Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Gaz System

Wyniki - 17 września 2017, Kędzierzyn-Koźle

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Baron KamilPOLAnton Team, Jasiona00:08:2500:16:5400:16:54-1-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !211Bieliński PiotrPOLSokół Knurów/KS Koziołek, Kędzierzyn-Koźle00:08:3200:17:2300:17:21-2-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3141Pośniak TomaszPOLZimna Wódka00:09:1300:18:2900:18:26-3-
#4 4233Prochera ŁukaszPOLRun Grudynia Wielka, Grudynia Wielka00:09:1000:18:3900:18:36-4-
#5 5188Wróbel MariuszPOLSOBAS TEAM, Zdzieszowice00:09:2900:19:0700:19:04-5-
#6 6300Nieslon MarekPOLAKMB Pedziwiatr Gliwice, Gliwice00:09:2300:19:2100:19:16-6-
#7 735Frank AleksanderPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Reńska Wieś00:09:5300:19:3200:19:26-7-
#8 880Kopeć MateuszPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:10:1200:19:3200:19:27-8-
#9 978Kołodziej SzymonPOLGórażdże00:09:3200:19:3700:19:34-9-
#10 10235Dziubański GrzegorzPOLOPEL ACTIVE TEAM, Pyskowice00:09:4700:19:5300:19:49-10-
#11 114Barth MarcinPOLLeśnica00:10:0400:20:0100:20:00-11-
#12 1292Kupka JacekPOLCZEMPJON TEAM, Kędzierzyn-Koźle00:10:0300:20:0500:20:05-12-
#13 13135Panek MarcinPOLBiały Kenijczyk, Kuźnia Raciborska00:10:0500:20:0800:20:05-13-
#14 1461Jaroszuk AdrianPOLKędzierzyn-Koźle00:10:1400:20:2200:20:18-14-
#15 15104Łukaszczykiewicz PawełPOLStare Koźle00:10:1900:20:3300:20:28-15-
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16226Giet MagalenaPOLCardio-Sport rowery, Dziergowice00:10:2600:20:3300:20:321--
#17 17172Waligórski RobertPOLParkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:10:1300:20:4000:20:35-16-
#18 18246Frątczak SylwesterPOLKędzierzyn-Koźle00:10:2500:20:5600:20:51-17-
#19 19228Fijałkowski KrzysztofPOLOSiR Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:10:2800:21:0200:20:56-18-
#20 20237Kozak PawełPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:10:2400:21:0900:21:03-19-
#21 21125Nowak PawełPOLLand Rower Wrocław, Kędzierzyn-Koźle00:10:3400:21:1900:21:13-20-
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22236Rypel NataliaPOLdivision triatlon team, Kędzierzyn-Koźle00:10:2600:21:2500:21:192--
#23 24112Markowski WaldemarPOLAnton Team, Strzelce Opolskie00:10:5100:21:3700:21:30-21-
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23108Maj-Dziubańska IzabelaPOLAKMB PĘDZIWIATR GLIWICE, Pyskowice00:10:3500:21:3600:21:323--
#25 25217Cybulski BartłomiejPOLWellfit, Kędzierzyn-Koźle00:10:3200:21:3800:21:36-22-
#26 2629Drążek ZdzisławPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:10:4100:21:4700:21:40-23-
#27 2793Kurpiela DanielPOLAdex Running Team, Rzepcze00:11:0800:21:5300:21:44-24-
#28 3398Lenczewski MichałPOLNapalone Dziki, Kędzierzyn-Koźle00:11:2300:22:0800:21:55-30-
#29 30173Wawrzak RyszardPOLNight Runners Gliwice, Gliwice00:10:5700:22:0400:21:56-27-
#30 28126Nowak RafałPOLANTONTEAM, Zdzieszowice00:10:3200:22:0100:21:57-25-
#31 31214Jakubiec-Lenart RomanPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:11:0400:22:0400:21:58-28-
#32 2920Chachuła RyszardPOLMorsy na koksie, Zdzieszowice00:10:4600:22:0300:21:59-26-
#33 34242Płocki TomaszPOLKędzierzyn-Koźle00:11:0000:22:1100:22:00-31-
#34 32105Maciejewski PiotrPOLNysa00:11:1900:22:0700:22:01-29-
#35 3734Fonfara EdwardPOLJemielnica00:11:2900:22:2900:22:13-34-
#36 3558Jahn GrzegorzPOLOSP Raszowa, Raszowa00:11:3100:22:2200:22:14-32-
#37 38243Pudnicki GrzegorzPOL00:11:2200:22:3100:22:15-35-
#38 39150Sawkiewicz RafałPOLANTONTEAM, Kędzierzyn-Koźle00:11:3500:22:3100:22:16-36-
#39 36229Dobrzański EdwardPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:11:1600:22:2500:22:19-33-
#40 41113Martyniuk RyszardPOLSUPASTRIKES, Strzelce Opolskie00:11:3500:22:4000:22:25-38-
#41 4096Lach RafałPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:11:1400:22:3300:22:27-37-
#42 4274Kochon ŁukaszPOLBiegowi Zajawkowicze, Kędzierzyn-Koźle00:11:3100:22:4200:22:31-39-
#43 4351Halusiak SzymonPOLamator, Kędzierzyn-Koźle00:11:1300:22:4300:22:37-40-
#44 44244Harnus DamianPOLKędzierzyn-Koźle00:11:3200:22:4500:22:38-41-
#45 51218Grzegorzek AndrzejPOLGmina Strzelce Opolskie, Sztrzelce Opolskie00:11:4600:23:0400:22:43-48-
#46 47175Wciseł PawełPOLNapalone Dziki, Kędzierzyn-Koźle00:11:3000:22:5800:22:44-44-
#47 459Bick RobertPOLCzempjon Team, Kędzierzyn-Koźle00:11:2200:22:5100:22:45-42-
#48 46161Szymkowski KrzysztofPOLCzęstochowa00:11:1700:22:5500:22:50-43-
#49 49203Węgrzyk RomanPOLRomus- team, Ujazd00:11:2900:23:0000:22:54-46-
#50 50177Wesołowski AdamPOLLigota Wielka00:11:1400:23:0100:22:57-47-
#51 48153Sobel ŁukaszPOLOpel active team, Ujazd00:11:3300:22:5900:22:59-45-
#52 53193Zwęgliński AndrzejPOLKędzierzyn-Koźle00:11:4400:23:2000:23:03-50-
#53 521Baran RomanPOLEkipa Kryzys, Prudnik00:11:3300:23:1800:23:09-49-
#54 54204Rosiak JacekPOLCardio-Sport, Kędzierzyn-Koźle00:11:3800:23:2800:23:20-51-
#55 55240Wiekiena AdamPOLGliwice00:11:5300:23:3100:23:22-52-
#56 5618Budziński PawełPOLKlub Budziki Ujazd, Ujazd00:12:0500:23:4000:23:33-53-
#57 57121Nachtygal MiłoszPOLMorsy na koksie, Zdzieszowice00:11:3100:23:5300:23:45-54-
#58 58227Mazurkiewicz MariuszPOLKędzierzyn-Koźle00:11:4300:23:5700:23:48-55-
#59 6017Budziński KrzysztofPOLScuba Diving, Kędzierzyn-Koźle00:12:1900:24:0800:23:51-57-
#60 5989Kowynia GrzegorzPOLTwardawa00:12:1000:24:0700:23:53-56-
#61 63220Lenczewski PawełPOLNapalone Dziki, Kędzierzyn-Koźle00:11:5200:24:1000:23:57-60-
#62 6127Dąbal FryderykPOLRacibórz00:12:1800:24:0900:23:59-58-
#63 62148Ryzner IreneuszPOLKędzierzyn-Koźle00:11:4300:24:1000:24:04-59-
#64 6441Giet AdamPOLParkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:11:4800:24:1000:24:04-61-
#65 68219Osóbka PiotrPOLKędzierzyn-Koźle00:12:5100:24:3000:24:06-64-
#66 6626Czernek DarekPOLGogolin biega, Gogolin00:12:1000:24:2300:24:11-62-
#67 67215Ziemba DamianPOLAnton Team, Kędzierzyn-Koźle00:12:3300:24:2800:24:11-63-
#68 6528Drążek BeataPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:11:4300:24:2000:24:164--
#69 6988Kowalski TomaszPOLGliwice00:12:0400:24:3000:24:20-65-
#70 70209Szwarczyński MichałPOLGliwice00:12:0400:24:3200:24:20-66-
#71 71103Łabuda OliwiaPOLKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE, Kędzierzyn-Koźle00:12:0800:24:3200:24:255--
#72 72200Żytko PiotrPOLZdzieszowice00:12:3600:24:4900:24:42-67-
#73 7343Główka MirosławPOLOpole00:12:4000:24:5400:24:42-68-
#74 76192Zwęglińska AnnaPOLUrząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:13:0300:25:0900:24:506--
#75 78176Wencel RobertPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:13:0200:25:1200:24:51-721
#76 7554Hudala TomaszPOLGogolin biega, Gogolin00:12:0800:25:0800:24:53-70-
#77 74181Wiercioch TomaszPOLKędzierzyn-Koźle00:12:2200:25:0500:25:01-69-
#78 77185Wręczycki ŁukaszPOLLubliniec00:12:3300:25:1100:25:01-71-
#79 80241Szymczyszyn JerzyPOLScuba Diving, Opole00:13:1800:25:2200:25:01-73-
#80 82165Tomaka KrystianPOLCZEMPJON TEAM, Ujazd00:12:5800:25:2600:25:07-75-
#81 7986Kowalska BarbaraPOLStrzelce Opolskie00:12:3900:25:2000:25:087--
#82 81101Lipiński SebastianPOLRacibórz00:12:4400:25:2400:25:15-74-
#83 83111Mańka PiotrPOLCZEMPJON TEAM, Kędzierzyn-Koźle00:12:5400:25:2700:25:15-76-
#84 87213Żurakowski WojciechPOLpru00:13:1000:25:3400:25:16-78-
#85 84160Szymańska AnnaPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Stare Koźle00:12:5700:25:3000:25:218--
#86 90230Leśnik TomaszPOLORIAN-SHOW, Kędzierzyn-Koźle00:13:4100:25:4500:25:22-81-
#87 85155Sterczewski MarcinPOLOpel active team, Pyskowice00:12:1500:25:3200:25:27-77-
#88 8625Czekaj JustynaPOLParkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:13:1000:25:3400:25:279--
#89 95189Wyleżoł PiotrPOLRUN DMC, Kędzierzyn-Koźle00:13:2900:25:5300:25:30-85-
#90 93224Krawczyk ŁukaszPOLRacibórz00:13:0400:25:5100:25:31-84-
#91 88216Płusa TomaszPOLKędzierzyn-Koźle00:12:4000:25:4100:25:35-79-
#92 89205Świąt PiotrPOLPromenada Krapkowice, Krapkowice00:12:3400:25:4200:25:35-80-
#93 91299Nowak MichałPOLParkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:13:1200:25:4900:25:35-82-
#94 9446Góral MałgorzataPOLGmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:13:0700:25:5300:25:3510--
#95 97234Parzonka MichałPOLŚwiszczący Łańcuch, Kędzierzyn-Koźle00:13:2300:26:0600:25:48-87-
#96 92206Raczkowski AlbertPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:12:5600:25:5000:25:50-83-
#97 96222Głogowski KrzysztofPOLKędzierzyn-Koźle00:12:4500:26:0000:25:56-86-
#98 9959Janiczek ŁukaszPOLKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:11:5900:26:0800:25:59-89-
#99 10014Born MarcinPOLKędzierzyn-Koźle00:13:3100:26:0800:26:01-90-
#100 1058Białaś GniewkoPOLKędzierzyn-Koźle00:13:5700:26:2100:26:02-94-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności