Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 26 sierpnia 2017, Kraków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !112Szczechla Grzegorz1987MBRZESKI Team (POL)-1ELITE mężczyzn (07:25:00)100:47:06
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !293Hajnos Dawid1994MGorący Potok Team (POL)-2ELITE mężczyzn (07:25:00)200:47:38
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 311Prusak Piotr1984MBRZESKI Team (POL)-3ELITE mężczyzn (07:25:00)300:47:45
#4 448Kasprzyk Sebastian1996MxRunners (POL)-4ELITE mężczyzn (07:25:00)400:50:16
#5 528Senderski Przemysław1994MHusaria Race Team (POL)-5ELITE mężczyzn (07:25:00)500:50:54
#6 688Gustaw Łukasz1991MxRunners (POL)-7I seria (07:25:00 bez opa100:51:29
#7 791Krzystyniak Robert1974M-40+Gorący Potok Team (POL)-6ELITE mężczyzn (07:25:00)600:51:29
#8 819Świętek Bartosz1996MGorący Potok Team (POL)-8ELITE mężczyzn (07:25:00)700:52:54
#9 945Lisowski Adam1982MSOCIOS GÓRNIK (POL)-9ELITE mężczyzn (07:25:00)800:53:49
#10 1026Konewka Jacek1990MHusaria Race Team (POL)-10ELITE mężczyzn (07:25:00)900:53:58
#11 1144Król Piotr1986MSOCIOS GÓRNIK (POL)-11ELITE mężczyzn (07:25:00)1000:54:04
#12 1210Marmol Łukasz1995MBRZESKI Team (POL)-12I seria (07:25:00 bez opa200:54:58
#13 1321Brzoskwinia Wojciech1992MHusaria Race Team (POL)-13ELITE mężczyzn (07:25:00)1100:55:28
#14 1496Bieniecki Jaroslaw1980MRMF4RT OCR (POL)-14ELITE mężczyzn (07:25:00)1200:58:22
#15 1530Steg Tomasz1986MHusaria Race Team (POL)-15ELITE mężczyzn (07:25:00)1300:58:31
#16 16252Stępnikowski Mateusz1995MHusaria Race Team (POL)-16III seria (07:45:00)100:58:53
#17 1720Farajewicz Mirosław1989MGT TEAM (POL)-18I seria (07:25:00 bez opa300:59:07
#18 1843Jastrzębski Piotr1988MSOCIOS GÓRNIK (POL)-17ELITE mężczyzn (07:25:00)1400:59:07
#19 1924Fajfer Michał1988MHusaria Race Team (POL)-19ELITE mężczyzn (07:25:00)1501:01:13
#20 20268Nykiel Mariusz1989MSOCIOS GÓRNIK (POL)-20III seria (07:45:00)201:01:20
#21 2140Stroinski Daniel1982MRMF4RT OCR (POL)-21I seria (07:25:00 bez opa401:02:37
#22 2215Galica Andrzej1999MGorący Potok Team (POL)-22ELITE mężczyzn (07:25:00)1601:02:42
#23 2341Tomczyk Tomasz1983MRMF4RT OCR (POL)-23I seria (07:25:00 bez opa501:02:43
#24 2486Prykowski Tomasz1994MSportera Fitness Team (POL)-24ELITE mężczyzn (07:25:00)1701:02:46
#25 2523Czach Tobiasz1988MHusaria Race Team (POL)-25ELITE mężczyzn (07:25:00)1801:02:49
#26 26760Mazur Damian1988MSOCIOS GÓRNIK (POL)-26VI seria (08:30:00)101:03:04
#27 27483Olczak Daniel1982M(POL)-27IV seria (08:00:00)101:03:40
#28 2892Mikrut Jakub1996MGorący Potok Team (POL)-28I seria (07:25:00 bez opa601:04:07
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2972Szaruga Małgorzata1988KBiegnę wolno bo mi wolno (POL)1-ELITE kobiet (07:35:00)101:04:32
#30 30328Mendak Michał1995M(POL)-29III seria (07:45:00)301:04:44
#31 3154Lewicki Marcin1990M(POL)-30ELITE mężczyzn (07:25:00)1901:04:53
#32 3232Wlaźlak Damian1992MHusaria Race Team (POL)-31ELITE mężczyzn (07:25:00)2001:05:09
#33 33794Łukosz Michał1979M(POL)-32VI seria (08:30:00)201:05:23
#34 343961Brak Danych1980M(POL)-33XII seria (10:00:00)101:05:24
#35 35245Greń Wacław1990MHusaria Race Team (POL)-34III seria (07:45:00)401:06:39
#36 363792Pasek Tomasz1982MKAMAZ TEAM (POL)-35XXVI seria (13:30:00)101:06:42
#37 37613Kałużny Adam1986M(POL)-36V seria (08:15:00)101:06:43
#38 38290Felkowski Mariusz1987M(POL)-37III seria (07:45:00)501:07:00
#39 3987Hercog Piotr1976M-40+(POL)-38ELITE mężczyzn (07:25:00)2101:07:41
#40 403711Pasek Kamil1985MHusaria Race Team (POL)-39XXVI seria (13:30:00)201:07:44
#41 41204Padło Tomasz1977M-40+ABB BS Running Team (POL)-40III seria (07:45:00)601:07:59
#42 421175Skrzeczyński Sławomir1976M-40+Hej, jak ta sarna! (POL)-41IX seria (09:15:00)101:08:17
#43 433Kołodziej Karol1985MAuuuuu (POL)-42I seria (07:25:00 bez opa701:08:20
#44 44273Tomaka Tomasz1992MSpartan Race Training Group Rzesz-43III seria (07:45:00)701:08:31
#45 45827Knapczyk Oskar1998M2Fast 2Furious Team (POL)-44VII seria (08:45:00)101:08:37
#46 46828Leśniak Mateusz1991M2Fast 2Furious Team (POL)-45VII seria (08:45:00)201:08:42
#47 474Gawin Krzysztof1982MBefit24team (POL)-46ELITE mężczyzn (07:25:00)2201:08:46
#48 4846Nędza Tomasz1997MSWD TEAM (POL)-47ELITE mężczyzn (07:25:00)2301:08:52
#49 49378Ziółkowski Łukasz1991MAuuuuu (POL)-48IV seria (08:00:00)201:09:00
#50 50280Fiedor Marcin1994MŚWIRY STELA (POL)-49III seria (07:45:00)801:09:16
#51 5113Bandurka Viktor1976M-40+CrossandAktive Nysa (POL)-50ELITE mężczyzn (07:25:00)2401:09:18
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5276Milewicz Sylwia1986KHusaria Race Team (POL)2-ELITE kobiet (07:35:00)201:09:34
#53 538Hełmecki Mateusz1990MBRZESKI Team (POL)-51ELITE mężczyzn (07:25:00)2501:09:59
#54 54311Kościółek Jakub1996M(POL)-52III seria (07:45:00)901:10:00
#55 553959Brak Danych1980M(POL)-53XII seria (10:00:00)201:10:07
#56 5633Wysłuch Wojciech1900M-40+Husaria Race Team (POL)-54ELITE mężczyzn (07:25:00)2601:10:15
#57 57224Szewc Bogdan1983MBefit24team (POL)-55III seria (07:45:00)1001:10:33
#58 582816Policht Dawid1980MHard Team Bystrzyca Klodzka (POL-56XIX seria (11:45:00)101:10:37
#59 593830Czyżewski Krzysztof1979M(POL)-57XXVI seria (13:30:00)301:10:49
#60 6017Kaczmarczyk Adrian1989MGorący Potok Team (POL)-58ELITE mężczyzn (07:25:00)2701:11:10
#61 6160Próban Robert1983M(POL)-59I seria (07:25:00 bez opa801:11:29
#62 622532Bębnik Piotr1900M-40+(POL)-60XVII seria (11:15:00)101:11:30
#63 63248Kozieł Kamil1994MHusaria Race Team (POL)-61III seria (07:45:00)1101:11:55
#64 6427Podsiadlik Piotr1991MHusaria Race Team (POL)-62ELITE mężczyzn (07:25:00)2801:12:01
#65 653403Krzyżowski Grzegorz1984MGRUBIORZE LOTAJOM (POL)-63XVI seria (11:00:00)101:12:04
#66 66277Fiedor Tomasz1989MŚWIRY STELA (POL)-64III seria (07:45:00)1201:12:04
#67 6764Węglarz Waldemar1977M-40+(POL)-65I seria (07:25:00 bez opa901:12:16
#68 68291Francuz Paweł1988M(POL)-66III seria (07:45:00)1301:12:29
#69 69438Piecyk Karol1997MSportowe Świry LJA (POL)-67IV seria (08:00:00)301:13:06
#70 70343Steinke Adam1989M(POL)-68III seria (07:45:00)1401:13:11
#71 711395Maj Kamil1992MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-69X seria (09:30:00)101:13:19
#72 721410Zwoliński Michał1984MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-70X seria (09:30:00)201:13:22
#73 7352Gagon Denis1991M(POL)-71ELITE mężczyzn (07:25:00)2901:13:31
#74 74253Tracz Sławomir1973M-40+Husaria Race Team (POL)-72III seria (07:45:00)1501:13:33
#75 752300Kamiński Zbigniew1982MGRUBIORZE LOTAJOM (POL)-73XVI seria (11:00:00)201:13:42
#76 76283Baran Konrad1986M(POL)-74III seria (07:45:00)1601:14:21
#77 772690Skrzypczyk Tomek1984MSOCIOS GÓRNIK (POL)-75XVIII seria (11:30:00)101:14:27
#78 78506Woda Rafal1989M(POL)-76IV seria (08:00:00)401:14:57
#79 793185Pasierb Zbigniew1995M(POL)-77XXI seria (12:15:00)101:15:11
#80 803188Pietrzyk Arkadiusz1972M-40+(POL)-78XXI seria (12:15:00)201:15:32
#81 81303Jaszczak Sebastian1997M(POL)-79III seria (07:45:00)1701:15:44
#82 821584Jurczak Jakub1992MVlad Squad (POL)-80XI seria (09:45:00)101:15:52
#83 83332Oleskowicz Sebastian1990M(POL)-81III seria (07:45:00)1801:15:59
#84 841396Miechowicz Michał1996MTEAM DORIS KRAKÓW (POL)-82X seria (09:30:00)301:16:03
#85 85276Szymański Krzysztof1977M-40+Sportera Fitness Team (POL)-83III seria (07:45:00)1901:16:08
#86 861181Kurowski Andrew1983MHusaria Race Team (POL)-84IX seria (09:15:00)201:16:12
#87 872301Komarnicki Tomasz1984MGRUBIORZE LOTAJOM (POL)-86XVI seria (11:00:00)301:16:21
#88 882299Jakubowski Kamil1995MGRUBIORZE LOTAJOM (POL)-85XVI seria (11:00:00)401:16:21
#89 89819Wołąkiewicz Piotr1997M(POL)-87VI seria (08:30:00)301:16:22
#90 90535Sztajer Bartek1984MLubię burpeesy (POL)-88V seria (08:15:00)201:16:25
#91 91258Nowak Jakub1993MKontuzjoGenni (POL)-89III seria (07:45:00)2001:16:40
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 92257Łukasik Sylwia1991KKontuzjoGenni (POL)3-III seria (07:45:00)2101:16:40
#93 93449Jawor Krzysztof1986MTeam Five (POL)-90IV seria (08:00:00)501:17:03
#94 94295Gorczyca Patryk1995M(POL)-91III seria (07:45:00)2201:17:36
#95 9580Słomian Marcelina1990KRMF4RT OCR (POL)4-II seria (07:35:00 bez op101:18:34
#96 962444Stanek Michał1981MAktywny senior (POL)-92XVII seria (11:15:00)201:18:40
#97 973941Gorycki Piotr1989MHusaria Race Team (POL)-93IV seria (08:00:00)601:18:41
#98 9822Ciupek Robert1981MHusaria Race Team (POL)-94I seria (07:25:00 bez opase1001:18:47
#99 993747Olszycki Michał1980M(POL)-95XXV seria (13:15:00)101:18:49
#100 1001491Nowak Dawid1991MForMMA battle team (POL)-96XI seria (09:45:00)201:18:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności