Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Poznań Buisness Run 2017

Wyniki - 3 września 2017, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
#1 171461Lidl biegaAdam Dziuba Tomasz Szulc Kamil Kobus Piotr Werschler Karol Małecki00:18:1500:35:4000:53:1801:08:3501:25:12
#2 78281NiebiescyAdam Jurgowiak Jakub Dominiak Artur Stawski Mateusz Adamczak Damian Pomykaj00:16:2500:34:1800:49:2001:03:5501:20:04
#3 35293W.P.I.P. Team 1Adam Paprzycki Krzysztof Kruk Michał Nowak Paweł Jaroniec Marcin Cybulski00:15:4300:30:2800:45:0100:59:3501:15:09
#4 470592GOAP WARRIORSAdam Powierza Jakub Krzyżański Joanna Figiela Jakub Kocięcki Arkadiusz Bilski00:20:3200:41:0400:59:3501:18:2201:38:24
#5 424136FIBARO 6Adam Pudłowski Karolina Rachuta Michał Roszak Kamil Urbański Radosław Inczewski00:18:4200:39:5500:59:0101:17:2001:35:43
#6 36316A my coraz bliżej podium...Adam Roznerski Hubert Kaźmierczak Łukasz Woźny Bartosz Hnatyszyn Roman Sobstyl00:13:5800:28:1100:44:4100:59:4201:15:09
#7 290439Arvato Team - 2 fast 4 UAdam Studziński Alina Uchańska Anna Łuczak Michał Targowski Joanna Jakubowska00:19:1400:38:2600:57:5601:12:4801:30:04
#8 366272Skivak Content managementAdam Syroczyński Ewa Cieślik Karol Troszyński Karolina Mikołajczyk Anna Adamczyk00:17:2900:36:4100:55:4001:12:5901:32:50
#9 459369NalajcieAdam Szpilewski Magdalena Domachowska Jakub Faehnrich Urszula Wielgołaska Anna Skwirzyńska-Szczepanek00:15:0900:37:5900:56:5501:20:3301:37:43
#10 408121EFL 7Adam Szygenda Maciej Waberski Daria Chelińska Wojciech Kiciński Łukasz Głowacki00:18:3400:41:0701:02:1701:19:4001:34:42
#11 441481Szaleni FinansiściAdam Szymczak Marzena Pasternak Andżelika Woźniak Sandra Maćkowiak Romana Napierała00:16:3100:41:3001:00:3201:19:5101:36:43
#12 250208EXIDE 2Adrian Jasiak Katarzyna Bęgier Marta Ratajczak Krzysztof Ratajczak Tomasz Adamski00:14:5800:33:3900:54:5901:11:3701:28:23
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2552Sekcja biegowa Unilever PoznańAdrian Łukasik Grzegorz Jezierski Krzysztof Aleksandrowicz Tomasz Szymkowiak Monika Brzozowska00:12:3200:23:5300:37:0700:49:4101:02:17
#14 380357PROFIX 1Agata Czepczyńska Aleksandra Wiciak Anna Kołodziej Mateusz Skibicki Maciej Łubiński00:21:5500:40:5700:58:4001:15:5401:33:35
#15 550105OTODOMinatorkiAgata Polińska Izabela Sobańska-Synowiec Dorota Dwornik Aleksandra Polińska Hanna Pieńkowska00:21:1900:43:2801:04:0801:27:3001:48:31
#16 281168FIBARO 7Agata Sąsiadek Bartek Buczyński Dawid Król Krzysztof Gumny Tomasz Jankowski00:18:3500:38:4900:58:2401:13:5001:29:36
#17 462429DOS-ówki AtomówkiAgnieszka Brewka Elżbieta Biesiada Paulina Janowska Joanna Napierała Karolina Judek00:21:3300:39:5300:59:0601:21:4101:38:02
#18 546151JAStrzębieAgnieszka Burzyńska Angelika Józefiak Agnieszka Skornowicz Justyna Piątek Emilia Witkowska00:18:0000:38:3200:57:5301:22:1201:47:55
#19 524297PORR lejdis 2Agnieszka Dembkowska Marta Grabiak Elżbieta Kujath Nina Smuktonowicz Małgorzata Kuchyt00:18:4400:41:0400:58:0001:21:4301:43:26
#20 488455Distribev Orbico Team 4Agnieszka Dzbanuszek Krzysztof Wieczorek Marcin Wojtylak Karolina Markiewicz Witold Król00:21:0400:43:4100:58:2901:23:4701:39:50
#21 503327Consdata LadiesAgnieszka Frołow Marta Wieczorek Barbara Mitan Alicja Sadowska Monika Wilczewska00:22:4500:41:1201:00:1801:21:4301:41:11
#22 344510Arvato Team - Top BoxAgnieszka Gorska Efrem Opulski Mateusz Udycz Konrad Maslowiec Mohamed Abouzid00:19:3200:33:5900:51:5201:09:0901:32:09
#23 419504SWS Kancelaria PrawnaAgnieszka Grenda Ewa Potyralska Marcin Bzdok Marta Krawczyk Jacek Olech00:17:2400:36:0500:52:4301:15:5501:35:23
#24 491140DUNI - good napkinsAgnieszka Idziakdaria Pawłowska Sołtysik Martyna Agata Ziemiec Wojciech Rolirad00:22:2500:42:1301:00:5701:24:5901:39:58
#25 487117W kodzie zaklęciAgnieszka Konieczna Inga Sobiechowska Tomasz Jezierski Piotr Walczak Maciej Sobkowiak00:23:1900:45:4901:06:0101:23:0601:39:50
#26 564436Dzikie kunyAgnieszka Lepczyk Agnieszka Szłapka Agata Sylwestrzak Dawid Gos Katarzyna Ryplewska00:22:3300:44:1301:03:5201:29:4701:51:43
#27 56346MTP HOT LEGSAgnieszka Nowosielska Kamila Adamczyk Paulina Szczesiak Martyna Dera Jarosława Trocka00:21:2800:44:2101:03:4401:29:4101:51:43
#28 23032Wiara taka jestAgnieszka Pilip Robert Kuszewski Szymon Konieczny Łukasz Stasiak Jakub Zjawin00:18:1800:38:1300:54:5201:12:0601:27:36
#29 297310Master DataAgnieszka Wąchała Anna Juskowiak Michał Marciniak Katarzyna Pacholewicz Tomasz Czekalski00:19:4500:37:3900:57:4101:14:1701:30:28
#30 444535Grupa Raben 3Agnieszka Wojciechowska Magdalena Banach Dominik Szcześniak Anna Biegała Piotr Banaś00:19:3800:38:1800:54:5701:18:4001:36:49
#31 399207DUNI - good moodAldona Macioszek Krzysztof Kucharski Julita Lewandowska Monika Pakuła Michał Kondycki00:14:3900:32:5700:52:0001:11:5501:34:19
#32 228322NieskompilowaniAleksandra Gała Adam Miniewski Dariusz Fabisiak Piotr Uhryn Dawid Wekwejt00:16:4300:33:0500:48:5901:08:5001:27:36
#33 306144Rydwany ogniaAleksandra Horbatowska Dawid Kasiński Agnieszka Tribus Łukasz Wojdanowicz Michał Kałużny00:17:3200:34:1700:55:3201:09:3101:30:56
#34 210488ESC R.A.C.E. 05Aleksandra Lakoma Marcin Grochal Patrycja Haratym Omar Carrieri Ala Owczarz00:18:2700:35:4300:52:3701:11:2901:26:42
#35 193107FlexLink Running Team VIAleksandra Smurawa Agnieszka Plazińska Roman Golicki Emil Tomczyk Maciej Stawiak00:16:4700:32:4400:53:0901:10:4101:26:08
#36 104515Solaris 01Alexander Skrzypczak Hanna Klapczynska Bartłomiej Cieślik Paweł Muszyński Ernest Maciejuniec00:17:0400:35:2900:52:3001:07:1201:21:43
#37 50934REHAU team 1 RauGirlsAlicja Jadczak Monika Juszkiewicz Magdalena Doerman Gnabasik Anita Siekierska Romana Brukwicka00:22:2700:42:3001:03:4401:23:3401:42:13
#38 45637Hays PolandAlicja Kujawska Agnieszka Baranska Marcin Zajakala Anna Tomyslak Anna Pazgrat00:25:3800:43:0801:01:3801:18:2101:37:34
#39 47252CONNECTOR TEAMAlicja Łocman Konrad Sobczak Krzysztof Kuś Wojciech Majak Przemysław Lasoń00:17:1400:32:3200:49:1801:04:4501:16:54
#40 495459MB Motors Ladies TeamAlina Skinder Marta Kowalska Justyna Strzelczyk Małgorzata Geldner Anna Fabisz00:21:5400:41:3801:01:2101:20:3601:40:05
#41 150325Shared RunnersAmelia Bobowska Natalia Lewandowska Anna Kurcius-Smoczyk Kacper Jóźwiak Paweł Padjasek00:19:0700:35:4100:53:3601:11:0101:24:22
#42 463371Med-Polonia1Anastazja Uniatycka-Pięta Kamil Grosicki Fuczkiewicz Małgorzata Adrianna Ratajak Magdalena Jałowska00:19:1500:36:5600:57:5601:22:1301:38:02
#43 18672Legimi IIAndrei Marchenko Mariusz Antkowiak Agata Kędzierska Andrzej Tabaka Katarzyna Siemiątkowska00:16:1600:35:1200:54:3201:11:3801:25:50
#44 241468Specjaliści SherwinAndrzej Czejgis Jarosław Drożdżyński Tomasz Pawlik Krzysztof Dylewicz Waldemar Knioła00:15:3300:33:3200:54:3601:09:2001:28:01
#45 422177NaparzaczeAndrzej Nawrot Krzysztof Góral Anna Sroka Majchrzak Wojciech Pażucha Marta Dudziak00:20:2300:37:3800:57:5401:12:3301:35:38
#46 49165EFF biegaAndrzej Trzciołek Marcin Pawlik Miłosz Bambrowicz Tomasz Święch Damian Wasiak00:16:3600:29:4400:45:0001:02:3101:17:04
#47 108120Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda 03Andrzej Wargacki Agata Płócienniczak Łukasz Dobrzycki Filip Czeluśniak Robert Kostański00:14:1600:34:4400:52:2801:08:0201:22:05
#48 291498Wurth PolskaAndrzej Wiśniewski Cezary Walczak Łukasz Waligórski Marcin Gradowski Grzegorz Żegliński00:20:5200:38:4800:57:5601:13:3701:30:07
#49 286526Fundacja Enea 10Andrzej Wybacz Zbigniew Odziomek Ewa Leszkiewicz Grzegorz Leszkiewicz Sylwester Studzński00:22:4400:40:4300:58:4901:13:5601:29:49
#50 136340SWEET BUTTS, MAD NUTS!Andrzej Żyła Oliwia Sudoł Piotr Paszkiewicz Mikołaj Świderski Łukasz Koziej00:16:2100:36:2000:54:5401:10:1601:23:36
#51 537115DRUŻYNA 3Anetta Urbańska Jarek Giersz Anna Łagoda Sławomir Szymczak Arkadiusz Sucharski00:25:5600:44:3901:10:0901:28:2101:45:31
#52 19477SWECO ASAP TEAMAnna Bednarska Sylwia Krzemińska-Słowek Jakub Kacprzak Piotr Szymczak Waldemar Krzysztof00:18:0200:34:4100:50:2201:07:1101:26:11
#53 548382VOSTOKAnna Borek-Wojtyniak Alicja Jankowska Ksenia Kirpichenkowa Iwona Rybarczyk Błażej Maślanka00:24:3500:48:2301:11:2301:29:3801:48:24
#54 482368Owady BiegająceAnna Brzozowska Sebastian Kubasiński Maria Barancewicz Sandra Górna Marta Piotrowska00:17:0000:37:2900:59:2201:18:1201:39:05
#55 560226Krahn ChemieAnna Cwojdzinska Sławomir Pałka Honorata Górczak Patryk Nieweś Iga Jamroga00:17:5400:38:3501:03:3701:28:4701:51:20
#56 479238Drużyna Kapitana AaroAnna Czarnecka Anna Frąckowiak Paulina Słocińska Paweł Woźniak Ewa Polakowska00:21:3500:42:3601:00:5701:20:0301:38:58
#57 42158GSK - LUCKY 7Anna Falbogowska Karolina Gorna Damian Rzepczyk Julia Ruminiecka Krzysztof Margraf00:18:1600:39:5700:56:1001:17:5701:35:34
#58 348400Dream TeamAnna Franke Andrzej Wasielewski Paula Osiadacz Tomasz Kroll Wojciech Wieczorek00:24:2300:38:2000:58:4701:19:0301:32:12
#59 10993Ktoś musi być ostatniAnna Karolczak Grzegorz Nowicki Natalia Szwinta Artur Michna Michał Wróbel00:18:4600:34:5100:50:1501:07:4001:22:07
#60 539370ŚlimaczkiAnna Mikut Karolina Krzywdzińska Anita Matuszewska Adam Pietrzak Dorota Ledecka00:23:5600:43:2601:08:0101:25:3301:45:45
#61 520398GarneczkiAnna Nowak Maksymilian Kultys Renata Marcinkowska Sławomir Kowalkowski Beata Bąk00:22:5400:47:2701:04:5801:24:3601:43:18
#62 496290PODGRZEWACZEAnna Piechocka Danuta Kuna Jolanta Kultys Kornelia Rutkowska Arkadiusz Janasik00:22:2000:42:5701:02:5701:22:3201:40:12
#63 516491PKP S.A. Poznań 1Anna Ratajczak Patrycja Kubicka Paulina Ficner Paweł Smoliński Adrian Rzepczyk00:22:2800:44:0001:05:2701:25:5501:43:05
#64 345157SA POZNAŃ TEAMAnna Sobczak Marcin Piotrowicz Marzena Janicka Julita Woźniak Piotr Job00:20:4100:36:4300:57:2401:17:4001:32:10
#65 430185FIBARO 8Anna Starkbauer Bartłomiej Topolski Jakub Brychcy Marek Grajczak Tomasz Konopka00:24:0100:43:4901:00:2801:19:5701:36:01
#66 505221John's AngelsAnna Sztrauch Katarzyna Zamelska Krystyna Orłowska Maria Biela Karolina Brajewska00:20:1800:40:3601:01:2101:20:0501:41:42
#67 7625DRUŻYNA 1Anna Walczak Bartosz Nowicki Mikołaj Janiak Marcin Majer Sandra Kaczmarek00:17:5200:33:1700:48:4401:04:3201:19:40
#68 559152EXIDE 1Anna Walczak Mariola Michalczyk Jolanta Gęsiorek Sylwia Balcewicz Grzegorz Celiński00:25:2300:46:3101:14:2501:32:2201:50:55
#69 103473Orbico POLAND PoznańArkadiusz Gawłowski Tomasz Puchalski Marek Szymanowski Dawid Martynowski Hubert Jerzyk00:17:1300:31:4400:46:4801:05:5601:21:43
#70 856Ekos PoznańArkadiusz Kiereś Katarzyna Jenerowicz Mateusz Janicki Konrad Zieliński Artur Dobrzycki00:17:2400:34:4000:51:5001:08:2501:20:18
#71 452188SWECO ROJBRYArtur Borowczyński Klaudia Norkiewicz Anna Sprusińska Weronika Mikołajczyk Leszek Świt00:17:4500:38:4701:00:5001:21:3501:37:06
#72 65375REHAU Śrem 4Artur Dębicki Karol Pawłowski Grzegorz Piasecki Rafał Kazyaka Walenty Grześkowiak00:16:0500:31:5800:45:4701:02:4601:18:23
#73 492187Choco fun runArtur Kłobucki Iwona Dziubińskaalla Marsicka Marta Ordowska Karolina Lechowska00:21:0500:39:4500:57:5401:20:2501:39:59
#74 5142Currency One 1Artur Maliszewski00:12:4200:26:2600:40:1100:54:4401:07:52
#75 95577PKP S.A. Poznań 2Artur Michalak Patryk Pioch Ewa Sturma Marcin Olejniczak Mikołaj Mietliński00:17:5200:33:0400:50:1801:06:1701:21:09
#76 294386Deloitte Adventure Team 3Artur Szczepaniak Jacek Lechna Wojtek Kasprzak Anna Wróblewska Joanna Krzeczek00:19:3300:34:5600:53:3801:11:4601:30:17
#77 82402Arvato Team - Wiksa w łydachArtur Wachowiak Michał Statucki Marcin Książek Paweł Połom Piotr Jakubowski00:15:3100:31:4700:48:1501:04:1101:20:12
#78 129273F-TrustBarbara Górna Krzysztof Jeske Jędrzej Janiak Jakub Moskal Agnieszka Adamczyk00:17:1400:31:3500:48:3601:03:2101:23:22
#79 519497Pactor TeamBartosz Baranowski Hanna Baranowska Katarzyna Hęciak Anna Kroll Bartosz Pyszczak00:23:4600:42:3501:06:3701:27:2501:43:17
#80 19351MB Motors TeamBartosz Bosacki Maciej Klimas Łukasz Mieloch Maurycy Dera Remigiusz Świątek00:14:1900:28:0300:43:5900:59:0901:12:09
#81 99295SNOW.DOG ADVENTURE #2Bartosz Dominiak Dariusz Maciejewski Wojciech Tyrchan Jakub Zwoliński Michał Unolt00:20:1200:38:4700:53:0101:07:2201:21:25
#82 148305Sonalake IT Innovations 2Bartosz Napieralski Jakub Durzyński Piotr Jasiński Piotr Walczak Łukasz Wysocki00:17:2600:37:2200:55:4201:11:1501:24:18
#83 50308FielmannBartosz Nojmann Maciej Maślanka Krzysztof Preuss Marcin Kamiński Robert Matusiewicz00:13:2300:30:0500:47:4101:04:1701:17:14
#84 320463Lidl SolevitaBartosz Parzonka Aneta Zachert Sylwia Zych Joanna Fechner Ewa Szymańska00:17:0800:35:5300:53:3201:10:4901:31:23
#85 502106FlexLink Running Team IIBartosz Płonka Grzegorz Kęska Marcin Czosnek Wojciech Chowaniec Wiktor Woźniak00:21:0400:38:4100:59:2801:21:4601:41:03
#86 216520Fundacja Enea 4Bartosz Siejkowski Piotr Lisiewicz Tomasz Ryba Katarzyna Anioła Jacek Kołek00:21:0100:38:3600:55:0101:10:4301:27:07
#87 189420Masters of disastersBartłomiej Nowak Dorota Karpińska Aleksandra Huszczanowska Patryk Jachira Ewa Bandosz00:18:1700:39:1300:53:2201:12:1001:26:01
#88 25565Kimball Electronics - Run Pam PamBartłomiej Piwecki Piotr Kos Tomasz Urbański Kamil Skonieczka Szymon Okriak00:14:3600:29:5100:43:5000:58:5501:12:57
#89 483132dekorujonline.plBeata Baraniak Lidia Kozakiewicz Michał Szambelan Magdalena Karpińska Daniel Kozłowski00:16:5700:36:0600:58:0201:20:1601:39:10
#90 447533Grupa Raben 1Beata Bartkowiak Iwona Pilarczyk Szymon Dworzyński Magdalena Łukasiewicz Klaudia Gumienna00:18:1700:37:3700:54:3001:14:2601:36:58
#91 567194BRUNETKI, BLONDYNKI I RUDEBeata Pacholczak Anna Wikaanna Renda Aleksandra Kot Anna Bronowicka00:23:0400:46:1401:12:2201:37:0501:54:47
#92 556321Skivak Content marketingBeata Łuczak Monika Ostrowska Joanna Świdecka Justyna Komar Wojciech Dziendziura00:21:3900:48:2301:11:2301:30:0601:50:28
#93 62266JORDANBłażej Konopiński Michał Taciak Paulina Ciszek Aleksander Konieczny Maciej Hulalka00:15:2200:31:0400:48:3101:04:0801:18:15
#94 198525Fundacja Enea 9Błażej Nowotny Wojciech Klimowicz Rafał Łaganowski Rafał Samojeden Marita Witkowska00:17:4400:34:3200:50:5501:07:0601:26:19
#95 3831H&M Logistics 1Cezary Bokun Jacek Wierzbiński Paweł Bogusławski Paweł Mikitiuk Adam Rajewski00:12:5100:28:0900:44:4001:01:2401:15:41
#96 242472RS LisyCezary Ożarowski Damian Pawlaczyk Krzysztof Disterheft Łukasz Dywel Ugur Eroglu00:15:0300:30:4600:49:5501:09:0301:28:03
#97 518412wARJOtyDagna Sarzyńska Klaudia Frankowska Michalina Jankowska Agnieszka Nowicka Ewa Białoskórska00:23:2100:43:5701:03:3001:25:3001:43:13
#98 3373EDPDamian Ciesielczyk Daniel Żelazny Dawid Lewczuk Dominik Ślusarczyk Cezary Boratyński00:15:0200:30:4500:46:3001:01:2901:14:56
#99 40387Appchance TeamDamian Romanów Joanna Kniat Michał Banaszyński Grzegorz Skibiński Jakub Kośla00:12:2500:27:2500:42:2800:59:0001:16:02
#100 442482CID LINES - Believe in hygieneDaniel Dąbrowski Bartosz Nowak Tomasz Frąckowiak Mateusz Hoffa Dawid Buchert00:18:2200:37:3500:58:0901:15:2101:36:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności