Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Letni Bieg Piastów - Półmaraton

Wyniki - 26 sierpnia 2017, Jakuszyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
#1 102698Wilk CzesławWęgrówPOLPro-run Wrocław58M50693-01:51:055.0200:28:3800:55:375501:37:18100
#2 103335Mielnik MichałPoznańPOLPanicze / Roxellas Team89M201394-01:51:165.0300:28:5000:59:3711401:37:23102
#3 104474Jonik AnnaUjanowicePOL92K204-1001:51:185.0300:28:5101:00:0712101:37:53106
#4 105677Golonka BartoszWrocławPOL79M304395-01:51:315.0400:29:0401:00:0311901:37:22101
#5 106566Buganik TomaszOsiecznicaPOL75M403296-01:51:345.0400:29:0800:56:587901:37:56108
#6 107667Urbański MichałLądek-zdrójPOLFlunkyballteam Lądek-zdrój88M201497-01:52:115.0500:29:4501:00:0512001:38:46116
#7 108610Godyń MirosławLubinPOL72M403398-01:52:185.0600:29:5101:01:0413301:38:29112
#8 109514Belta PrzemysławJelenia GóraPOL77M403499-01:52:215.0600:29:5400:59:3711501:37:38104
#9 110612Salamoński TomaszLubinPOLNie Dotyczy73M4035100-01:52:215.0600:29:5400:58:439901:38:08109
#10 111443Kacprzyński GrzegorzJeszkowicePOL77M4036101-01:52:335.0600:30:0601:00:1012201:38:15110
#11 112340Jachimecki RafałGłogówPOL79M3044102-01:52:335.0600:30:0700:58:299601:39:05118
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !114522Ardelli EwaBielawaPOLBiegaj Z Piorunem75K401-1201:52:435.0700:30:1600:58:5810601:38:24111
#13 113370Gardecka SylwiaWałbrzychPOL86K306-1101:52:435.0700:30:1600:58:129301:37:53107
#14 115656Marchwicki ArkadiuszPoznańPOL81M3045103-01:52:485.0700:30:2201:00:4812901:38:37113
#15 116699Skołożyński PawełLegnicaPOL78M3046104-01:52:515.0700:30:2401:00:5013001:38:56117
#16 117682Cichocki TomaszZielona GoraPOLBractwo Biegaczy Zielona Góra73M4037105-01:52:565.0800:30:3001:03:3117501:39:45127
#17 118743Rękosiewicz JakubZielona GóraPOL77M4038106-01:53:035.0800:30:3601:00:1112401:38:38114
#18 119730Żukiewicz PiotrLubinPOLBiegająca Kasta Miedziowego Miasta74M4039107-01:53:055.0800:30:3900:59:3411301:39:50129
#19 120521Ardelli AntoniBielawaPOLBiegaj Z Piorunem74M4040108-01:53:205.0900:30:5300:58:4710101:38:39115
#20 121539Suchanecka AleksandraBrwinówPOL95K205-1301:53:315.0900:31:0400:58:359801:39:35123
#21 122401Balwierczak PiotrWrocławPOLNight Runners Wrocław90M2015109-01:53:315.0900:31:0501:03:2717201:39:40126
#22 123704Urbaniak AdamKaliszPOL89M2016110-01:53:365.0900:31:0901:02:0414601:39:27121
#23 124609Śledź TomaszChocianówPOLKghm O/zwr Rudna85M3047111-01:53:385.0900:31:1200:58:5610401:39:26120
#24 126688Durkalec EwelinaBolkówPOLAtomówki Bolków83K307-1501:53:585.1000:31:3100:58:5110301:39:32122
#25 127356Weraksa RafałJelenia GóraPOL76M4041112-01:54:015.1000:31:3501:01:1713801:39:05119
#26 128338Dul MagdalenaJelenia GóraPOLFamily Team82K308-1601:54:065.1100:31:4001:00:4612801:39:37124
#27 129420Kubowicz ZbigniewOławaPOLKas66M507113-01:54:325.1200:32:0600:59:2311201:39:49128
#28 130510Barański PawełWiechlicePOLWiechlice Run81M3048114-01:54:435.1200:32:1600:59:1010801:40:07131
#29 131669Tarasiak JakubLubinPOL81M3049115-01:54:585.1300:32:3101:03:0016401:41:00137
#30 132626Szych RobertSzczecinPOLRaz-szczecin71M4042116-01:54:595.1300:32:3201:06:4923301:41:57143
#31 133342Kuchnia KrzysztofRybnicaPOLTs Regle Szklarska Poręba61M508117-01:55:035.1300:32:3601:00:1012301:39:40125
#32 134759Kita SebastianPszczynaPOL73M4043118-01:55:235.1400:32:5701:00:2612701:40:51136
#33 135326Stepowicz MarekWrocławPOLVege Runners72M4044119-01:55:245.1400:32:5701:02:1015001:41:24139
#34 136653Kowalczykowski MichałSiedlęcinPOLHuta Julia/zabiegani.com.pl82M3050120-01:55:255.1400:32:5800:59:5011801:40:13132
#35 137763Piłko MarcinDąbrowa GóniczaPOLKocham Biegać83M3051121-01:55:325.1500:33:0501:00:5613201:40:27133
#36 138583Kubiszyn PawełWalbrzychPOL88M2017122-01:55:355.1500:33:0801:01:4214001:41:43140
#37 139719Bojkowski PiotrŚwieradów-zdrójPOLNadleśnictwo Świeradów88M2018123-01:55:595.1600:33:3200:59:4311701:40:48135
#38 140556Kuczyński MarcinLubinPOLBiegająca Kasta Miedziowego Miasta73M4045124-01:56:015.1600:33:3401:01:0613501:41:15138
#39 141428Radny MichalWrocławPOLŚfiagry78M3052125-01:56:125.1600:33:4501:02:2615501:41:49142
#40 142596Kasprzak BartłomiejWrocławPOLBeard Team Wrocław80M3053126-01:56:205.1700:33:5401:02:0114301:41:45141
#41 143636Błażejewski ArturGłogówPOL85M3054127-01:56:285.1700:34:0101:01:1113701:42:14146
#42 144749Bawełkiewicz BronisławNiemodlinPOL73M4046128-01:56:295.1700:34:0200:57:348501:40:42134
#43 145528Balcerzak ArturKowalewekPOL80M3055129-01:56:295.1700:34:0301:00:5113101:42:17147
#44 146537Woźniak PiotrWrocławPOLWozniak Team64M509130-01:56:465.1800:34:1901:02:5416201:42:30150
#45 147442Ostrowski MarcinŁódźPOLAgb Torfy/geers Team78M3056131-01:56:485.1800:34:2101:03:3317701:42:17148
#46 148702Misiak MichałZłotoryjaPOLOlaws Złotoryja75M4047132-01:56:535.1800:34:2601:03:2817301:42:37151
#47 149738Kostecki BartłomiejWrocławPOL79M3057133-01:57:255.2000:34:5801:03:1316701:42:50152
#48 150398Matysiak AgnieszkaLubańPOL80K309-1701:57:285.2000:35:0101:00:1212501:42:13145
#49 151692Pluciński DariuszKołobrzegPOLMor-ski Team Kołobrzeg70M4048134-01:57:345.2000:35:0700:56:126801:42:06144
#50 152649Zabiegło MaciejJelenia GóraPOL74M4049135-01:57:355.2000:35:0901:01:0813601:42:18149
#51 153678Budzyła AdamPoznańPOLDrużyna Szpiku80M3058136-01:57:365.2000:35:0901:02:1115101:43:16157
#52 154564Walke PiotrGliwicePOLEndurancesports73M4050137-01:57:515.2100:35:2401:02:0314501:43:46162
#53 155697Orda AndrzejBolesławiecPOLTkkf Bolesłąwianka71M4051138-01:57:565.2100:35:2901:02:0714901:43:01155
#54 156685Drozdek BogdanBogatyniaPOLNiemożliwe Nie Istnieje70M4052139-01:57:585.2100:35:3101:03:2917401:43:49163
#55 157431Faleńczyk PiotrWrocławPOL82M3059140-01:58:005.2100:35:3301:02:4716001:42:52153
#56 158479Badko DariuszPiechowicePOL74M4053141-01:58:055.2200:35:3901:02:3915701:43:08156
#57 159532Bartoszek GrzegorzWrocławPOLNie Dotyczy86M3060142-01:58:065.2200:35:3901:04:2919301:43:22158
#58 160375Frański ŁukaszNowy TomyślPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl76M4054143-01:58:155.2200:35:4801:03:5918501:44:15167
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 161344Kukla AgnieszkaTrzebieńPOL70K403-1801:58:165.2200:35:4901:01:5914201:43:32160
#60 162438Drabczyk RobertCzarny LasPOL74M4055144-01:58:305.2300:36:0301:04:4320001:44:16168
#61 163352Domagała GrażynaWrocławPOLNight Runners Wrocław86K3010-1901:58:365.2300:36:0901:02:1215201:43:51164
#62 164531Korecki PawełJelenia GóraPOLJelenia Góra81M3061145-01:58:395.2300:36:1301:02:3315601:42:56154
#63 165652Relewicz JarosławLusowoPOL64M5010146-01:58:435.2300:36:1601:03:5918601:44:20170
#64 166473Kubiak DariuszLegnicaPOLKghm Zanam61M5011147-01:58:575.2400:36:3001:01:4314101:43:44161
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 167600Ładoński RyszardWrocławPOLPro-run Wrocław57M603148-01:58:595.2400:36:3301:00:1212601:43:23159
#66 168454Kościk ElżbietaLegnicaPOLKarkonosz Running Team73K404-2001:59:045.2400:36:3801:02:5516301:44:48175
#67 169460Pastuszka ŁukaszLegnicaPOLGapa Legnica82M3062149-01:59:085.2400:36:4201:03:2417101:44:35173
#68 170303Domagalski-Łabędzki RadosławPOLKghm Polska Miedź78M3063150-01:59:235.2500:36:5601:03:3517901:45:07176
#69 171347Sobaszek MarcinKomarnoPOLHuta Julia/zabiegani.com.pl79M3064151-01:59:235.2500:36:5601:01:1813901:44:06165
#70 172575Straszko MonikaWrocławPOL-79K3011-2101:59:325.2600:37:0501:03:1316801:44:31172
#71 173675Leszek GrzegorzJelenia GóraPOLHuta Julia/zabiegani.com.pl87M3065152-01:59:385.2600:37:1101:04:0818801:44:18169
#72 174674Browarny BartoszJelenia GóraPOLHuta Julia/zabiegani.com.pl74M4056153-01:59:395.2600:37:1301:02:5416101:44:20171
#73 175737Przywarty ŁukaszWrocławPOL89M2019154-01:59:415.2600:37:1401:06:2222601:45:36180
#74 176337Borowiec DariuszPolkowicePOLZzppm O/zg Rudna Polkowice69M4057155-01:59:485.2600:37:2201:03:3117601:45:31179
#75 177714Krop MateuszLwówek ŚląskiPOL89M2020156-01:59:525.2600:37:2601:03:1816901:44:40174
#76 178430Baugärtner MarcinWrocławPOLKlubsilesia.pl75M4058157-02:00:075.2700:37:4001:03:3517801:44:11166
#77 179363Roczniak BartłomiejWrocławPOL87M3066158-02:00:175.2800:37:5001:06:2022301:45:47183
#78 180746Żurek SzczepanWarszawaPOLKrajobraz80M3067159-02:00:255.2800:37:5801:04:1519001:45:42182
#79 181671Dominiak MarcinTarnawaPOLKs Psia Edukacja73M4059160-02:00:335.2800:38:0701:02:1615301:45:51184
#80 182448Myszkowski PawełWrocławPOL78M3068161-02:00:435.2900:38:1601:04:3419601:45:53185
#81 183708Gałek AnnaJelenia GóraPOL82K3012-2202:00:495.2900:38:2301:02:2615401:45:19177
#82 184542Tracewski PawełZielona GóraPOL89M2021162-02:00:525.2900:38:2501:04:5520101:45:54186
#83 185439Pawlak RadekBaranowoPOLKarminowa Team71M4060163-02:01:015.3000:38:3501:02:3915801:46:06188
#84 186464Grabowski StanisławKrakówPOLEskadra Kraków51M604164-02:01:095.3000:38:4201:05:0420201:46:27192
#85 187706Chomicz-Szabłowska AnnaKowaryPOL79K3013-2302:01:175.3000:38:5101:03:5518301:45:29178
#86 188681Kiljan GrzegorzMiędzyzdrojePOL67M5012165-02:01:255.3100:38:5801:06:5523501:46:26191
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !189492Dwornik DominikRadłówPOLZespół Szkół Technicznych Ostrów Wlkp,-M161166-02:01:305.3100:39:0301:07:1724201:46:57196
#88 190740Gomola PawełBrennaPOLGomola Trans Airco64M5013167-02:01:345.3100:39:0701:03:0816601:45:40181
#89 191399Zalewski AndrzejZłocieniecPOLKlub Biegających Leśników81M3069168-02:01:385.3100:39:1201:04:2119101:46:57195
#90 192489Durkiewicz TomaszStęszewPOLDom Kultury Jogi71M4061169-02:01:445.3200:39:1701:05:5221601:47:31205
#91 193499Kępka WaldemarSantockoPOL53M605170-02:01:455.3200:39:1801:02:4115901:47:39206
#92 194701Kindra MarekLubinPOLFc Kaczor74M4062171-02:01:455.3200:39:1901:04:3619801:46:17190
#93 195744Szczepański AdamŚwiebodzicePOL91M2022172-02:01:465.3200:39:1901:03:0316501:46:04187
#94 196660Gieraś TomaszWrocławPOL85M3070173-02:01:555.3200:39:2801:06:0021801:47:28204
#95 197638Zawiski TomaszWilkszynPOL78M3071174-02:02:045.3200:39:3701:06:5323401:47:45208
#96 198555Łampika KingaSmolecPOLNight Runners Wrocław80K3014-2402:02:055.3200:39:3801:04:1218901:47:24203
#97 199752Zawidzki ŁukaszOstrówPOL89M2023175-02:02:175.3300:39:5001:03:5318201:46:29193
#98 200664Chróścicki MarcinBogatyniaPOL77M4063176-02:02:185.3300:39:5101:05:1920401:46:43194
#99 201329Świątek EwelinaWrocławPOLSpartanie Dzieciom Kb Ergo80K3015-2502:02:195.3300:39:5201:03:4318001:47:18201
#100 202318Szwebów DariuszDąbrówkaPOLM4plus72M4064177-02:02:305.3400:40:0401:05:3020601:47:53210

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności