Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Letni Bieg Piastów - Półmaraton

Wyniki - 26 sierpnia 2017, Jakuszyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
#1 215617Kanar SławomirOławaPOLOławska Grupa Biegowa71M4067188-02:03:415.3700:41:1401:05:3220801:47:14198
#2 221608Szymczyna MarcinOławaPOLOławska Grupa Biegowa75M4070194-02:04:345.3900:42:0701:06:2022401:49:37226
#3 222604Jasicki HenrykOławaPOLOławska Grupa Biegowa61M5019195-02:04:345.3900:42:0801:06:3922901:49:35224
#4 39366Morawski PiotrOławaPOLWabco Runners90M20937-01:41:3401:41:224.3600:19:0700:54:043701:28:3335
#5 206325Biernacki PiotrPiasecznoPOLCrazy Racing Team78M3073180-02:02:545.3500:40:2701:05:4321001:48:33214
#6 311666Sikorska MariolaPiastówPOLLeczo Team77K4020-5902:17:236.1400:54:5701:13:0833102:01:19320
#7 158479Badko DariuszPiechowicePOL74M4053141-01:58:055.2200:35:3901:02:3915701:43:08156
#8 263790Łyjak RóżaPiechowicePOLMks Karkonosze97K207-4102:10:295.5500:48:0301:04:4119901:53:59266
#9 349753Gronowski WaldemarPiekary ŚląskiePOLSpartanie Dzieciom62M5031275-02:25:056.3501:02:3801:17:3936502:06:31350
#10 378450Grajczak AgataPlewiskaPOLMorsy Poznań80K3043-8602:31:386.5301:09:1101:20:3838402:12:43377
#11 357696Kowalczyk DawidPodgórzynPOLFat & Furious89M2029281-02:26:426.4001:04:1601:17:0535702:08:03356
#12 176337Borowiec DariuszPolkowicePOLZzppm O/zg Rudna Polkowice69M4057155-01:59:485.2600:37:2201:03:3117601:45:31179
#13 304451Hac DariuszPolkowicePOL63M5024248-02:15:576.1000:53:3001:08:0025501:57:48294
#14 115656Marchwicki ArkadiuszPoznańPOL81M3045103-01:52:485.0700:30:2201:00:4812901:38:37113
#15 371378Bednarek RomanPoznańPOLNight Runners60M5034288-02:30:286.5001:08:0101:18:1037002:11:32370
#16 372541Skrudlik WojciechPoznańPOLNight Runners76M40102289-02:30:286.5001:08:0101:18:1137102:11:28369
#17 375396Kośmider PiotrPoznańPOL198782M30110291-02:31:026.5101:08:3501:25:4439902:15:50387
#18 380397Kośmider MagdalenaPoznańPOLFly2live87K3045-8802:33:066.5701:10:3901:25:4439802:15:41385
#19 387590Walachowska AnnaPoznańPOLNight Runners86K3047-9302:35:367.0401:13:1001:25:5240002:17:31392
#20 153678Budzyła AdamPoznańPOLDrużyna Szpiku80M3058136-01:57:365.2000:35:0901:02:1115101:43:16157
#21 232422Kaniewski DanielPoznańPOL76M4073205-02:05:595.4300:43:3201:07:2324501:50:24232
#22 258518Gogolewska MarzenaPoznańPOL-70K4010-3802:09:275.5300:47:0001:08:1225901:52:27255
#23 288497Gilewicz-Rachowska JagodaPoznańPOL85K3026-4902:13:376.0400:51:1001:10:4029201:57:19291
#24 293391Garas ElizaPoznańPOLKb Gepard Murowana Goślina86K3027-5302:14:156.0600:51:4901:09:4427301:58:13302
#25 61319Barański PiotrPoznańPOLNight Runners68M401856-01:45:024.4600:22:3500:55:194701:31:5965
#26 324475Kwaśny TomaszPoznańPOL79M30104260-02:20:036.2100:57:3601:14:0733802:01:21321
#27 70502Konieczny MaciejPoznańPOLMacfly Team72M401962-01:45:594.4900:23:3200:56:197101:32:2867
#28 328432Jasik WojciechPoznańPOL70M4092263-02:20:396.2300:58:1301:12:3032102:01:48323
#29 339496Kluczyński TomaszPoznańPOLSzarotkowa72M4094267-02:21:436.2600:59:1701:13:3433602:04:17343
#30 86321Skrzypkowiak PawełPoznańPOL70M402377-01:48:574.5700:26:3000:58:059101:35:1687
#31 103335Mielnik MichałPoznańPOLPanicze / Roxellas Team89M201394-01:51:165.0300:28:5000:59:3711401:37:23102
#32 361381Hajduk MartynaPoznańPOL80K3038-7802:28:446.4501:06:1701:15:5935202:10:35365
#33 261551Kędziora TomaszPromnoPOLPobiedziska Running Team78M3092222-02:09:335.5300:47:0701:05:5121501:52:44256
#34 307634Oleszczuk AgnieszkaPruszkówPOL79K3029-5702:16:176.1100:53:5001:10:2128501:59:56312
#35 341632Oleszczuk DamianPruszkówPOL76M4095269-02:21:596.2700:59:3201:11:5731202:01:51324
#36 268717Balakowska MałgorzataPrzesiekaPOL70K4011-4302:11:245.5800:48:5701:07:5625301:54:41269
#37 134759Kita SebastianPszczynaPOL73M4043118-01:55:235.1400:32:5701:00:2612701:40:51136
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !189492Dwornik DominikRadłówPOLZespół Szkół Technicznych Ostrów Wlkp,-M161166-02:01:305.3100:39:0301:07:1724201:46:57196
#39 133342Kuchnia KrzysztofRybnicaPOLTs Regle Szklarska Poręba61M508117-01:55:035.1300:32:3601:00:1012301:39:40125
#40 285576Surman KrzysztofRybnikPOLSbd Energetyk Rybnik54M608238-02:13:266.0300:50:5901:12:2131801:57:58298
#41 193499Kępka WaldemarSantockoPOL53M605170-02:01:455.3200:39:1801:02:4115901:47:39206
#42 136653Kowalczykowski MichałSiedlęcinPOLHuta Julia/zabiegani.com.pl82M3050120-01:55:255.1400:32:5800:59:5011801:40:13132
#43 286393Andruszewski JaroslawSlubicePOLPsia Akademia-axta78M30100239-02:13:276.0300:51:0001:09:5727501:56:33281
#44 198555Łampika KingaSmolecPOLNight Runners Wrocław80K3014-2402:02:055.3200:39:3801:04:1218901:47:24203
#45 266786Nowak AgnieszkaSosnowiecPOLPogoria Biega79K3023-4202:10:435.5600:48:1601:11:2229801:55:10271
#46 303785Litwin SławomirSosnowiecPOLPogoria Biega76M4086247-02:15:556.1000:53:2901:11:2129701:59:06308
#47 97578Węgłowski MaciejŚrodaPOL71M402988-01:50:305.0100:28:0400:57:138101:37:0097
#48 218407Marcinek AndrzejŚroda ŚląskaPOL50upat58M5017191-02:04:085.3800:41:4201:05:1720301:48:36215
#49 297630Haładewicz AnnaStanowicePOLKarkonosz Running Team Szklarska Poręba73K4018-5502:14:546.0700:52:2701:09:4427201:58:07300
#50 278516Wójcik JulianStargardPOLSzwla Stargard54M607233-02:12:286.0100:50:0101:11:3130201:56:07278
#51 192489Durkiewicz TomaszStęszewPOLDom Kultury Jogi71M4061169-02:01:445.3200:39:1701:05:5221601:47:31205
#52 248727Fonferko DariaStrzegomPOL82K3019-3402:08:015.4900:45:3401:08:4726401:52:16253
#53 326380Świrniak BernardStrzegomPOL55M6010261-02:20:136.2200:57:4601:11:3130102:03:03337
#54 23513Machalski SebastianStrzelinPOL75M40922-01:38:4301:38:384.2900:16:1600:53:483601:26:2927
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10300Mejer JacekSuchy LasPOLDrużyna Szpiku82M30310-01:33:4301:33:414.1500:11:1600:51:411801:22:4312
#56 283651Dąbrowska HalinaŚwidnicaPOLŚwidnicka Grupa Biegowa83K3024-4702:13:006.0200:50:3301:10:5929401:56:24279
#57 48655Dąbrowski PiotrŚwidnicaPOLŚwidnicka Grupa Biegowa83M301945-01:43:1601:43:064.4100:20:4900:55:515701:30:1548
#58 195744Szczepański AdamŚwiebodzicePOL91M2022172-02:01:465.3200:39:1901:03:0316501:46:04187
#59 259524Lech MichałŚwiebodzicePOLStrzegomska Dwunastka80M3091221-02:09:295.5300:47:0201:09:1026801:53:02259
#60 312687Gorna MalgorzataSwiebodzinPOL74K4021-6002:17:456.1500:55:1801:10:3228802:00:00313
#61 32623Popiół MateuszŚwieradów ZdrójPOLNadleśnictwo Świeradów80M301130-01:40:3301:40:284.3400:18:0700:52:092201:26:1525
#62 139719Bojkowski PiotrŚwieradów-zdrójPOLNadleśnictwo Świeradów88M2018123-01:55:595.1600:33:3200:59:4311701:40:48135
#63 314408Sokołowska MałgorzataŚwieradów-zdrójPOLKmz Team85K3030-6102:18:176.1700:55:5101:11:4530802:00:11314
#64 331320Harbul-Bała KatarzynaŚwieradów-zdrójPOLNorweska Dolina81K3034-6702:21:096.2400:58:4301:11:5831302:02:48333
#65 272477Stanok PatrycjaŚwierzawaPOL94K208-4502:11:295.5800:49:0201:10:3528901:55:15273
#66 54662Jania JanuszŚwiętoszówPOL82M302250-01:43:474.4300:21:2000:55:235201:30:4655
#67 78476Hickiewicz LudwikŚwiętoszówPOLFinishlineseeker78M303269-01:47:084.5200:24:4100:58:019001:33:4077
#68 277777Zieliński MarekSzczawno ZdrójPOL68M4081232-02:12:016.0000:49:3401:10:3929001:54:24267
#69 132626Szych RobertSzczecinPOLRaz-szczecin71M4042116-01:54:595.1300:32:3201:06:4923301:41:57143
#70 280625Szych KatarzynaSzczecinPOLRaz Szczecin71K4013-4602:12:356.0100:50:0801:10:4329301:56:31280
#71 391620Dahrendorf DorotaSzklarska PorebaPOL67K505-9502:37:497.1001:15:2201:21:2138802:17:10390
#72 267640Głuszek PrzemysławSzklarska PorębaPOLKb Lew Legnica92M2026225-02:10:545.5700:48:2701:10:2028401:55:16274
#73 269441Hurnowicz PiotrSzklarska PorębaPOLPro Skibob78M3094226-02:11:245.5800:48:5801:06:1322001:53:35264
#74 40440Wokan MarcinSzklarska PorębaPOL78M301538-01:42:1201:42:064.3800:19:4600:55:194801:29:1441
#75 305733Gola HenrykSzklarska PorębaPOL65M5025249-02:16:026.1100:53:3601:09:1926901:56:54288
#76 325494Majer MajaSzklarska PorębaPOL80K3032-6502:20:116.2200:57:4401:15:5735102:02:56334
#77 73723Czechorowski Ryszard PiotrSzklarska PorębaPOL-72M402165-01:46:144.4900:23:4700:57:188301:33:1674
#78 210593Kaliczak-Szwaja MonikaSzprotawaPOLDrużyna Chrobrego74K405-2702:03:215.3600:40:5501:07:2224401:48:12211
#79 225739Kuc PatrykSzprotawaPOL90M2024198-02:04:555.4000:42:2901:07:5825401:49:34222
#80 256315Tomaszewski ŁukaszSzprotawaPOL81M3090220-02:09:145.5200:46:4701:10:0027601:52:12252
#81 69362Nocuń AdrianSławaPOL86M302861-01:45:544.4800:23:2700:56:026401:32:4171
#82 94771Kos DariuszSłubicePOL73M402685-01:49:534.5900:27:2600:55:586101:35:3190
#83 401691Dominiak KatarzynaTarnawaPOLKs Psia Edukacja72K4033-9902:42:337.2301:20:0601:27:3640702:23:21403
#84 181671Dominiak MarcinTarnawaPOLKs Psia Edukacja73M4059160-02:00:335.2800:38:0701:02:1615301:45:51184
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1679Brydl PavelTrutnovCZEMizuno/olfincar80M3011-01:22:2601:22:263.4400:00:0000:45:18101:11:541
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 161344Kukla AgnieszkaTrzebieńPOL70K403-1801:58:165.2200:35:4901:01:5914201:43:32160
#87 15581Oskwarek PiotrTrzebuniaPOLŁączka Team Legnica87M30515-01:36:0501:36:004.2100:13:3800:50:551201:24:1717
#88 104474Jonik AnnaUjanowicePOL92K204-1001:51:185.0300:28:5101:00:0712101:37:53106
#89 138583Kubiszyn PawełWalbrzychPOL88M2017122-01:55:355.1500:33:0801:01:4214001:41:43140
#90 403552Osuchowska WiolettaWarszawaPOLPko Bp72K4035-10102:43:577.2701:21:3001:25:0339602:22:00401
#91 180746Żurek SzczepanWarszawaPOLKrajobraz80M3067159-02:00:255.2800:37:5801:04:1519001:45:42182
#92 85792Kowalski TomaszWarszawaPOLTrinergy86M303776-01:48:424.5600:26:1600:59:0310701:35:2488
#93 358553Rozwandowicz MałgorzataWarszawaPOLPko Bp68K4026-7702:27:326.4201:05:0601:17:3036302:07:47355
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3500Kozłowski ŁukaszWałbrzychPOLBiegiem Po Marzenia91M2023-01:26:1301:26:133.5500:03:4700:46:41401:15:314
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5301Holly PiotrWałbrzychPOLSportfuel.pl83M3025-01:27:5001:27:493.5900:05:2300:45:54201:15:123
#96 20751Zając GrzegorzWałbrzychPOL69M40819-01:38:0201:37:554.2700:15:3500:52:252601:26:1224
#97 41595Kozak RobertWałbrzychPOLRonal Polska Run78M301639-01:42:2901:42:224.3900:20:0200:56:137001:29:5343
#98 313359Bączek JarosławWałbrzychPOL76M4088253-02:18:116.1600:55:4401:14:5434202:01:11319
#99 76767Gardecka EdytaWałbrzychPOL86K305-901:46:384.5000:24:1100:56:116701:32:4070
#100 77631Baryła PiotrWałbrzychPOLRonal Polska Run82M303168-01:46:494.5100:24:2200:56:357401:33:4478

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności