Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Kolbudzka 10

Wyniki - 27 sierpnia 2017, Bąkowo

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 201Lesław Niespodzioski241176-TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWM50-592500:49:35
#2 202Janusz Kukwła352177-ROKITKIBIEGAJĄCY TCZEWM50-592600:49:36
#3 203Krzysztof Kaczmarek388178-GDAOSKM40-495100:49:42
#4 204Sylwia Mroczek234-26RUMIAK40-49600:49:45
#5 205Paulina Klawikowska179-27GORĘCZYNOAKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOK30-39600:49:53
#6 206Ryszard Osobniak244179-KOSZALINROZBIEGANY KOSZALINM60+400:49:54
#7 207Dorota Krzoska199-28BRUSYK40-49700:49:56
#8 208Karolina Budzioska-Kożyczkowska366-29BANINOSTUDO S7 BANINOK30-39700:50:00
#9 209Ryszard Tomys361180-SZEMUDM60+500:50:05
#10 210Zbigniew Ladzioski213181-GDAOSKM40-495200:50:14
#11 211Piotr Szreder378182-PRUSZCZ GDAOSKIDALEKO JESZCZEM40-495300:50:16
#12 212Zygmunt Michalski379183-GDYNIAM40-495400:50:21
#13 213Piotr Szultk67184-GDYNIAM50-592700:50:24
#14 214Łukasz Antochewicz391185-GDAOSKM20-292400:50:25
#15 215Olga Łotocka2017-30GDYNIAK30-39800:50:26
#16 216Stanisław Szulist57186-SOBOWIDZM60+600:50:28
#17 217Mirosława Augustyniak1948-31GDYNIAMAMY TO!K40-49800:50:37
#18 218Łukasz Grząślewicz153187-RUMIAM30-396700:50:40
#19 219Andrzej Malek55188-KOŚCIERZYNAPOZYTYWNA ENDORFINAM60+700:50:41
#20 220Beata Dorsz45-32SOPOTMAMY TO !K40-49900:50:52
#21 221Piotr Reginia270189-WEJHEROWORUM RUNNERSM30-396800:50:57
#22 222Alek Jałkiewicz163190-POGÓRZEMAMY TOM60+800:51:04
#23 223Tobiasz Klimczak182191-LUBLEWO GD.LEEEM40-495500:51:07
#24 224Mariusz Knauber185192-SIEMIROWICEMJRM40-495600:51:09
#25 225Tomasz Topolewicz306193-GDYNIAM20-292500:51:15
#26 226Radosław Zimny348194-GDAOSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVEM30-396900:51:15
#27 227Jacek Śliwowski46195-BLIZINYM40-495700:51:28
#28 228Magdalena Pes250-33GDYNIAK30-39900:51:30
#29 229Magdalena Mika231-34GDYNIAK40-491000:51:33
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !230Monika Chodukiewicz123-35KWIDZYNGERKE FIGHT TEAMK16-19100:51:38
#31 231Andrzej Jakubowski66196-SŁUPSKM50-592800:51:42
#32 232Beata Dahm351-36GNIEWK40-491100:51:47
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !233Bożena Fierek136-37CZERSKK60+100:51:55
#34 234Tomasz Wytrwał332197-GDYNIAM40-495800:51:56
#35 235Adam Bartosiak108198-LĘBORKFARM FRITES POLANDM40-495900:52:03
#36 236Marek Kunicki207199-DREWNICADREWNIA TEAMM20-292600:52:04
#37 237Wioletta Becker109-38LĘBORKFARM FRITES POLANDK40-491200:52:06
#38 238Justyna Górecka-Mitoraj31-39CHOJNICEMAMY TO!K30-391000:52:13
#39 239Piotr Witman360200-KOLBUDYSP KOLBUDYM50-592900:52:32
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !240Anna Klasa40-40MŚCISZEWICEAKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOK16-19200:52:35
#41 241Katarzyna Rozmus33-41GDAOSKK30-391100:52:38
#42 242Tomasz Czaplioski124201-BANINOM60+900:52:42
#43 243Malgorzata Mlodzinska233-42RUMIAASCONI POLSKAK30-391200:52:48
#44 244Aleksandra Kosmala190-43NACŁAWK30-391300:52:48
#45 245Sebastian Szmigiero294202-SŁUPSKW.P.K SŁOO TEAMM40-496000:52:53
#46 246Grażyna Kowalewska192-44KIELNOK40-491300:52:54
#47 247Adam Płocki259203-REDAM30-397000:52:56
#48 248Paweł Wiśniewski319204-GDAOSKM30-397100:53:03
#49 249Filip Lesisz215205-BORKOWOM16-19400:53:11
#50 250Cezary Skurtys283206-REDAM30-397200:53:12
#51 251Wiesław Smarszcz1958207-LĘBORKM50-593000:53:14
#52 252Agnieszka Kukiełko201-45MOSTY, GMINA KOSAKOWOK40-491400:53:18
#53 253Mateusz Jercioski168208-SIERADZPRZEGRYW TEAMM20-292700:53:29
#54 254Michał Przyłucki266209-JANKOWO GDAOSKIEM30-397300:53:31
#55 255Jakub Lewioski52210-WEJHEROWOM20-292800:53:35
#56 256Paweł Majewski705211-GDYNIAM30-397400:53:35
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !257Edyta Knitter-Klasa48-46MŚCISZEWICEAKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOK50-59200:53:36
#58 258Bartłomiej Stradowski350212-GDYNIAMTM TEAMM40-496100:53:40
#59 259Wojciech Czysciecki126213-BĄKOWOM30-397500:53:42
#60 260Sławomir Bałdyga104214-REDARUNEDAM40-496200:53:55
#61 261Krzysztof Sawicki277215-LUBLEWOM40-496300:53:57
#62 262Paulina Kowalkowska193-47GDAOSKLUFTHANSA SYSTEMS POLAND RUNNERSK30-391400:54:01
#63 263Paweł Majewski224216-LĘBORKMELANGEM20-292900:54:08
#64 264Ania Zajączkowska335-48RUMIAK40-491500:54:15
#65 265Piotr Łachmanek220217-GORLICEM30-397600:54:34
#66 266Patrycja Grząślewicz154-49GDAOSKK20-29900:54:36
#67 267Mateusz Piotrowski256218-PRUSZCZ GDAOSKIM20-293000:54:53
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 268Beata Romanowska272-50GDYNIARUN VEGAN TEAMK50-59300:54:55
#69 269Mariola Kuptz20-51SOPIESZYNOK50-59400:55:13
#70 270Joanna Konkol1980-52KĄPINOK30-391500:55:17
#71 271Joanna Wochal322-53KOŚCIERZYNAK20-291000:55:24
#72 272Maciek Pogorzelski262219-STRASZYNSTRASZYN BIEGAM40-496400:55:25
#73 273Krzysztof Woźniak326220-PREGOWOM40-496500:55:26
#74 274Estera Stankiewicz288-54REKOWO GÓRNEMOTYWATORNIA TEAMK20-291100:55:33
#75 275Jerzy Siemioski280221-GDAOSKARCONM50-593100:55:35
#76 276Joanna Puzdrowska21-55BUKOWINAMKS FIGHTERK40-491600:55:39
#77 277Anna Bałdyga105-56REDARUNEDAK30-391600:55:49
#78 278Magdalena Kruszyoska198-57GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLK30-391700:55:57
#79 279Edyta Dmitruczuk22-58WEJHEROWOK50-59500:56:16
#80 280Marcin Galioski384222-SUCHY DWÓRWYMIATACZEM40-496600:56:28
#81 281Monika Nowaszczuk242-59STRASZYNK30-391800:56:30
#82 282Kazimierz Majna225223-GDYNIAPARKRUN GDYNIAM60+1000:56:32
#83 283Agnieszka Gruchała151-60GORĘCZYNOAKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOK30-391900:56:52
#84 284Ireneusz Krygier1978224-USTKAW.P.K SŁOO TEAM USTKAM30-397700:56:59
#85 285Agnieszka Dobkowska129-61WEJHEROWOMTB- MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAK30-392000:57:08
#86 286Dawid Ostojski246225-REDAZSP2 ELEKTRYK WEJHEROWOM16-19500:57:36
#87 287Wiesław Singer111226-POŁĘCZYNOM50-593200:57:39
#88 288Izabela Platta257-62LUBLEWOK40-491700:57:40
#89 289Marek Platta258227-LUBLEWOM40-496700:57:40
#90 290Elżbieta Górkowska147-63RUMIABOJANA BIEGAK30-392100:57:41
#91 291Dorota Bąba24-64ŻUKOWOK40-491800:57:46
#92 292Katarzyna Stencel290-65SOMONINOAKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOK40-491900:57:51
#93 293Kamila Kłudziak184-66GDYNIABIEGACZE PÓŁNOCYK30-392200:57:57
#94 294Ewa Ostojska75-67REDAK40-492000:57:58
#95 295Emilia Klioska370-68PRZYJAŹOK30-392300:58:14
#96 296Elżbieta Korzeniewska189-69GORĘCZYNOK40-492100:58:55
#97 297Jacek Klawikowski42228-GDYNIAM40-496800:58:57
#98 298Renata Pietrzycka253-70REDARUNEDAK40-492200:59:02
#99 299Marek Gulda155229-REDAMTM TEAMM30-397800:59:09
#100 300Tomasz Brokos120230-GDAOSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAM30-397900:59:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności