Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg Chełmońskiego

Wyniki - 27 sierpnia 2017, Radziejowice

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19Rafał KrzeszewskiM1990WARSZAWAPOLSKATEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA00:36:1100:03:37-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !292Andrzej MiedziejewskiM1986PRUSZKÓWPOLSKAWPRUNNING AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA00:36:1800:03:38-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3147Wojciech FrączekM1990SKIERNIEWICEPOLSKAŁÓDŹ00:36:5000:03:41-3
#4 4109Daniel MichałowskiM1992GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:37:2300:03:44-4
#5 5145Roger SołtysiakM1984RAWA MAZOWIECKAPOLSKAMLUKS RAWA 25 BATALION DOWODZENIA00:39:1700:03:56-5
#6 6185Jacek RubikowskiM1990ŻYRARDÓWPOLSKA00:39:2900:03:57-6
#7 791Rafał SadochaM1979GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:40:2500:04:03-7
#8 8120Artur AdamaszekM1981ZYRARDÓWPOLSKA00:40:3200:04:03-8
#9 945Konrad PietrusiakM1982PRUSZKÓWPOLSKADRUŻYNA Z TARTAKU00:40:3400:04:03-9
#10 103Artur KobuszewskiM-WARSZAWAPOLSKATEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA00:40:5200:04:05-10
#11 11164Damian ŁapaczM1993MACIEJOWICEPOLSKAWISŁA00:40:5400:04:05-11
#12 12134Jacek StanM1972BIAŁA RAWSKAPOLSKA00:40:5900:04:06-12
#13 13183Jarosław FoksM1980ŻYRARDÓWPOLSKA00:41:0500:04:07-13
#14 1443Marek PociechM1962KORYTÓWPOLSKA00:41:1300:04:07-14
#15 1546Paweł ŁęckiM1989ŻYRARDÓWPOLSKAŻYR.A.F.A. ŻYRARDÓW00:41:3800:04:10-15
#16 1675Zbyszek WojdaM1970ŁOWICZPOLSKASTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:41:5200:04:11-16
#17 17176Przemysław AdamczykM1977WARSZAWAPOLSKAKB ERGO00:41:5800:04:12-17
#18 18100Jacek NowocieńM1959PODKOWA LEŚNAPOLSKAGLKS NADARZYN00:42:0200:04:12-18
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19180Tamara MielochK1977PODKOWA LEŚNAPOLSKA00:43:0000:04:181-
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2025Dominika SosnowskaK1998ŻYRARDÓWPOLSKA00:43:1000:04:192-
#21 21153Piotr MałeckiM1981RADZIEJOWICE-PARCELPOLSKAGANIAJĄCY Z RADZIEJOWICKIMI DZIKAMI00:43:1800:04:20-19
#22 22182Dariusz KopaczM1972MILANÓWEKPOLSKASTO-NOGI MILANÓWEK00:43:1800:04:20-20
#23 23171Robert MikołajczykM1972ŻYRARDÓWPOLSKADRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW00:43:3000:04:21-21
#24 24125Bartosz DrobnyM1986ŁÓDŹPOLSKAMORENA CZOŁOWA00:44:0300:04:24-22
#25 2517Piotr ZdziarskiM1979GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:44:0700:04:25-23
#26 26136Adrian PietrzakM1992GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:44:1000:04:25-24
#27 2780Maciej MirskiM1981WARSZAWAPOLSKA00:44:1700:04:26-25
#28 2836Krzysztof MarciniakM1976ŻYRARDÓWPOLSKAKLUB BIEGACZA PLL LOT00:44:1700:04:26-26
#29 29146Arkadiusz SzydlikM1982GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:44:1700:04:26-27
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3012Marta HagenK1989GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:44:2000:04:263-
#31 3155Andrzej SusabowskiM1981BASZKÓWKAPOLSKA00:44:2800:04:27-28
#32 3295Piotr AsińskiM1975ŻYRARDÓWPOLSKAORANGE POLSKA00:44:3700:04:28-29
#33 3371Szymon SadowskiM2001ŻYRARDÓWPOLSKA00:44:5100:04:29-30
#34 3483Marcin FederM1980ŻYRARDÓWPOLSKAFITNESSTRIBE00:45:0500:04:31-31
#35 3576Zbigniew PacułaM1961PIASECZNOPOLSKA00:45:0600:04:31-32
#36 3674Agata PietraśK1984WARSZAWAPOLSKAKB PLL LOT00:45:2900:04:334-
#37 3729Maciej TomaszewskiM1972RADZIEJOWICEPOLSKARADZIEJOWICE TEŻ BIEGAJĄ00:45:2900:04:33-33
#38 3811Tomasz NowakM1987ŁOWICZPOLSKASTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:45:3700:04:34-34
#39 3919Piotr JędruszczakM1977MSZCZONÓWPOLSKAGOGGLE PAE TEAM00:45:4000:04:34-35
#40 40123Aleksander LisowskiM1986ŁÓDŹPOLSKAROSSBIEGANI00:45:5300:04:35-36
#41 4140Rafał SalskiM1968ŻYRARDÓWPOLSKATRAILTEAM ŻYRARDÓW00:45:5500:04:36-37
#42 4216Krzysztof ŻółtowskiM1971MSZCZONÓWPOLSKA00:46:2600:04:39-38
#43 43186Łukasz MagdaM1984CZERWONA NIWAPOLSKA00:46:3900:04:40-39
#44 44188Piotr GosikM1990SKIERNIEWICEPOLSKAPARKRUN SKIERNIEWICE00:46:4400:04:40-40
#45 4577Beata ZarębaK1984BIAŁA RAWSKAPOLSKAORANGE POLSKA00:46:5800:04:425-
#46 4631Zbigniew SłomczewskiM1983GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKAMANHATTAN00:47:0200:04:42-41
#47 47111Krzysztof KuleszaM1979WARSZAWAPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:47:0300:04:42-42
#48 48128Jerzy ChrzescijańskiM1971ZBOISKAPOLSKANIEZRZESZONY00:47:3100:04:45-43
#49 4966Marcin JałmużnaM1985ŻYRARDÓWPOLSKANIE MA ŻE BOLI!00:47:3600:04:46-44
#50 50174Artur PodwójciM1988SKIERNIEWICEPOLSKA00:47:3900:04:46-45
#51 51101Konrad FryniaM1983ŻYRARDÓWPOLSKA00:47:5000:04:47-46
#52 52162Renata KwiatkowskaK1968OŻARÓW MAZOWIECKIPOLSKAKB OŻARÓW MAZOWIEC KI BIEGA00:47:5000:04:476-
#53 53108Konrad KupiszM1989GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA00:47:5600:04:48-47
#54 54158Paweł SójkaM1958WARSZAWAPOLSKA00:48:0600:04:49-48
#55 55150Marcin CharzyńskiM1979PODKOWA LEŚNAPOLSKA00:48:1600:04:50-49
#56 5693Jacek GajewskiM1975GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:48:1700:04:50-50
#57 57181Anna GadomskaK1981WARSZAWAPOLSKAPZU SPORT TEAM00:48:1800:04:507-
#58 5826Radosław KrawczykM1978ŻYRARDÓWPOLSKA00:48:2700:04:51-51
#59 59104Anna StankiewiczK1983CZARNY LASPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:48:4800:04:538-
#60 60167Tomasz ChojnowskiM1979WARSZAWAPOLSKAWARSZAWA WAWER00:48:5500:04:54-52
#61 6138Marcin SkrzeczM1981GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:49:0200:04:54-53
#62 62142Tomasz ChmuraM1982BUDY ZAKLASZTORNEPOLSKA00:49:0600:04:55-54
#63 6320Jarek SadowskiM1989NOWE BUDYPOLSKADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI00:49:1500:04:55-55
#64 64190Sylwester ZwierzchowskiM1960ODRAMO WOLAPOLSKA00:49:2900:04:57-56
#65 65148Geszprych GeszprychM1976KANIEPOLSKA00:49:3700:04:58-57
#66 6635Grzegorz KuletaM1981ŻYRARDÓWPOLSKA00:49:5100:04:59-58
#67 67166Lech KołakowskiM1965SKIERNIEWICEPOLSKA00:49:5500:04:59-59
#68 6879Sławomir GołyńskiM1974MSZCZONÓWPOLSKA00:50:1600:05:02-60
#69 6981Łukasz KanciałaM1982WARSZAWAPOLSKAGRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA00:50:2800:05:03-61
#70 70161Robert ŁuczyńskiM1979IZDEBNO KOŚCIELNEPOLSKAUKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI00:50:3700:05:04-62
#71 71117Wieslaw SzydlikM1966MSZCZONÓWPOLSKA00:50:4200:05:04-63
#72 7234Jan KocimskiM1948SOCHACZEWPOLSKAKM AKTYWNI SOCHACZEW00:50:4500:05:05-64
#73 734Tomasz MakowskiM1980WARSZAWAPOLSKATEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA00:50:5600:05:06-65
#74 7489Łukasz PałkaM1981ŻYRARDÓWPOLSKA00:50:5700:05:06-66
#75 7584Łukasz AdamczykM1983GUZÓWPOLSKA00:51:1100:05:07-67
#76 7628Wojtek StangreciakM1984SKIERNIEWICEPOLSKAPARKRUN SKIERNIEWICE00:51:1300:05:07-68
#77 7751Maja2013 KwiatkowskiM1985ŻYRARDÓWPOLSKADRUŻUNA ORZECHA ŻYRARDÓW00:51:1700:05:08-69
#78 78169Bartosz ZdanowskiM1978ŻYRARDÓWPOLSKA00:51:1800:05:08-70
#79 79143Łukasz AmbrozikM1983ŻYRARDÓWPOLSKA00:51:2300:05:08-71
#80 80135Aleksandra KwasekK1976ŻYRARDÓWPOLSKA00:51:2400:05:089-
#81 8173Przemysław KrajewskiM1973WARSZAWAPOLSKALECZO TEAM00:51:2500:05:08-72
#82 8254Grzegorz WicińskiM1968ADAMÓW WIEŚPOLSKA00:51:3000:05:09-73
#83 83159Darek GrajekM1966ŻYRARDÓWPOLSKA00:51:3200:05:09-74
#84 84119Stanisław KamińskiM1958NADARZYNPOLSKA00:51:5800:05:12-75
#85 85112Edyta KosiarekK1978ŻYRARDÓWPOLSKA00:52:0200:05:1210-
#86 86103Mieczysław KędzierskiM1959MILANÓWEKPOLSKAMILANÓWEK00:52:0200:05:12-76
#87 8763Robert DąbrowskiM1980ŻYRARDÓWPOLSKADRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW00:52:0700:05:13-77
#88 88141Maciej BąkM1973WARSZAWAPOLSKAORANGE POLSKA / NIGHT RUNNERS00:52:2200:05:14-78
#89 8947Marcin ZatorskiM1983ŻYRARDÓWPOLSKA00:52:2400:05:14-79
#90 90192Patryk GrzesiakM1978ŻYRARDÓWPOLSKA00:52:3000:05:15-80
#91 91131Piotr KuranM1969MSZCZONÓWPOLSKA00:52:4500:05:17-81
#92 92172Wojciech RygułaM1972TARTAK BRZÓZKIPOLSKA00:52:4800:05:17-82
#93 93115Emil KnebelM1984TARTAK BRZÓZKIPOLSKA00:52:5200:05:17-83
#94 94106Grzegorz KubiakM1980KUTNOPOLSKA00:53:3200:05:21-84
#95 9541Ryszard MikusekM1978WARSZAWAPOLSKA00:53:4300:05:22-85
#96 9697Paweł PiorunM1979SKIERNIEWICEPOLSKAPARKRUN SKIERNIEWICE00:53:4400:05:22-86
#97 9798Ewelina PiorunK1979SKIERNIEWICEPOLSKAPARKRUN SKIERNIEWICE00:53:4500:05:2311-
#98 98140Michał MłynarczykM1978KATOWICEPOLSKA00:53:4800:05:23-87
#99 99114Radek ChodnickiM1978WARSZAWAPOLSKA00:54:0500:05:24-88
#100 10053Magdalena MilczarekK1984ŻYRARDÓWPOLSKA00:54:1100:05:2512-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności