Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Light Run

Wyniki - 1 września 2017, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1287Sebastian Witomski1989ŚMIGIEL1989M1-00:20:0200:20:01
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2355Dawid GrodzkiGrodzki Running TeamLeszno1996M2-00:20:4900:20:49
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3432Grzegorz Guliński1984Toruń1984M3-00:21:3600:21:36
#4 4298Kevin Gzielparkrun PoznańPoznań1996M4-00:21:3700:21:37
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5546Karolina Chabrossklepbiegacza.pl PoznańPoznań1982K-100:22:2300:22:22
#6 6317Maciej HaremzaKung Fu MałpyDaszewice1984M5-00:22:3800:22:38
#7 7249Tomasz NiepiekłoMUKS Szok BojanowoBOJANOWO1993M6-00:23:2700:23:23
#8 8521Bartosz StępaHusaria SzczepankowoPoznań1989M7-00:23:2900:23:27
#9 9181Grzegorz PańczakKP PSP Środa Wlkp.Pięczkowo1977M8-00:23:3500:23:32
#10 10360Adrian Sajnajkarłowice1996M9-00:23:3400:23:33
#11 11325Dominik PiaskowskiBiegająca Egzekucja / Beze ZezePoznań1981M10-00:23:3900:23:35
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12190Agnieszka ŚlebiodaŚroda Wielkopolska1985K-200:23:5100:23:48
#13 13544Piotr NowakZgupka LubońPoznań1992M11-00:23:5400:23:49
#14 14233Rafał PolackiPoznańPoznań1967M12-00:24:0400:24:00
#15 15333Maciej KicińskiPoznań1980M13-00:24:2200:24:18
#16 16201Maciej RatajczakMUKS Szok BojanowoBojanowo1977M14-00:24:3200:24:30
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 17377Olga NavahrodskayaCzerniejewo2001K-300:24:3700:24:36
#18 18451Magdalena JaworskaGB Wielkopolscy BiegaczePoznań1977K-400:24:4400:24:37
#19 19270Piotr KaźmierczakPoznań1978M15-00:25:1000:25:03
#20 20309Mariusz SzafranPoznań1973M16-00:25:5900:25:50
#21 21508Stanisław ŁakomyPoznań2003M17-00:26:0200:25:52
#22 22319Dawid BaranowskiKung-Fu Małpy od chlania do bieganiaZalasewo1983M18-00:25:5300:25:53
#23 23357Filip BuszkowskiDzika DruzynaGaj Wielki1974M19-00:26:2300:25:57
#24 24172Filip MarciniakPoznań2001M20-00:26:1200:26:06
#25 25168Bartłomiej MikołajczakKB Aktywni Środa WlkpŚroda Wlkp1979M21-00:26:2500:26:16
#26 26460Marcin MellerLuboński Klub BiegaczaPoznań1983M22-00:26:3000:26:24
#27 27427Grzegorz KaczmarowskiGXKAPoznań1980M23-00:26:5300:26:50
#28 28398Łukasz WalczakLusowo1983M24-00:27:1100:26:54
#29 29281Dorota ZowczakRawa TeamPoznan1983K-500:27:0200:26:59
#30 30278Damian KujawaPoznań1986M25-00:27:2400:27:01
#31 31390Anna MarcinkowskaKGB Grzmot KomornikiKomorniki1980K-600:27:2600:27:07
#32 32391Łukasz KaźmierczakKaźmierski Klub Morsującego BiegaczaKaźmierz1973M26-00:27:2700:27:07
#33 33271Dominika SzymanowskaKOKSIARZE ZE SMARDZEWSKIEJPoznań1988K-700:27:4400:27:21
#34 34272Adam TrombalaKOKSIARZE ZE SMARDZEWSKIEJPoznań1986M27-00:27:4400:27:22
#35 35207Szymon KasprowiczamatorPuszczykowo1970M28-00:27:4200:27:22
#36 36232Wojtek MieloszykPoznań1983M29-00:27:3200:27:27
#37 37343Martyna IdkowiakKoźmin Wlkp.1988K-800:27:3600:27:31
#38 38464Zuzanna ZienkiewiczOpalenica1998K-900:27:4000:27:33
#39 39463Arkadiusz OlkowskiTATUSIEOlszewo Borki1985M30-00:28:0400:27:35
#40 40496Sebastian GórskiXDDDPoznań1990M31-00:27:4900:27:35
#41 41465Aneta KiełbowiczSłynni KenijczycyGniezno1984K-1000:27:5100:27:35
#42 42449Ewa SzczęsnaPoznań1987K-1100:27:3900:27:36
#43 43187Patrycja KnapekZwola1993K-1200:27:4500:27:43
#44 44323Christian LarsenPoznan1978M32-00:27:4900:27:45
#45 45327Arkadiusz Illmanndzika drużynaPoznań1988M33-00:28:1900:27:49
#46 46214Artur MichnaNowy Tomyśl1992M34-00:28:1000:28:00
#47 47197Alina RatajczakMUKS Szok BojanowoBojanowo1981K-1300:28:0400:28:01
#48 48419Jarosław DąbrowskiKomorniki1981M35-00:28:1300:28:07
#49 49481Agnieszka BarteckaPoznań1980K-1400:28:2300:28:11
#50 50448Maciej GronowskiPoznanPoznań1983M36-00:28:3100:28:19
#51 51477Michał RomanowiczKB Pilnujemy TyłówPoznań1990M37-00:28:2800:28:26
#52 52279Paulina KujawaPoznań1987K-1500:28:5300:28:29
#53 53420Maria MolskaKomorniki1981K-1600:28:4100:28:32
#54 54208Lidia ŚlęzakSzok BojanowoGościejewice1988K-1700:28:3700:28:34
#55 55524Michał KuśnierzBiegam Bo Lubię (to nie klub:)Poznań1983M38-00:28:5500:28:35
#56 56507Tomasz ŁakomyPoznań2001M39-00:28:5200:28:41
#57 57528Natalia GurdekŚrem1983K-1800:29:0300:28:44
#58 58459Magdalena AdamczewskazubiroPoznań1982K-1900:29:0700:28:48
#59 59495Grzegorz AmbrożakPoznań1992M40-00:29:0200:28:56
#60 60404Aneta SawalaTrance OnlyPoznań1976K-2000:29:1000:29:01
#61 61344Andrzej JakubowskiKaźmierz1980M41-00:29:1500:29:02
#62 62547Michał SzafranW ągrowiec2001M42-00:29:3700:29:13
#63 63275Katarzyna BartosRun-logPoznań1981K-2100:29:3700:29:16
#64 64349Beata Adamskakarłowice1984K-2200:29:2300:29:17
#65 65373Michał CegłowskiTarnowo podgorne1986M43-00:29:3200:29:24
#66 66205Marek SikoraGłogów1976M44-00:29:3600:29:28
#67 67497Marcin ŚwietlickiXDDDPoznań1979M45-00:29:5200:29:35
#68 68384Rafał MandziakPoznań1979M46-00:30:0000:29:38
#69 69289Artur KonarskiPoznań1973M47-00:30:0500:29:41
#70 70453Sebastian KrajewskiPoznań1990M48-00:29:4800:29:44
#71 71474Paweł DrożdżyńskiPoznań1990M49-00:30:0300:29:50
#72 72525Asia ZybałaLKS Ogniwo ŁąkocinyŁąkociny1989K-2300:30:2200:29:51
#73 73412Łukasz DrożdżyńskiBieg dla FilipaPoznań1984M50-00:30:0100:29:52
#74 74313Michalina WaligóraKROTOSZYN1990K-2400:30:2900:29:52
#75 75450Łukasz KarpiewskiKrotoszyn1988M51-00:30:2600:29:55
#76 76395Sebastian SuchorskiKostrzynski klub biegowyKostrzyn Wlkp1980M52-00:30:0300:29:56
#77 77479Aleksandra JendrykaPoznań1998K-2500:30:1500:30:05
#78 78217Aneta Marciniak - Henc1974K-2600:30:3800:30:09
#79 79490Katarzyna JaśkowiakKoziegłowy1982K-2700:30:2800:30:15
#80 80166Włodzimierz LewickiPoznan1959M53-00:30:4600:30:18
#81 81504Paweł MasłowskiLubań1980M54-00:30:2700:30:19
#82 82255Maciej KasprzakOpenKoziegłowy1973M55-00:30:3700:30:20
#83 83445Radosław PilarczykRacice TeamPobiedziska1993M56-00:30:3500:30:23
#84 84489Rafał NetterPoznańPoznań1977M57-00:30:3400:30:24
#85 85502Wiktor WoźniakRussocice RunRussocice2001M58-00:30:4900:30:44
#86 86234Magdalena PolackaPoznańPoznań2001K-2800:30:5000:30:45
#87 87498Krzysztof PaisertPoznań1989M59-00:31:1800:30:52
#88 88273Katarzyna SzymanowskaKOKSIARZE ZE SMARDZEWSKIEJPoznań1990K-2900:31:1800:30:56
#89 89493Sylwia TomporowskaBaywatchLuboń1987K-3000:31:1300:30:56
#90 90492Ariel TomporowskiBaywatchLuboń1989M60-00:31:1400:30:57
#91 91444Daria AdamRacice TeamGniezno1995K-3100:31:1600:31:01
#92 92334Agnieszka WieczorekPoznań1982K-3200:31:3300:31:08
#93 93446Tomasz Siwiaszczyk1975POZNAŃ1975M61-00:31:4000:31:09
#94 94447Paweł SiwiaszczykPOZNAŃ2002M62-00:31:4000:31:09
#95 95341Natalia KozierskaPoznańPoznań1986K-3300:31:3000:31:13
#96 96499Magdalena KowalczykPoznań1989K-3400:31:3800:31:13
#97 97505Natalia RożekWIRY1984K-3500:31:5400:31:30
#98 98396Aneta OffmanSULĘCIN1971K-3600:31:5900:31:46
#99 99409Kamila Sikorska-PodymaUAM PoznańPoznań1983K-3700:32:0000:31:46
#100 100500Łukasz WoźniakNight RunnersPoznań1981M63-00:31:5500:31:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności