Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka"

Wyniki - 17 września 2017, Zalasewo

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1137Jakub TraczSwarzędz2001M11-00:17:3000:17:30
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !289Mateusz Jaśniewiczmaratończyk poznańSwarzędz1987M22-00:18:0200:18:02
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3162Maciej KowalskiNight Runners GułtowyGułtowy2003M33-00:18:4000:18:40
#4 429Marcin NajewskiPoznań1982M44-00:19:1600:19:14
#5 5171Paweł ŚwiątkowskiTEAMOCHALTrzemeszno1981M55-00:19:1900:19:19
#6 6110Bartosz PrzybyszSALON URODY MONIKASwarzędz1990M66-00:19:4500:19:44
#7 781Adrian ŁukasikUnilever PoznańPoznań1987M77-00:19:5000:19:49
#8 826Mateusz LanfesSwarzędz1990M88-00:20:3800:20:36
#9 9160Dariusz JanasBiegacze Juniora - Runners TeamCzerwonak1975M99-00:20:4300:20:42
#10 10154Kamil MolendaHYDROGAZ SWARZĘDZMurowana Goślina1982M1010-00:20:5800:20:57
#11 116Dariusz StokowskiBorowo-Młyn TeamGorzkie Pole1975M1111-00:21:1000:21:07
#12 12114Grzegorz LemańskiHernik TeamPoznań1967M1212-00:21:1200:21:11
#13 1313Maciej HaremzaKung-Fu MalpyDaszewice1984M1313-00:21:2700:21:25
#14 1498Jacek BartosewiczCzerwonak1977M1414-00:21:4500:21:43
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1593Marysia LisiakUnia SwarzędzZalasewo2000K1-100:21:5000:21:49
#16 1670Marek PiechowiakWojownicy WódyPoznań1982M1515-00:21:5200:21:51
#17 17167Jacek BernacikKLAS Szpot SwarzędzZalasewo1973M1616-00:21:5500:21:55
#18 18143Piotr BąkowskiHuragan StrzeszynPoznań1987M1717-00:22:1800:22:09
#19 1933Artur GawrychPobiedziska Running TeamPobiedziska1982M1818-00:22:2300:22:22
#20 2016Michał WasilewskiZalasewo1979M1919-00:22:2900:22:27
#21 212Jakub KoperskiBIKE & RUN FRIENDSJerzykowo2001M2020-00:22:3800:22:35
#22 2218Krystian WinowskiZalasewo1984M2121-00:22:4300:22:42
#23 2346Tomasz AndrzejewskiZalasewo1980M2121-00:22:4300:22:31
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !244Dorota PrzybylakSwarzędz1993K2-200:22:4500:22:44
#25 25204Rafał SosnaKLAS Szpot SwarzędzGortatowo1921M2323-00:23:0000:22:58
#26 2662Marek LeśniewskiNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1979M2424-00:23:0300:22:56
#27 2712Dawid BaranowskiKung-Fu MalpyZalasewo1983M2525-00:23:0900:23:06
#28 2871Sławomir DopierałaIwno1976M2626-00:23:1300:23:08
#29 2938Marcin Skorliński1922 Lechia KostrzynKostrzyn1971M2727-00:23:1700:23:13
#30 3039Krzysztof SkorlińskiLechia Kostrzyn/Echo Ziemi KostrzyńskiejKostrzyn1972M2828-00:23:2700:23:23
#31 31201Marcin OleśSwarzędz1982M2929-00:23:3300:23:25
#32 32112Michał LeimannKomorniki1981M3030-00:23:3700:23:31
#33 3340Zbigniew KruszonaLechia Kostrzyn & Echo Ziemi KostrzyńskiejKostrzyn1976M3131-00:23:4300:23:39
#34 3459Michał KrupeckiSwarzędz1981M3232-00:23:4300:23:38
#35 35157Marek BandoszPRO366Swarzędz1980M3333-00:23:4400:23:38
#36 36140Piotr GórnyPoznań-SzczepankowoPoznań1981M3434-00:23:5200:23:50
#37 37130Ryszard WeberKLAS Szpot SwarzędzSwarzędz1962M3535-00:24:1000:24:01
#38 3849Paweł MuszyńskiZalasewo ZaiwaniaZalasewo1978M3636-00:24:1900:24:09
#39 39106Krystian AntkowiakDachowa1985M3737-00:24:2300:24:18
#40 40172Tomasz PiechotaJasin1973M3838-00:24:2800:24:25
#41 411Robert DonKLAS SZPOTPaczkowo1974M3939-00:24:4400:24:41
#42 4261Krzysztof SilskiNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1981M4040-00:24:5300:24:48
#43 4363Michał ŁukomskiGułtowy1986M4141-00:24:5700:24:47
#44 4437Jacek FajferGruszczyn1960M4242-00:25:1600:25:09
#45 4554Krzysztof KaźmierczakKLAS SZPOTSwarzędz1975M4343-00:25:2000:25:15
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4660Agnieszka EwertowskaKobylnica1973K3-300:25:2000:25:10
#47 47121Gabriela ŚwitałaBiegacze Juniora - Runners TeamGóra1970K4-400:25:2300:25:21
#48 4866Tomasz WojciechowskiFogtBikes TeamSwarzędz1976M4444-00:25:2600:25:19
#49 4944Artur GreserTeam GreserySwarzędz1974M4545-00:25:2700:25:21
#50 5069Przemysław DutkiewiczPoznań1977M4646-00:25:2800:25:18
#51 5141Michał KokocińskiSwarzędz1974M4747-00:25:2800:25:16
#52 52176Marek PawlikowskiKB DęBIECPoznań1996M4848-00:25:3800:25:34
#53 5390Aneta Machajewska-StefaniakPolonia ŚrodaŚroda Wlkp1976K5-500:25:4400:25:34
#54 5476Dorota ZowczakRawa TeamPoznan1983K6-600:25:5100:25:48
#55 5591Jakub KubiakQbArts.pl / Wilda BiegaPoznań1980M4949-00:25:5600:25:45
#56 56139Adrian BłaszczykZalasewoZalasewo1977M5050-00:26:0500:25:55
#57 5724Krystian BrychczyńskiWATAHA TEAMPoznań1980M5151-00:26:0700:26:01
#58 5894Szymon JaśNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1974M5252-00:26:1000:26:01
#59 5995Przemysław Prymas1979Swarzędz1979M5353-00:26:1200:26:06
#60 6057Agnieszka SoleckaSwarzędz1982K7-700:26:1500:26:09
#61 61119Rafał BiernatMosina BiegaKrosinko1976M5454-00:26:2300:26:12
#62 62113Hubert NowickiKleszczewo1974M5555-00:26:3000:26:23
#63 6355Małgorzata KosmaczewskaBiegam bo lubię.Pobiedziska1968K8-800:26:3600:26:28
#64 6419Paweł WygodaHERBALIFE POZNAŃPOZNAŃ1966M5656-00:26:3900:26:26
#65 6584Sławomir JanikUnilever PoznańPoznań1980M5757-00:26:4300:26:35
#66 6674Piotr JędrzejczakSwarzędz1974M5858-00:26:4600:26:40
#67 6799Andrzej WojciechowskiPoznań1979M5959-00:26:5100:26:47
#68 6847Przemysław WełniakSwarzędz - Biegam Bo LubieSwarzędz1981M6060-00:26:5500:26:42
#69 69111Filip BorowczakWrześnia1992M6161-00:26:5700:26:46
#70 70125Dariusz PrzybylakPrzybylak TeamSwarzędz1977M6262-00:27:0000:26:42
#71 715Sylwia StokowskaBorowo-Młyn TeamGorzkie Pole1978K9-900:27:0300:26:55
#72 723Grzegorz KoperskiBIKE & RUN FRIENDSJerzykowo1975M6363-00:27:0400:26:58
#73 7336Józef KowalczykStarczanowo1962M6464-00:27:0600:26:59
#74 74115Tomasz SerokaOSP SwarzędzZalasewo1986M6565-00:27:2200:27:10
#75 75182Sebastian KrajewskiPoznań1990M6666-00:27:2400:27:16
#76 7658Hanna Bandosz62-0201977K10-1000:27:2500:27:19
#77 77117Wojciech CholewinskiHernik TeamMurowana Goslina1966M6767-00:27:2800:27:21
#78 78177Arkadiusz IllmannPoznan1988M6868-00:27:4600:27:32
#79 7932Wiesław BrodziszewskiBrodex Team SwarzędzSwarzędz1959M6969-00:27:4600:27:40
#80 80183Katarzyna ŁukomskaStowarzyszenie Historyczno - Kulturalne im Adlofa BnińskiegoKostrzyn1991K11-1100:27:4700:27:37
#81 81120Julia AbramczykPoznań1975K12-1200:27:5300:27:41
#82 8297Arkadiusz KiereśGorzkie Pole1975M7070-00:28:1100:27:59
#83 83123Renata ŚwitałaBiegacze Juniora - Runners TeamGóra2003K13-1300:28:2100:28:18
#84 8479Włodzimierz LewickiPoznan1959M7171-00:28:2600:28:13
#85 85118Jacek RatajczakBieganie przez AnięSWARZĘDZ1978M7272-00:28:3000:28:20
#86 86127Przemysław BaraniakBolechowo-Osiedle1975M7373-00:28:3200:28:19
#87 87150Roksana RaszewskaPobiedziska Running TeamPobiedziska2000K14-1400:28:3500:28:25
#88 88153Aneta TokarzBorowo-Młyn TeamGorzkie Pole1989K15-1500:28:4300:28:35
#89 897Katarzyna StokowskaBorowo-Młyn TeamPobiedziska1978K16-1600:28:4300:28:34
#90 90203Marcin PrzybyszWarszawa1979M7474-00:28:5700:28:49
#91 91116Longina CholewinskaHernik TeamMurowana Goslina1966K17-1700:28:5800:28:51
#92 92174Basia KapelaPoznań1988K18-1800:29:0700:28:56
#93 93175Grzegorz JamrozikPoznań1988M7575-00:29:0700:28:56
#94 94156Janina JunkiertSwarzędz1978K19-1900:29:1200:29:03
#95 95168Magdalena ManickaZielątkowo1965K20-2000:29:2700:29:19
#96 9650Jacek CzmochSwarzedz1984M7676-00:29:2900:29:17
#97 97131Łukasz UmyszkiewiczswarzędzSwarzędz1984M7777-00:29:3300:29:20
#98 9882Paulina WaldaBorowo-Młyn TeamGorzkie Pole1998K21-2100:29:3800:29:29
#99 99103Anna SobiechKaleje1973K22-2200:29:4200:29:35
#100 100105Katarzyna StępaKaleje1976K23-2300:29:4400:29:39

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności