek1970M-40+PAK KWB KONIN (POL)-217VII seria (10:40:00)501:54:18
#60 516Krawczyk Tomasz1987MHusaria Race Team (POL)-5ELITE mężczyzn (08:55:00)501:11:36
#61 26239Stokowski Dariusz1988MHusaria Race Team (POL)-24III seria (09:20:00)501:23:31
#62 53498Woliński Mateusz1993M(POL)-51IV seria (09:40:00)501:34:26
#63 791319Kromoliński Dawid1994MPolinova 1 (POL)-75X seria (11:40:00)501:38:09
#64 87111Szwarc Jagoda1984KxRunners (POL)5-ELITE kobiet (09:05:00)501:39:13
#65 921166Trelka Karol1976M-40+ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOP-87IX seria (11:20:00)501:39:28
#66 1201684Brak Danych1980M(POL)-115V seria (10:00:00)501:43:46
#67 1241621Nowak Marcin1981M(POL)-119XII seria (12:20:00)501:44:04
#68 1281407Hylaszek Adrian1988MDACHBUD EXTREME TEAM 2017 (-123XI seria (12:00:00)501:44:41
#69 143592Boroń Zbigniew1977M-40+(POL)-138V seria (10:00:00)601:46:54
#70 149747Koczorowski Pawel1977M-40+Polni Wojownicy Ustka (POL)-145VI seria (10:20:00)601:47:34
#71 155120Wziętek Elżbieta1990K(POL)7-ELITE kobiet (09:05:00)601:48:25
#72 1601479Baturo Artur1973M-40+(POL)-153XI seria (12:00:00)601:49:21
#73 2031063Górny Piotr1993M(POL)-195VIII seria (11:00:00)601:52:47
#74 21270Gierak Mariusz1979M(POL)-204I seria (08:55:00 bez opa601:53:31
#75 226900Frydrychowski Przemyslaw1971M-40+PAK KWB KONIN (POL)-218VII seria (10:40:00)601:54:18
#76 641Kąkol Kacper1993MxRunners (POL)-6ELITE mężczyzn (08:55:00)601:12:34
#77 31272Kukuczka Daniel1993MS.W.A.T (POL)-29III seria (09:20:00)601:25:06
#78 61478Przewoźny Piotr1982M(POL)-59IV seria (09:40:00)601:35:50
#79 801323Przybysz Grzegorz1982MPolinova 1 (POL)-76X seria (11:40:00)601:38:24
#80 971207Pawłowski Kamil1995MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-92IX seria (11:20:00)601:40:16
#81 1311257Kubiszyn Tadeusz1961M-40+(POL)-126XII seria (12:20:00)601:44:58
#82 1711513Maciejewski Adam1995M(POL)-164XI seria (12:00:00)701:50:05
#83 173630Nikiel Dariusz1980M(POL)-166V seria (10:00:00)701:50:20
#84 185781Jędrzejczak Marcib1988M(POL)-178VI seria (10:20:00)701:51:10
#85 2171225Łabański Waldemar1990MWild Team (POL)-210VIII seria (11:00:00)701:53:50
#86 22183Otwinowski Maciej1981M(POL)-213I seria (08:55:00 bez opa701:54:07
#87 227903Wiatrowski Krzysztof1969M-40+PAK KWB KONIN (POL)-219VII seria (10:40:00)701:54:18
#88 717Krawiecki Mateusz1989MHusaria Race Team (POL)-7ELITE mężczyzn (08:55:00)701:12:52
#89 34273Rzeźniczak Filip1994MS.W.A.T (POL)-32III seria (09:20:00)701:26:56
#90 105486Sarzyński Arkadiusz1988M(POL)-100IV seria (09:40:00)701:42:04
#91 1071301Skonka Sebastian1988MHusaria Race Team (POL)-102X seria (11:40:00)701:42:14
#92 1221252Kaliszewski Paweł1990M(POL)-117IX seria (11:20:00)701:43:53
#93 63961Boka Katarzyna1989K(POL)46-ELITE kobiet (09:05:00)702:21:12
#94 1321256Kubiszyn Mateusz1991M(POL)-127XII seria (12:20:00)701:44:58
#95 657116Otwinowska Magdalena1981K(POL)51-ELITE kobiet (09:05:00)802:22:21
#96 1471579Lewko Mateusz1992MPędziLewko (POL)-142XII seria (12:20:00)801:47:33
#97 1561617Grodzki Piotr1993M(POL)-149X seria (11:40:00)801:48:28
#98 1741571Stanisławski Fabian1989MHusaria Race Team (POL)-167V seria (10:00:00)801:50:24
#99 1831402Mański Tomasz1989MAŚNAEBAEM RMG Team (POL)-176XI seria (12:00:00)801:51:03
#100 196741Kulcenty Marcin1985MPo Żuberku (POL)-188VI seria (10:20:00)801:52:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności