Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

40 Bieg Lechitów

Wyniki - 17 września 2017, Gniezno

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
#1 31096Ejsmund JerzyPOLLechici Zielonka38M70112249-03:20:3100:00:0902:07:1401:27:583111
#2 23441240Porwich HenrykSzczecinPOL.........brak41M7061898-02:10:3000:00:0600:57:1300:56:452118
#3 30112257Noworyta JacekWarszawaPOLAsa Teambiegiem Po Zdrowie42M70102205-02:37:5500:00:0701:24:3801:09:423031
#4 27752144Czechowski RajmundToruńPOLWędrówki Rodzinne43M7082101-02:23:3300:00:0601:10:1601:03:482783
#5 19381234Waluszyński BogdanGnieznoPOL43M7041633-02:02:3300:00:0500:49:1600:56:061980
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1889510Kruczkowski BogdanGnieznoPOLAltom Gniezno44M7031598-02:01:1700:00:0500:48:0000:56:132006
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7111027Fidecki WiesławPoznańPOL44M702677-01:45:0800:00:0400:31:5100:48:59764
#8 20363461Wanat WacławWrocławPOLPro-run Wrocław46M7051698-02:04:2500:00:0500:51:0800:59:342435
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3863Dobak StefanSzamotułyPOLKb Szamotuly46M701373-01:39:3200:00:0400:26:1400:46:55483
#10 26823311Kuczmierczyk JanuszMysłowicePOLTruchtacz Mysłowice47M7072060-02:19:4800:00:0601:06:3101:01:282625
#11 29603528Struski StanisławZielona GóraPOL47M7092187-02:32:5900:00:0701:19:4201:07:182955
#12 18253008Pokorny EdwardUstkaPOLTupot Ustka48M6029--LM60/102:00:1100:00:0500:46:5400:55:141829
#13 27132370Kasierska Ewa KatarzynaPoznańPOLWkb Meta Lubliniec48K604-64002:20:5600:00:0601:07:3901:05:432910
#14 20101003Nowak WiesławSzczecinPOLRowery Turowski49M60331677-02:04:0800:00:0500:50:5000:54:211699
#15 13791Olejniczak HieronimDuszniki - ZdrójPOLWkb Piast Wrocław49M60181233-01:54:4200:00:0500:41:2500:53:161475
#16 29331409Zawadzki JózefPoznańPOL49M60652174-02:30:3800:00:0701:17:2101:07:222962
#17 907540Sterczewski WojciechPoznańPOLNew Qrde Balance49M6012847-01:48:2000:00:0500:35:0300:52:161317
#18 27122166Bykowski BogdanStary KisielinPOLBractwo Biegaczy Zielona Gora49M60592073-02:20:5600:00:0601:07:3901:01:342636
#19 20002256Micuda JanMysłowicePOLTruchtacz Mysłowice50M60321671-02:03:5900:00:0500:50:4200:57:312211
#20 17873080Binek StanisławBaranowoPOLArt Team Pegaz Teatr Wielki Poznań50M60281535-01:59:4400:00:0500:46:2700:54:481770
#21 26342032Kaczor WaldemarWarszawaPOL50M60582039-02:18:1200:00:0601:04:5501:03:212758
#22 3933150Gołębiewski EdwardPobiedziskaPOLTkkf Płomień Pobiedziska50M604380-01:39:4000:00:0400:26:2300:46:37420
#23 9401863Baltyn StefanSuchedniówPOLJ.a.h.a.i.k. Suchedniów50M6013874-01:48:4200:00:0500:35:2400:50:14967
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !207470Szymański JanuszPoznańPOLParkrun Poznań51M602202-01:34:2000:00:0400:21:0300:43:21177
#25 2574501Olchowik RyszardGnieznoPOLAltom Gniezno51M60542007-02:16:1600:00:0601:02:5801:01:172585
#26 11192512Janowski AndrzejKruszwicaPOL51M60151029-01:51:3000:00:0500:38:1300:51:301173
#27 14382857Orlikowski TadeuszGdyniaPOLParkrun Gdynia51M60211277-01:55:2700:00:0500:42:1000:50:581068
#28 2234802Kurek ZbigniewDziwnówPOL51M60411820-02:08:1600:00:0600:54:5900:57:322216
#29 25112748Wardęga HieronimCzarnkówPOLLechici Zielonka52M60521979-02:14:4100:00:0601:01:2401:01:112566
#30 28283081Cernal WłodzimierzSosnowiecPOL52M60622126-02:25:3800:00:0601:12:2101:02:572740
#31 20661097Gazarkiewicz AntoniGdańskPOLBhmw_gdynia52M60351714-02:04:5200:00:0500:51:3500:56:432107
#32 2332960Gierach KrzysztofNiemczPOL52M60451887-02:10:1200:00:0600:56:5501:02:162697
#33 800925Fechner IreneuszBorówiecPOLBiegaj Z Wsl52M609751-01:46:3600:00:0500:33:1900:48:56758
#34 18334Nawrot JerzyMysłowicePOL52M60301567-02:00:1800:00:0500:47:0100:56:212033
#35 2947902Jasinowska EmiliaMiędzychódPOLGimnazjum Nr 2 W Międzychodzie52K607-76602:31:5600:00:0701:18:3901:06:272938
#36 14442Wesołowski WojciechGnieznoPOL52M60221281-01:55:3100:00:0500:42:1400:53:141466
#37 24993632Kościński TomaszPoznanPOL52M6050--LM60/302:14:2900:00:0601:01:1201:01:242617
#38 17403353Siekierski MarekPoznańPOL53M60271503-01:59:1700:00:0500:46:0000:56:071981
#39 779161Piątek BogdanZielonkaPOLLechici Zielonka53M608737-01:46:1200:00:0500:32:5500:49:04783
#40 1561103Kępka WaldemarSantockoPOL53M60241368-01:57:0900:00:0500:43:5100:48:46727
#41 10543361Łoboda MariuszPoznańPOL53M6014972-01:50:2600:00:0500:37:0900:50:561063
#42 15861297Judek KrzysztofMierzynPOL53M60251387-01:57:2200:00:0500:44:0500:54:181691
#43 1877911Herba ZbyszekStargardPOLSzwla Stargard53M60311592-02:00:5900:00:0500:47:4200:54:531782
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1885322Sanocka HalinaPiłaPOL4 Run Team Piła53K601-29002:01:1000:00:0500:47:5300:56:592153
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22163077Palej ElżbietaLubinPOLKb Lew Legnica53K603-40702:07:5600:00:0600:54:3800:58:142280
#46 171176Pytko RyszardZielona GóraPOLZielona Góro Zacznij Biegać53M60261480-01:58:5700:00:0500:45:3900:56:342063
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19963227Szewczyk MariaKoscianPOL54K602-328LK60/102:03:5300:00:0500:50:3600:55:041808
#48 27642146Bogdański WaldemarKoninPOL54M60612093-02:23:0700:00:0601:09:4901:04:402837
#49 760511Tomczak ZbigniewGnieznoPOLAltom Gniezno54M607719-01:45:5300:00:0500:32:3600:49:50921
#50 23282834Szymański JerzySkórzewoPOL54M60441885-02:10:1000:00:0600:56:5300:57:322217
#51 11623727Brzozowski AndrzejZamośćPOLWkz54M60161065-01:52:0800:00:0500:38:5100:51:521272
#52 2969824Kawoń AndrzejNamysłówPOL54M60672190-02:33:3100:00:0701:20:1401:02:452729
#53 29863537Lizik MarianLicheńPOL54M60682197-02:35:1600:00:0701:21:5901:09:143024
#54 25031007Kończak WłodzimierzGnieznoPOL54M60511974-02:14:3100:00:0601:01:1400:59:262422
#55 30561572Pasek JanŚwieszynoPOL55M60712226-02:43:0100:00:0701:29:4401:14:563090
#56 2548874Szyrwiński AndrzejWarszawaPOL55M6053--LM60/402:15:3700:00:0601:02:2001:00:052464
#57 1546450Górny MarekŚwięciechowaPOLMaraton Leszno-drużyna Szpiku55M60231359-01:56:5900:00:0500:43:4200:55:441899
#58 25953363Wilkowski AntoniTeresinPOL55M60552019-02:17:0000:00:0601:03:4300:55:341865
#59 8731378Podlecki RomualdPiłaPOLLokator Nieruchomości Piła55M6011815-01:47:4900:00:0500:34:3200:48:37704
#60 24251055Łazowski KrzysztofWarszawaPOL55M60481936-02:12:2900:00:0600:59:1201:01:202603
#61 24331045Kalbarczyk HenrykKozienicePOL-55M60491942-02:12:4100:00:0600:59:2400:57:442240
#62 14162708Skowroński PawełPoznańPOLTrenuj Z Maliną55M60201261-01:55:1000:00:0500:41:5300:53:141469
#63 12011104Wojtasik PawełŁódźPOLRysioteam55M60171095-01:52:3800:00:0500:39:2100:51:551279
#64 2745919Głowacka ElżbietaWarszawaPOLParkrun Warszawa Ursynów55K605-66102:22:2300:00:0601:09:0601:01:192596
#65 22433426Perlik GrzegorzBydgoszczPOL55M60421826-02:08:2500:00:0600:55:0700:56:492130
#66 30213741Lin Chung FuPoznań TPETPETex Year56M60702210-02:38:4500:00:0701:25:2801:05:252897
#67 7432099Zdanowski MarianPoznańPOL56M606706-01:45:3700:00:0500:32:2000:50:15970
#68 28311866Kapicki JanMysłowicePOL56M60632128-02:25:4100:00:0601:12:2301:02:572741
#69 2601997Kębłowski JózefPolskaPOL56M60562020-02:17:0700:00:0601:03:5000:59:232410
#70 8111626Twardowski JacekWałczPOL.........brak56M6010761-01:46:4400:00:0500:33:2700:50:24992
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3162232Kuczyński PiotrPoznańPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl56M603305-01:38:0700:00:0400:24:5000:46:06377
#72 2628324Heller ZdzisławKoszalinPOL56M60572034-02:17:5700:00:0601:04:4001:03:232760
#73 2129270Pytkowski MarekZielonkaPOLLechici Zielonka56M60361762-02:06:1400:00:0500:52:5700:57:412234
#74 21723721Zendlewicz MarekSkokiPOL56M60381786-02:07:0500:00:0600:53:4800:58:112274
#75 2945503Łącki WojciechGnieznoPOLAltom Gniezno56M6066--LM60/502:31:4700:00:0701:18:3001:08:252993
#76 2742683Czaczyk RemigiuszGnieznoPOLAltom Gniezno56M60602082-02:22:1100:00:0601:08:5401:06:552949
#77 3000789Pinkosz LeszekZielonkaPOLLechici Zielonka56M60692202-02:37:0600:00:0701:23:4901:07:322966
#78 20351289Szablewski AndrzejŁubowoPOLUks Tajfun57M60341697-02:04:2500:00:0500:51:0700:55:281853
#79 2311105Moskwa KrzysztofLesznoPOLTak Se Pomykam !57M60431874-02:09:5000:00:0600:56:3301:00:402502
#80 23391418Woźniak TomaszPoznańPOL57M60461893-02:10:1800:00:0600:57:0101:00:432512
#81 28781432Zapiec AnielaWysokaPOL57K606-73002:27:4400:00:0701:14:2601:04:192813
#82 21382987Bzdęga JanCzęstochowaPOL57M6037--LM60/202:06:2800:00:0500:53:1100:59:472444
#83 13911985Szczepaniak WiesławAleksandrówPOLEverrun57M60191245-01:54:5100:00:0500:41:3400:51:481263
#84 2931220Rębiasz JanuszPleszewPOLTeam Pleszew57M60642173-02:30:3300:00:0701:17:1601:04:402836
#85 24201126Szymański RemigiuszKostrzynPOLWalka Kostrzyn57M60471933-02:12:2600:00:0600:59:0901:01:302628
#86 4192839Zeidler KrzysztofGnieznoPOLWks Owieczki57M605404-01:40:2300:00:0400:27:0600:46:33412
#87 2227392Jarek ZbigniewWrocławPOLFaza57M60391816-02:08:0900:00:0600:54:5200:58:432327
#88 22332398Opaczyk PawełPoznańPOLPresto Travel57M60401819-02:08:1500:00:0600:54:5800:58:422324
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1861805Urbańczyk ZdzisławPoznańPOL57M601181-01:33:4200:00:0400:20:2400:43:25181
#90 25262871Rybski MarekObrzyckoPOLT.p.z.o Obrzycko58M501541984-02:15:0600:00:0601:01:4900:59:592460
#91 773894Flens TadeuszMiędzychódPOLKb Wojtuś58M5044731-01:46:0700:00:0500:32:5000:48:10637
#92 16011233Sowiński AdamOpolePOLOpolebiega58M501011399-01:57:3000:00:0500:44:1300:55:491918
#93 21221944Krynski ZbigniewCiechanowiecPOL58M501361756-02:06:0100:00:0500:52:4400:58:402317
#94 26473551Sikora TomaszŚwidwinPOL21blt58M501592047-02:18:3400:00:0601:05:1701:03:282765
#95 21702624Malicki CzesławSwarzędzPOL58M501401784-02:07:0200:00:0600:53:4500:58:412320
#96 29571451Krajewicz - Tylińska AlinaPoznańPOL58K5033-77202:32:5000:00:0701:19:3301:07:412972
#97 29703672Osińska ZofiaGłogówPOL58K5034-78002:33:4600:00:0701:20:2901:08:533006
#98 1983043Kierznowski AndrzejKołobrzegPOLKb Wygan58M5012--LM50/301:33:5900:00:0400:20:4200:43:19175
#99 1499835Graczyk TeresaSzczecinPOLPuszczyk Bukowy59K506-17201:56:1600:00:0500:42:5900:53:451579
#100 17591588Lis RobertMarchwaczPOLSupermaraton Kalisz59M501121519-01:59:3200:00:0500:46:1400:55:461908

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności