Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 12 sierpnia 2017, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1311257Kubiszyn Tadeusz1961M-40+(POL)-126XII seria (12:20:00)601:44:58
#2 753244Daszewski Lech1963M-40+Jare Staruchy (POL)-684III seria (09:20:00)10402:27:39
#3 1033935Barnes Gert1964M-40+(POL)-896VII seria (10:40:00)8502:44:39
#4 1028697Chmurska Violetta1965K-40+Husaria Race Team (POL)137-VI seria (10:20:00)10802:44:10
#5 9651037Baszkiewicz Mirosław1966M-40+WYBITE JEDYNKI (POL)-844VIII seria (11:00:00)8502:39:30
#6 1347690Golec Jarosław1966M-40+Herosi z hałdy (POL)-1081VI seria (10:20:00)14403:06:01
#7 11971282Skrzyszowski Jacek1967M-40+CF Żary (POL)-991X seria (11:40:00)7902:55:09
#8 8531433Feist Zdzisław1967M-40+ONE-TEAM, ONE-MISSION (POL)-764XI seria (12:00:00)6702:32:52
#9 1250635Paluszyński Przemysław1968M-40+(POL)-1032V seria (10:00:00)13102:59:47
#10 10301585Zduński Jarosław1968M-40+Pogotowie Medicover (POL)-893XII seria (12:20:00)5202:44:18
#11 1134796Murzyniec Adam1968M-40+(POL)-953VI seria (10:20:00)12102:51:17
#12 1447829Śliwowski Wojciech1969M-40+9Rings (POL)-1147VII seria (10:40:00)15003:21:32
#13 14731027Potepa Leszek1969M-40+Skoczek.eu (POL)-1164VIII seria (11:00:00)13703:28:18
#14 227903Wiatrowski Krzysztof1969M-40+PAK KWB KONIN (POL)-219VII seria (10:40:00)701:54:18
#15 1251634Paluszyńska Małgorzata1969K-40+(POL)219-V seria (10:00:00)13202:59:47
#16 228902Serafiński Robert1969M-40+PAK KWB KONIN (POL)-220VII seria (10:40:00)801:54:19
#17 528500Zboralski Radosław1969M-40+(POL)-497IV seria (09:40:00)6502:13:27
#18 54308Kowalski Jacek1969M-40+(POL)-52III seria (09:20:00)1301:34:29
#19 831624Łuksa Tadeusz1969M-40+(POL)-748V seria (10:00:00)8702:31:53
#20 811227Adamski Janusz1969M-40+(POL)-77IX seria (11:20:00)301:38:37
#21 136456Krawczyk Piotr1969M-40+(POL)-131IV seria (09:40:00)1101:45:29
#22 732723Dubiel Jacek1970M-40+Monkeys of GetGym (POL)-664VI seria (10:20:00)6602:26:36
#23 225901Puchalski Marek1970M-40+PAK KWB KONIN (POL)-217VII seria (10:40:00)501:54:18
#24 244468Niedźwiecki Robert1970M-40+(POL)-234IV seria (09:40:00)2701:55:21
#25 575451Juchniewicz Jerzy1970M-40+(POL)-538IV seria (09:40:00)7702:16:37
#26 332471Nowicki Piotr1970M-40+(POL)-321IV seria (09:40:00)4202:02:10
#27 1370964Skrzypczak Agnieszka1970K-40+(POL)275-VII seria (10:40:00)14103:07:35
#28 1138313Matak Janusz1970M-40+(POL)-957III seria (09:20:00)12802:51:43
#29 1444827Śliwowska Agnieszka1971K-40+9Rings (POL)299-VII seria (10:40:00)14703:21:30
#30 11961280Masina Jarosław1971M-40+CF Żary (POL)-992X seria (11:40:00)7802:55:09
#31 702472Obuchowski Marek1971M-40+(POL)-642IV seria (09:40:00)8802:25:26
#32 1225710Ancuta Mariusz1971M-40+KB "PENTO" Strzelce Krajeńskie (P-1011VI seria (10:20:00)12902:57:38
#33 226900Frydrychowski Przemyslaw1971M-40+PAK KWB KONIN (POL)-218VII seria (10:40:00)601:54:18
#34 12781034Kamińska Beata1971K-40+Wałecka Ściema (POL)234-VIII seria (11:00:00)11803:00:33
#35 1036506Płocieniak Radosław1971M-40+Czarne Serca (POL)-898V seria (10:00:00)10902:44:51
#36 5311486Buchowski Andrzej1971M-40+(POL)-499XII seria (12:20:00)2702:13:37
#37 1067391Prochowska Beata1971K-40+Nam biegać nie kazano. (POL)157-IV seria (09:40:00)12902:46:10
#38 6131496Janiak Marcin1971M-40+(POL)-572XI seria (12:00:00)4902:19:43
#39 63355Adułło Robert1971M-40+(POL)-589ELITE mężczyzn (08:55:00)6902:20:49
#40 14039Górecki Paweł1971M-40+xRunners (POL)-134ELITE mężczyzn (08:55:00)4501:45:59
#41 14251315Gregor Tomasz1972M-40+Polinova 1 (POL)-1136X seria (11:40:00)11403:18:34
#42 933522Pawłowski Karol1972M-40+DEZERTERZY (POL)-819V seria (10:00:00)9302:37:17
#43 1465595Christensen Jens1972M-40+(POL)-1161V seria (10:00:00)15403:27:20
#44 1227714Woźniak-Ancuta Kasia1972K-40+KB "PENTO" Strzelce Krajeńskie (P215-VI seria (10:20:00)13102:57:38
#45 259312Leśny Przemysław1972M-40+(POL)-248III seria (09:20:00)5201:56:11
#46 2811515Możejko Ireneusz1972M-40+(POL)-271XI seria (12:00:00)1701:58:35
#47 13161189Mansfeld Artur1972M-40+MANSFELD WARRIORS (POL)-1065VIII seria (11:00:00)12203:02:56
#48 10861493Gotowczyc Bogdan1972M-40+(POL)-923XI seria (12:00:00)8902:47:33
#49 1109837Bęben Wioleta1972K-40+CNS Biega (POL)172-VII seria (10:40:00)10202:48:19
#50 621344Wawrzyniak Sławomir1972M-40+(POL)-577III seria (09:20:00)9302:20:04
#51 14151224Strzelecki Robert1972M-40+VULTURKI (POL)-1126IX seria (11:20:00)14103:16:02
#52 14291321Majorczyk Przemysław1973M-40+Polinova 1 (POL)-1138X seria (11:40:00)11803:18:36
#53 14301324Skibiński Arnold1973M-40+Polinova 1 (POL)-1139X seria (11:40:00)11903:18:37
#54 1601479Baturo Artur1973M-40+(POL)-153XI seria (12:00:00)601:49:21
#55 675404Głowacki Tomek1973M-40+Runsatan (POL)-619IV seria (09:40:00)8502:23:40
#56 934510Kwiatkowski Filip1973M-40+Dawn Foods (POL)-820V seria (10:00:00)9402:37:21
#57 176530Drozdowski Piotr1973M-40+Dirty Sparrows (POL)-169V seria (10:00:00)1001:50:37
#58 436656Biegoń Karol1973M-40+ADRENALINA FITNESS TEAM (POL)-414VI seria (10:20:00)3802:07:51
#59 972884Hasiak Magda1973K-40+LoftFitness Team Extreme (POL)123-VII seria (10:40:00)7702:39:55
#60 1247847Milczarek Ryszard1973M-40+DreamPlanSuccess (POL)-1029VII seria (10:40:00)12502:58:54
#61 1023754Barański Grzegorz1973M-40+SAR-BSR KOŁOBRZEG (POL)-888VI seria (10:20:00)10602:43:36
#62 7761401Żmuda-Trzebiatowski Paweł1973M-40+(POL)-703X seria (11:40:00)5302:28:42
#63 288746Zawiasa Mariusz1973M-40+Po Żuberku (POL)-278VI seria (10:20:00)1901:58:57
#64 13151188Mansfeld Anna1973K-40+MANSFELD WARRIORS (POL)251-VIII seria (11:00:00)12103:02:47
#65 131746Piotrowski Damian1973M-40+xRunners (POL)-1066I seria (08:55:00 bez opase1803:03:06
#66 3241249Jędraszczyk Tomasz1973M-40+(POL)-314IX seria (11:20:00)1702:01:47
#67 741411Zgutka Tomasz1973M-40+Husaria Race Team (POL)-70XI seria (12:00:00)201:37:24
#68 5921111Sobkowiak Sławomir1973M-40+(POL)-552VIII seria (11:00:00)3902:18:04
#69 86237Kowalski Tomasz1973M-40+Husaria Race Team (POL)-82III seria (09:20:00)2001:39:08
#70 866490Słojewski Piotr1973M-40+(POL)-776IV seria (09:40:00)10602:33:54
#71 11251342Kaczmarek Agata1973K-40+Szakal Jeżyce (POL)178-X seria (11:40:00)6802:50:18
#72 1136599Gołembecki Jakub1973M-40+(POL)-955V seria (10:00:00)12602:51:32
#73 1144826Rosada Dominik1973M-40+9Rings (POL)-961VII seria (10:40:00)10902:51:52
#74 14171455Ulatowski Tomasz1973M-40+Po Żuberku (POL)-1129XI seria (12:00:00)13603:16:48
#75 395258Zahorowski Krzysztof1973M-40+Po Żuberku (POL)-377III seria (09:20:00)6702:06:06
#76 14261317Jaśkowiak Justyna1974K-40+Polinova 1 (POL)290-X seria (11:40:00)11503:18:34
#77 9221085Kuś Przemysław1974M-40+(POL)-811VIII seria (11:00:00)8102:36:39
#78 14531336Pietrykowski Piotr1974M-40+Raben Runteammageddon (POL)-1151X seria (11:40:00)12403:24:08
#79 14591339Talkowski Paweł1974M-40+Raben Runteammageddon (POL)-1155X seria (11:40:00)13003:24:13
#80 701516Fórman Daniel1974M-40+DEZERTERZY (POL)-640V seria (10:00:00)6802:25:25
#81 1224711Kędzierska Anna1974K-40+KB "PENTO" Strzelce Krajeńskie (P214-VI seria (10:20:00)12802:57:36
#82 1243848Mróz Tomek1974M-40+DreamPlanSuccess (POL)-1026VII seria (10:40:00)12102:58:53
#83 1254858Jackowska Katarzyna1974K-40+FITNESS POLONEZ POZNAŃ - Młod220-VII seria (10:40:00)12602:59:55
#84 101566Krzystyniak Robert1974M-40+Gorący Potok Team (POL)-10ELITE mężczyzn (08:55:00)1001:15:43
#85 2851080Kozłowski Andrzej1974M-40+(POL)-275VIII seria (11:00:00)1101:58:50
#86 13131499Karwacki Michał1974M-40+(POL)-1063XI seria (12:00:00)12403:02:30
#87 911173Matysik Zbigniew1974M-40+K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIEL-86IX seria (11:20:00)401:39:27
#88 11231209Ptaszyński Jarosław1974M-40+OCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-946IX seria (11:20:00)10602:50:04
#89 617228Kopp-Ostrowski Jarosław1974M-40+FORMA KARTUZY TEAM (POL)-576III seria (09:20:00)9002:19:53
#90 109447Górniak Tomasz1974M-40+(POL)-104IV seria (09:40:00)801:42:26
#91 14111454Różański Marcin1974M-40+Po Żuberku (POL)-1123XI seria (12:00:00)13403:15:46
#92 1421Machtyl Zygmunt1974M-40+AŚNAEBAEM (POL)-137ELITE mężczyzn (08:55:00)4701:46:41
#93 9121036Adamkiewicz Monika1975K-40+WYBITE JEDYNKI (POL)107-VIII seria (11:00:00)7702:36:31
#94 40192Sawicz Mariusz1975M-40+(POL)-383I seria (08:55:00 bez opase1502:06:27
#95 409491Steć Jarosław1975M-40+(POL)-389IV seria (09:40:00)5402:06:55
#96 14331471Hauk Krzysztof1975M-40+Zdradzieckie Mordy (POL)-1140XI seria (12:00:00)14203:19:58
#97 11901607Bartnik-Urbańska Agnieszka1975K-40+(POL)202-XI seria (12:00:00)9702:54:51
#98 437476Piotrowski Arkadiusz1975M-40+(POL)-415IV seria (09:40:00)5502:07:54
#99 1901422Sorek Wojciech1975M-40+NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH-182XI seria (12:00:00)901:51:44
#100 4561132Standowicz Marcin1975M-40+Cross freaks Goleniów (POL)-432IX seria (11:20:00)3402:09:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności