Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. PKO Bieg Charytatywny - Rzeszów

Wyniki - 16 września 2017, Rzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Okr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !152SKB-1Łańcucki Stanisław, Dziuba Bogdan, Proszowski Piotr, Nowak Marcin, Wójcik AnnaMieszana15000:59:43
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !264Brzozowski Klub BiegaczaGosztyła Patryk, Olejarski Oskar, Kędra Filip, Kędra Michał, Szewczyk MateuszMężczyzn14900:59:51
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !351Rzeszowskie Gazele i Gepardy IICisek Andrzej, Kobylarz Piotr, Lipa Wojciech, Kot Łukasz, Musialik MagdalenaMieszana24700:59:07
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !441Rzeszowskie Gazele I GepardyGubernat Bartosz, Dziedzic Witold, Chlebiński Maciej, Kuś Mateusz, Złotek GrzegorzMężczyzn24600:59:17
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 54Dream TeamKorab Tomasz, Tokarski Piotr, Karasinski Ireneusz, Szpunar Andrzej, Szepieniec MichałMężczyzn34600:59:32
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 629RUN ENERGYWojdyła Marcin, Gaworecki Tomek, Dziewinski Damian, Gawlewicz Tomasz, Gawlewicz KrysiaMieszana34500:59:26
#7 715Planeta NiskoJagiełło Grzegorz, Mariusz Stus, Wojtak Mariusz, Tabian Krzysztof, Kucharski PawełMężczyzn44400:59:04
#8 868Idylla Team TBGPłaneta Marcin, Lipiec Grzegorz, Zięba Paweł, Rejman Marek, Sądel WaldemarMężczyzn54400:58:50
#9 935BIEGOMANIAWażny Stanisłwa, Ważny Renata, Tryniecki Krzysztof, Kuchciak Agata, Kasprzyk PiotrMieszana44300:59:10
#10 1032Akademia Sportu Lubaczów INiedźwiecki Piotr, Kułakowski Wojciech, Kornaga Janusz, Maszlanka Dawid, Ryba AnnaMieszana54300:59:16
#11 1162SKB-2Żurawski Mieczysław, Łeptuch Tomasz, Krupa Paweł, Zaorska Justyna, Guściora AnnaMieszana64300:59:47
#12 1256Urząd Miasta RzeszowaMamczur Piotr, Dziedzic Marcin, Stopa Marcin, Nocoń Paweł, Koszyk GrzegorzMężczyzn64300:59:55
#13 1338Team "Jadzia"Pasela Jacek, Cieśla Krzysztof, Cieśla Maksymilian, Dec Rafał, Bącal MaciejMężczyzn74200:59:20
#14 1459Biegają Bo LubiąLewandowski Paweł, Dobrzyńska Daria, Lewandowski Dominik, Kokoszka Katarzyna, Twardowski TomaszMieszana74100:58:36
#15 1519Chyże DziadkiZach Paweł, Janik Paweł, Wadyl Paweł, Poręba Mariusz, Nowak WojtekMężczyzn84100:58:55
#16 1666Pędzące ZająceKopeć Krzysztof, Tereszkiewicz Joanna, Szyja Robert, Ziemba Grzegorz, Łakomski AndrzejMieszana84100:59:02
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1745Rzeszowskie Gazele i Gepardy ISerafin Paulina, Szepieniec Katarzyna, Jędrzejczyk Agnieszka, Bojan Gabriela, Kapica AnnaKobiet14100:59:20
#18 1814BRZOSTECKIE OWIECZKILech Jakub, Smoleń Patryk, Kawalec Magdalena, Leśko Marcin, Leśko KonradMieszana94100:59:33
#19 1949Wojskowy Klub PodhalańczykSkakowski Grzegorz, Kępa Justyna, Danak Tomasz, Hartleb Dawid, Piątek MariuszMieszana104100:59:41
#20 2024BBLJakubowski Andrzej, Baran Łukasz, Pomes Grzegorz, Nowak Andrzej, Bedryj GrzegorzMężczyzn94000:58:38
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2147SKBRychlak - Bożek Monika, Orłowska Beata, Siembida Małgorzata, Reczek Małgorzata, Musiał EwaKobiet24000:58:55
#22 2226PRZYJACIELERóg Piotr, Róg Dorota, Chwałka Krzysztof, Chwałka Marzena, Hulbój JanMieszana114000:58:55
#23 232RUN RZESZÓWKorzeniowski Paweł, Kowal Piotr, Kowal Matylda, Pękała Mariusz, Pazdan PiotrMieszana124000:59:29
#24 2421SoftSystemJaworski Roman, Kochman Grzegorz, Krupa Sebastian, Tymuła Robert, Rząsa NataliaMieszana134000:59:39
#25 2553jedna wielka rodzinaZegar Paweł, Zegar Piotr, Zegar Tomasz, Zegar Monika, Uryniak MariuszMieszana144000:59:35
#26 2646Pozytywnie Zabiegani SanokŁagożny Łukasz, Łagożny Jolanta, Domaradzka-Kaszubowicz Wiktori, Leśniak-Popiel Marta, Banasiewicz PawełMieszana154000:59:43
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2734Czterolistna KoniczynkaZięba Sabina, Słomska Beata, Burdaś Klaudia, Walania Kinga, Bator AnnaKobiet34000:59:45
#28 2844BiolodzyBartoszewski Sławomir, Wojton Andrzej, Magierski Marcin, Mołoń Mateusz, Dampc JanMężczyzn104000:59:46
#29 2965Urząd Miasta Rzeszowa IITomaka Agnieszka, Onoszko Barbara, Dziągwa Łukasz, Jurkiewicz Daniel, Tomaka JustynaMieszana164000:59:48
#30 3037Stalowowolski Klub Biegacza TeamStarońska Anna, Orłowski Wojciech, Wiatrowicz Barbara, Siembida Gertruda, Siwek MarcinMieszana173900:59:27
#31 3130Zabiegani MielecOrtyl Katarzyna, Zaręba Filip, Sumiec Krystyna, Wilk Anna, Bańka JanuszMieszana183900:59:42
#32 3255Akademia Sportu Lubaczów IISzypulski Mariusz, Sopel Wiesław, Szczurko Marek, Cencora Dariusz, Cencora MałgorzataMieszana193900:59:44
#33 3357Szkoła Podstawowa "Trójka"Stopa Agata, Bijoś Mirosław, Kamiński Jacek, Mucha Mariusz, Flis AdamMieszana203900:59:48
#34 3420Pędzące ŻółwieTabaka Marta, Kida Rafał, Partyka Katarzyna, Dec Dominik, Partyka SebastianMieszana213900:58:47
#35 3543SAFRANPytko Piotr, Dobrzańska Anna, Gut Marcin, Pondo Marzena, Pondel JacekMieszana223800:58:56
#36 3661Iskra RzeszówKocur Mateusz, Fornal Piotr, Kocur Arkadiusz, Krawczak Przemysław, Bieszczad PawełMężczyzn113800:59:09
#37 373PKO BPMalicka Katarzyna, Dąbrowska Anna, Jarosz Piotr, Michna Adam, Żołnierczyk MirosławMieszana233800:59:19
#38 3860Asseco Active TeamStanio Arkadiusz, Cyrek Jarosław, Cyrek Grzegorz, Wnęk Justyna, Perliński MirosławMieszana243800:59:23
#39 3916LEŻAJSK RUNDmitrowski Grzegorz, Dmitrowska Iwona, Dziki Dorota, Mirek Tomasz, Majder ArturMieszana253800:59:39
#40 4063parkrun RzeszówWróbel Kamila, Sitek Katarzyna, Iskra Kamil, Brzozowski Jerzy, Bereś ArkadiuszMieszana263800:59:53
#41 4118MTU Aero EnginesChyłek Krzysztof, Skawińska Marcelina, Zielińska Małgorzata, Sieńko Mateusz, Gil JacekMieszana273800:59:59
#42 4225Orki z MajorkiCypryś Justyna, Cypryś Joanna, Rzeszutek Anna, Drąg Paweł, Pasierb GrzegorzMieszana283800:58:36
#43 431Strusie JajaWoźny Łukasz, Lasek Damian, Matuszak Jakub, Matuszak Klaudia, Kiełb JakubMieszana293700:59:02
#44 4422Biegomania Lubaczów 1Szczygieł Anna, Makuch Joanna, Buczko Grzegorz, Młodziński Leszek, Cencora MartaMieszana303700:59:05
#45 456Czaderska Kicająca Drużyna PKOMoszkowicz Ewa, Juryś Kamila, Koperska Małgorzata, Stachańczyk Maciej, Żądło PiotrMieszana313700:59:11
#46 4650JASTA TeamJarosz Janusz, Ulan-Jarosz Agata, Jarosz Adam, Michno Tomasz, Wacławek SebastianMieszana323700:59:48
#47 4717Przez godzinę dublowaniKusibab Jakub, Cyrnek Sylwia, Kaławaj Marcin, Wilk Łukasz, Sorbet AnnaMieszana333701:00:00
#48 4836Pozytywnie Zabiegani SanokWajcowicz Witold, Wajcowicz Małgorzata, Niemiec-Drwięga Bernadeta, Drwięga Maciej, Drobot PiotrMieszana343700:58:33
#49 4942Biegomania LubaczówPicur Monika, Konowalczuk Łukasz, Ferenc Beata, Hałucha Przemysław, Rawska- Śmieciuch AnnaMieszana353600:59:13
#50 5067Idylla Team TBGStec Karolina, Pawłowski Andrzej, Płaneta Ewelina, Kopeć Kinga, Gwoździowska EdytaMieszana363600:59:04
#51 5139RUNNING POŁANIECSzweda Sebastian, Szweda Barbara, Chorabik Armand, Czegus Aneta, Czegus MarcinMieszana373600:59:30
#52 5213Asseco Active TeamMaterna Dawid, Mędrygał-Krupa Katarzyna, Kot Bogdan, Majewski Krzysztof, Węgrzyn GrzegorzMieszana383600:59:32
#53 5369Idylla Team TBG IIIKochowska Elżbieta, Dąbek Urszula, Tylutki Agnieszka, Tworek Wiesław, Majka KamilMieszana393600:59:53
#54 547DRUŻYNA I MTU AERO ENGINESZieliński Marcin, Paletko Agata, Rosół Barbara, Bujak Marek, Stawarz ArkadiuszMieszana403600:59:54
#55 5540OPTeam&FriendsNiemiec Norbert, Szpila Maciej, Sobczyk Janusz, Przybył Paweł, Przybył MonikaMieszana413600:59:57
#56 5670Czterolistna KoniczynaKopec Beata, Gonet Karolina, Frącz Beata, Łuszczyc Anna, Stawarz MonikaKobiet43500:58:43
#57 5748SZARE ŁOSIESkoczylas Alicja, Skoczylas Robert, Skoczylas Maja, Kubit Piotr, Kiełbasa DawidMieszana423500:59:03
#58 5823G.B.U.R. i przyjaciele charytatywnieBosak Maria, Sojka Paweł, Kuc Marek, Makuch Justyna, Łysiak AnnaMieszana433500:58:59
#59 5933Run Team JarosławKowalski Jakub, Górecki Patryk, Krzeszowski Michał, Grabska Jagoda, Czekaj MateuszMieszana443500:59:22
#60 6027Planeta NiskoJagiełło Beata, Woźniak Grażyna, Stus Marta, Marciniec Małgorzata, Czopor-Hasiak UrszulaKobiet53400:59:01
#61 618MALACHITOWY ŚWITGierczak Wiktoria, Bacik Mateusz, Szetela Zuzanna, Tomasik Natalia, Buczak PatrycjaMieszana453400:58:33
#62 6254Akademia Sportu Lubaczów IVSochań Bożena, Strojna Woiletta, Sochań Klaudia, Gliniak Bartłomiej, Staniszewski JanuszMieszana463300:58:55
#63 6358Akademia Sportu Lubaczów IIIKrygowski Zbigniew, Krygowska Klaudia, Krygowska Alicja, Furgała Elżbieta, Margas MarekMieszana473200:59:25
#64 6431PKO BP LubaczówMłodzińska Małgorzata, Łuc Irena, Kondrat Krystyma, Florczak Alicja, Gliniak DanutaKobiet63000:59:40
#65 655Park ekipaMateusz Machlarz (Kapitan), Edyta Ignor, Mateusz Pliś, Anna Machlarz, Damian BombaMieszana482501:00:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności