Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Letni Bieg Piastów - Półmaraton

Wyniki - 26 sierpnia 2017, Jakuszyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
#1 350426Warężak KatarzynaZgorzelecPOLRowerowe Studio Mtb82K3037-7502:25:196.3601:02:5201:14:1133902:06:15349
#2 299427Kudas TomaszKrakówPOLŚfiagry74M4083243-02:15:046.0800:52:3701:10:0728201:57:06290
#3 141428Radny MichalWrocławPOLŚfiagry78M3052125-01:56:125.1600:33:4501:02:2615501:41:49142
#4 366429Morawski MarcinOborniki ŚląskiePOLRanger Survival Club73M4099285-02:29:436.4801:07:1601:15:4835002:10:15364
#5 178430Baugärtner MarcinWrocławPOLKlubsilesia.pl75M4058157-02:00:075.2700:37:4001:03:3517801:44:11166
#6 157431Faleńczyk PiotrWrocławPOL82M3059140-01:58:005.2100:35:3301:02:4716001:42:52153
#7 328432Jasik WojciechPoznańPOL70M4092263-02:20:396.2300:58:1301:12:3032102:01:48323
#8 18434Olszak DariuszGrębocicePOLBiegająca Kasta Miedziowego Miasta88M20417-01:37:0401:36:584.2400:14:3800:50:501101:24:5419
#9 270435Wiśniewski WojciechGóra ŚląskaPOL53M606227-02:11:245.5800:48:5801:11:3230401:55:25275
#10 386436Bezdel AnnaBolkówPOLBolków Biega74K4031-9202:34:597.0201:12:3301:17:2536102:14:29383
#11 238437Peciak RobertZawierciePOL76M4074209-02:06:405.4500:44:1301:07:4124901:51:00242
#12 162438Drabczyk RobertCzarny LasPOL74M4055144-01:58:305.2300:36:0301:04:4320001:44:16168
#13 185439Pawlak RadekBaranowoPOLKarminowa Team71M4060163-02:01:015.3000:38:3501:02:3915801:46:06188
#14 40440Wokan MarcinSzklarska PorębaPOL78M301538-01:42:1201:42:064.3800:19:4600:55:194801:29:1441
#15 269441Hurnowicz PiotrSzklarska PorębaPOLPro Skibob78M3094226-02:11:245.5800:48:5801:06:1322001:53:35264
#16 147442Ostrowski MarcinŁódźPOLAgb Torfy/geers Team78M3056131-01:56:485.1800:34:2101:03:3317701:42:17148
#17 111443Kacprzyński GrzegorzJeszkowicePOL77M4036101-01:52:335.0600:30:0601:00:1012201:38:15110
#18 211446Jezierski DanielWroclawPOL84M3076184-02:03:225.3600:40:5601:07:1223801:48:50218
#19 208447Kisiecki MarcinWrocławPOLByle Do Przodu81M3075182-02:03:105.3500:40:4401:03:5518401:47:16199
#20 182448Myszkowski PawełWrocławPOL78M3068161-02:00:435.2900:38:1601:04:3419601:45:53185
#21 75449Majdański TomaszLeśnaPOLDrużyna Szpiku79M303067-01:46:374.5000:24:1000:56:427801:33:3275
#22 378450Grajczak AgataPlewiskaPOLMorsy Poznań80K3043-8602:31:386.5301:09:1101:20:3838402:12:43377
#23 304451Hac DariuszPolkowicePOL63M5024248-02:15:576.1000:53:3001:08:0025501:57:48294
#24 34453Duchowski RobertGryfinoPOL100% Ekipa Gryfino73M401132-01:40:4801:40:434.3400:18:2100:54:434301:28:3134
#25 168454Kościk ElżbietaLegnicaPOLKarkonosz Running Team73K404-2001:59:045.2400:36:3801:02:5516301:44:48175
#26 379456Oling KarolinaLubinPOL87K3044-8702:31:546.5401:09:2701:18:4337302:13:16380
#27 292457Jagiełło-Kolawa KatarzynaWrocławPOLMatner Running Team77K4016-5202:14:096.0500:51:4201:11:1429501:58:09301
#28 254458Mazurek AndrzejWrocławPOL68M4079219-02:09:095.5200:46:4201:07:1423901:50:04230
#29 381459Ferfecka BarbaraKozakowice GórnePOL76K4029-8902:33:176.5801:10:5001:19:0637702:12:53378
#30 169460Pastuszka ŁukaszLegnicaPOLGapa Legnica82M3062149-01:59:085.2400:36:4201:03:2417101:44:35173
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13462Bakalarz EmilWrocławPOL89M20313-01:35:0001:34:574.1800:12:3300:50:571301:22:5813
#32 186464Grabowski StanisławKrakówPOLEskadra Kraków51M604164-02:01:095.3000:38:4201:05:0420201:46:27192
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !318465Grabowska KrystynaKrakówPOLEskadra Kraków62K502-6302:18:486.1800:56:2101:13:4833702:01:38322
#34 253466Gładkow MaksymGryfinoPOLRowerem Hen Hen88M2025218-02:08:485.5100:46:2201:07:3124801:52:59257
#35 30469Krawczyk PiotrGościeszowicePOLGościeszowice89M20728-01:40:3201:40:304.3400:18:0600:54:474501:28:2431
#36 298470Wrona AnnaBrwinówPOL82K3028-5602:14:566.0800:52:3001:10:3929101:57:52296
#37 71471Barański KrzysztofJedlina-zdrójPOLNadleśnictwo Wałbrzych74M402063-01:46:124.4900:23:4600:56:387701:32:5472
#38 90472Jabłoński AdrianNakło Nad NoteciąPOLNakielski Klub Biegacza84M303981-01:49:324.5800:27:0500:59:1211001:36:1194
#39 166473Kubiak DariuszLegnicaPOLKghm Zanam61M5011147-01:58:575.2400:36:3001:01:4314101:43:44161
#40 104474Jonik AnnaUjanowicePOL92K204-1001:51:185.0300:28:5101:00:0712101:37:53106
#41 324475Kwaśny TomaszPoznańPOL79M30104260-02:20:036.2100:57:3601:14:0733802:01:21321
#42 78476Hickiewicz LudwikŚwiętoszówPOLFinishlineseeker78M303269-01:47:084.5200:24:4100:58:019001:33:4077
#43 272477Stanok PatrycjaŚwierzawaPOL94K208-4502:11:295.5800:49:0201:10:3528901:55:15273
#44 329478Tomaszewski KrzysztofŻaryPOL81M30105264-02:21:026.2400:58:3501:10:2028302:00:21315
#45 158479Badko DariuszPiechowicePOL74M4053141-01:58:055.2200:35:3901:02:3915701:43:08156
#46 220480Gieras MirosławGliwicePOL73M4069193-02:04:215.3900:41:5401:04:3419501:48:30213
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !74482Karwatka AndrzejGłogówPOLDgl57M60266-01:46:344.5000:24:0700:57:578801:33:3376
#48 275484Rewiński SławomirŻaryPOL75M4080230-02:11:545.5900:49:2801:09:2027001:53:12261
#49 389485Sieńczyk MałgorzataWrocławPOLWrocław Jagodno79K3048-9402:37:307.0901:15:0401:17:3736402:16:35388
#50 390486Sieńczyk MarcinWrocławPOLWrorun Jagodno78M30114296-02:37:317.0901:15:0401:17:2436002:15:42386
#51 367487Chromiński GrzegorzŁódźPOLCudim68M40100286-02:29:476.4801:07:2001:17:5536902:11:22368
#52 96488Kotynia WaldemarKoluszkiPOLVivaldi Team68M402887-01:50:305.0100:28:0300:58:4310001:36:2395
#53 192489Durkiewicz TomaszStęszewPOLDom Kultury Jogi71M4061169-02:01:445.3200:39:1701:05:5221601:47:31205
#54 226491Gałka StanisławOpolePOLFlunkyballteam Lądek-zdrój86M3080199-02:05:085.4100:42:4101:05:5021401:49:37227
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !189492Dwornik DominikRadłówPOLZespół Szkół Technicznych Ostrów Wlkp,-M161166-02:01:305.3100:39:0301:07:1724201:46:57196
#56 395493Kierzek ArturŁódźPOL#blogerzybiegają77M40103299-02:39:567.1601:17:2901:27:0440402:20:57400
#57 325494Majer MajaSzklarska PorębaPOL80K3032-6502:20:116.2200:57:4401:15:5735102:02:56334
#58 385495Patyra ŁukaszWrocławPOLGomind83M30112294-02:34:037.0001:11:3601:19:4137902:14:27382
#59 339496Kluczyński TomaszPoznańPOLSzarotkowa72M4094267-02:21:436.2600:59:1701:13:3433602:04:17343
#60 288497Gilewicz-Rachowska JagodaPoznańPOL85K3026-4902:13:376.0400:51:1001:10:4029201:57:19291
#61 193499Kępka WaldemarSantockoPOL53M605170-02:01:455.3200:39:1801:02:4115901:47:39206
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3500Kozłowski ŁukaszWałbrzychPOLBiegiem Po Marzenia91M2023-01:26:1301:26:133.5500:03:4700:46:41401:15:314
#63 342501Niziołek AleksanderKiekrzPOL72M4096270-02:22:126.2700:59:4501:12:2531902:02:13327
#64 70502Konieczny MaciejPoznańPOLMacfly Team72M401962-01:45:594.4900:23:3200:56:197101:32:2867
#65 282503Bednarczyk BogdanWrocławPOLPro-run Wrocław67M5023236-02:12:566.0200:50:3001:13:3233501:57:26292
#66 327505Piotrowski MarekLegnicaPOLMorsownicy Z Legnicy62M5027262-02:20:276.2300:58:0101:12:3232202:03:04338
#67 217506Jędrzejewski ZbigniewWrocławPOLNiezrzeszony63M5016190-02:03:565.3800:41:2901:06:0921901:48:53219
#68 317507Chmielewska SylwiaLegnicaPOLNiezrzeszony70K4022-6202:18:406.1800:56:1401:14:5634302:02:18330
#69 231509Barański StanisławNiegosławicePOLGościeszowice72M4072204-02:05:525.4300:43:2601:08:3126201:50:39236
#70 130510Barański PawełWiechlicePOLWiechlice Run81M3048114-01:54:435.1200:32:1600:59:1010801:40:07131
#71 60511Klonowski JacekZłotoryjaPOLOlaws Złotoryja72M401755-01:44:204.4400:21:5300:58:129201:31:5264
#72 409512Michalska AgnieszkaKłodzkoPOLKłodzko Przytwierdza Bieganie73K4036-10302:51:357.4701:29:0801:32:5741002:31:55409
#73 23513Machalski SebastianStrzelinPOL75M40922-01:38:4301:38:384.2900:16:1600:53:483601:26:2927
#74 109514Belta PrzemysławJelenia GóraPOL77M403499-01:52:215.0600:29:5400:59:3711501:37:38104
#75 278516Wójcik JulianStargardPOLSzwla Stargard54M607233-02:12:286.0100:50:0101:11:3130201:56:07278
#76 82517Nowak KrzysztofJelenia GóraPOL80M303473-01:47:404.5300:25:1300:59:4111601:34:5084
#77 258518Gogolewska MarzenaPoznańPOL-70K4010-3802:09:275.5300:47:0001:08:1225901:52:27255
#78 411519Mejsner MajaJelenia GóraPOLM&m Running Team78K3051-10502:56:168.0001:33:4901:30:5540802:33:26411
#79 321520Mejsner MarcinJelenia GóraPOLM&m Running Team77M4091257-02:19:216.2000:56:5401:12:5733002:02:06325
#80 120521Ardelli AntoniBielawaPOLBiegaj Z Piorunem74M4040108-01:53:205.0900:30:5300:58:4710101:38:39115
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !114522Ardelli EwaBielawaPOLBiegaj Z Piorunem75K401-1201:52:435.0700:30:1600:58:5810601:38:24111
#82 259524Lech MichałŚwiebodzicePOLStrzegomska Dwunastka80M3091221-02:09:295.5300:47:0201:09:1026801:53:02259
#83 212525Witkowski MarcinGorzów Wlkp.POL77M4065185-02:03:325.3600:41:0501:07:1424001:47:43207
#84 346527Kan StefanŻagańPOLBbl Żagań77M4098273-02:23:156.3001:00:4901:15:3734902:05:00346
#85 145528Balcerzak ArturKowalewekPOL80M3055129-01:56:295.1700:34:0301:00:5113101:42:17147
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !362529Dąbrowski StanisławWałbrzychPOL46M702284-02:28:506.4501:06:2301:17:5436802:09:54363
#87 296530Dziopa MałgorzataLubskoPOL75K4017-5402:14:506.0700:52:2301:10:0528001:58:01299
#88 164531Korecki PawełJelenia GóraPOLJelenia Góra81M3061145-01:58:395.2300:36:1301:02:3315601:42:56154
#89 159532Bartoszek GrzegorzWrocławPOLNie Dotyczy86M3060142-01:58:065.2200:35:3901:04:2919301:43:22158
#90 239534Sadłowski RafałWrocławPOL-81M3086210-02:07:105.4600:44:4301:06:3923001:50:57241
#91 260536Wojak MalwinaWrocławPOL86K3022-3902:09:305.5300:47:0301:08:5426601:53:23262
#92 146537Woźniak PiotrWrocławPOLWozniak Team64M509130-01:56:465.1800:34:1901:02:5416201:42:30150
#93 87538Jusypenko MichałWrocławPOLJus_team80M303878-01:48:574.5700:26:3100:59:1010901:35:5793
#94 121539Suchanecka AleksandraBrwinówPOL95K205-1301:53:315.0900:31:0400:58:359801:39:35123
#95 27540Krajewski GrzegorzLegnicaPOL4k Legnica82M30825-01:39:0001:38:514.2900:16:3300:53:233201:26:1726
#96 372541Skrudlik WojciechPoznańPOLNight Runners76M40102289-02:30:286.5001:08:0101:18:1137102:11:28369
#97 184542Tracewski PawełZielona GóraPOL89M2021162-02:00:525.2900:38:2501:04:5520101:45:54186
#98 93543Wojciekiewicz MarekOstrów WlkpPOL65M50584-01:49:514.5900:27:2401:02:0414701:37:1799
#99 353544Wójcik ŁukaszChrząstawa WielkaPOL85M30106278-02:26:046.3801:03:3701:15:1034402:07:44354
#100 244545Markowska AnnaBielawaPOLBiegaj Z Piorunem78K3018-3202:07:255.4700:44:5801:06:4323101:50:54239

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności