Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Letni Bieg Piastów - Półmaraton

Wyniki - 26 sierpnia 2017, Jakuszyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 167600Ładoński RyszardWrocławPOLPro-run Wrocław57M603148-01:58:595.2400:36:3301:00:1212601:43:23159
#2 168454Kościk ElżbietaLegnicaPOLKarkonosz Running Team73K404-2001:59:045.2400:36:3801:02:5516301:44:48175
#3 169460Pastuszka ŁukaszLegnicaPOLGapa Legnica82M3062149-01:59:085.2400:36:4201:03:2417101:44:35173
#4 170303Domagalski-Łabędzki RadosławPOLKghm Polska Miedź78M3063150-01:59:235.2500:36:5601:03:3517901:45:07176
#5 171347Sobaszek MarcinKomarnoPOLHuta Julia/zabiegani.com.pl79M3064151-01:59:235.2500:36:5601:01:1813901:44:06165
#6 172575Straszko MonikaWrocławPOL-79K3011-2101:59:325.2600:37:0501:03:1316801:44:31172
#7 173675Leszek GrzegorzJelenia GóraPOLHuta Julia/zabiegani.com.pl87M3065152-01:59:385.2600:37:1101:04:0818801:44:18169
#8 174674Browarny BartoszJelenia GóraPOLHuta Julia/zabiegani.com.pl74M4056153-01:59:395.2600:37:1301:02:5416101:44:20171
#9 175737Przywarty ŁukaszWrocławPOL89M2019154-01:59:415.2600:37:1401:06:2222601:45:36180
#10 176337Borowiec DariuszPolkowicePOLZzppm O/zg Rudna Polkowice69M4057155-01:59:485.2600:37:2201:03:3117601:45:31179
#11 177714Krop MateuszLwówek ŚląskiPOL89M2020156-01:59:525.2600:37:2601:03:1816901:44:40174
#12 178430Baugärtner MarcinWrocławPOLKlubsilesia.pl75M4058157-02:00:075.2700:37:4001:03:3517801:44:11166
#13 179363Roczniak BartłomiejWrocławPOL87M3066158-02:00:175.2800:37:5001:06:2022301:45:47183
#14 180746Żurek SzczepanWarszawaPOLKrajobraz80M3067159-02:00:255.2800:37:5801:04:1519001:45:42182
#15 181671Dominiak MarcinTarnawaPOLKs Psia Edukacja73M4059160-02:00:335.2800:38:0701:02:1615301:45:51184
#16 182448Myszkowski PawełWrocławPOL78M3068161-02:00:435.2900:38:1601:04:3419601:45:53185
#17 183708Gałek AnnaJelenia GóraPOL82K3012-2202:00:495.2900:38:2301:02:2615401:45:19177
#18 184542Tracewski PawełZielona GóraPOL89M2021162-02:00:525.2900:38:2501:04:5520101:45:54186
#19 185439Pawlak RadekBaranowoPOLKarminowa Team71M4060163-02:01:015.3000:38:3501:02:3915801:46:06188
#20 186464Grabowski StanisławKrakówPOLEskadra Kraków51M604164-02:01:095.3000:38:4201:05:0420201:46:27192
#21 187706Chomicz-Szabłowska AnnaKowaryPOL79K3013-2302:01:175.3000:38:5101:03:5518301:45:29178
#22 188681Kiljan GrzegorzMiędzyzdrojePOL67M5012165-02:01:255.3100:38:5801:06:5523501:46:26191
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !189492Dwornik DominikRadłówPOLZespół Szkół Technicznych Ostrów Wlkp,-M161166-02:01:305.3100:39:0301:07:1724201:46:57196
#24 190740Gomola PawełBrennaPOLGomola Trans Airco64M5013167-02:01:345.3100:39:0701:03:0816601:45:40181
#25 191399Zalewski AndrzejZłocieniecPOLKlub Biegających Leśników81M3069168-02:01:385.3100:39:1201:04:2119101:46:57195
#26 192489Durkiewicz TomaszStęszewPOLDom Kultury Jogi71M4061169-02:01:445.3200:39:1701:05:5221601:47:31205
#27 193499Kępka WaldemarSantockoPOL53M605170-02:01:455.3200:39:1801:02:4115901:47:39206
#28 194701Kindra MarekLubinPOLFc Kaczor74M4062171-02:01:455.3200:39:1901:04:3619801:46:17190
#29 195744Szczepański AdamŚwiebodzicePOL91M2022172-02:01:465.3200:39:1901:03:0316501:46:04187
#30 196660Gieraś TomaszWrocławPOL85M3070173-02:01:555.3200:39:2801:06:0021801:47:28204
#31 197638Zawiski TomaszWilkszynPOL78M3071174-02:02:045.3200:39:3701:06:5323401:47:45208
#32 198555Łampika KingaSmolecPOLNight Runners Wrocław80K3014-2402:02:055.3200:39:3801:04:1218901:47:24203
#33 199752Zawidzki ŁukaszOstrówPOL89M2023175-02:02:175.3300:39:5001:03:5318201:46:29193
#34 200664Chróścicki MarcinBogatyniaPOL77M4063176-02:02:185.3300:39:5101:05:1920401:46:43194
#35 201329Świątek EwelinaWrocławPOLSpartanie Dzieciom Kb Ergo80K3015-2502:02:195.3300:39:5201:03:4318001:47:18201
#36 202318Szwebów DariuszDąbrówkaPOLM4plus72M4064177-02:02:305.3400:40:0401:05:3020601:47:53210
#37 203360Płoszajczyk NorbertBolkówPOL67M5014178-02:02:355.3400:40:0801:03:5118101:47:17200
#38 204648Kochman KatarzynaWroclawPOL#sobasteam86K3016-2602:02:445.3400:40:1801:02:0514801:47:12197
#39 205621Księżarek ŁukaszWrocławPOLKuzio81M3072179-02:02:455.3400:40:1801:04:0218701:46:14189
#40 206325Biernacki PiotrPiasecznoPOLCrazy Racing Team78M3073180-02:02:545.3500:40:2701:05:4321001:48:33214
#41 207423Głowacki KajetanWrocławPOL86M3074181-02:03:055.3500:40:3801:04:3419701:47:21202
#42 208447Kisiecki MarcinWrocławPOLByle Do Przodu81M3075182-02:03:105.3500:40:4401:03:5518401:47:16199
#43 209726Boczula KrzysztofBielawaPOLWkb Piast Wrocław62M5015183-02:03:175.3600:40:5101:05:3120701:47:50209
#44 210593Kaliczak-Szwaja MonikaSzprotawaPOLDrużyna Chrobrego74K405-2702:03:215.3600:40:5501:07:2224401:48:12211
#45 211446Jezierski DanielWroclawPOL84M3076184-02:03:225.3600:40:5601:07:1223801:48:50218
#46 212525Witkowski MarcinGorzów Wlkp.POL77M4065185-02:03:325.3600:41:0501:07:1424001:47:43207
#47 213635Kowalewski RobertWrocławPOLItmzm 201269M4066186-02:03:365.3700:41:1001:07:0723701:49:17220
#48 214741Bielawski DamianDziwiszówPOLRagaba Meble80M3077187-02:03:405.3700:41:1401:08:2426001:48:49217
#49 215617Kanar SławomirOławaPOLOławska Grupa Biegowa71M4067188-02:03:415.3700:41:1401:05:3220801:47:14198
#50 216732Bodzioch GrzegorzGorlicePOLGorlicka Grupa Biegowa73M4068189-02:03:485.3700:41:2101:05:2720501:48:44216
#51 217506Jędrzejewski ZbigniewWrocławPOLNiezrzeszony63M5016190-02:03:565.3800:41:2901:06:0921901:48:53219
#52 218407Marcinek AndrzejŚroda ŚląskaPOL50upat58M5017191-02:04:085.3800:41:4201:05:1720301:48:36215
#53 219611Wojciechowski GrzegorzOboraPOLMsport66M5018192-02:04:105.3800:41:4401:03:2017001:48:19212
#54 220480Gieras MirosławGliwicePOL73M4069193-02:04:215.3900:41:5401:04:3419501:48:30213
#55 221608Szymczyna MarcinOławaPOLOławska Grupa Biegowa75M4070194-02:04:345.3900:42:0701:06:2022401:49:37226
#56 222604Jasicki HenrykOławaPOLOławska Grupa Biegowa61M5019195-02:04:345.3900:42:0801:06:3922901:49:35224
#57 223597Sokalski RomanChocianówPOLZzppm O/zg Rudna Polkowice81M3078196-02:04:385.3900:42:1101:06:1422101:49:55228
#58 224606Teleguj MichałOpolePOLTeza Runners Team83M3079197-02:04:485.4000:42:2101:06:1522201:49:36225
#59 225739Kuc PatrykSzprotawaPOL90M2024198-02:04:555.4000:42:2901:07:5825401:49:34222
#60 226491Gałka StanisławOpolePOLFlunkyballteam Lądek-zdrój86M3080199-02:05:085.4100:42:4101:05:5021401:49:37227
#61 227417Kaniewski KamilDąbrowaPOL80M3081200-02:05:105.4100:42:4401:07:2524601:50:25233
#62 228619Kaniewski JacekZielona GóraPOLDiversey Team78M3082201-02:05:155.4100:42:4801:07:4325001:49:34223
#63 229400Gromala TomaszGłuszycaPOL78M3083202-02:05:385.4200:43:1201:08:4826501:49:59229
#64 230406Staniszewski DanielBolesławiecPOLRun`o Dobra76M4071203-02:05:425.4200:43:1501:07:1624101:50:19231
#65 231509Barański StanisławNiegosławicePOLGościeszowice72M4072204-02:05:525.4300:43:2601:08:3126201:50:39236
#66 232422Kaniewski DanielPoznańPOL76M4073205-02:05:595.4300:43:3201:07:2324501:50:24232
#67 233731Siegmund BogusławMysłowicePOLTruchtacz Mysłowice64M5020206-02:06:215.4400:43:5401:06:2422701:50:44237
#68 234322Kowalska JustynaOśno LubuskiePOLMorsy Ośno Lubuskie79K3017-2802:06:255.4400:43:5801:06:4423201:50:33235
#69 235336Roksela IwonaOstrówPOLPanicze / Roxellas Team89K206-2902:06:295.4400:44:0201:07:5225201:50:56240
#70 236628Filipiak SebastianLipaPOLLzs Lipa78M3084207-02:06:365.4500:44:1001:10:3128701:51:37245
#71 237703Hładki DariuszZielona GóraPOL79M3085208-02:06:395.4500:44:1301:04:2919401:49:31221
#72 238437Peciak RobertZawierciePOL76M4074209-02:06:405.4500:44:1301:07:4124901:51:00242
#73 239534Sadłowski RafałWrocławPOL-81M3086210-02:07:105.4600:44:4301:06:3923001:50:57241
#74 240693Trojanowski JakubKiełczówPOL82M3087211-02:07:125.4600:44:4601:04:2219201:51:40246
#75 241747Miłoszewska KatarzynaBogatyniaPOL77K406-3002:07:135.4600:44:4701:08:1125801:51:42247
#76 242332Szawłowski ŁukaszLwówek ŚląskiPOL77M4075212-02:07:205.4700:44:5301:05:4621201:50:26234
#77 243643Pawlikowska AnnaWrocławPOLPro-run Wrocław74K407-3102:07:205.4700:44:5401:06:3522801:51:47248
#78 244545Markowska AnnaBielawaPOLBiegaj Z Piorunem78K3018-3202:07:255.4700:44:5801:06:4323101:50:54239
#79 245364Lebioda RafałWrocławPOLWabco Runners75M4076213-02:07:265.4700:44:5901:12:0631501:52:21254
#80 246601Kowal KrzysztofWrocławPOLPro-run Wrocław83M3088214-02:07:285.4700:45:0201:05:4921301:50:54238
#81 247561Suska KatarzynaŁódźPOLŁódź Running Team77K408-3302:07:455.4800:45:1801:05:5421701:51:28244
#82 248727Fonferko DariaStrzegomPOL82K3019-3402:08:015.4900:45:3401:08:4726401:52:16253
#83 249550Burtny PrzemysławOpolePOL69M4077215-02:08:075.4900:45:4101:05:3820901:51:15243
#84 250754Krzysztoń ElizaŻarki - JaworznikPOLAmbitni Amatorzy78K3020-3502:08:225.5000:45:5501:06:2122501:52:08250
#85 251736Ryś MirosławBogatyniaPOL70M4078216-02:08:285.5000:46:0101:08:1025701:52:10251
#86 252311Stąsiek BartoszBogatyniaPOL83M3089217-02:08:445.5100:46:1701:08:2626101:52:06249
#87 253466Gładkow MaksymGryfinoPOLRowerem Hen Hen88M2025218-02:08:485.5100:46:2201:07:3124801:52:59257
#88 254458Mazurek AndrzejWrocławPOL68M4079219-02:09:095.5200:46:4201:07:1423901:50:04230
#89 255559Lubańska AlicjaBukowicePOLZs Bukowice68K409-3602:09:105.5200:46:4401:07:3024701:52:59258
#90 256315Tomaszewski ŁukaszSzprotawaPOL81M3090220-02:09:145.5200:46:4701:10:0027601:52:12252
#91 257599Ładońska KatarzynaWrocławPOLPro-run Wrocław82K3021-3702:09:155.5200:46:4901:07:1924301:53:03260
#92 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2546Boniec RadosławŻaryPOL91M2012-01:25:5501:25:553.5400:03:2900:46:26301:15:122
#93 258518Gogolewska MarzenaPoznańPOL-70K4010-3802:09:275.5300:47:0001:08:1225901:52:27255
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3500Kozłowski ŁukaszWałbrzychPOLBiegiem Po Marzenia91M2023-01:26:1301:26:133.5500:03:4700:46:41401:15:314
#95 259524Lech MichałŚwiebodzicePOLStrzegomska Dwunastka80M3091221-02:09:295.5300:47:0201:09:1026801:53:02259
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4788Grygo PawełŁomżaPOLLłks Prefbet Śniadowo-łomża76M4014-01:26:4601:26:453.5600:04:2000:46:57501:16:015
#97 260536Wojak MalwinaWrocławPOL86K3022-3902:09:305.5300:47:0301:08:5426601:53:23262
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5301Holly PiotrWałbrzychPOLSportfuel.pl83M3025-01:27:5001:27:493.5900:05:2300:45:54201:15:123
#99 261551Kędziora TomaszPromnoPOLPobiedziska Running Team78M3092222-02:09:335.5300:47:0701:05:5121501:52:44256
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6413Antczak AdrianBogatyniaPOLBogatyńskie Wodociągi76M4026-01:29:0301:29:014.0200:06:3700:48:25801:18:107

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności