Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Cross Bociana w Nadleśnictwie Czarnobór

Wyniki - 23 września 2017, Krągi

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !180Wirkus ŁukaszLipnicaTalex- Borzytuchom19881-00:44:5600:03:45
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !269Szymański SylwesterSzczecinekTEAM BIEGOWY SZCZECINEK19732-1 M00:45:0500:03:45
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 362Siódmiak IgorSzczecinekMKP SZCZECINEK / trathlon19983-00:48:2700:04:02
#4 436Kowalski MirosławSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek19624-2 M00:48:4600:04:04
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !579Wirkus AntoninaSzczecinekMKL Szczecinek1985-100:50:0900:04:11
#6 656Połubiński PawełBORNE SULINOWOBorne Biega19795-1 M00:51:0500:04:15
#7 745Majewski ArturKalisz PomorskiNadleśnictwo Mirosławiec / RunMors Kalisz Pomorski19776-2 M00:51:4400:04:19
#8 821Grzesik EugeniuszKoszalinTKKF Koszalin19667-00:52:0800:04:21
#9 942Leszczyszyn PawełSzczecinek19798-3 M00:52:3000:04:22
#10 1038Krukowski AdamDrzonowo19859-00:52:4700:04:24
#11 1118Gałan LeszekZłocieniec196310-00:53:2000:04:27
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1272Werner KamilaSzczecinek1984-200:53:4900:04:29
#13 1378Romanowski PrzemysławSzczecinekProMan198411-00:54:5200:04:34
#14 1452Płatosz MarekSzczecinek197512-00:55:1400:04:36
#15 1512Eckert ZbigniewSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek196913-3 M00:56:0200:04:40
#16 1677Żyjewski PiotrSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek196714-4 M00:56:4000:04:43
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1757Romej ElżbietaRożnowoTrucht Łobez1964-300:57:3300:04:48
#18 1834Korpusiński ZbigniewBorne SulinowoKS Pionier 95197015-00:58:0900:04:51
#19 1935Kowalczyk SewerynSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek199316-5 M4 M00:58:2300:04:52
#20 2040Lecki SewerynSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek198517-6 M00:58:2400:04:52
#21 2147Mieczkowski MarcinNoblinySamotny wilk197318-5 M00:58:2500:04:52
#22 229Cygan GosiaBorne SulinowoBorne biega1985-400:59:0200:04:55
#23 2354Polguj Piotr-RomanSzczecinekMKL-parkrun Szczecinek194719-00:59:0300:04:55
#24 2473Wilkowski KrzysztofKoszalin197920-00:59:0800:04:56
#25 2514Fiłonowicz MonikaSzczecinek1978-500:59:1600:04:56
#26 2667Szubert MarcinUstronie MorskieKołobrzeg biega197721-00:59:4600:04:59
#27 2720Groszewski GrzegorzŁącznoNadlesnictwo Szczecinek197722-6 M01:00:5500:05:05
#28 2841Lenio DariuszTychowoNadleśnictwo Tychowo198223-7 M01:02:4300:05:14
#29 2913Filowiat GrzegorzBorne SulinowoULKST197824-01:03:0000:05:15
#30 3023Hałka JustynaŁobez1980-601:03:0300:05:15
#31 3137Kozibroda MarcinSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek197625-7 M01:03:5200:05:19
#32 3243Lipczewska JustynaSzczecinek1985-701:04:0400:05:20
#33 3363Sołtys ZbigniewszczecinekKSW Szczecinek197626-01:04:0500:05:20
#34 3439Lechman BożenaSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek1971-81 K01:04:3600:05:23
#35 3511Dudkiewicz LeszekKOSZALINTKKF KOSZALI195027-01:04:5400:05:25
#36 3655Poliwka-Kisiel MałgorzataSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek1983-92 K01:04:5900:05:25
#37 3744Łuczejko SławomirSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek196528-8 M01:05:1800:05:27
#38 3825Hardie-Douglas JakubSzczecinekMKL Szczecinku198229-01:05:4700:05:29
#39 3984Litwińczuk RobertBorne Sulinowo196930-01:06:0400:05:30
#40 4022Gutowska DorotaSzczecinek1981-1001:06:1000:05:31
#41 4110Draczyński ZygmuntŁobezTrucht Łobez194831-01:06:1800:05:31
#42 4224Hałka ArkadiuszŁobez197632-01:07:0600:05:35
#43 4348Mikłasz DariuszBorne Sulinowo196733-01:07:5900:05:40
#44 4482Włodarczak ŁukaszSzczecinek198534-9 M01:08:0200:05:40
#45 4581Stelmaszyński MarcinSzczecinek198535-01:08:0300:05:40
#46 4631Kałużny PawełSzczecinek198036-01:08:1600:05:41
#47 4717Gałan JoannaZłocieniec1966-1101:09:0800:05:46
#48 4874Zaręba AnnaSzczecinek1989-1201:09:3700:05:48
#49 4930Jankowska MonikaSzczecinekFollow Me Szczecinek1990-131 K01:09:5000:05:49
#50 5061Serwatka EwelinaBorne Sulinowo1980-1401:09:5200:05:49
#51 5160Serwatka KrzysztofBorne Sulinowo197537-01:09:5200:05:49
#52 527Butowicz AdamSzczecinek196138-01:10:0500:05:50
#53 5332Kisiel Michał78-400 SzczecinekTeam Biegowy Szczecinek198139-10 M01:10:1300:05:51
#54 5449Morawska KarolinaCzłuchowNadleśnictwo Człuchów1980-152 K01:10:2000:05:52
#55 5516Galicki RobertBobolice197640-8 M01:10:4000:05:53
#56 566Budzich MarcinKołobrzegNadleśnictwo Gościno198541-9 M01:11:2100:05:57
#57 5765Suproń IzabelaBiały BórNadleśnictwo Trzebielino1981-163 K01:11:3200:05:58
#58 5846Matysek IreneuszWAŁCZ195842-01:12:3100:06:03
#59 5968Szubert AgnieszkaUstronie MorskieKołobrzeg biega1979-1701:12:4500:06:04
#60 605Boruc BarbaraSzczecinekParkrun Szczecinek1969-1801:12:5100:06:04
#61 6119Gorbacz UrszulaSzczecinek1991-1901:12:5600:06:05
#62 6270Tarnopolska AgnieszkaSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek1986-203 K01:13:4000:06:08
#63 6327Hryniewicz RafałSzczecinekSzczecinek197943-01:13:4300:06:09
#64 641Andruszkiewicz GrzegorzSzczecinekParkrun Szczecinek197744-01:14:3000:06:12
#65 6559Schienbein JacekSZCZECINEKPARK - RUN SZCZECINEK195845-01:14:5200:06:14
#66 663Biegajło IwonaBorne Sulinowo1972-2101:16:5600:06:25
#67 6753Podolańczyk MagdalenaBorne Sulinowo1986-2201:16:5700:06:25
#68 684Bogdan JoannaBorne Sulinowo1981-2301:19:0100:06:35
#69 6976Ziojła ViolettaSzczecinekBiegam bo lubię :-)1971-2401:19:1700:06:36
#70 7033Kokolska SandraSzczecinek1986-2501:20:5000:06:44
#71 7183Sterczewska AgataSzczecinekHusaria Race Team1983-2601:23:0700:06:56
#72 722Bańka MarcinBorne Sulinowo197546-01:23:0800:06:56
#73 7366Szamszon SylwiaSzczecinek1986-2701:23:5600:07:00
#74 7464Staś AdriannaBiała1995-2801:27:2600:07:17
#75 758Chmurska ViolettaSzczecinekHusaria Race Team1965-2901:30:3900:07:33
#76 7671Tyluś SylwiaSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek1979-304 K01:38:1500:08:11
#77 7728Jabłońska RenataSzczecinekTeam Biegowy Szczecinek1981-315 K01:38:1500:08:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności