Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 9 września 2017, Sopot

Martombike

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !144Gorbunov Igor1992MxRunners (POL)-1ELITE mężczyzn (07:40:00)101:03:49
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !222Krawiecki Mateusz1989MHusaria Race Team (POL)-2ELITE mężczyzn (07:40:00)201:04:12
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 350Kopczyński Szymon1995MxRunners (POL)-3ELITE mężczyzn (07:40:00)301:04:28
#4 448Kąkol Kacper1993MxRunners (POL)-4ELITE mężczyzn (07:40:00)401:05:20
#5 546Gustaw Łukasz1991MxRunners (POL)-5ELITE mężczyzn (07:40:00)501:09:19
#6 626Senderski Przemysław1994MHusaria Race Team (POL)-6ELITE mężczyzn (07:40:00)601:11:43
#7 754Trapkowski Przemysław1982MxRunners (POL)-7ELITE mężczyzn (07:40:00)701:12:23
#8 889Tjarnberg Andreas1976M-40+(POL)-8ELITE mężczyzn (07:40:00)801:12:35
#9 990Törnqvist Johan1984M(POL)-9ELITE mężczyzn (07:40:00)901:12:35
#10 1052Rulewski Michał1987MxRunners (POL)-10ELITE mężczyzn (07:40:00)1001:14:35
#11 1143Biernacki Rafał1987MxRunners (POL)-11ELITE mężczyzn (07:40:00)1101:15:53
#12 12230Łukaszewski Jakub1996MHusaria Race Team (POL)-12III seria (08:00:00)101:16:35
#13 131226Połatyński Daniel1989M(POL)-13VIII seria (09:15:00)101:16:36
#14 1499Bieniecki Jaroslaw1980M(POL)-14ELITE mężczyzn (07:40:00)1201:16:41
#15 1562Jeliński Mateusz1985M(POL)-15ELITE mężczyzn (07:40:00)1301:17:13
#16 16754Nierzwicki Grzegorz1974M-40+(POL)-16VII seria (09:00:00)101:18:34
#17 17330Wypukoł Jakub1991M(POL)-17III seria (08:00:00)201:19:01
#18 1828Wełna Rafał1991MHusaria Race Team (POL)-18ELITE mężczyzn (07:40:00)1401:19:21
#19 1949Kalinin Jarosław1996MxRunners (POL)-19ELITE mężczyzn (07:40:00)1501:19:47
#20 20327Walkiewicz Zbigniew1981M(POL)-20III seria (08:00:00)301:19:56
#21 21229Kruczkowski Michał1993MHusaria Race Team (POL)-21III seria (08:00:00)401:20:12
#22 221308Trąbiński Grzegorz1979MxRunners (POL)-22XII seria (10:15:00)101:20:26
#23 2355Wałdowski Dominik1980MxRunners (POL)-23ELITE mężczyzn (07:40:00)1601:21:32
#24 24405Kogut Karol1984M(POL)-25IV seria (08:15:00)101:21:37
#25 2525Różański Rafal1978MHusaria Race Team (POL)-24ELITE mężczyzn (07:40:00)1701:21:37
#26 2636Terpiłowski Michał1993MRenault TEAM (POL)-26ELITE mężczyzn (07:40:00)1801:22:08
#27 2788Kozłowski Artur1995MHusaria Race Team (POL)-27ELITE mężczyzn (07:40:00)1901:22:14
#28 2841Grzywna Grzegorz1992MWkb Meta Lubliniec (POL)-28I seria (07:40:00 bez opa101:22:15
#29 29122Serafin Daniel1988MSaiyan Team (POL)-29III seria (08:00:00)501:22:38
#30 301543Grzesica Paweł1978MNAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH-30XIV seria (10:45:00)101:22:48
#31 317Szostak Artur1989MBravehearts Legionowo (POL)-31ELITE mężczyzn (07:40:00)2001:22:51
#32 3293Wachowski Jakub1997M(POL)-32ELITE mężczyzn (07:40:00)2101:23:27
#33 33836Ławecki Jakub1992MGryź poduchę (POL)-33VIII seria (09:15:00)201:23:31
#34 34879Sawczuk Grzegorz1986M(POL)-34VIII seria (09:15:00)301:23:35
#35 3591Weyna Bartosz1980M(POL)-35ELITE mężczyzn (07:40:00)2201:23:46
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3685Szaruga Małgorzata1988KSOCIOS GÓRNIK (POL)1-ELITE kobiet (07:50:00)101:23:55
#37 3747Idzikowski Maciej1990MxRunners (POL)-36ELITE mężczyzn (07:40:00)2301:23:58
#38 38469Kęder Zbigniew1983MKALIN TEAM (POL)-37V seria (08:30:00)101:24:29
#39 391336Ludwiński Mateusz1993M(POL)-38XIV seria (10:45:00)201:24:34
#40 4023Kujawa Szymon1989MHusaria Race Team (POL)-39ELITE mężczyzn (07:40:00)2401:26:26
#41 41403Jurczak Jakub1992M(POL)-40IV seria (08:15:00)201:26:28
#42 421281Rosiński Jakub1988MOCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)-41XII seria (10:15:00)201:26:34
#43 4351Król Marcin1987MxRunners (POL)-42ELITE mężczyzn (07:40:00)2501:27:11
#44 443Hendzel Miłosz1983MALGRAF TEAM (POL)-43ELITE mężczyzn (07:40:00)2601:27:12
#45 4540Kawalec Oliwer1979MWATAHA (POL)-44ELITE mężczyzn (07:40:00)2701:27:20
#46 461536Brak Danych1980M(POL)-45ELITE mężczyzn (07:40:00)2801:27:47
#47 47307Mendak Michał1995M(POL)-46III seria (08:00:00)601:27:52
#48 4818Czach Tobiasz1988MHusaria Race Team (POL)-47ELITE mężczyzn (07:40:00)2901:28:01
#49 498Januszewski Bartosz1991MChłopaki z AWFu (POL)-48ELITE mężczyzn (07:40:00)3001:28:15
#50 5066Lorenc Lukasz1977M-40+(POL)-49ELITE mężczyzn (07:40:00)3101:28:30
#51 51242Wojtkiewicz Piotr1988MInterMarine (POL)-50III seria (08:00:00)701:28:33
#52 52518Górecki Łukasz1990M(POL)-51V seria (08:30:00)201:29:03
#53 53228Korulczyk Marcin1986MHusaria Race Team (POL)-52III seria (08:00:00)801:29:17
#54 5439Mackiewicz Mateusz1987MSRTG-OLSZTYN (POL)-53I seria (07:40:00 bez opa201:29:18
#55 55383Skrzypczyk Tomek1984MSOCIOS GÓRNIK (POL)-54IV seria (08:15:00)301:29:44
#56 56335Dybowski Piotr1983M1on1 Team (POL)-56IV seria (08:15:00)401:29:46
#57 57369Unger Tomasz1982Mna sto % (POL)-55IV seria (08:15:00)501:29:46
#58 58828Szoska Sławomir1977M-40+EbroGym (POL)-57VIII seria (09:15:00)401:29:49
#59 59196Jankowski Piotr1984M(POL)-58XII seria (10:15:00)301:29:52
#60 60820Kuncewicz Szymon1987MEbroGym (POL)-59VIII seria (09:15:00)501:29:53
#61 61829Tarkowski Dawid1987MEbroGym (POL)-60VIII seria (09:15:00)601:29:57
#62 62160Kubiszyn Tobiasz1987M(POL)-61V seria (08:30:00)301:30:02
#63 63180Nowak Marcin1981M(POL)-62IV seria (08:15:00)601:30:42
#64 64883Szafran Łukasz1992M(POL)-63VIII seria (09:15:00)701:30:49
#65 65168Woźniak Patryk1992MHusaria Race Team (POL)-64ELITE mężczyzn (07:40:00)3201:30:52
#66 66240Świerczyński Michał1984MInterMarine (POL)-65III seria (08:00:00)901:30:57
#67 67628Ordakowski Filip1995M(POL)-66VI seria (08:45:00)101:31:01
#68 6863Kaminski Bernard1968M-40+(POL)-67ELITE mężczyzn (07:40:00)3301:31:05
#69 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6987Szwarc Jagoda1984KxRunners (POL)2-ELITE kobiet (07:50:00)201:31:12
#70 701638Nienadowski Bartosz1986Mkokodżambo i do przodu (POL)-68XV seria (11:00:00)101:31:27
#71 711406Tur Tobiasz1992MTurbo Tur (POL)-69XIII seria (10:30:00)101:31:41
#72 72215Kromka Robert1972M-40+ESKAPADOS (POL)-70III seria (08:00:00)1001:31:56
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 73404Kędziora Paulina1990K(POL)3-XV seria (11:00:00)201:32:21
#74 7410Waszkiewicz Maciej1985MCrossBoxFit Ketrzyn (POL)-71I seria (07:40:00 bez opa301:32:50
#75 7569Petelczyc Piotr1974M-40+(POL)-72ELITE mężczyzn (07:40:00)3401:33:02
#76 7616Brzozowski Filip1989MHusaria Race Team (POL)-73ELITE mężczyzn (07:40:00)3501:33:04
#77 7761Janiszewski Grzegorz1967M-40+(POL)-74ELITE mężczyzn (07:40:00)3601:33:10
#78 781345Pietraś Mariusz1978M(POL)-75XII seria (10:15:00)401:33:54
#79 79125Żak Karol1990MHusaria Race Team (POL)-76ELITE mężczyzn (07:40:00)3701:33:56
#80 8013Gibała Paweł1990MHalf Humans Half Hammers (POL)-77ELITE mężczyzn (07:40:00)3801:34:16
#81 81457Maj Marcin1980MHealth Revolution Elbląg (POL)-78V seria (08:30:00)401:34:20
#82 82163Kubuszewski Michał1983MKOMANDO FLAKI (POL)-79XV seria (11:00:00)301:34:22
#83 83468Kalinowski Karol1990MKALIN TEAM (POL)-80V seria (08:30:00)501:34:24
#84 84891Mański Tomasz1989MAŚNAEBAEM (POL)-81IX seria (09:30:00)101:34:29
#85 85389Błanik Michał1986M(POL)-82IV seria (08:15:00)701:34:30
#86 86274Staniaszek Szymon1986MSRTG-OLSZTYN (POL)-83III seria (08:00:00)1101:34:48
#87 8724Olszówka Filip1999MHusaria Race Team (POL)-84ELITE mężczyzn (07:40:00)3901:35:13
#88 88671Shevchyshyn Andrii1990MDCT Drużyna Biegowa (POL)-85VII seria (09:00:00)201:35:19
#89 89119Nadolny Aleksander1990M(POL)-86XV seria (11:00:00)401:35:31
#90 9019Daszewski Filip1998MHusaria Race Team (POL)-87ELITE mężczyzn (07:40:00)4001:35:39
#91 91390Boroń Zbigniew1977M-40+(POL)-88IV seria (08:15:00)801:35:43
#92 92112Gostomski Bartosz1985M(POL)-90XII seria (10:15:00)501:35:51
#93 9334Barcikowski Łukasz1982MPOWER TRAINING (POL)-89ELITE mężczyzn (07:40:00)4101:35:51
#94 941367Kuprewicz Krzysztof1982MKyokushin Węgorzewo (POL)-91XIII seria (10:30:00)201:35:52
#95 95734Giebułtowicz Marek1977M-40+(POL)-92VII seria (09:00:00)301:35:53
#96 9664Kanawka Grzegorz1984M(POL)-93I seria (07:40:00 bez opa401:36:13
#97 9758Gadaj Tomasz1992M(POL)-94I seria (07:40:00 bez opa501:36:14
#98 98956Bauszewski Pawel1996M(POL)-95IX seria (09:30:00)201:36:24
#99 991318Gawronek Mariusz1978M(POL)-96XII seria (10:15:00)601:36:29
#100 100766Widła Jakub1991M(POL)-97VII seria (09:00:00)401:36:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności