Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. PKO Bieg Charytatywny - Wrocław

Wyniki - 16 września 2017, Wrocław

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Okr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !122ATMAKorzeń Artur, Siciarz Marcin, Wolański Jan, Steczkowska Anna, Załubski JacekMieszana14800:59:01
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !218RYDWANY OGNIAKołaczek Hubert, Tubek Sebastian, Kalinin Jarek, Poważny Marek, Kwapień MateuszMężczyzn14800:59:28
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !329Garage Gym IBadewicz Tomasz, Budziński Rafał, Michalewski Dariusz, Kasprowski Łukasz, Falkenberg LudwikMężczyzn24500:59:07
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 430Opole biegaPoteralski Piotr, Reszke Marek, Kowalczyk Michał, Jóźwiak Łukasz, Bartkowiak MariuszMężczyzn34500:59:20
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !536ZAKOCHANE W PRĘDKOŚCI ŚLIMAKIMartowska Barbara, Grzegorczyk Wojciech, Martowski Maciej, Pietrzycki Mateusz, Ząbek ŁukaszMieszana24400:59:30
#6 632Team NaturalSułkowski Marcin, Spałek Aleksander, Rigol Piotr, Janicki Dawid, Bielecki ŁukaszMężczyzn44300:59:12
#7 737JPK TEAMSkrzypczuk Marcin, Chałubiec Michał, Wiliński Zbigniew, Karmowski Jakub, Kargul MichałMężczyzn54300:59:16
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 865KilometrożercyPacki Michał, Bednarska Anna, Pilarski Kordian, Gugulski Paweł, Kądzielewski JacekMieszana34200:59:42
#9 969Otmuchów biegaBukała Janusz, Zychowicz Paweł, Worek Dawid, Tokarz Ireneusz, Czykinowski AdamMężczyzn64100:58:53
#10 1020Wrocław Airport Running TeamCzaja Małgorzata, Marcinkowski Przemysław, Rusoł Tomasz, Czaja Maciej, Kucia WojciechMieszana44100:59:15
#11 1166Parkrun WrocławBartczak Grzegorz, Ładoński Ryszard, Kowal Krzysztof, Ładońska Katarzyna, Kaczmarski PiotrMieszana54100:59:19
#12 1215DOTIKłos Adrian, Stankiewicz Anna, Matkowski Kazimierz, Soróbka Tomasz, Ptaszek KatarzynaMieszana64100:59:41
#13 1342Sokoły i spółkaSokołowski Grzegorz, Kwapis Łukasz, Kisiel Krzysztof, Kołodziej Andzrej, Umów PiotrMężczyzn74101:00:00
#14 1417Team Bieg PiastówKosiorowski Leszek, Michalik Jarosław, Michalik Iza, Indyk Mariusz, Dziadkowiec-Michoń DorotaMieszana73900:58:45
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1544Opole BiegaSulewska Natalia, Gawrol Justyna, Pawlik Katarzyna, Zyła Katarzyna, Broj NataliaKobiet13900:58:49
#16 1647Lucky RunnersPrudlak Olga, Święcka Anna, Korzeniewski Michał, Jankowski Janusz, Święcki BartłomiejMieszana83900:58:59
#17 1749NTB - No Tourning BackKopeć Bartłomiej, Zagrodnik Bogdan, Bucki Przemysław, Jakubowski Waldemar, Prokopowicz KrzysztofMężczyzn83900:59:29
#18 1870MOK YOK RunnersHajduk Łukasz, Michalczuk Damian, Sabat Kamil, Jerzyk Mateusz, Wilińska MajaMieszana93900:59:50
#19 197Klub Dobrego Rapu i KebapuDanielak Aleksandra, Kadyszewska Paula, Niemiec Łukasz, Urbanik Adrian, Gawłowski DanielMieszana103900:59:59
#20 2028Unit4 TETAGrekow Sławko, Keńska Justyna, Gołębiowski Tomasz, Prażuch Karol, Bober PawełMieszana113800:58:47
#21 2131Shark TeamLipiński Rafał, Wołoszczuk Tomasz, Fedorów Kamil, Toczek Przemysław, Tomczyk WojciechMężczyzn93800:58:37
#22 2235POSITIV VIBRATIONBroda Dominik, Jabłoński Sebastian, Kural Łukasz, Wierzba Jacek, Popek ArkadiuszMężczyzn103800:59:10
#23 2327DalekoTomczak Wojtek, Kurza Jakub, Kuczyński Jakub, Krupa Magdalena, Skrzywanek MichałMieszana123800:59:21
#24 2455Europa UbezpieczeniaMalek-Bernadzikowska Marta, Bernadzikowski Michal, Leśniewski Daniel, Wolicki Joanna, Jabłoński JacekMieszana133800:59:54
#25 2561SmerfyMatuszak Sebastian, Sroka Jacek, Juszczak Monika, Karasińska Anna, Jędrzejak-Izydorska AnnaMieszana143700:59:06
#26 2658Wstrząśnięte i zmieszani NRWBartosik Kamila, Stygar Damian, Sulich Grzegorz, Domagała Grażyna, Raszowski BartłomiejMieszana153700:59:46
#27 2764PegazyWodara Julia, Zimoch Aleksandra, Doroszko Krzysztof, Doroszko Paweł, Kosterkiewicz JarosławMieszana163700:59:54
#28 2859TAKENAKA-2017Gajda Katarzyna, Stawski Jędrzej, Pilny Maciej, Łukaszyńska Kinga, Andrulewicz TomaszMieszana173600:58:44
#29 293Runner's WorldDudziński Marek, Dudzinska Joanna, Kochman Katarzyna, Łuckoś Mirek, Biłous KatarzynaMieszana183600:59:08
#30 3012Takenaka EuropePacyńska Kinga, Oshimbe Masaaki, Cebula Alicja, Pielichowski Tomasz, Yoshida DaisukeMieszana193600:59:08
#31 3154Jak nie jak tak!Barylski Dariusz, Kluczyński Cyprian, Saranek Piotr, Wyszyński Kamil, Krokosz TomaszMężczyzn113600:59:33
#32 3243Znajomi i PrzyjacieleWojciechowski Łukasz, Matulis Alicja, Zyza Beata, Ladaczek Michał, Justyński PatrykMieszana203600:59:56
#33 3311TAKENAKABorucki Witold, Olszewska Katarzyna, Kotarska Angelika, Kopacki Dominik, Matsuda TakuroMieszana213600:59:59
#34 344Daleko jesczeTomczyk Jakub, Lewandowski Marcin, Solarczyk Filip, Stańczyk Jakub, Krężel AngelikaMieszana223600:59:59
#35 3523UM WROCŁAWSzot Paweł, Bartoszewska-Kman Ewelina, Sytryk Jacek, Smoliński Karol, Banasiak MarcinMieszana233500:58:42
#36 3660Kobieta w biegu 4Chryplewicz Anita, Tchórzewska-Pietrzyk Anna, Pietrzyk Sandra, Kupiński Cezary, Gaj MarzenaMieszana243500:58:54
#37 3738STAWWachnik Marek, Wachnik Aleksandra, Kalinowska Jolanta, Ojak Łukasz, Dziurzyński DominikMieszana253500:58:58
#38 3852grupa fuxFuks Bogdan, Fuks Małgorzata, Fuks Joanna, Fuks Michał, Fuks KarolinaMieszana263500:59:17
#39 3939BIEGUSIEMBieńkowski Piotr, Bieńkowski Karol, Kubas Artur, Kubas Hanna, Kubas KubaMieszana273500:58:56
#40 4062MinionkiDrzewińska Katarzyna, Baraniecki Bogusław, Stachowski Radosław, Zaręba Jarosław, Kłopotek PaulinaMieszana283500:59:23
#41 412Na bieguPająk Tomasz, Leśków Justyna, Majewski Rafał, Pitura Maria, Pitura KrzysztofMieszana293500:59:41
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !425mordorBarbachowska Iwona, Karpowicz Natalia, Depta Iwona, Staszczak Justyna, Winiarska KamilaKobiet23500:59:41
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4353LejdisLektarska Małgorzata, Wierzbicka Agata, Ostrowska-Nabiałczyk Agnieszka, Czaja Małgorzata, Giec EwaKobiet33500:59:47
#44 4463GWIAZDYFajfer Grzegorz, Żołnierz Ewa, Paszek Maja, Misiurek Katarzyna, Młyńczyk PawełMieszana303500:58:38
#45 4533Wolontariusze Szlachetnej PaczkiDuda Paweł, Kowacka Magdalena, Jarmusz Małgorzata, Ryba Adrian, Luraniec MarcinMieszana313400:58:47
#46 466Krotoszyn TeamObal Alicja, Grzelska Patrycja, Matczak Mariusz, Marszałek Artur, Matczak JarosławMieszana323400:58:46
#47 4719Fit & FuriousAnna Patrzyk-Sperzyńska (Kapit, Przemysław Sperzyński, Magdalena Stańczyk-Horler, Benjamin Horler, Aneta CiszekMieszana333400:59:19
#48 489KOBIETA W BIEGU 3Mazurczak Ewa, Michalec Marzena, Urbańska-Krawczyk Izabela, Wyszowska Agnieszka, Wyszowska AnnaKobiet43400:59:10
#49 4948Dream TeamJanik Kamil, Gołębiowska Joanna, Kwiatkowska Sylwia, Parkosz Katarzyna, Zwolska MartaMieszana343400:59:56
#50 5067Biegające żółwieZaleska Agnieszka, Hwozdyk Patrycja, Hwozdyk Kinga, Pawełczyk Mateusz, Stawarski MateuszMieszana353300:58:27
#51 5168Biegaczki.plCzech Dorota, Baran Ewa, Kaczyńska Paulina, Dojka Dorota, Makaro EmiliaKobiet53300:58:38
#52 5216Kobieta w bieguMazurczak Paweł, Maliga Katarzyna, Malinowska Magdalena, Drąg Jacek, Pawlak KatarzynaMieszana363300:58:41
#53 5346Gazelki WMTFigiel Anna, Jakimiuk Dorota, Leszkiewicz Iwona, Hermann Ola, Majchrzak BartłomiejMieszana373300:58:26
#54 5440MIESZANKA WYBUCHOWAPłocica Marcin, Kasperski Maciej, Miller Malwina, Sosnowa Barbara, Starczewski ŁukaszMieszana383300:59:09
#55 5526SPARK TEAMBłoński Piotr, Błońska Marzena, Nieckarz Barbara, Domaradzka Anna, Woźniak EwaMieszana393300:59:00
#56 5613End or finał teamFeliszek Anna, Wilczyńska Anna, Czaicki Konrad, Masalska Julita, Masalski PrzemysławMieszana403300:59:13
#57 571Synexus PolskaKądziołka Artur, Paśko Klaudia, Ziółkowska Wiwiana, Ogonowska Edyta, Borkowski TomaszMieszana413300:59:36
#58 5856Jaworowa ferajnaArmuła Tomasz, Drzewiecka Joanna, Nadachewicz Łukasz, Berny Marcin, Berny MałgorzataMieszana423300:59:50
#59 5910PARA-MEDKantecka Gabriela, Mrówka Anna, Czyżewski Sebastian, Skoczeń Monika, Gawłowski PawełMieszana433301:00:00
#60 6050OLYMPIC 1Węgrzyn Justyna, Węgzryn Sylwester, Kania Anetta, Kania Mariusz, Kania JuliaMieszana443200:59:11
#61 6114OLYMPIC 2Chołast Patryk, Ambroziak Robert, Ambroziak Monika, Ambroziak Karolina, Kaliszczak ArturMieszana453200:59:22
#62 6234PKO GŁOGÓW TEAMRomański Adam, Haze Ewa, Rybczyńska-Wallner Monika, Rychter Monika, Piwowar AleksandraMieszana463100:59:19
#63 6357Pendolino ZgorzelecŁuczyszyn Michał, Strzelczyk Krzysztof, Chrząścik Arkadiusz, Krasińska Kornelia, Chrząstowski GrzegorzMieszana473100:58:58
#64 6424BZ WBK RUNNERS TEAMJonko Sławomir, Jonko Magdalena, Landzwóczak Magdalena, Drzewiecki Łukasz, Turkoniak TadeuszMieszana483100:59:41
#65 6583M Running Team WrocławSuder Maciej, Matlak Grzegorz, Wielgus Izabela, Kołodziej Mariusz, Borowczak TomaszMieszana493100:59:45
#66 6625Mamy na to wybieganeJarmołowska Justyna, Jarmołowski Julek, Misiak-Dyderska Agata, Dyderski Bartek, Ornowska JuliaMieszana503000:58:51
#67 6745Sobieski TiMRycerz Ewa, Rycerz Krzysztof, Wysocka-Knuła Klaudia, Rycerz Leszek, Szulc KarolinaMieszana513000:58:35
#68 6851SPARK TEAM 2Błońska Maria, Matejko Paulina, Luźniak Emilia, Michałowski Artur, Klain DorotaMieszana523000:59:46
#69 6941PKO DzierżoniówGołąb Tomasz, Galicka Amelia, Sroka Katarzyna, Tokaruk Gabriela, Owca KatarzynaMieszana532900:59:54
#70 7021KOBIETA W BIEGU 2Czapska Izabela, Kołakowska Katarzyna, Hołda Joanna, Zamiara-Medyńska Katarzyna, Szkudlarek KrzysztofMieszana542800:58:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności