Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

40 Bieg Lechitów

Wyniki - 17 września 2017, Gniezno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
#1 301318Wiatr DariuszWrześniaPOLNight Runners Września72M4085290-01:37:4200:00:0400:24:2500:45:20313
#2 3023380Urlich TomaszToruńPOLSpice Wizard72M4086291-01:37:4400:00:0400:24:2700:45:07300
#3 303206Piwowarski DariuszSzczecinPOLWieczorne Bieganie W Szczecinie75M4087292-01:37:4500:00:0400:24:2700:45:45352
#4 3042289Guz ArturGdyniaPOLLive Love Run74M4088293-01:37:4600:00:0400:24:2800:46:34413
#5 3053269Bródka IgorJarocinPOL97M1866294-01:37:5000:00:0400:24:3200:45:04296
#6 3063254Rojewski PawełŁódźPOL87M30122295-01:37:5100:00:0400:24:3400:44:03212
#7 307227Bujakiewicz SlawomirKrotoszynPOLKpp66M5018296-01:37:5200:00:0400:24:3500:45:29326
#8 3082807Nalewalski PawełMogilnoPOLMogilno Team76M4089297-01:37:5200:00:0400:24:3500:44:37274
#9 309525Orchowski MaciejGnieznoPOLAltom Gniezno82M30123298-01:37:5800:00:0400:24:4100:45:44351
#10 3101096Grupa JarosławStargardPOLSzwla Stargard82M30124299-01:38:0000:00:0400:24:4300:44:30267
#11 3112703Marchewka MateuszPińczówPOLWataha90M1867300-01:38:0100:00:0400:24:4400:45:05297
#12 3121979Danielewski MariuszRzęczkowoPOLDrużyna Szpiku82M30125301-01:38:0200:00:0400:24:4500:46:55480
#13 313553Talikadze DawidKościanPOLLks Sana Kościan85M30126302-01:38:0300:00:0400:24:4600:46:44444
#14 3143272Przybysz SławekOpalenicaPOLOpalenicki Klub Biegacza83M30127303-01:38:0500:00:0400:24:4800:42:46158
#15 315385Zgolinski MarcinWrześniaPOL80M30128304-01:38:0500:00:0400:24:4800:45:20315
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3162232Kuczyński PiotrPoznańPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl56M603305-01:38:0700:00:0400:24:5000:46:06377
#17 317722Twardowski PrzemysławKoziegłowyPOL77M4090306-01:38:0700:00:0400:24:5000:46:38425
#18 3181067Maj WaldemarWałczPOL100 Batalion Łączności78M30129307-01:38:0800:00:0400:24:5000:45:35335
#19 3193282Pelczar KrzysztofBiałystokPOL84M30130308-01:38:0800:00:0400:24:5100:44:28263
#20 3201575Kowalik PawełKomarówkaPOLDecathlon90M1868309-01:38:0900:00:0400:24:5200:46:55484
#21 3211466Biernacki RafałKościanPOLKościan Team75M4091310-01:38:1000:00:0400:24:5300:43:44197
#22 3221794Kluczyński AndrzejPobiedziskaPOLPobiedziska Running Team90M1869311-01:38:1200:00:0400:24:5500:46:52467
#23 3232892Michałowski JanGryfinoPOLKb Hermes Gryfino63M5019312-01:38:1400:00:0400:24:5600:46:14381
#24 324281Góralski MichałDąbrówkaPOL82M30131313-01:38:1800:00:0400:25:0100:43:30184
#25 3251542Sadowniczyk PawełSkierniewicePOLKlub Szuflada76M4092314-01:38:2000:00:0400:25:0300:45:41347
#26 3261574Łaganowski BłażejSwarzędzPOLHernik Team90M1870315-01:38:2100:00:0400:25:0400:46:52469
#27 327706Stachowiak KamilStrzelnoPOLRzk Team94M1871316-01:38:2600:00:0400:25:0800:47:54603
#28 328293Wieruszewski MateuszGnieznoPOLMaratończyk Poznań80M30132317-01:38:2600:00:0400:25:0900:46:31409
#29 3292847Dębowski KrzysztofWrześniaPOLNight Runners Września72M4093318-01:38:2600:00:0400:25:0900:46:47450
#30 330533Kośmider SzymonGnieznoPOLAltom Gniezno86M30133319-01:38:2700:00:0400:25:1000:46:59500
#31 331673Koprowski TomaszPoznańPOLZhp Hufiec Poznań Nowe Miasto86M30134320-01:38:2700:00:0400:25:1000:44:19231
#32 3323689Skrzypek RobertPiasecznoPOLBiegnij Z Proservice72M4094321-01:38:2800:00:0400:25:1100:46:38422
#33 333940Marciniak MaciejSzreniawaPOLJeżyce Biegają73M4095322-01:38:2800:00:0400:25:1100:46:39427
#34 334950Augustyniak MariuszMarkiPOL72M4096323-01:38:2900:00:0400:25:1100:50:14968
#35 3351694Witczak GrzegorzKoźminPOLKoźmin Biega85M30135324-01:38:3000:00:0400:25:1300:47:05512
#36 3362710Osiewicz PrzemysławSwarzedzPOL79M30136325-01:38:3400:00:0400:25:1700:45:36338
#37 3373208Cirko ArkadiuszLubinPOLBiegająca Kasta Miedziowego Miasta75M4097326-01:38:3400:00:0400:25:1700:44:56293
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3383533Palacz AgnieszkaInowrocławPOL70K403-1201:38:3500:00:0400:25:1800:46:56490
#39 339725Wołczek PrzemysławStrzegomPOLStrzegomska Dwunastka79M30137327-01:38:3600:00:0400:25:1900:47:47590
#40 3401671Pająk TomaszZłotówPOLAboriginals75M4098328-01:38:3600:00:0400:25:1900:45:23322
#41 341457Andrzejewski PiotrŚwinoujściePOLMarynarka Wojenna Świnoujście59M5020329-01:38:3900:00:0400:25:2200:45:07299
#42 342224Stachecki PawełSwarzędzPOL81M30138330-01:38:4900:00:0400:25:3100:47:25548
#43 3432499Pluciński JakubInowrocławPOLPozkal Running Team79M30139331-01:38:4900:00:0400:25:3200:46:02372
#44 344237Schlegel MichałPoznańPOLNowapasja.pl91M1872332-01:38:4900:00:0400:25:3200:46:48455
#45 345119Kańduła GrzegorzPoznańPOLSzakal Jeżyce & Nest.poznan.pl81M30140333-01:38:5100:00:0400:25:3400:45:22321
#46 346871Zyber MaciejPiłaPOLPeek Team83M30141334-01:38:5100:00:0400:25:3400:46:59503
#47 3471287Pająk ZbigniewZłotówPOL72M4099335-01:38:5300:00:0400:25:3600:46:43440
#48 3482037Walczak JacekDobrzycaPOL89M1873336-01:38:5300:00:0400:25:3600:46:58497
#49 3493342Niezgoda PrzemysławWarszawaPOL83M30142337-01:38:5400:00:0400:25:3700:48:20663
#50 3502950Karasiewicz PrzemysławKiszkowoPOLWełnianka Kiszkowo80M30143338-01:38:5500:00:0400:25:3700:46:23394
#51 3513124Wieruszewski KamilChocianówPOL81M30144339-01:38:5500:00:0400:25:3800:43:51199
#52 3522268Przybylski PrzemysławGnieznoPOLNessi Team71M40100340-01:38:5600:00:0400:25:3800:45:08304
#53 3533084Hoffmann PawełKoziegłowyPOLCzerwonak Biega81M30145341-01:38:5600:00:0400:25:3900:45:52362
#54 3543316Pękała PiotrKoszalinPOLRozbiegany Koszalin71M40101342-01:38:5700:00:0400:25:4000:46:44445
#55 3553416Biały DawidBiałe BłotaPOLSpójnia Białe Błota91M1874--LM25/701:38:5800:00:0400:25:4100:44:26255
#56 3561925Olejniczak MariuszKoninPOLCarblack77M40102344-01:38:5900:00:0400:25:4200:45:36337
#57 357498Kałużny KarolKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn84M30146345-01:39:0300:00:0400:25:4600:46:47452
#58 358149Draber PiotrPoznańPOLBiegacze Celebryci91M1875346-01:39:0400:00:0400:25:4600:46:41428
#59 3593403Jarmoliński PiotrMierzynPOLWieczorne Bieganie W Szczecinie76M40103347-01:39:0400:00:0400:25:4700:45:31332
#60 3603197Skręta KrzysztofSkierniewicePOLParkrun Skierniewice90M1876348-01:39:0400:00:0400:25:4700:43:56204
#61 3613264Kaczmarek PiotrGnieznoPOLVelux Gniezno73M40104349-01:39:0500:00:0400:25:4700:46:54475
#62 3621014Dembiński MichałPoznańPOL80M30147350-01:39:0700:00:0400:25:5000:46:17388
#63 363487Cieślak PawełWolsztynPOL84M30148351-01:39:1000:00:0400:25:5300:46:26400
#64 3641252Niśkiewicz PiotrDaniszynPOLOsp Daniszyn87M30149352-01:39:1100:00:0400:25:5400:44:27259
#65 3652894Kwitowski MaciejGnieznoPOLNight Runners Gniezno80M30150353-01:39:1200:00:0400:25:5500:46:41429
#66 366935Piotrowski SławekGdanskPOLErgo Arena Team78M30151354-01:39:1200:00:0400:25:5500:46:39426
#67 3671170Suchorowski JakubRogoźnoPOLPro36681M30152355-01:39:1300:00:0400:25:5600:46:58495
#68 3683152Kania MichałPobiedziskaPOLTkkf Płomień Pobiedziska81M30153356-01:39:1400:00:0400:25:5700:45:22317
#69 3693482Korkosz AndrzejBlizne JasińskiegoPOLGroty Team77M40105357-01:39:1700:00:0400:26:0000:47:24543
#70 3701868Waligórski WaldemarPoznańPOLDiamant Pro Sport/biegańce79M30154358-01:39:1800:00:0400:26:0100:47:54604
#71 371619Knie MariuszPOLBridgestone79M30155359-01:39:1900:00:0400:26:0200:45:26323
#72 3722972Stencel RobertGdańskPOLF3team75M40106360-01:39:2100:00:0400:26:0400:45:22318
#73 373416Kmiecik ArkadiuszWarszawaPOLPko Bank Polski78M30156361-01:39:2300:00:0400:26:0600:44:23242
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3742979Stencel AgnieszkaGdańskPOL81K302-1301:39:2300:00:0400:26:0600:45:22319
#75 3752092Andrzejczak RomanSzczecinPOL63M5021362-01:39:2400:00:0400:26:0700:45:37340
#76 3762253Andrzejczak AdrianSzczecinPOLKu Azs Am93M1877363-01:39:2500:00:0400:26:0700:45:38341
#77 3772918Florczak MirosławKępnoPOLKs Leniwiec74M40107364-01:39:2600:00:0400:26:0900:46:47451
#78 378290Kołodziński RadosławSulechówPOL93M1878365-01:39:2600:00:0400:26:0900:45:18310
#79 3793643Łabojewski MichałWronkiPOLWroniecki Klub Biegacza74M40108366-01:39:2600:00:0400:26:0900:46:23392
#80 3801165Płócieniczak ŁukaszLesznoPOLRuffrunners88M1879367-01:39:2700:00:0400:26:1000:46:26399
#81 381150Latuszek SebastianSzczecinPOLWieczorne Bieganie W Szczecinie88M1880368-01:39:2800:00:0400:26:1100:44:45279
#82 3821581Lenart MiłoszKetrzynPOLRunners Team Kętrzyn65M5022369-01:39:2900:00:0400:26:1200:48:03623
#83 3833280Kubalewski KrzysztofDziałyńPOLKłecko88M1881370-01:39:3100:00:0400:26:1300:44:14222
#84 3842973Bochenek KrzysztofKielcePOLPzu Sport Team80M30157371-01:39:3100:00:0400:26:1400:46:48456
#85 3853244Jasiński MichałJastrzębie - ZdrójPOLHusaria Race Team88M1882372-01:39:3100:00:0400:26:1400:46:51466
#86 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3863Dobak StefanSzamotułyPOLKb Szamotuly46M701373-01:39:3200:00:0400:26:1400:46:55483
#87 3871485Jakóbczyk PawełŁódźPOL93M1883374-01:39:3200:00:0400:26:1500:46:32410
#88 3881281Siberna MarcinNekielkaPOLKlub Biegających Leśników76M40109375-01:39:3500:00:0400:26:1700:46:37419
#89 3893377Komenda LechCiechanówPOLBrak85M30158376-01:39:3600:00:0400:26:1900:46:50463
#90 3903065Hofmański RafałKotlinPOL88M1884377-01:39:3800:00:0400:26:2100:45:36339
#91 3911732Wilczek JanGamówPOLRafako S.a.63M5023378-01:39:3900:00:0400:26:2200:43:56203
#92 3922236Lewandowski JanMogilnoPOL75M40110379-01:39:4000:00:0400:26:2300:45:15308
#93 3933150Gołębiewski EdwardPobiedziskaPOLTkkf Płomień Pobiedziska50M604380-01:39:4000:00:0400:26:2300:46:37420
#94 394327Kępka WojciechSzczecinPOLWieczorne Bieganie W Szczecinie81M30159381-01:39:4100:00:0400:26:2400:46:24395
#95 395779Sobkowiak MateuszZakrzewoPOL89M1885382-01:39:4200:00:0400:26:2400:46:17385
#96 396529Strzyżewski AndrzejGnieznoPOLAltom Gniezno69M40111383-01:39:4200:00:0400:26:2400:46:59502
#97 3973509Hęś LeszekGnieznoPOLVelux Gniezno87M30160384-01:39:4200:00:0400:26:2500:46:58498
#98 398815Jarosz RomanWałczPOL100 Batalion Łączności62M5024385-01:39:4300:00:0400:26:2600:46:20390
#99 3991696Szymanski AleksanderLubonPOLOleksy Biega72M40112386-01:39:4400:00:0400:26:2700:47:12530
#100 4001938Machowina AdamKrzyz WielkopolskiPOLMałpka Team75M40113387-01:39:4500:00:0400:26:2800:45:51359

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności