Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. PKO Bieg Charytatywny - Bydgoszcz

Wyniki - 16 września 2017, Bydgoszcz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Okr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !120"OSF TEAM" 1 Pomorska Brygada Logistyczna BydgoszczDeroń Waldemar, Bednarczyk Adrian, Skiba Łukasz, Weryk Sebastian, Gołdyn SebastianMężczyzn15101:00:00
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !258BBL BydgoszczJabłonski Marcin, Stankiewicz Błażej, Kotłowski Bartosz, Rulewski Michał, Rountree HelenMieszana15000:59:30
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !314Turbo LUKS SerockWoluszewski Remigiusz, Dzierliński Paweł, Russ Julita, Łyczywek Kewvin, Chmarzyński JerzyMieszana25001:00:00
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 421FaworkiŻal Jolanta, Szenk Marta, Mruk Tomasz, Bedra Robert, Żal RobertMieszana34800:59:22
#5 527Kujawy do bojuTurlej Maciej, Siwecki Władysław, Jabłońska Urszula, Przybyło Justyna, Federak WiktoriaMieszana44800:59:31
#6 67run addictsFlorek Paweł, Wilk Łukasz, Hetzig Piotr, Pierzgalska Ewa, Maćkowski MaciejMieszana54700:59:13
#7 723Bydgoszcz Triathlon TeamHulisz Karolina, Pilewski Mikołaj, Hoppe Tomasz, Kunde Tomasz, Skorecki AleksanderMieszana64700:59:59
#8 860ZK Potulice 2Nurkiewicz Jarosław, Schulz Milena, Ettinger Paweł, Gondek Rafał, Pietryka GrzegorzMieszana74500:59:14
#9 949Alpimade TeamNowakowska Anna, Balon Wiktorv, Olszewski Arkadiusz, Błaszyk Daniel, Jakś GrzegorzMieszana84500:59:24
#10 1033WolontariuszeParucki Paweł, Klóska Fabian, Warszawski Przemysław, Sznajdrowski Mateusz, Jagodzińska JulitaMieszana94500:59:36
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1159Fajnie JestSzarlej Marcin, Lewandowski Michał, Gościniak Michał, Adach Paweł, Banach MarcinMężczyzn24500:59:56
#12 128Pomagamy :)Polasik Michał, Działoszyński Łukasz, Palacz Wioletta, Hass Adam, Szopiński RafałMieszana104300:59:21
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 136Biegam z Dębami OsielskoBejgier Edek, Baugmart Jacek, Pawlik Staszek, Trella Pawel, Muss AleksanderMężczyzn34300:59:29
#14 1445DzikusyWerner Michał, Budnik Sławomir, Rumarkiewicz Małgorzata, Bonna Kamil, Kwiatkowski DamianMieszana114200:59:13
#15 1566SPORT4LIFEWaszkiewicz Dariusz, Grabiński Grzegorz, Grabińska Iwona, Nowakowska Angelina, Bukowski MaciejMieszana124200:59:31
#16 1650NOGOOBRACACZE WĄGROWIECKutkowski Rafał, Drews Adrian, Przybysz Grzegorz, Purczyński Rafał, Wojcieszak AdamMężczyzn44100:59:06
#17 1746Open TeamJuchacz Michał, Karpinska Anna, Karpinski Paweł, Szukalski Rafał, Cichomski TomaszMieszana134100:59:47
#18 184TCMS PESA BYDGOSZCZSkonieczny Daniel, Antkowiak Bartosz, Grzonka Michał, Bejger Łukasz, Guzowski RafałMężczyzn54100:59:52
#19 1955Pobiegnę dla DzieciakówRaus Kamil, Zielińska Iwona, Piwoński Zbigmiew, Klimek Magdalena, Trzciński MariuszMieszana144100:59:50
#20 2031PRO 366Kudzior Piotr, Gzella Monika, Grzymkowski Kamil, Witczak Wiktoria, Ndoloka Mbezi AlexMieszana154000:58:42
#21 2152BiegaSieObrębski Grzegorz, Obrębska Ela, Jarzyna Monika, Jarzyna Tomasz, Siuchniński TomaszMieszana164000:59:29
#22 225Biologia Medyczna CM UMK 1Wesołowski Roland, Głód Arkadiusz, Misun-Nowak Katarzyna, Sadowska-Krawczenko Iwona, Osiński MichałMieszana174000:59:40
#23 2311Biologia Medyczna CM UMK 2Woźniak Alina, Sutkowy Paweł, Górski Krzysztof, Kujawa Kamil, Badura MateuszMieszana184000:59:45
#24 2461Run4FunRudol Małgorzata, Rudol Dominik, Rudol Sebastian, Potka Tomasz, Budzisch MariuszMieszana194000:59:59
#25 2510PuchaczeHaize Tomasz, Warczak Kuba, Warczak Siermińska Celina, Darnowski Bartosz, Rivat EmmanuelMieszana203900:59:41
#26 2622AKTYWNA BYDGOSZCZStawiarski Błażej, Tecław Agnieszka, Radecki Przemysław, Rosół Jacek, Łobocki KrzysztofMieszana213900:59:48
#27 2765INOWROCŁAW ONEGliwka Artur, Gliwka Sylwia, Sparzyński Adam, Sadowski Michał, Derenda MirosławMieszana223800:59:09
#28 2819Staff Enea Bydgoszcz TriathlonSobolewska Aleksandra, Nadratowska Klaudia, Kozłowski Tomasz, Kwiatkowski Filip, Klimkowski MateuszMieszana233800:59:22
#29 2918Biegający Wagrowiec 1Lewandowski Radosław, Zielińska Lidia, Bartkowiak Tomasz, Sturma Ewa, Chomko EwelinaMieszana243800:59:51
#30 3051E.R. TeamŁugowski Tomasz, Jakubowska Paulina, Bieniek Iwona, Krutul Kasia, Świniarska DorotaMieszana253800:59:52
#31 3130Piękne i BestiaMajer Magda, Woźniak Anna, Apanasiewicz Bartosz, Napierała Karolina, Wiejak MałgorzataMieszana263800:59:57
#32 3235Ino dla PKOŁoniewski Michał, Łoniewska Barbara, Wiśniewski Krzysztof, Walichniewicz Krzysztof, Giermaziński MarcinMieszana273801:00:00
#33 3329Gladiatorzy i GladiatorkiOlechnowicz Tomasz, Lemańczyk Zygmunt, Lange Monika, Grzesiak-Kurt Lucyna, Gołatta MagdaMieszana283800:58:48
#34 3444Polkrys TeamDanielak Michał, Wróblewski Roman, Salwa Justyna, Skibińska Karolina, Kawiak CezaryMieszana293700:58:59
#35 3537KlonikTeamĆwiklińska Anna, Ćwikliński Marian, Drożdż Małgorzata, Chwiłka Daniel, Poskrop KrzysztofMieszana303700:59:00
#36 369Sport FactoryRonkiewicz Dorota, Ronkiewicz Bartosz, Filarecka Agnieszka, Daszkiewicz Przemysław, Reiwer TomaszMieszana313700:59:09
#37 3726Fantastyczna PiątkaMaciej Cegielski (Kapitan), Robert Krzyżanowski, Konrad Lewicki, Karolina Jurek, Kułakowska AnnaMieszana323700:59:07
#38 3813Zielony PelikanSmolińska Beata, Chachowska Magdalena, Szymanowski Paweł, Wojdat Dominika, Podgórski JakubMieszana333700:59:30
#39 3938Zielony Pelikan TeamRadzińska Joanna, Grzechowiak Krzysztof, Guryn Wiktor, Mikołajski Krzysztof, Radziwanowski AdrianMieszana343700:59:51
#40 4048GORDON RUNOrnatowska Magdalena, Chróścińska Justyna, Bednarek Paweł, Nowak Tomasz, Jackowski MarekMieszana353700:58:54
#41 411DZIKUSYKnioła Przemysław, Bączek Paulina, Salewska Aleksandra, Barabasz Norbert, Pietrosiuk MikołajMieszana363700:59:54
#42 4216BBL Inowrocław 2Kujawa Sebastian, Pińska Sylwia, Balcerzak Dorota, Urban Stanisław, Ferens PawełMieszana373600:58:58
#43 4353Żyrafiątka AgnieszkiMoliński Jakub, Muss Karolina, Marasimczyk Weronika, Ciechanowski Tomasz, Kabat BłażejMieszana383600:59:40
#44 4442Darek i PrzyjacielePiotrowski Dariusz, Smażyk Ewelina, Kowalczyk Rafał, Rybicka Anna, Świątkowska PaulinaMieszana393600:58:29
#45 4557Trzy plus dwaGadomska Maria, Twardowski Wojciech, Małkowska Monika, Dzieża Romana, Jeske MichałMieszana403600:58:37
#46 462Polon Alfa Runners TeamPrzewoźniak Marta, Przewoźniak Rafał, Tarnecki Kamil, Meyze Krzysztof, Ostrowska RenataMieszana413600:58:52
#47 473Straube TeamStraube Maciej, Straube Kacper, Straube Adriana, Straube Jan, Straube BartoszMieszana423600:59:42
#48 4843AmarensiKarczewski Sławomir, Westphal Magdalena, Szpajda Daria, Kłosiński Damian, Linkowski PawełMieszana433600:59:45
#49 4964SprinterzyZalech Sławek, Zielińska Justyna, Zalech Basia, Świtała Adrianna, Porębska MagdalenaMieszana443600:59:53
#50 5012Serock biegaSławińska Agata, Gadaszewska Marta, Gadaszewski Damian, Pacek Mateusz, Pacek MirosławMieszana453500:58:47
#51 5147Kuna i spółaSzymborska Patrycja, Grzeszak Sławomir, Szewczuk Sebastian, Szewczuk Małgorzata, Wielgosz KrzysztofMieszana463500:59:09
#52 5215BBL SZUBIN 2Leppert Marcin, Leppert Martyna, Leppert Marzena, Stefanowicz Martyna, Grzywacz AgataMieszana473500:59:12
#53 5324QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWAKubowicz Piotr, Kubowicz- Kamińska Hanna, Kamiński Łukasz, Kubowicz Katarzyna, Klinikowski JacekMieszana483500:58:31
#54 5436Inowrocław BBLKozaczyk Joanna, Kozaczyk Julia, Kozaczyk Szymon, Osiński Arkasiusz, Dłoniak AlinaMieszana493500:59:59
#55 5540Ekipa BSWKisiel Krystian, Ożóg Justyna, Taler Cezary, Nowak Mariola, Ciemiński PawełMieszana503500:58:29
#56 5617Soleccy BiegaczeSiuda Sebastian, Barwikowska Bogusława, Kostecka Mariola, Lenser Ewa, Frontczak DawidMieszana513500:58:57
#57 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5725BBL 1Górna Karolina, Frontczak Iwona, Pietrzak Marta, Markowska Izabela, Mrówczyńśka KatarzynaKobiet13400:58:58
#58 5839RUNForrest!Laska Artur, Laska Marta, Kreński Tomasz, Kreńska Agnieszka, Brzuskiewicz SławomirMieszana523400:58:59
#59 5963PKO BEST TEAMRak Waldemar, Trzcińska Anna, Tkaczyk Anna, Chachaj Magdalena, Babiński MichałMieszana533400:59:20
#60 6056GRUPA EVERLipiński Sebastian, Pers Aleksandra, Pers Łukasz, Wyrwas Anetta, Mateuszczyk DawidMieszana543400:59:56
#61 6169Zabiegani TBXSynakiewicz Adam, Brona Ewelina, Kłosowicz Monika, Piórkowska Anna, Walkiewicz TomaszMieszana553400:58:56
#62 6267DebiutanciJabłońska Agnieszka, Andrzejczak Wojciech, Dejewska Magdalena, Dejewski Tomasz, Bombas JacekMieszana563400:59:50
#63 6368NEMOBystrzyński Jan, Kopczyński Bartłomiej, Konitz Lech, Warzywoda Weronika, Bystrzyńska EmiliaMieszana573300:59:46
#64 6434Bydgoszcz TeamRosołowicz Kamila, Wesołowska Aleksandra, Widźgowski Przemysław, Jurkiewicz Karolina, Żabińska MagdalenaMieszana583300:59:48
#65 6532BiegusieŚlesińska Patrycja, Migocki Krzysztof, Oskwarek Damian, Ślesińska Ewa, Zawiszewski AdamMieszana593300:58:12
#66 6662Wolne KonieJurczyk Artur, Jurczyk Anna, Szwarc Paweł, Żółtowska Lucyna, Szwarc MagdalenaMieszana603300:59:52
#67 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6754BBL INOWROCŁAWWieczorek Justyna, Kłaczyńska Ewa, Baranowska Iza, Jagieło Sylwia, Szadkowska AnnaKobiet23200:59:47
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6841Biegam z Dębami Osielsko - kobietyTrella Ola, Osak Anna, Polasik Jadzia, Murawska Karolina, Kowalczyk MirkaKobiet33100:59:55
#69 6928AmazonkiLewandowska Hanna, Melnicki Jarosław, Górzyńska Agnieszka, Laskowska Anna, Wiśniewska KatarzynaMieszana613000:59:51
#70 7070NeverkiZandecka Monika, Karolcak Małgorzata, Omrani Natalia, Kasprzyk Monika, Kurkowia AgnieszkaKobiet43000:59:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności