Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Poznań Buisness Run 2017

Wyniki - 3 września 2017, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1176SPEC KABLEPatryk Sobczyk Bartłomiej Olszewski Adrian Żakowski Paweł Gorzelańczyk Piotr Kaźmierczak00:11:1600:23:2800:34:3700:45:4900:57:42
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2552Sekcja biegowa Unilever PoznańAdrian Łukasik Grzegorz Jezierski Krzysztof Aleksandrowicz Tomasz Szymkowiak Monika Brzozowska00:12:3200:23:5300:37:0700:49:4101:02:17
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3148NEKU.PLTomasz Wlodarczyk Marcin Tesiorowski Jacek Zielinski Hubert Mikolajczak Rafał Rudnicki00:12:1300:26:2700:39:2600:52:0601:05:05
#4 4139Rurki i kolankaSzymon Fluks Łukasz Grygorczuk Aleksander Guzik Patryk Binkowski Damian Filoda00:11:2400:26:0100:38:2500:53:4701:05:41
#5 5142Currency One 1Artur Maliszewski00:12:4200:26:2600:40:1100:54:4401:07:52
#6 616DFDS VikingsŁukasz Jędrzejek Kamil Barańczak Tadeusz Witecki Łukasz Bukowiecki Marcin Białczyk00:13:2800:28:2200:41:5300:54:5301:07:52
#7 7332REHAU Śrem 1Dawid Duda Damian Konieczny Damian Kuszyński Dariusz Pietraszewski Przemysław Śląski00:13:2200:27:2200:41:3200:55:0201:08:00
#8 8300Komputronik Runner'sJakub Jeziółkowski Dawid Jagła Marek Trawka Łukasz Meller Marcin Meller00:13:5200:25:2600:40:1400:54:2901:08:03
#9 9209FlexLink Running Dream Team IKrzysztof Mikołajczyk Piotr Wieczorek Jakub Kłopocki Miłosz Willer Łukasz Biskup00:14:1400:27:5800:41:4000:55:4601:08:12
#10 10158Deloitte Adventure Team 1Karol Ciszak Marcin Majchrzak Tomasz Jagodziński Wojtek Łyszczarz Krzysztof Pięta00:13:1400:26:2500:40:5600:55:2201:08:19
#11 11545Bea BelezaPiotr Filas Bartosz Filas Krzysztof Filas Marek Kamiński Maciej Włodarczyk00:14:5900:28:5400:42:5500:56:2301:09:23
#12 1224BBF IMateusz Oppeln-Bronikowski Sławomir Adamczyk Weronika Hedzielska Krzysztof Kurzawa Rafał Staniszewski00:13:2600:27:3300:41:1700:55:5201:10:00
#13 1356REHAU team 2Grzegorz Ziembiński Tomasz Urbański Marcin Rabiega Maciej Ryfa Mateusz Bochat00:11:1100:25:4600:42:5300:57:1601:10:08
#14 14256KLIMA-RAFLIKSławomir Raflik Łukasz Szczepaniak Artur Gawrych Mariusz Gogół Tomasz Ratajczak00:13:2800:28:0500:42:5900:56:5701:10:25
#15 15381FreshTomasz Majak Patryk Trocki Arkadiusz Ziulkowski Arkadiusz Jaskulski Krzysztof Michalowski00:13:5000:28:0800:41:1000:55:0101:10:26
#16 1610CONSTRAVIA 1Dawid Jarka Przemysław Baron Krzysztof Jankowiak Michał Gazda Adam Byczkowski00:12:4500:28:1400:42:4900:57:4501:10:56
#17 17493CYBINA TEAM IMichał Arentowski Piotr Walkowiak Rafał Przysiek Bartosz Pawlak Grzegorz Pempera00:12:4600:25:3900:40:5600:55:4001:11:37
#18 18240Inkaso Hermański TEAMPiotr Kotkowski Karolina Kotkowska Michał Kotkowski Joanna Wojtkowiak Marek Świtalski00:12:0700:26:3500:39:1300:55:4201:11:46
#19 19351MB Motors TeamBartosz Bosacki Maciej Klimas Łukasz Mieloch Maurycy Dera Remigiusz Świątek00:14:1900:28:0300:43:5900:59:0901:12:09
#20 20406Roche Runners 1Fabian Wiktorowski Michał Wojtysiak Karol Kraśkiewicz Stefan Rautszko Joanna Sikorska00:15:1000:28:0100:42:1300:58:1501:12:33
#21 21593Motointegrator Running Team 1Zbyszko Paluczek Hubert Suchy Sylwia Madalińska Grzegorz Przepióra Kazimierz Chwirot00:14:1700:29:2300:45:4100:59:5801:12:44
#22 22562Radaway Run CrewDaniel Krzysztof Brudło Piotr Zuchniarz Marek Rozmiarek Andrzej Gruch00:13:5200:27:4700:45:1300:58:3901:12:46
#23 23507Nowa Elektro Sp. z o.o.Marcin Kapela Daniel Dorosz Rajmund Kańduła Łukasz Kokot Bartosz Dolata00:11:5500:25:4900:38:5700:56:3001:12:47
#24 2411GSK - DREAM TEAMOleksii Fedorenko Piotr Urbaniak Marek Korniowski Mateusz Kolenda Karol Głowacki00:14:2200:31:3800:45:5801:00:2601:12:53
#25 25565Kimball Electronics - Run Pam PamBartłomiej Piwecki Piotr Kos Tomasz Urbański Kamil Skonieczka Szymon Okriak00:14:3600:29:5100:43:5000:58:5501:12:57
#26 26560Carlsberg Shared ServicesJakub Nowak Michał Marciniak Agnieszka Bauer Samu Jarvinen Timothy Southall00:12:4700:27:1000:43:0100:57:5901:13:02
#27 27601Drużyna SzpikuDominik Grabowski Marcin Dwojak Wojciech Badoł Jakub Kołodziej Dominik Szafralski00:14:2000:30:0300:44:5800:59:5501:13:39
#28 28553ASAP na mecie! Pozdrawiam KierownikTomasz Klasa Piotr Monczak Michał Błaszczak Maciej Drozdowski Maciej Mikołajewski00:15:5000:30:5500:47:1001:00:3801:14:11
#29 29173Consdata ChallangeJakub Bręk Andrzej Purtak Adam Mydlarz Marcin Kwaśniewski Jakub Wilczewski00:14:2200:28:4800:44:5900:59:3501:14:30
#30 30137PTB NICKEL 1Krzysztof Zakrzewski Artur Guliński Przemysław Naskręt Łukasz Zieliński Michał Nickel00:15:2000:30:2700:44:2701:00:0101:14:36
#31 31543ExpendablesPatryk Flieger Karol Linnik Łukasz Sirbu Michał Nowicki Michał Burzyński00:14:5000:30:1700:45:2001:00:0501:14:48
#32 3373EDPDamian Ciesielczyk Daniel Żelazny Dawid Lewczuk Dominik Ślusarczyk Cezary Boratyński00:15:0200:30:4500:46:3001:01:2901:14:56
#33 3481Joppol S(Print)Marek Dembiński Sylwia Szymkowiak Stanisław Zamiar Bartosz Łukowicz Marek Pietrzak00:12:5600:30:0400:43:3701:00:2101:15:07
#34 35293W.P.I.P. Team 1Adam Paprzycki Krzysztof Kruk Michał Nowak Paweł Jaroniec Marcin Cybulski00:15:4300:30:2800:45:0100:59:3501:15:09
#35 36316A my coraz bliżej podium...Adam Roznerski Hubert Kaźmierczak Łukasz Woźny Bartosz Hnatyszyn Roman Sobstyl00:13:5800:28:1100:44:4100:59:4201:15:09
#36 37356KluseczkiTomasz Krygier Jakub Bukowski Wojciech Kędzia Sebastian Pawłowski Krzysztof Janka00:12:5300:29:3801:15:13
#37 3831H&M Logistics 1Cezary Bokun Jacek Wierzbiński Paweł Bogusławski Paweł Mikitiuk Adam Rajewski00:12:5100:28:0900:44:4001:01:2401:15:41
#38 39239BLYCKIMateusz Gadziński Fabian Świt Rafał Mołczan Waldemar Dobrzański Jarosław Dominiak00:13:2600:30:1300:47:2001:02:2201:16:01
#39 40387Appchance TeamDamian Romanów Joanna Kniat Michał Banaszyński Grzegorz Skibiński Jakub Kośla00:12:2500:27:2500:42:2800:59:0001:16:02
#40 41323GiG Runners IKonrad Sioma Krzysztof Swornowski Krzysztof Suchowiak Tomasz Pękała Marcin Tynowski00:14:3600:28:1300:42:4101:00:3301:16:06
#41 42346REHAU Śrem 2Maciej Niemier Jarosław Kujawa Łukasz Szewczyk Sławomir Brzeziński Paweł Weber00:18:5900:33:1300:46:4401:01:5901:16:10
#42 4313Legimi IJakub Frołow Piotr Kryger Jacek Kornicz Mikołaj Małaczyński Mateusz Frukacz00:13:1600:28:3300:44:2401:01:3701:16:27
#43 44170SPEC KABLE 2Kamil Perz Marcin Świderski Tomasz Modelski Michał Łabęda Zbigniew Górski00:12:2900:29:4500:46:3701:02:2001:16:31
#44 4522SMARTANIEJoanna Napiórkowska Radosław Śliwka Aleksandra Tusz Joanna Marzęcka Wojciech Zdrenka00:15:4700:32:3400:48:1301:01:4901:16:44
#45 46588Capgemini PoznańPhilipp Susło Marcin Gościniak Adam Łagoda Piotr Jakubowski Radosław Grzybowski00:17:4800:32:1400:46:1901:02:4501:16:49
#46 47252CONNECTOR TEAMAlicja Łocman Konrad Sobczak Krzysztof Kuś Wojciech Majak Przemysław Lasoń00:17:1400:32:3200:49:1801:04:4501:16:54
#47 482742 Run FastMałgorzata Jankowska Joanna Ikierska Michał Rydzyński Jacopo Andriolo Katarzyna Pastwa00:19:2700:32:3400:47:2401:02:5401:17:03
#48 49165EFF biegaAndrzej Trzciołek Marcin Pawlik Miłosz Bambrowicz Tomasz Święch Damian Wasiak00:16:3600:29:4400:45:0001:02:3101:17:04
#49 50308FielmannBartosz Nojmann Maciej Maślanka Krzysztof Preuss Marcin Kamiński Robert Matusiewicz00:13:2300:30:0500:47:4101:04:1701:17:14
#50 51202Nikt o nas jeszcze nie słyszał...Michał Rychlik Hubert Chojnacki Denis Kucharzyk Adam Walendowski Krystian Szafrański00:16:2900:32:5700:48:5801:04:3301:17:23
#51 52527Probuild Sp. z o.o.Natalia Niemczewska Dominik Sajdak Tomasz Ślęzak Piotr Trybusz Jacek Trybusz00:17:5400:31:3800:47:5101:01:5901:17:37
#52 53441Piękni i BestiaPatryk Cichoracki Natalia Mrowińska Andrzej Szymczak Marcin Kondziela Wojciech Kukuła00:14:2400:28:1700:44:2400:59:3701:17:42
#53 54236REHAU NexbauMaciej Sworowski Mariusz Orwat Marcin Paciejewski Artur Kokornaczyk Łukasz Adam00:14:1600:31:5900:46:2301:02:0201:17:44
#54 55118GT ProjektJakub Taszarek Łukasz Wieczorek Maciej Troć Włodzimierz Adamowicz Piotr Szachta00:14:0800:29:1900:46:2201:03:0901:17:44
#55 56494CYBINA TEAM IIPrzemysław Sznura Marek Szewczyk Sławomir Antoniak Robert Michałowski Mateusz Zawodny00:15:1200:31:4600:48:0601:01:5901:17:45
#56 577RunnerSiiTomasz Kluza Rafał Modelski Seweryn Socha Paweł Biesiada Jacek Walerczyk00:11:4900:28:1800:43:3300:57:0701:17:59
#57 58161Bolsius1Więcek Jacek Marczewski Janusz Muszyński Robert Kościółek Michał Cisławski Rafał00:14:3800:33:0700:49:2801:04:2301:18:00
#58 5989H.CEGIELSKI - POZNAŃ S.A.Krzysztof Popowski Grzegorz Szułczyński Bartosz Działowski Dawid Żarnowski Maciej Lembicz00:16:2200:32:0100:48:3201:02:1801:18:06
#59 60104YanosikTeam MWaldemar Sala Paweł Wieczorek Damian Jankowski Maciej Adamski Dawid Kaczmarowski00:15:3200:30:3300:47:0401:03:1901:18:09
#60 61523Fundacja Enea 7Miłosz Leopold Maciej Kruk Tomasz Hatka Marek Kotecki Mateusz Lewiński00:15:2300:31:5700:48:2101:02:5401:18:12
#61 62266JORDANBłażej Konopiński Michał Taciak Paulina Ciszek Aleksander Konieczny Maciej Hulalka00:15:2200:31:0400:48:3101:04:0801:18:15
#62 63249EXIDE 3Marcin Jędrzejczak Wojtek Mieloszyk Mariusz Kowalczyk Adam Sosnowski Jakub Pieprzyk00:15:5500:32:4000:46:3501:03:0801:18:20
#63 64435STIHL PolskaKarol Wachowiak Jarosław Ptak Mikołaj Jankowiak Jacek Henschke Mariusz Walter00:13:2300:28:2200:44:2100:59:5401:18:22
#64 65375REHAU Śrem 4Artur Dębicki Karol Pawłowski Grzegorz Piasecki Rafał Kazyaka Walenty Grześkowiak00:16:0500:31:5800:45:4701:02:4601:18:23
#65 6619MTP PiętnastakHubert Joachimiak Rafał Nowak Hubert Pawlak Tomasz Szwaba Adam Wolniewicz00:18:2400:32:4200:49:0101:02:4101:18:26
#66 67230Super-Pharm Lucky LoosersEmil Banasiak Daniel Kmita Bartosz Markiewicz Przemysław Troczyński Michał Klupś00:12:3900:29:1800:44:5901:00:2201:18:37
#67 68502Budimex S.A.Karolina Chraplewska Michał Lichy Maja Zielińska Maciej Rybicki Bartłomiej Piątkowski00:16:5600:32:3500:50:1401:04:1701:18:42
#68 69301Veolia Energia Poznań IIIMarek Ustarbowski Paweł Jazikowski Anna Kasprzak Rusłan Jakowinicz Daniel Małaj00:14:3000:28:3100:47:5001:03:3901:18:45
#69 70280Wavin - OneLeszek Filipiak Michał Urbaniak Waldemar Łakomy Jacek Hercog Wojtek Dudkiewicz00:16:0700:31:3200:46:5001:02:1601:18:51
#70 71440KTJ SAMPIKatarzyna Trawińska-Jakubiak Marta Hała Krzysztof Zachwieja Edwin Piotrowski Łukasz Kaźmierczak00:17:4500:33:2900:50:1101:05:5701:18:53
#71 72544FilipiakBabicz Prawo DziałaPrzemysław Szmidt Patryk Filipiak Michał Babicz Anatol Godycki-Ćwirko Marta Tomczak00:15:5600:31:2100:44:5701:01:0701:19:08
#72 73186Lorenz MonsteryRadosław Kownacki Karina Pluta Agata Trawińska Bartłomiej Iwański Marcin Demkowski00:13:4400:31:1300:47:5901:05:1101:19:11
#73 74175Mały Wielki SkarbMichał Łukiewski Kamil Jankowski Leszek Strańczyk Aleksander Markiewicz Maciej Dutkiewicz00:17:3900:34:0800:49:4801:02:5101:19:19
#74 7591Poltramp YardKazimierz Frukacz Krzysztof Wroński Daniel Jaruszek Dariusz Brucki Piotr Orczewski00:16:1100:31:4900:47:2101:03:4901:19:19
#75 7625DRUŻYNA 1Anna Walczak Bartosz Nowicki Mikołaj Janiak Marcin Majer Sandra Kaczmarek00:17:5200:33:1700:48:4401:04:3201:19:40
#76 7774DA MoraskoJakub Śnieć Jan Dziurla Monika Wójcik Arkadiusz Jankowiak Bartosz Henszke00:16:1500:31:1900:49:5701:05:1101:19:47
#77 78281NiebiescyAdam Jurgowiak Jakub Dominiak Artur Stawski Mateusz Adamczak Damian Pomykaj00:16:2500:34:1800:49:2001:03:5501:20:04
#78 7943GołębieDaniel Kloska Jacek Studziński Maciej Olejnik Paweł Aszyk Witold Dykcik00:17:0600:32:3200:50:4101:04:5301:20:09
#79 80299HOCHTIEFPiotr Bajerski Puszcz Agnieszka Bartosz Wróbel Leszek Kozłowski Jacek Dziechciowski00:16:4400:36:4000:54:1101:08:0401:20:11
#80 81245PSE - Centralna Jednostka Inwestycyjna PoznańRadosław Majewski Krzysztof Kozieł Mateusz Szkudlarz Michał Nerka Damian Chełminiak00:14:3700:28:2600:43:1801:02:5401:20:12
#81 82402Arvato Team - Wiksa w łydachArtur Wachowiak Michał Statucki Marcin Książek Paweł Połom Piotr Jakubowski00:15:3100:31:4700:48:1501:04:1101:20:12
#82 83232#DrużynaM Team1Jakub Szary Jacek Jakubiak Agnieszka Stachowiak Aleksander Hołoga Daria Kostrzyńska00:15:2000:30:3000:46:5801:03:5701:20:14
#83 84570Kimball Electronics - IT dream teamPiotr Kołtowski Jakub Kmiecik Krzysztof Spychała Krzysztof Błoński Jarosław Jagodziński00:15:0400:32:2100:48:3401:04:0701:20:14
#84 856Ekos PoznańArkadiusz Kiereś Katarzyna Jenerowicz Mateusz Janicki Konrad Zieliński Artur Dobrzycki00:17:2400:34:4000:51:5001:08:2501:20:18
#85 86156Dziki teamWaldemar Korytowski Szymon Hancyk Katarzyna Łysiak Iwona Stec Bartosz Łysiak00:15:3300:29:5900:46:3801:04:0801:20:27
#86 87337ING BankGrzegorz Bohun Damian Żołądkiewicz Zbigniew Tumiłowicz Damian Fabiszak Krzysztof Bronowski00:15:4600:31:4400:47:5301:05:1001:20:43
#87 881Poznańscy olimpijczycyNatalia Madaj Aneta Konieczna Łukasz Nowak Agnieszka Wieszczek-Kordus Monika Michalik00:13:5000:30:0800:52:4401:09:0901:20:52
#88 89275Deloitte Adventure Team GepardyPaweł Pochylski Maciej Guzek Tomek Bojarczuk Dominik Klemens Rafał Danielczak00:16:1400:34:5000:49:3301:04:2601:20:56
#89 90546Dachser Team IFilip Kluba Andrzej Nowak Artur Prymak Sebastian Jankowiak Adam Trukawka00:17:0900:32:4900:48:3001:05:3601:20:59
#90 91475DietLabsTomasz Gałczyński Martyna Brajewska Zofia Migacz Justyna Bilon Tomasz Frontczak00:16:0900:33:2300:48:4701:04:1301:21:00
#91 92338United VisionEmilia Kusnierczak Damian Walczak Izabela Kubiak Jakub Frąszczak Grzegorz Tomczak00:16:0300:30:5500:49:0701:05:5901:21:00
#92 93125Komputronik DPO 2Paweł Adamczyk Bogumił Żuchowski Daria Siwek Jakub Idziak Marcin Koralewski00:14:4500:30:4100:49:5901:06:0401:21:01
#93 94360Biegająca EgzekucjaSebastian Nowak Daria Wilk Dominik Piaskowski David Ziojła Marcin Kropski00:14:4400:35:2000:49:2201:05:5201:21:05
#94 95577PKP S.A. Poznań 2Artur Michalak Patryk Pioch Ewa Sturma Marcin Olejniczak Mikołaj Mietliński00:17:5200:33:0400:50:1801:06:1701:21:09
#95 96246Perschmann 1Wojciech Matuszczak Sonia Łastowska Michał Nowak Krzysztof Kupcewicz Urszula Migdałek00:15:1300:32:4500:47:2401:02:4801:21:13
#96 97391Drink Team 62Łukasz Markiewicz Marta Mielke Tomasz Górski Łukasz Woźniak Michał Dojcz00:16:5800:34:0600:48:3001:07:1401:21:18
#97 98404GLS85Tomasz Omniczyński Radosław Jemioła Andrzej Markowski Michał Kuś Michał Dąbrowski00:15:2400:30:0200:44:5801:03:4301:21:21
#98 99295SNOW.DOG ADVENTURE #2Bartosz Dominiak Dariusz Maciejewski Wojciech Tyrchan Jakub Zwoliński Michał Unolt00:20:1200:38:4700:53:0101:07:2201:21:25
#99 100119JOHN DEERE 2Karol Zgierski Łukasz Matusiak-Tatarkiewicz Przemysław Opałka Marcin Kozłowski Bartosz Białas00:13:4500:29:5400:45:4101:06:0001:21:30
#100 101408Appchance Team1Marcin Karmelita Tobiasz Olejnik Piotr Łopata Piotr Gabryszak Krzysztof Wołowicz00:14:1600:29:5500:46:0701:02:1801:21:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności