Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 10 września 2017, Sopot

Martombike

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13017Kąkol Kacper1993MxRunners (POL)-1ELITE mężczyzn (08:25:00)100:39:05
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23014Gustaw Łukasz1991MxRunners (POL)-2ELITE mężczyzn (08:25:00)200:40:05
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33022Wojtyszyn Wojciech1994MxRunners (POL)-3ELITE mężczyzn (08:25:00)300:40:35
#4 43008Farkowski Konrad1985MKONIUCHY (POL)-4I seria (08:25:00 bez opa100:42:34
#5 53004Krauzy Wojciech1989MHusaria Race Team (POL)-5ELITE mężczyzn (08:25:00)400:42:56
#6 63030Kądziela Michał1996M(POL)-6ELITE mężczyzn (08:25:00)500:45:37
#7 75337Mądro Mateusz1992MLacroix Team (POL)-7XVII seria (12:15:00)100:46:05
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !84469Tarnopolska Katarzyna1989KLos Locos (POL)1-XVII seria (12:15:00)200:46:05
#9 93028Guz Grzegorz1978M(POL)-8ELITE mężczyzn (08:25:00)600:46:39
#10 103006Marczuk Kamil1992MHusaria Race Team (POL)-9ELITE mężczyzn (08:25:00)700:47:31
#11 113376Krasoń Bartłomiej1991MHusaria Race Team (POL)-10ELITE mężczyzn (08:25:00)800:48:12
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !123087Szaruga Małgorzata1988KSOCIOS GÓRNIK (POL)2-ELITE kobiet (08:35:00)100:48:45
#13 133021Wałdowski Dominik1980MxRunners (POL)-11ELITE mężczyzn (08:25:00)900:48:46
#14 143352Wypukoł Jakub1991M(POL)-12III seria (08:45:00)100:49:53
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154950Kupferschmidt Anita1989KSuperMocni (POL)3-XVI seria (12:00:00)100:50:19
#16 163079Skorski Lukas1985M(POL)-13IV seria (09:00:00)100:50:31
#17 174535Połatyński Daniel1989M(POL)-14XI seria (10:45:00)100:50:56
#18 183058Kluczka Aleksandra1993KHusaria Race Team (POL)4-ELITE kobiet (08:35:00)200:51:28
#19 193001Sarzyński Arkadiusz1988MCrossFit Stocznia (POL)-15ELITE mężczyzn (08:25:00)1000:52:01
#20 203005Lalek Bartek1994MHusaria Race Team (POL)-16ELITE mężczyzn (08:25:00)1100:52:19
#21 213696Stępnikowski Mateusz1995MHusaria Race Team (POL)-17VI seria (09:30:00)100:53:04
#22 223528Krybus Artur1986MEko-Okna Runners (POL)-19V seria (09:15:00)100:53:41
#23 233525Depta Michał1985MEko-Okna Runners (POL)-18V seria (09:15:00)200:53:41
#24 243527Gucik Piotr1986MEko-Okna Runners (POL)-20V seria (09:15:00)300:53:42
#25 253018Kołaczek Hubert1995MxRunners (POL)-21ELITE mężczyzn (08:25:00)1200:53:49
#26 263002Galica Andrzej1999MGorący Potok Team (POL)-22ELITE mężczyzn (08:25:00)1300:54:12
#27 273234Hendzlik Jakub1987MHusaria Race Team (POL)-23III seria (08:45:00)200:54:39
#28 283044Frontczak Izabela1987KHusaria Race Team (POL)5-ELITE kobiet (08:35:00)300:55:28
#29 293027Formela Piotr1986M(POL)-24ELITE mężczyzn (08:25:00)1400:56:13
#30 305093Krzysztofik Dariusz1995MZoeller Tech (POL)-25XV seria (11:45:00)100:56:54
#31 313029Janiszewski Grzegorz1967M-40+(POL)-26ELITE mężczyzn (08:25:00)1500:57:17
#32 323449Karczewski Adam1988M(POL)-27IV seria (09:00:00)200:57:23
#33 335355Idzi Krzysztof1987MRenault TEAM (POL)-28XVII seria (12:15:00)300:57:23
#34 343013Węglarz Waldemar1977M-40+VEDIUS (POL)-29ELITE mężczyzn (08:25:00)1600:58:08
#35 355077Broszkiewicz Bartłomiej1987MxRunners (POL)-30XV seria (11:45:00)200:58:27
#36 363439Garus Krzysztof1991M(POL)-31IV seria (09:00:00)300:58:44
#37 374039Bannach Karol1989M(POL)-32VIII seria (10:00:00)100:59:19
#38 383479Sitarek Michał1975M-40+(POL)-33IV seria (09:00:00)400:59:53
#39 393453Klarżuk Mikołaj1983M(POL)-34IV seria (09:00:00)500:59:55
#40 403007Wojtczak Łukasz1989MHusaria Race Team (POL)-35ELITE mężczyzn (08:25:00)1701:00:28
#41 414685Leszczyński Adam1986M(POL)-36XII seria (11:00:00)101:00:55
#42 424387Rama Łukasz1990M(POL)-37X seria (10:30:00)101:00:57
#43 435040Przybyszewski Kamil1997MLatające Kurczaki (POL)-38XV seria (11:45:00)301:01:02
#44 443218Jankowski Maciej1979MDirty Sparrows (POL)-39III seria (08:45:00)301:01:25
#45 453235Jaworek Rafał1992MHusaria Race Team (POL)-40III seria (08:45:00)401:01:28
#46 463219Królikowski Mirek1980MDirty Sparrows (POL)-41III seria (08:45:00)501:01:29
#47 473934Markowski Adam1990M(POL)-42VII seria (09:45:00)101:01:45
#48 483524Szklanko Piotr1992MBoot Camp Mińsk Mazowiecki (PO-43V seria (09:15:00)401:02:12
#49 493875Wiśniewski Tomasz1990MJeppesenowy magiel (POL)-44VII seria (09:45:00)201:02:21
#50 503460Kuźniarski Mikołaj1993M(POL)-45IV seria (09:00:00)601:02:27
#51 513015Janik Paweł1987MxRunners (POL)-46ELITE mężczyzn (08:25:00)1801:02:32
#52 523447Kaczor Piotr1979M(POL)-47IV seria (09:00:00)701:02:37
#53 533526Dudacy Adam1988MEko-Okna Runners (POL)-48V seria (09:15:00)501:02:43
#54 543440Głogowski Adam1999M(POL)-49IV seria (09:00:00)801:02:54
#55 553368Leman Tomasz1985MFORMA KARTUZY TEAM (POL)-50IV seria (09:00:00)901:03:08
#56 563040Zawadzki Przemek1996M(POL)-51ELITE mężczyzn (08:25:00)1901:03:09
#57 573233Daszewski Filip1998MHusaria Race Team (POL)-52III seria (08:45:00)601:03:12
#58 585009Woźniak Michał1982M(POL)-53XIV seria (11:30:00)101:03:20
#59 593361Bukowska Sandra1990KFORMA KARTUZY TEAM (POL)6-IV seria (09:00:00)1001:03:21
#60 605041Reszetow Łukasz1995MLatające Kurczaki (POL)-54XV seria (11:45:00)401:03:28
#61 613019Król Marcin1987MxRunners (POL)-55I seria (08:25:00 bez opa201:03:33
#62 623362Dowbusz Sebastian1978MFORMA KARTUZY TEAM (POL)-56IV seria (09:00:00)1101:03:47
#63 633695Juzwuk Seweryn1994MHusaria Race Team (POL)-57VI seria (09:30:00)201:04:14
#64 643304Szwajka Tomasz1987MTurboLeniwce (POL)-58III seria (08:45:00)701:04:29
#65 653239Stasiuk Arkadiusz1985MHusaria Race Team (POL)-59III seria (08:45:00)801:04:43
#66 663531Miczek Michal1981MEko-Okna Runners (POL)-60V seria (09:15:00)601:04:56
#67 674602Kubiesa Jakub1981MHusaria Race Team (POL)-61XII seria (11:00:00)201:05:02
#68 683085Talaga Łukasz1977M-40+(POL)-62XVI seria (12:00:00)201:05:19
#69 693326Knodel Mateusz1994M(POL)-63III seria (08:45:00)901:05:22
#70 703003Klimek Maciej1998MHusaria Race Team (POL)-64ELITE mężczyzn (08:25:00)2001:05:27
#71 714089Syldatk Patryk1991M(POL)-65VIII seria (10:00:00)201:05:28
#72 723117Garbacz Mateusz1990Masdf (POL)-66XII seria (11:00:00)301:05:47
#73 734176Turoń Martyna1982KTEAM MARTI (POL)7-IX seria (10:15:00)101:07:00
#74 743640Mendyka Kacper1997M(POL)-67V seria (09:15:00)701:07:03
#75 753832Maćko Mariusz1993MDream Team Miastko (POL)-68VII seria (09:45:00)301:07:07
#76 763230Skrzypek Łukasz1988MFrom zero to hero (POL)-69III seria (08:45:00)1001:07:46
#77 773355Skoczylas Łukasz1987MBigYellowFoot Adventure Team (P-70IV seria (09:00:00)1201:08:01
#78 784436Ważny Sławomir1981MCośCiNieWPaski (POL)-71XVI seria (12:00:00)301:08:09
#79 795161Bekisz Agnieszka1985KAleosochodzi? (POL)8-XVI seria (12:00:00)401:08:09
#80 803238Pamuła Krystian1985MHusaria Race Team (POL)-72III seria (08:45:00)1101:08:39
#81 814343Bielawa Karol1983M(POL)-73X seria (10:30:00)201:08:41
#82 823454Kołodziej Marcin1988M(POL)-74IV seria (09:00:00)1301:09:02
#83 834993Pawlak Tomasz1974M-40+(POL)-75XIV seria (11:30:00)201:09:20
#84 843409Tiahnybok Paweł1972M-40+Ludzie z betonu (POL)-76IV seria (09:00:00)1401:09:26
#85 853532Wollny Kamil1992MEko-Okna Runners (POL)-77V seria (09:15:00)801:09:39
#86 865281Radowiecki Damian1993MAsseco Active Team (POL)-78XVII seria (12:15:00)401:09:43
#87 874903Byśkiewicz Mariusz1991MKoniuchy (POL)-79XIV seria (11:30:00)301:09:57
#88 884222Kubaczyński Dariusz1968M-40+(POL)-80IV seria (09:00:00)1501:10:01
#89 893481Stencel Grzegorz1970M-40+(POL)-81IV seria (09:00:00)1601:10:03
#90 903359Markowski Marek1989MFORMA KARTUZY & SPORTOWE S-82IV seria (09:00:00)1701:10:06
#91 913471Raniszewski Adam1990M(POL)-83IV seria (09:00:00)1801:10:24
#92 924441Bałazy Marcin1976M-40+GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-84XI seria (10:45:00)201:10:42
#93 934442Mirota Rafał1978MGOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA (PO-85XI seria (10:45:00)301:10:45
#94 944053Groen Piotr1987M(POL)-86VIII seria (10:00:00)301:10:52
#95 955221Zawadka Jan1995MRenascentia (POL)-87XVI seria (12:00:00)501:11:31
#96 965114Dominiuk Adam1986MZoeller Tech (POL)-88XV seria (11:45:00)501:11:49
#97 975391Puchacz Michael1988M(POL)-89XVII seria (12:15:00)501:12:01
#98 984419Zackiewicz Paulina1992KBigYellowFoot Adventure Team (P9-XI seria (10:45:00)401:12:05
#99 995196Czarnecki Ryszard1987MKomendziaki (POL)-90XVI seria (12:00:00)601:12:16
#100 1005387Jędraszczyk Tomasz1973M-40+(POL)-91XVII seria (12:15:00)601:12:23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności