Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Poznań Buisness Run 2017

Wyniki - 3 września 2017, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
#1 5142Currency One 1Artur Maliszewski00:12:4200:26:2600:40:1100:54:4401:07:52
#2 616DFDS VikingsŁukasz Jędrzejek Kamil Barańczak Tadeusz Witecki Łukasz Bukowiecki Marcin Białczyk00:13:2800:28:2200:41:5300:54:5301:07:52
#3 7332REHAU Śrem 1Dawid Duda Damian Konieczny Damian Kuszyński Dariusz Pietraszewski Przemysław Śląski00:13:2200:27:2200:41:3200:55:0201:08:00
#4 9209FlexLink Running Dream Team IKrzysztof Mikołajczyk Piotr Wieczorek Jakub Kłopocki Miłosz Willer Łukasz Biskup00:14:1400:27:5800:41:4000:55:4601:08:12
#5 10158Deloitte Adventure Team 1Karol Ciszak Marcin Majchrzak Tomasz Jagodziński Wojtek Łyszczarz Krzysztof Pięta00:13:1400:26:2500:40:5600:55:2201:08:19
#6 11545Bea BelezaPiotr Filas Bartosz Filas Krzysztof Filas Marek Kamiński Maciej Włodarczyk00:14:5900:28:5400:42:5500:56:2301:09:23
#7 14256KLIMA-RAFLIKSławomir Raflik Łukasz Szczepaniak Artur Gawrych Mariusz Gogół Tomasz Ratajczak00:13:2800:28:0500:42:5900:56:5701:10:25
#8 15381FreshTomasz Majak Patryk Trocki Arkadiusz Ziulkowski Arkadiusz Jaskulski Krzysztof Michalowski00:13:5000:28:0800:41:1000:55:0101:10:26
#9 17493CYBINA TEAM IMichał Arentowski Piotr Walkowiak Rafał Przysiek Bartosz Pawlak Grzegorz Pempera00:12:4600:25:3900:40:5600:55:4001:11:37
#10 19351MB Motors TeamBartosz Bosacki Maciej Klimas Łukasz Mieloch Maurycy Dera Remigiusz Świątek00:14:1900:28:0300:43:5900:59:0901:12:09
#11 20406Roche Runners 1Fabian Wiktorowski Michał Wojtysiak Karol Kraśkiewicz Stefan Rautszko Joanna Sikorska00:15:1000:28:0100:42:1300:58:1501:12:33
#12 21593Motointegrator Running Team 1Zbyszko Paluczek Hubert Suchy Sylwia Madalińska Grzegorz Przepióra Kazimierz Chwirot00:14:1700:29:2300:45:4100:59:5801:12:44
#13 22562Radaway Run CrewDaniel Krzysztof Brudło Piotr Zuchniarz Marek Rozmiarek Andrzej Gruch00:13:5200:27:4700:45:1300:58:3901:12:46
#14 23507Nowa Elektro Sp. z o.o.Marcin Kapela Daniel Dorosz Rajmund Kańduła Łukasz Kokot Bartosz Dolata00:11:5500:25:4900:38:5700:56:3001:12:47
#15 25565Kimball Electronics - Run Pam PamBartłomiej Piwecki Piotr Kos Tomasz Urbański Kamil Skonieczka Szymon Okriak00:14:3600:29:5100:43:5000:58:5501:12:57
#16 26560Carlsberg Shared ServicesJakub Nowak Michał Marciniak Agnieszka Bauer Samu Jarvinen Timothy Southall00:12:4700:27:1000:43:0100:57:5901:13:02
#17 27601Drużyna SzpikuDominik Grabowski Marcin Dwojak Wojciech Badoł Jakub Kołodziej Dominik Szafralski00:14:2000:30:0300:44:5800:59:5501:13:39
#18 28553ASAP na mecie! Pozdrawiam KierownikTomasz Klasa Piotr Monczak Michał Błaszczak Maciej Drozdowski Maciej Mikołajewski00:15:5000:30:5500:47:1001:00:3801:14:11
#19 29173Consdata ChallangeJakub Bręk Andrzej Purtak Adam Mydlarz Marcin Kwaśniewski Jakub Wilczewski00:14:2200:28:4800:44:5900:59:3501:14:30
#20 30137PTB NICKEL 1Krzysztof Zakrzewski Artur Guliński Przemysław Naskręt Łukasz Zieliński Michał Nickel00:15:2000:30:2700:44:2701:00:0101:14:36
#21 31543ExpendablesPatryk Flieger Karol Linnik Łukasz Sirbu Michał Nowicki Michał Burzyński00:14:5000:30:1700:45:2001:00:0501:14:48
#22 3373EDPDamian Ciesielczyk Daniel Żelazny Dawid Lewczuk Dominik Ślusarczyk Cezary Boratyński00:15:0200:30:4500:46:3001:01:2901:14:56
#23 37356KluseczkiTomasz Krygier Jakub Bukowski Wojciech Kędzia Sebastian Pawłowski Krzysztof Janka00:12:5300:29:3801:15:13
#24 3831H&M Logistics 1Cezary Bokun Jacek Wierzbiński Paweł Bogusławski Paweł Mikitiuk Adam Rajewski00:12:5100:28:0900:44:4001:01:2401:15:41
#25 39239BLYCKIMateusz Gadziński Fabian Świt Rafał Mołczan Waldemar Dobrzański Jarosław Dominiak00:13:2600:30:1300:47:2001:02:2201:16:01
#26 41323GiG Runners IKonrad Sioma Krzysztof Swornowski Krzysztof Suchowiak Tomasz Pękała Marcin Tynowski00:14:3600:28:1300:42:4101:00:3301:16:06
#27 4313Legimi IJakub Frołow Piotr Kryger Jacek Kornicz Mikołaj Małaczyński Mateusz Frukacz00:13:1600:28:3300:44:2401:01:3701:16:27
#28 44170SPEC KABLE 2Kamil Perz Marcin Świderski Tomasz Modelski Michał Łabęda Zbigniew Górski00:12:2900:29:4500:46:3701:02:2001:16:31
#29 4522SMARTANIEJoanna Napiórkowska Radosław Śliwka Aleksandra Tusz Joanna Marzęcka Wojciech Zdrenka00:15:4700:32:3400:48:1301:01:4901:16:44
#30 46588Capgemini PoznańPhilipp Susło Marcin Gościniak Adam Łagoda Piotr Jakubowski Radosław Grzybowski00:17:4800:32:1400:46:1901:02:4501:16:49
#31 49165EFF biegaAndrzej Trzciołek Marcin Pawlik Miłosz Bambrowicz Tomasz Święch Damian Wasiak00:16:3600:29:4400:45:0001:02:3101:17:04
#32 50308FielmannBartosz Nojmann Maciej Maślanka Krzysztof Preuss Marcin Kamiński Robert Matusiewicz00:13:2300:30:0500:47:4101:04:1701:17:14
#33 51202Nikt o nas jeszcze nie słyszał...Michał Rychlik Hubert Chojnacki Denis Kucharzyk Adam Walendowski Krystian Szafrański00:16:2900:32:5700:48:5801:04:3301:17:23
#34 52527Probuild Sp. z o.o.Natalia Niemczewska Dominik Sajdak Tomasz Ślęzak Piotr Trybusz Jacek Trybusz00:17:5400:31:3800:47:5101:01:5901:17:37
#35 53441Piękni i BestiaPatryk Cichoracki Natalia Mrowińska Andrzej Szymczak Marcin Kondziela Wojciech Kukuła00:14:2400:28:1700:44:2400:59:3701:17:42
#36 54236REHAU NexbauMaciej Sworowski Mariusz Orwat Marcin Paciejewski Artur Kokornaczyk Łukasz Adam00:14:1600:31:5900:46:2301:02:0201:17:44
#37 55118GT ProjektJakub Taszarek Łukasz Wieczorek Maciej Troć Włodzimierz Adamowicz Piotr Szachta00:14:0800:29:1900:46:2201:03:0901:17:44
#38 56494CYBINA TEAM IIPrzemysław Sznura Marek Szewczyk Sławomir Antoniak Robert Michałowski Mateusz Zawodny00:15:1200:31:4600:48:0601:01:5901:17:45
#39 58161Bolsius1Więcek Jacek Marczewski Janusz Muszyński Robert Kościółek Michał Cisławski Rafał00:14:3800:33:0700:49:2801:04:2301:18:00
#40 61523Fundacja Enea 7Miłosz Leopold Maciej Kruk Tomasz Hatka Marek Kotecki Mateusz Lewiński00:15:2300:31:5700:48:2101:02:5401:18:12
#41 64435STIHL PolskaKarol Wachowiak Jarosław Ptak Mikołaj Jankowiak Jacek Henschke Mariusz Walter00:13:2300:28:2200:44:2100:59:5401:18:22
#42 65375REHAU Śrem 4Artur Dębicki Karol Pawłowski Grzegorz Piasecki Rafał Kazyaka Walenty Grześkowiak00:16:0500:31:5800:45:4701:02:4601:18:23
#43 6619MTP PiętnastakHubert Joachimiak Rafał Nowak Hubert Pawlak Tomasz Szwaba Adam Wolniewicz00:18:2400:32:4200:49:0101:02:4101:18:26
#44 67230Super-Pharm Lucky LoosersEmil Banasiak Daniel Kmita Bartosz Markiewicz Przemysław Troczyński Michał Klupś00:12:3900:29:1800:44:5901:00:2201:18:37
#45 69301Veolia Energia Poznań IIIMarek Ustarbowski Paweł Jazikowski Anna Kasprzak Rusłan Jakowinicz Daniel Małaj00:14:3000:28:3100:47:5001:03:3901:18:45
#46 72544FilipiakBabicz Prawo DziałaPrzemysław Szmidt Patryk Filipiak Michał Babicz Anatol Godycki-Ćwirko Marta Tomczak00:15:5600:31:2100:44:5701:01:0701:19:08
#47 73186Lorenz MonsteryRadosław Kownacki Karina Pluta Agata Trawińska Bartłomiej Iwański Marcin Demkowski00:13:4400:31:1300:47:5901:05:1101:19:11
#48 74175Mały Wielki SkarbMichał Łukiewski Kamil Jankowski Leszek Strańczyk Aleksander Markiewicz Maciej Dutkiewicz00:17:3900:34:0800:49:4801:02:5101:19:19
#49 7591Poltramp YardKazimierz Frukacz Krzysztof Wroński Daniel Jaruszek Dariusz Brucki Piotr Orczewski00:16:1100:31:4900:47:2101:03:4901:19:19
#50 7625DRUŻYNA 1Anna Walczak Bartosz Nowicki Mikołaj Janiak Marcin Majer Sandra Kaczmarek00:17:5200:33:1700:48:4401:04:3201:19:40
#51 7774DA MoraskoJakub Śnieć Jan Dziurla Monika Wójcik Arkadiusz Jankowiak Bartosz Henszke00:16:1500:31:1900:49:5701:05:1101:19:47
#52 78281NiebiescyAdam Jurgowiak Jakub Dominiak Artur Stawski Mateusz Adamczak Damian Pomykaj00:16:2500:34:1800:49:2001:03:5501:20:04
#53 7943GołębieDaniel Kloska Jacek Studziński Maciej Olejnik Paweł Aszyk Witold Dykcik00:17:0600:32:3200:50:4101:04:5301:20:09
#54 80299HOCHTIEFPiotr Bajerski Puszcz Agnieszka Bartosz Wróbel Leszek Kozłowski Jacek Dziechciowski00:16:4400:36:4000:54:1101:08:0401:20:11
#55 83232#DrużynaM Team1Jakub Szary Jacek Jakubiak Agnieszka Stachowiak Aleksander Hołoga Daria Kostrzyńska00:15:2000:30:3000:46:5801:03:5701:20:14
#56 856Ekos PoznańArkadiusz Kiereś Katarzyna Jenerowicz Mateusz Janicki Konrad Zieliński Artur Dobrzycki00:17:2400:34:4000:51:5001:08:2501:20:18
#57 86156Dziki teamWaldemar Korytowski Szymon Hancyk Katarzyna Łysiak Iwona Stec Bartosz Łysiak00:15:3300:29:5900:46:3801:04:0801:20:27
#58 87337ING BankGrzegorz Bohun Damian Żołądkiewicz Zbigniew Tumiłowicz Damian Fabiszak Krzysztof Bronowski00:15:4600:31:4400:47:5301:05:1001:20:43
#59 881Poznańscy olimpijczycyNatalia Madaj Aneta Konieczna Łukasz Nowak Agnieszka Wieszczek-Kordus Monika Michalik00:13:5000:30:0800:52:4401:09:0901:20:52
#60 89275Deloitte Adventure Team GepardyPaweł Pochylski Maciej Guzek Tomek Bojarczuk Dominik Klemens Rafał Danielczak00:16:1400:34:5000:49:3301:04:2601:20:56
#61 92338United VisionEmilia Kusnierczak Damian Walczak Izabela Kubiak Jakub Frąszczak Grzegorz Tomczak00:16:0300:30:5500:49:0701:05:5901:21:00
#62 95577PKP S.A. Poznań 2Artur Michalak Patryk Pioch Ewa Sturma Marcin Olejniczak Mikołaj Mietliński00:17:5200:33:0400:50:1801:06:1701:21:09
#63 97391Drink Team 62Łukasz Markiewicz Marta Mielke Tomasz Górski Łukasz Woźniak Michał Dojcz00:16:5800:34:0600:48:3001:07:1401:21:18
#64 98404GLS85Tomasz Omniczyński Radosław Jemioła Andrzej Markowski Michał Kuś Michał Dąbrowski00:15:2400:30:0200:44:5801:03:4301:21:21
#65 99295SNOW.DOG ADVENTURE #2Bartosz Dominiak Dariusz Maciejewski Wojciech Tyrchan Jakub Zwoliński Michał Unolt00:20:1200:38:4700:53:0101:07:2201:21:25
#66 101408Appchance Team1Marcin Karmelita Tobiasz Olejnik Piotr Łopata Piotr Gabryszak Krzysztof Wołowicz00:14:1600:29:5500:46:0701:02:1801:21:32
#67 10233DAT-SchaubPrzemysław Matuszewski Monika Stanasiuk Joanna Buśko Tomasz Gomol Tomasz Wróblewski00:16:1600:32:3800:50:2901:05:3501:21:39
#68 104515Solaris 01Alexander Skrzypczak Hanna Klapczynska Bartłomiej Cieślik Paweł Muszyński Ernest Maciejuniec00:17:0400:35:2900:52:3001:07:1201:21:43
#69 105367REHAU Śrem 3Wojciech Kaźmierczak Paweł Ślaziński Marcin Gurdek Karol Szostak Bartosz Matuszewski00:18:3100:34:3800:49:4301:05:1801:21:45
#70 106181OtodominatorzyMichał Szczudlak Wojciech Kretkowski Jakub Żerdzicki Wojciech Odważny Agata Wojciechowska00:14:3100:28:3900:47:5001:03:4701:21:50
#71 107262ProSwecoJakub Rajczak Marta Kosińska Aleksander Korytowski Agnieszka Mosiniak Marcin Aleksandrowicz00:13:1100:30:3400:46:4501:05:5001:22:03
#72 108120Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda 03Andrzej Wargacki Agata Płócienniczak Łukasz Dobrzycki Filip Czeluśniak Robert Kostański00:14:1600:34:4400:52:2801:08:0201:22:05
#73 10993Ktoś musi być ostatniAnna Karolczak Grzegorz Nowicki Natalia Szwinta Artur Michna Michał Wróbel00:18:4600:34:5100:50:1501:07:4001:22:07
#74 110259Duni-good speedKornel Drzewucki Paweł Jaruga Radosław Popko Marcin Stoinski Eryk Stankiewicz00:15:0700:30:4700:45:5101:01:0601:22:15
#75 111561AMS Sports Team PoznańFilip Dworczak Ernest Pieniak Monika Stroińska Jacek Hęćka Tomasz Unolt00:14:2500:30:1900:51:0501:06:2301:22:26
#76 112376H7Jakub Krukowski Marcin Kozubski Paulina Witomska Krzysztof Bączyk Michał Gierwazik00:14:2900:30:2700:49:1401:07:1601:22:28
#77 113314FlexLink Running Team XŁukasz Moszczyński Marcin Żmuda Michał Bladowski Michał Wrzeszcz Paweł Siejak00:15:0200:33:1300:49:0201:04:5001:22:37
#78 114516Takeda TeamGrzegorz Furowicz Jacek Naumiuk Sebastian Sowiński Krzysztof Kowalczyk Waldemar Michałowicz00:15:0600:32:0600:50:2001:08:0401:22:41
#79 116135Veolia Energia Poznań IIKatarzyna Borowczyk Agnieszka Kołodziejska Maciej Krzyżaniak Michał Walczak Maciej Piwecki00:16:0400:35:0900:52:1701:07:0701:22:48
#80 11780ELIN Sp. z o.o. , Biuro w PoznaniuMariusz Krupa Łukasz Szwarocki Szymon Cieszyński Mateusz Kobusiński Adam Pietrzak00:14:3300:31:2300:47:3601:04:4601:22:52
#81 120147AnalyxPaweł Paradowski Katarzyna Bejster Paweł Hałas Krzysztof Sikorski Piotr Szagdaj00:14:0500:34:1800:52:3801:08:2101:22:59
#82 121250ABUSHIFTDaria Kletkiewicz Jakub Bandosz Krystian Koronowski Waldemar Polkowski Adam Boroch00:21:1900:35:1000:49:4501:06:2101:23:05
#83 123128MTP - szybsi niż BORMateusz Borkowski Wojciech Jankowski Szymon Pluskota Blanka Pawlak-Szuleta Katarzyna Borkowska00:14:0000:31:2200:47:0201:05:5301:23:08
#84 124235Cyfrowa ekspansjaPaweł Augustyniak Marek Jankowski Robert Burman Arkadiusz Krygier Sebastian Mierzyński00:16:3600:32:0100:49:3701:08:4401:23:09
#85 125286Ardagh Group - gostyńska huta szkłaGrzegorz Raszewski Jakub Osiewicz Lucie Pszonkova Adam Beszterda Tomasz Tylman00:18:2300:38:1000:53:5701:08:2401:23:10
#86 1261914 LIGHTMarcin Maciejewski Anna Gorączniak Michał Przechrzta Weronika Strzelec Tomasz Nowak00:14:1800:31:5400:47:0501:08:3701:23:16
#87 1273Biegaj z WSLGeena Al-Ansi Dawid Nowacki Paweł Lewandowski Dawid Degórski Mateusz Michalski00:21:3400:37:2200:52:5601:08:1401:23:19
#88 128288FlexLink Running Team IXWojtek Deigsler Szymon Norek Tomasz Mojs Radek Gąsiorek Adrian Żmuda00:16:1300:33:1500:49:2101:06:2901:23:21
#89 129273F-TrustBarbara Górna Krzysztof Jeske Jędrzej Janiak Jakub Moskal Agnieszka Adamczyk00:17:1400:31:3500:48:3601:03:2101:23:22
#90 130513#CloudTeamSławek Stanek Jarosław Zieliński Dariusz Porowski Tomasz Stachlewski Hubert Grupa00:16:3200:34:1400:49:5901:08:1701:23:23
#91 131416GLSPaweł Grabicki Sebastian Walkowiak Michał Wróbel Arkadiusz Malinowski Jan Grzegorzewski00:18:2900:34:2000:52:4301:08:2001:23:23
#92 134216Altax Viva Garden!Paula Bagińska Jarosław Majchrzak Adam Złomańczuk Sebastian Miedziński Marek Andrzejewski00:16:3000:33:0500:49:3701:08:5901:23:34
#93 135330Easy Project Sp. z o.o.Iwona Ratajczyk Sandra Makowska Sylwia Kruger Agnieszka Pisanko Maria Kalińska00:16:1300:33:2500:50:5601:07:5301:23:35
#94 136340SWEET BUTTS, MAD NUTS!Andrzej Żyła Oliwia Sudoł Piotr Paszkiewicz Mikołaj Świderski Łukasz Koziej00:16:2100:36:2000:54:5401:10:1601:23:36
#95 13745Komputronik DPO 1Łukasz Kiszka Bartosz Pierzchlewicz Rafał Araszkiewicz Jacek Karnowski Natalia Grams00:14:4100:29:2500:44:5301:06:4201:23:38
#96 138530BAE Systems AI PoznańHubert Rzyha Marta Tyc Simon Hall Michał Rogacki Daniel Wodziński00:14:3200:33:1000:46:3001:07:5801:23:42
#97 139415Asgard Sp. z o.o.Paulina Pobłocka Adrianna Trafna Karol Wojasiński Aleksander Biedka Leszek Ellmann00:18:3100:38:1200:53:0501:10:1901:24:00
#98 140512Run Bilot, RunMariusz Papiernik Paweł Stapf Rafał Zieleziński Alena Udot Tomasz Mielcarek00:21:5100:38:0900:53:3601:10:2901:24:00
#99 141431PEPCO 6Marek Gonda Weronika Orzechowska Andrzej Leonowicz Ewa Aniołkowska Tomasz Godlewski00:14:3600:35:1101:24:01
#100 142197Osadkowski Run TeamKrzysztof Świerczyński Joanna Miężał Basińska Mateusz Janasik Michał Nowak Eliza Marcinkowska00:17:2700:36:1200:54:4301:08:2401:24:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności