Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

ParkTour - Edycja I

Wyniki - 20 sierpnia 2017, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M2010Ceklarz MichałMUKS Tri Team RumiaGdynia00:15:5100:15:51
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-M20188Wnuk DamianMWielki Klincz00:15:5400:15:55
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M30114Pacholec PawełMBiegająca GdyniaGdynia00:16:4000:16:41
#4 44-M3033Gajewski GrzegorzMMewa3CityGdańsk00:17:0000:17:03
#5 55-M30130Pionk RafałMStudio S7 BaninoMiszewo00:17:1700:17:17
#6 66-M30215Chyb RadosławMGdynia00:17:2100:17:22
#7 77-M306Bogusz TomaszMBiegająca GdyniaGdynia00:17:3500:17:35
#8 88-M20156Stacherski ŁukaszMMewa3cityPrzedbórz00:17:4800:17:49
#9 99-M3051Iwan PawełMMajaTeamGdańsk00:17:5500:17:58
#10 1010-M30147Sikora RogerMMewa3CityGdynia00:18:0800:18:08
#11 1111-M3074Kowalski WaldemarMLeasing Polski TeamBorkowo00:18:1500:18:16
#12 1212-M30170Szymczak AdamMapgdansk.plGdańsk00:18:1700:18:18
#13 1313-M308Buczkowski DamianMBiegamy Razem WładysławowoWładysławowo00:18:1700:18:18
#14 1414-M203Badziong MateuszMGdańsk00:18:1900:18:20
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15-1K30174Tuwalska MałgorzataKLKS Zantyr SztumGdańsk00:18:3000:18:31
#16 1615-M2085Libera MaksymilianMBydgoskie OkonieBydgoszcz00:18:3500:18:35
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17-2K30164Szabłowska IwonaKPruszcz BiegaJuszkowo00:19:0100:19:03
#18 1816-M20139Rolewski KubaMBiegamy Razem WładysławowoWładysławowo00:19:0700:19:08
#19 1917-M5072Kościelski MariuszMCOM-DKMGdynia00:19:1000:19:12
#20 2018-M30154Smoliński PiotrMGdynia00:19:1300:19:14
#21 2119-M20116Pagórski ŁukaszMNULLMława00:19:2800:19:30
#22 2220-M4027Dydymski KrzysztofMRumia00:19:2900:19:34
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23-3K30146Sikora IwonaKMewa3CityGdynia00:19:3000:19:31
#24 2421-M40185Wiśniewski GerardMOKAS Na Zdrowie!Gdynia00:19:3000:19:30
#25 2522-M50107Ornal MirosławMMotywatornia TeamWejherowo00:19:3300:19:36
#26 2623-M20169Szwok GrzegorzMBiegamy Razem WładysławowoŁebcz00:19:3600:19:38
#27 27-4K30202Piskorowska DanutaKTeam WKS ŻorowniaWrocław00:19:3900:19:41
#28 2824-M3034Gawrylczyk PawelMGórskie pedziwiatryWejherowo00:19:4400:19:48
#29 29-5K2038Głombiowska ZuzannaKGdynia00:19:4500:19:46
#30 3025-M3058Kalinowski KrzysztofMbiegamyrazem.plGdynia00:19:4500:19:48
#31 3126-M30191Wojnowski WiesławMDCT Drużyna BiegowaGdańsk00:19:5100:19:56
#32 32-6K3050Iwan MalgorzataKDrużyna szpiku / maja teamGdansk00:19:5300:19:57
#33 3327-M3022Dombrowski RadekMGdańsk00:20:0000:20:07
#34 3428-M30124Piekut ŁukaszMMotywatornia TeamWejherowo00:20:0600:20:10
#35 3529-M40123Piekut MarcinMMotywatornia Team 1Wejherowo00:20:0700:20:11
#36 3630-M40136Rogała AdamMdZH MWGdynia00:20:1000:20:20
#37 3731-M40206Toporek RafałMTeam DeafPrzodkowo00:20:2300:20:28
#38 38-7K2063Kazyaka KatarzynaKbiegamyrazem.plGdynia00:20:3000:20:32
#39 3932-M3099Moskot KrzysztofMOKAS Na zdrowie!Gdynia00:20:3100:20:32
#40 4033-M30145Semmerling PrzemysławMGórskie pedziwiatryGdynia00:20:4000:20:44
#41 4134-M20217Depo MateuszMDzikie StrachyGarczegorze00:20:4500:20:52
#42 42-8K4028Dziewiatowska JoannaKdieteyka-24.plTuchom00:20:5100:20:54
#43 43-9K30166Szulc KamilaKBiegająca GdyniaGdynia00:20:5200:20:55
#44 44-10K2019Damaszk MałgorzataKBiegamy Razem WładysławowoWładysławowo00:20:5600:20:58
#45 4535-M3017Czyżyk PiotrMOKAS Na Zdrowie!Gdynia00:21:0300:21:07
#46 4636-M30212Gering MariuszMDCT Drużyna Biegowa00:21:1500:21:21
#47 47-11K40112Owczarek KatarzynaKKosakowo00:21:1600:21:18
#48 4837-M30176Urbaniak DanielMRumia00:21:2000:21:36
#49 4938-M40196Zajączkowski RobertMparkrunRumia00:21:2400:21:26
#50 5039-M2088Lis KrystianMMława00:21:2700:21:38
#51 5140-M3032Gajdus WiktorMDCT drużyna biegowaGdańsk00:21:2700:21:33
#52 5241-M3031Frączak RadosławMRAGEGdynia00:21:3200:21:37
#53 53-12K40128Pilachowska AnnaKGdynia00:21:3400:21:38
#54 5442-M3030Ekman ZdzisławMWylany pot za rozbite małzeństwoGdynia00:21:4000:21:45
#55 5543-M507Brzeziński GrzegorzMGdańsk00:21:4700:21:50
#56 5644-M40151Sikorski WojciechMNAVYSTMGdynia00:21:5700:22:04
#57 57-13K2040Grabias AleksandraKMewa3CityGdansk00:22:0600:22:08
#58 5845-M20143Schalkowski DawidMCITY SECURITYStarogard Gdański00:22:0700:22:20
#59 59-14K2043Gruchała NataliaKGdańsk00:22:0700:22:10
#60 6046-M4094Majsterek MarcinMGdynia00:22:1200:22:20
#61 6147-M30110Ossowski JanuszMGdańsk00:22:1200:22:31
#62 6248-M30183Wierzba JacekMŻmigród00:22:1700:22:26
#63 63-15K30175Tuwalska ElżbietaKLKS Zantyr SztumGdańsk00:22:2300:22:24
#64 6449-M4055Kaczmarek KrzysztofMGdańsk00:22:2700:22:34
#65 6550-M3015Czecholiński MichałMGdynia00:22:3000:22:40
#66 6651-M30127Pietrzak KamilMActive MalborkGdynia00:22:3900:26:31
#67 6752-M3098Moruń PiotrMŻukowo00:22:4000:22:55
#68 68-16K2065Kolk DominikaKGdańsk00:22:4000:22:56
#69 6953-M201Aksan PiotrMGdynia00:22:4700:22:55
#70 7054-M40167Szumny DariuszMMotywatornia Team 1Wejherowo00:22:4700:22:53
#71 7155-M60142Sandach StefanMZielona Laguna TeamGdynia00:22:5200:23:02
#72 7256-M4052Iwanicki JanMBieg w butachGdynia00:22:5900:23:16
#73 73-17K40159Stankiewicz IwonaKRekowo Górne00:23:0000:23:07
#74 74-18K40120Peplińska JolantaKBrusy00:23:0400:23:07
#75 75-19K40101Mroczek SylwiaKRumia00:23:0700:23:18
#76 76-20K40111Ostojska EwaKMotywatornia TeamReda00:23:0800:23:14
#77 77-21K4023Dorsz BeataKMAMY TO!Sopot00:23:1000:23:21
#78 78-22K20158Stankiewicz EsteraKMotywatornia TeamRekowo Górne00:23:1000:23:16
#79 7957-M5078Krzysztofiak MarekMGrupa TrójmiastoGdańsk00:23:1000:23:16
#80 80-23K20126Pietrzak AnnaKActive MalborkGdynia00:23:1100:27:02
#81 81-24K3097Młodzińska MałgorzataKAsconi PolskaRumia00:23:1300:23:23
#82 82-25K3079Kujawska KatarzynaKMamy-BiegamyGdynia00:23:1600:23:24
#83 83-26K3091Łukasiuik MagdalenaKSuchy Dwór00:23:2300:23:26
#84 84-27K3046Hennig EugeniaKMotywatornia Team 1Wejherowo00:23:2500:23:31
#85 8558-M30194Zacharek KamilMProject ZeroReda00:23:4000:23:55
#86 8659-M4082Ladziński ZbigniewMGdańsk00:23:4100:23:52
#87 87-28K30201Blicharska JustynaKCiechanów00:23:5000:23:53
#88 8860-M40165Szeląg ZbigniewMGdynia00:23:5200:23:58
#89 8961-M30115Pachulski MichałMGdańsk00:23:5400:24:07
#90 9062-M30105Nostitz-Jackowski MateuszMGdańsk00:24:0000:24:15
#91 91-29K20209Basiukiewicz MartynaKDCT Drużyna BiegowaGdańsk00:24:0200:24:08
#92 92-30K40177Walter AnnaKPłochliwe RumburakiGdynia00:24:0500:24:18
#93 93-31K40135Richert DanutaKTuchom00:24:0700:24:16
#94 9463-M30210Jakubowski AndrzejMKaźmierz00:24:2200:24:29
#95 95-32K30153Skurtys KarolinaKReda00:24:2400:24:36
#96 9664-M20137Rogała MarcinMSzkoła SportowaGdynia00:24:2700:24:38
#97 9765-M3092Mackowski PiotrMPanGdańsk00:24:3500:24:49
#98 9866-M309Buczkowski RomanMBiegamy Razem BłądzikowoBłądzikowo00:24:4600:24:54
#99 99-33K3077Kruszyńska MagdalenaKbiegamyrazem.plGdynia00:24:4700:24:58
#100 100-34K3021Dombrowska BogusławaKGdańsk00:24:4900:24:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności