Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pyrlandzka Dycha

Wyniki - 24 września 2017, Kaźmierz

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 16350Adam CysewskiBIEGAMY_OT_DZIELNIE_TEAMGdańsk1979M36-49616-00:44:2500:44:25
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1331Adam El BahTarnowo Podgórne1989M18-3511-00:41:0300:41:03
#3 82333Adam KubiśBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPoznań1984M18-353172-00:53:0500:52:33
#4 103159Adam RogozińskiWspinArtPoznań1989M18-353787-00:54:4500:54:16
#5 94Adrian RadajPólko1982M18-3569-00:43:1300:43:09
#6 735Adrian StasiakObrzycko1988M18-3557-00:42:5200:42:49
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 25233Adrian SzambelanKaźmierz zatorzeKaźmierz2000M-MLO321-00:46:2900:46:12
#8 312252Agata KierończykPoznań1974K36-4956-14601:20:2001:19:51
#9 177264Agata PawlakDecathlon SwadzimKruszwica1995K18-3528-5001:00:1300:59:38
#10 292237Agata Skupinkobietybiegaja.plPoznań1987K18-3568-12801:12:3901:11:50
#11 94256Agnieszka CiechanowskaWidziMisieTarnowo Podgórne1981K36-494-1300:54:0800:53:36
#12 303281Agnieszka CzarneckaKaźmierz1982K18-3573-13801:13:5001:13:36
#13 263342Agnieszka Czyż-GadzińskaGranowo1977K36-4937-10301:07:1301:06:34
#14 171329Agnieszka GóreckaPoznań1987K18-3526-4700:59:3100:59:29
#15 18558Agnieszka HancykTARNOWO PODGÓRNE1984K18-3532-5501:00:5201:00:09
#16 16346Agnieszka KornatowskaByle DobiecKaźmierz1978K36-4916-4100:59:1900:58:40
#17 310141Agnieszka KuśnierzKaźmierz1985K18-3576-14401:18:0701:17:20
#18 229250Agnieszka MuszyńskaTarnowo Podgórne1994K18-3545-8001:03:2601:02:50
#19 12232Agnieszka RogackaSulechów1976K36-497-2200:56:0600:55:50
#20 251248Agnieszka SamolągSzamotuły1984K18-3555-9601:04:5901:04:21
#21 17652Agnieszka Serednicka-MischRadzynyRadzyny1978K36-4918-4901:00:0000:59:38
#22 139366Agnieszka WieczorekMrowino1985K18-3516-2900:57:2700:56:49
#23 15043Agnieszka WojciechowskaAdrenalina FitnessPuszczykowo1978K36-4912-3500:58:0000:57:22
#24 272262Aleksandra MuchaDecathlon SwadzimSady1995K18-3562-11101:08:0301:07:28
#25 92226Andrzej CzapczykCIACHA I CZAPYPoznań1959M50+780-00:53:2400:53:16
#26 119318Andrzej JakubowskiKaźmierz1980M36-494399-00:55:5100:55:29
#27 252139Andrzej KicińskiKaźmierz1981M18-3560156-01:05:2601:04:44
#28 24384Andrzej LisekPoznań1986M18-351120-00:46:1600:46:06
#29 109358Andrzej PołczyńskiTarnowo Podgórne1947M50+893-00:54:4600:54:40
#30 197167Andrzej RoszykPoznań1967M50+15135-01:01:1501:00:58
#31 200127Anna BajerWuef Club Decathlon SwadzimTarnowo Podgórne1982K18-3538-6501:01:4501:01:11
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !208154Anna BanaszczykKaźmierz1963K50+2-6801:01:5801:01:33
#33 233302Anna BartkowiakOstroróg1980K36-4930-8301:03:2401:03:05
#34 222365Anna BrękNaramowice BiegająPoznań1980K36-4928-7501:03:0501:02:18
#35 26442Anna Hadrych1984Kaźmierz1984K18-3558-10401:06:5701:06:34
#36 187263Anna KempaDecathlon SwadzimPoznań1984K18-3533-5701:00:4601:00:12
#37 298185Anna LobaRAWA TEAMDOPIEWO1983K18-3570-13301:13:0601:12:33
#38 237360Anna MąkosaPiła1992K18-3550-8601:04:0301:03:18
#39 120294Anna RybarczykPoznań1983K18-3513-2100:56:1000:55:33
#40 288188Anna TomaszewskaKiączyn2000K-MLO7-12501:11:2401:11:04
#41 301276Anna WaszkowiakRADZYNY1979K36-4952-13601:13:5001:13:33
#42 273259Anna ŁagódkaDecathlon SwadzimPoznań1993K18-3563-11201:08:0401:07:29
#43 34380Arkadiusz KempczyńskiPoznań1985M18-351529-00:47:5600:47:49
#44 98368Arkadiusz KulonRadzyny TeamRadzyny1973M36-493384-00:54:4900:54:06
#45 27290Artur StachowskiBiskupice WLKP1977M36-49923-00:46:3400:46:32
#46 88255Artur Słomińskijw 4430oborniki1984M18-353276-00:53:0500:53:03
#47 253204Bartek BorkowskiOstpreußenDywity k. Olsztyna1987M18-3561157-01:05:4301:04:56
#48 106116Bartosz HorowskiChyby1976M36-493790-00:54:3600:54:28
#49 281337Bartosz NadobnikGIPS-BUDKaźmierz2005M-MLO15163-01:09:3101:08:57
#50 23138Bartosz OssowskiKaźmierz1987M18-351019-00:46:1400:46:13
#51 53300Bartosz Ulatowski1986Dopiewo1986M18-352147-00:49:1400:49:07
#52 307124Beata Cichewiczkobietybiegaja.pl/KLAS Szpot SwarzędzSwarzędz1969K36-4954-14101:16:4601:15:57
#53 22341Beata FornalikDabrówka1976K36-4929-7601:03:0701:02:21
#54 265389Beata GrajewskaPoznań1974K36-4938-10501:07:3001:06:38
#55 278146Beata MazankiewiczKaźmierz1976K36-4942-11601:09:0001:08:37
#56 280336Beata NadobnikGIPS-BUDKaźmierz1972K36-4943-11801:09:3301:08:57
#57 130105Beata PiechotaPoznań1985K18-3515-2400:56:5800:56:19
#58 13269Beata Skrzypekdam radęKaźmierz1978K36-498-2600:56:5800:56:20
#59 308332Beata ŚwiercOtorowo1996K18-3575-14201:17:1501:16:26
#60 116224Beata SzeszułaKAŹMIERZ1973K36-496-1900:55:5200:55:19
#61 9182Blazej WozniakByle do metySokolniki Wielkie1987M18-353479-00:53:3500:53:16
#62 256145Bogumiła MagdziarekKaźmierz1970K36-4936-9901:06:1301:05:31
#63 268280Bożena CzaprańskaSieraków1960K50+4-10701:07:1501:06:50
#64 5791Błażej KozielskiOborniki1982M18-352351-00:50:1000:50:01
#65 17272Czesław SzymkowskiFabryka FormyPoznań1948M50+13125-00:59:4200:59:31
#66 6789Damian MatysiakGniezno1986M18-352760-00:51:0500:50:59
#67 173278Damian PietrzakDecathlon SwadzimPoznań1998M18-3549126-01:00:0900:59:34
#68 239322Damian SobkowiakTarnowo Podgórne1981M18-3558152-01:04:0001:03:21
#69 13424Daniel BiniekRogozinski Klub BiegaczaRogoźno Wielkopolskie1993M18-3543107-00:56:4000:56:21
#70 12795Daniel KruszonaArmia KrajowaObrzycko1982M18-3540104-00:56:4000:56:17
#71 164270Daniel MacyszynNight Runners PoznanPoznań1976M36-4951123-00:59:2200:58:46
#72 20986Danuta JackowskaKokoszczyn1980K36-4925-6901:02:2001:01:38
#73 80359Daria MikołajczakPopówko1998K18-358-1000:52:3400:52:24
#74 21412Daria WozniakByle do metyKiaczyn1995K18-3542-7301:02:0201:01:43
#75 228208Dariusz IwaniakUJŚCIEUjście1975M36-4965149-01:03:1801:02:38
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3993Dariusz Matysiak5 Minut DystansuTarnowo Podgórne1961M50+234-00:48:1500:48:10
#77 161348Dariusz PiechotaMTS TARNOWIAKKAŹMIERZ1981M36-4950121-00:58:4900:58:10
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !35274Dariusz RubaszniakLuboński Klub BiegaczaPoznań1965M50+130-00:48:0100:47:58
#79 258385Dawid NowakChrzypsko Wielkie1987M18-3562159-01:06:4701:06:11
#80 90339Dawid SzadziulPoznań1980M36-493078-00:54:0300:53:13
#81 48119Dominik HameraGMH HuzarKaźmierz2003M-MLO642-00:48:5200:48:50
#82 267306Dominik Srokamotywujemy.pasjaSzamotuły2000M-MLO14161-01:07:2701:06:45
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 84114Dorota BoruckaWroniecki Klub BiegaczaWRONKI1980K36-493-1200:53:0800:52:49
#84 95192Dorota DanielakPoznań1984K18-359-1400:54:0900:53:44
#85 194222Dorota MisiudaDrużyna SzpikuPoznań1983K18-3535-6201:01:3201:00:46
#86 68335Edward NadobnikGIPS-BUDKaźmierz1973M36-492061-00:51:3400:51:01
#87 140175Edyta Brzezinska-Kapłonpoznan1968K36-4911-3000:57:1300:56:54
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !83310Edyta CyprowskaSzamotuły1971K36-492-1100:53:0800:52:48
#89 294314Eliza JamkaŚroda Wlkp.1990K18-3569-13001:12:5401:12:01
#90 240181Elżbieta Bogałakaźmierz1976K36-4931-8801:04:1201:03:26
#91 221202Emilia Gogołkiewicz-KołeckaDuszniki1978K36-4927-7401:02:4401:02:13
#92 190110Ewa ZiołoTarnowo Podgórne1984K18-3534-5901:01:0101:00:17
#93 285374Ewa ŁaganowskaCIASTKI PZ.SWARZĘDZ1969K36-4945-12201:11:1701:10:27
#94 73296Filip BuszkowskiFilon TeamGaj Wielki1974M36-492264-00:51:3900:51:29
#95 49158Filip DornaTarnowo Podgórne1991M18-351943-00:48:5400:48:11
#96 158284Filip KierończykPoznań2003M-MLO12120-00:58:3500:58:05
#97 19973Gabriela TeterPoznańPoznań1981K18-3537-6401:01:1201:01:01
#98 255133Grażyna UrlewiczEVTAWronki1971K36-4935-9801:06:2301:05:28
#99 66211Grzegorz PucekSzamotuły1995M18-352659-00:51:0200:50:51
#100 25439Halina FiksaKaźmierz1971K36-4934-9701:05:4001:05:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności