Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Forest Run

Wyniki - 16 września 2017, Mosina

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1506Dawid Stefańskiwww.dziewiczagorabiega.plPoznań1989M11-01:25:2601:25:26
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2273Dawid CieślakKGB Grzmot KomornikiKomorniki1985M22-01:27:0501:27:05
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3552Dominik WłodarkiewiczNBR TEAMPoznań1974M33-01:27:1501:27:14
#4 4550Kuba WiśniewskiNatural Born Runners TeamKonin1993M44-01:28:4601:28:45
#5 5388Grzegorz ŁuczkoNatural Born Runners TeamWolin1985M55-01:32:2001:32:19
#6 6458Łukasz PrzybylskiKS IdmarMosina1979M66-01:33:3401:33:32
#7 7332Wojciech JanućArka LeśnaKomorniki1990M77-01:33:3401:33:32
#8 8287Paweł DembskiPRO366Skórzewo1982M88-01:34:2601:34:25
#9 9400Jakub MazankaBorówiec1976M99-01:34:4401:34:41
#10 10378Mariusz KutybaWolne ŚlimakiPoznań1980M1010-01:34:5301:34:48
#11 11283Jakub DąbrowiczKomorniki1983M1111-01:34:5501:34:53
#12 12624Krzysztof BuryłoOborygeniOborniki Śląskie1992M1212-01:34:5701:34:56
#13 13482Krzysztof SarbinowskiTurew1983M1313-01:35:1801:35:17
#14 14562Michał WoźniakCzapury1979M1414-01:36:2001:36:18
#15 15567Piotr ZałuskiMosina BiegaPecna1973M1515-01:36:3501:36:34
#16 16389Szymon ŁukaszewskiPetaraLeszno1985M1616-01:36:4401:36:42
#17 17294Łukasz DomańskiPlewiska1981M1717-01:37:2501:37:23
#18 18524Marek TomaszewskiTeam DraczyńskiMosina1978M1818-01:38:3701:38:37
#19 19256Michał BłajetKibolski KSSkórzewo1980M1919-01:39:1801:39:03
#20 20297Bartosz DrobczyńskiPuszczyk BukowySzczecin1982M2020-01:39:3401:39:31
#21 21441Łukasz PiechotaPoznań1985M2121-01:39:5001:39:47
#22 22257Mateusz BłaszykPoco-Loco ATPoznań1987M2222-01:39:5001:39:50
#23 23346Marcin KaczorADJ Kursy JęzykoweŚwięciechowa1975M2323-01:40:2801:40:21
#24 24371Konrad KrólPoznań1974M2424-01:40:3201:40:30
#25 25427Mariusz NowakMatner Running TeamBielsko-Biała1981M2525-01:41:1001:41:06
#26 26405Marcin MichalikPOZNAŃ/TUSZÓW1987M2626-01:41:2201:41:20
#27 27559Adam Woźniakkibole w biegu/parkrun poznańpoznań1983M2727-01:41:3001:41:28
#28 28395Marek MałeckiBrowar FortunaOrzechowo1975M2828-01:42:1001:42:03
#29 29334Michał JarmużekLocookoPoznań1978M2929-01:42:2201:41:58
#30 30511Paweł SzczepaniakMud GoatsPoznań1989M3030-01:42:3201:42:29
#31 31330Rafał JakubczyktriboysLuboń1981M3131-01:42:5101:42:47
#32 32493Michał SmoguleckiMosina BiegaMosina1994M3232-01:43:1201:43:05
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !33289Anna DevinePoznan1985K1-101:43:2301:43:18
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !34275Paulina CzajaAZS UAM PoznańToruń1994K2-201:44:0201:43:59
#35 35255Marek BiesiadaKS Poznań HussarsKrzęcin1985M3333-01:44:0601:44:04
#36 36358Piotr KomisarekADRENALINA FITNESS TEAMMosina1978M3434-01:44:3101:44:22
#37 37435Martin OpaczykPresto TravelPoznań1989M3535-01:44:3901:44:36
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38531Lucyna WalaszczykNatural Born RunnersPoznań1987K3-301:44:4201:44:40
#39 39521Lucjan ŚwistekNETBOX biegaGostyń1972M3636-01:44:4701:44:43
#40 40339Jolanta JeżKlub biegacza365 GostyńGostyń1976K4-401:45:0101:44:58
#41 41533Tomasz WarczewskiLESZNO1980M3737-01:45:2701:45:22
#42 42503Szymon StarkowskiBlade RunnerPoznań1979M3838-01:45:4001:45:36
#43 43497Dariusz SoleckiPiatkowo na BiegowoPoznan1962M3939-01:45:4501:45:39
#44 44340Artur JędrzejczakKibole w biegu Solec Wlkp/ WLKP MountainsSolec Wielkopolski1985M4040-01:47:1201:47:05
#45 45504Maciej StefaniakGrand Casino PoznańPoznań1988M4141-01:47:4801:47:46
#46 46414Zbigniew MoltzanKrok za GroszToruń1976M4242-01:47:5401:47:50
#47 47355Dariusz KłodaHoney Stinger RunnersCzapury1973M4343-01:48:1001:48:01
#48 48582Krzysztof PanekBORWAR F.Poznań1970M4444-01:48:2901:48:22
#49 49415Magdalena Moltzan-MałkowskaKrok za GroszToruń1975K5-501:48:3001:48:26
#50 50271Aleksander ChmielewskiBrowar FortunaPoznań1970M4545-01:48:3901:48:33
#51 51507Dawid StencelPoznań1985M4646-01:48:4401:48:41
#52 52580Jacek KsiążkiewiczCITY TRAIL TeamW ągrowiec1979M4747-01:49:2101:49:17
#53 53566Agnieszka Załuska-LipaAF MOSINA TEAMMosina1979K6-601:49:4001:49:29
#54 54476Piotr RutkiewiczPoznań Race TeamPoznań1977M4848-01:49:4501:49:30
#55 55519Krzysztof ŚlęczkowskiChampionMan Team /CzempińCzempiń1985M4949-01:49:5301:49:47
#56 56357Jan KokocińskiPresto TravelPoznań1960M5050-01:50:0401:50:03
#57 57401Katarzyna MendykaGostyńGostyń1978K7-701:50:1001:50:06
#58 58488Tomasz SiemiątkowskiCISOWIANKA TEAMPrzyborowo1979M5151-01:50:4301:20:41
#59 59581Tadeusz SerylakZielona Góra1980M5252-01:50:4901:50:26
#60 60477Hubert RzyhaRunner's PowerPoznań1984M5353-01:51:3801:51:30
#61 61527Marta TuchołkaPoco Loco ATKrobia1985K8-801:51:4001:51:35
#62 62583Łukasz NowakNatural Born RunnersPoznań1981M5454-01:51:4001:51:38
#63 63520Wiktor ŚlusarekArka LeśnaPuszczykowo1991M5555-01:51:5701:51:54
#64 64261Szymon BorowiakGronówko1981M5656-01:52:0701:52:04
#65 65377Marta KurekPoznań1986K9-901:52:1601:52:08
#66 66382Michał LinkowskiILoveZiemek/allsports.plSuchy Las1977M5757-01:52:1901:51:59
#67 67420Maciej NajderekPiękna HelenaPoznań1982M5858-01:52:5501:52:48
#68 68443Kamil PiętkaLuboń1982M5959-01:53:0501:53:01
#69 69318Łukasz GrzesikMosina1981M6060-01:53:1701:53:04
#70 70457Mateusz PoterskiMJP DRUKLuboń1978M6161-01:53:4301:53:38
#71 71563Maciej Wożniaksłupca1981M6262-01:54:0401:53:57
#72 72314Marcin GraczykLeszno1985M6363-01:54:1501:54:05
#73 73324Piotr IdzikowskiBIKEOWE WYPRAWYSuchy Las1979M6464-01:54:2001:54:09
#74 74243Michał BabiczPoznań1981M6565-01:54:4801:54:40
#75 75543Paweł WeberPsarskie ŚREM1973M6666-01:55:5101:55:39
#76 76509Jacek StrabelKB INTREX PoznańKomorniki1980M6767-01:56:0501:55:30
#77 77329Robert JagodzińskiJagoda TeamPoznań1973M6868-01:56:3001:56:20
#78 78278Karolina CzeskaMosina BiegaMosina1990K10-1001:56:4001:56:24
#79 79299Rafał DudeksoloCzapury1971M6969-01:56:4101:56:32
#80 80387Tomasz ŁuczakStruś KardioPoznań1970M7070-01:56:4501:56:24
#81 81373Tomasz KrystkowiakPress-Service Monitoring MediówPoznań1970M7171-01:56:4701:56:25
#82 82372Maciej KrólNight runnersGrzybno1977M7272-01:56:5401:56:42
#83 83558Paweł WośMarka Formy Piotr i PawełMielno1969M7373-01:57:1601:57:10
#84 84267Maciej BurdaPoznań1976M7474-01:57:2001:56:53
#85 85460Łukasz PrzywartyWrocław1989M7575-01:57:2101:57:03
#86 86461Marek PrzywartyKrotoszyn1964M7676-01:57:2101:57:03
#87 87429Artur NowickiINDIAŃSKA WIOSKA - NOWY JAROMIERZKargowa1974M7777-01:57:2901:57:29
#88 88359Przemysław KoniecznyDOPIEWIEC1983M7878-01:57:3101:57:21
#89 89570Mariusz ZielińskiNadleśnictwo GrodziskBukowiec Stary1982M7979-01:57:3801:57:37
#90 90508Dominik StolinskiVege RunnersPoznan1976M8080-01:57:4901:57:37
#91 91380Dawid KwiatkowskiPrzebiegliPoznań1985M8181-01:57:5701:57:42
#92 92579Karol LamprechtWiry1971M8282-01:58:0201:57:59
#93 93546Dawid WierzejewskigRUNwald team PoznańPoznań1985M8383-01:58:1601:58:10
#94 94428Izabela Nowicka-BłaszczykADRENALINA FITNESS TEAMMosina1980K11-1101:58:1601:57:56
#95 95264Tomasz BraunNight runnersStrykowo1975M8484-01:58:1701:57:57
#96 96302Piotr FilasPoznan1982M8585-01:58:1801:58:15
#97 97239Barbara AndrzejewskaMosina BiegaMosina1974K12-1201:58:2901:58:12
#98 98467Rafał RenkITTIPoznań1973M8686-01:58:3201:58:13
#99 99528Magdalena TurekChampionMan TeamCzempiń1981K13-1301:58:3701:58:31
#100 100308Marcin GembalskiNETBOX biegaGostyń1981M8787-01:58:5201:58:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności