Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pyrlandzka Dycha

Wyniki - 24 września 2017, Kaźmierz

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 204320Marcin PolusMROWINO1987M18-3552138-01:01:4801:01:15
#2 121370Marcin SzymkowiakDżej DżejDąbrówka1977M36-4944100-00:56:0100:55:35
#3 36108Marcin TarnowskiSady1979M36-491231-00:48:0200:47:44
#4 60215Marcin WesołowskiKaźmierz2000M-MLO754-00:50:3100:50:14
#5 11468Marek BaranSzamotuły1975M36-494197-00:55:2800:55:06
#6 220287Marek MiśkiewiczRadzynyRadzyny1975M36-4964147-01:02:2601:02:11
#7 10816Mariusz WermińskiSwarzędz1977M36-493992-00:55:0800:54:36
#8 284272Marlena AntczakPoznań1989K18-3566-12101:10:4601:10:27
#9 69355Marta BarszczPRO366Swarzędz1985K18-356-800:51:1900:51:14
#10 234201Marta KaczmarekRadzyny1982K18-3548-8401:03:5701:03:11
#11 210353Marta NowakowskaKaźmierz1985K18-3540-7001:02:0301:01:40
#12 300375Marta OsesKaźmierz1994K18-3572-13501:14:0301:13:32
#13 144228Marta StaszkiewiczPoznań1984K18-3518-3300:57:2200:57:08
#14 246338Marta SzwargotGIPS-BUDKaźmierz1988K18-3553-9201:04:0801:03:33
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22371Marysia LisiakUnia SwarzędzZALASEWO2000K-MLO1-400:45:4600:45:44
#16 175291Mateusz MańkaKaźmierz1987M18-3550127-01:00:0500:59:35
#17 8722Mateusz PrzybylskiKaźmierz1979M36-492975-00:53:3700:52:54
#18 12692Mateusz WitkowiakLusówko1982M18-3539103-00:57:1800:56:09
#19 27678Małgorzata MajdakWUEF ClubTarnowo Podgórne1978K36-4940-11401:09:1901:08:33
#20 174292Małgorzata MańkaKaźmierz1992K18-3527-4801:00:0300:59:34
#21 282357Małgorzata SakPOZNAŃ1991K18-3565-11901:09:4101:09:05
#22 3021Małgorzata SkibińskaRadzyny1972K36-4953-13701:13:5001:13:35
#23 170326Małgorzata Śmieszek-NowakKaźmierzKaźmierz1985K18-3525-4600:59:3500:59:17
#24 188103Małgorzata Śmigielskaparkrun PoznańPoznań1979K36-4921-5801:01:0501:00:14
#25 24721Małgorzata Zimniak-RucińskaPoznań1984K18-3554-9301:03:5801:03:38
#26 3146Małgosia DziamskaCeradz Kościelny1971K36-4958-14801:24:4201:24:09
#27 100257Michalina PałoszSzamotuły1988K18-3510-1600:54:4600:54:08
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3387Michał AdamczewskiGałowo1997M18-3533-00:41:1300:40:57
#29 89247Michał BieńPoznań1982M18-353377-00:53:3000:53:11
#30 72163Michał MaślankoPromienko1985M18-352863-00:52:0600:51:20
#31 50162Michał PajchrowskiZaniemyśl1985M18-352044-00:49:0500:48:20
#32 211194Michał PawlakPinky $ MózgŚroda Wielkopolska1991M18-3554141-01:02:3201:01:41
#33 3714Michał PigłaPikuś :)Kaźmierz1981M18-351632-00:48:0300:47:47
#34 1361Michał RojewskiNaramowice BiegająPoznań1983M18-35913-00:44:0900:44:04
#35 29223Michał SerbaKB SZAMOTUŁYSzamotuły1992M18-351325-00:47:0300:46:38
#36 149155Michał SobczyńskiZygzakLulinek1980M36-4947115-00:58:0400:57:22
#37 93161Michał SrokaKrzyż Wlkp.1981M36-493181-00:54:0100:53:31
#38 31132Mikołaj KolanowskiBiegacze PMIMiędzychód1983M18-351426-00:47:3700:47:29
#39 129160Mikołaj MizgalskiSzamotuły1993M18-3542106-00:56:3100:56:18
#40 316106Miłosz BudzichowskiGóra2003M-MLO16167-01:28:5901:28:57
#41 243151Monika AugustynZaprawieni w bojuChlewiska1975K36-4933-9001:04:1201:03:26
#42 179239Monika Kunysz-GóralskaKokoszczyn1982K18-3530-5201:00:3100:59:49
#43 275122Monika KwiatkowskaTarnowo Podgórne1977K36-4939-11301:09:1801:08:33
#44 19277Monika SkrzypczakBzwbk Runners TeamPlewiska1979K36-4923-6101:00:5501:00:20
#45 271220Natalia GramsPoznań1988K18-3561-11001:08:0401:07:13
#46 212195Natalia HoffmanPinky $ MózgPoznań1991K18-3541-7101:02:3301:01:42
#47 270341Natalia StanisławiakSzamotuły1988K18-3560-10901:07:3601:07:00
#48 47193Norbert ZawadzkiJuvenia PuszczykowoWronki2002M-MLO541-00:48:5100:48:30
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !99297Patrycja CegłowskaRadzyny2007K-MLO2-1500:54:0900:54:07
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21171Patrycja KołeckaPiątkowo na BiegowoPoznań1977K36-491-300:45:3700:45:35
#51 249279Paula KordylasińskaKaźmierz2002K-MLO5-9401:04:0601:03:46
#52 24183Paulina BiałekSzamotuły1979K36-4932-8901:04:1501:03:26
#53 14176Paulina JakobszeRadzyny1987K18-3517-3100:57:0600:56:56
#54 20694Paulina KamińskaKaźmierz1987K18-3539-6701:02:0201:01:27
#55 2893Paulina PawlakSkórzewo1990K18-3567-12601:12:1101:11:25
#56 180288Paulina SpringerKaźmierz1982K18-3531-5301:00:2000:59:49
#57 96299Pawel SzymanskiTeam Biegowy SzczecinekOxford1977M36-493282-00:54:4900:53:56
#58 156234Paweł GrendaKaźmierz1975M36-4949118-00:58:1400:57:56
#59 25960Paweł GrześkowiakKomorowo1981M36-4968160-01:06:3701:06:11
#60 4148Paweł RoszykPoznań1981M36-491336-00:48:1900:48:08
#61 236304Paweł WalkowiakWalkołajak TeamBorowo-Młyn1970M36-4966151-01:04:1001:03:17
#62 44249Piotr Jakubowski19 STYCZNIAPOZNAŃ1979M36-491438-00:48:3700:48:12
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !42Piotr WaligóraLucky LUZersLuboń1976M36-4914-00:41:2100:41:18
#64 304313Potr JamkaŚroda Wlkp.1985M18-3566166-01:14:3801:13:43
#65 77369Przemysław BadziągDżej DżejKaźmierz1978M36-492568-00:52:4800:52:07
#66 70107Przemysław BudzichowskiGóra1970M36-492162-00:51:1800:51:15
#67 5575Przemysław OlejniczakSzamotuły Boxing TeamKaźmierz1985M18-352249-00:49:3000:49:13
#68 6372Rafał ChmalKaźmierz1997M18-3546-00:42:3700:42:24
#69 107203Rafał JudkowiakGałowo1973M36-493891-00:55:0300:54:33
#70 105349Rajmund BartczakPOZNAN1968M36-493689-00:54:2700:54:26
#71 56219Remigiusz KluczyńskiRKPamiątkowo1966M50+550-00:50:0000:49:58
#72 186143Renata BączkiewiczKaźmierz1972K36-4920-5601:00:3401:00:12
#73 18965Robert KoniecznyRobakowo1975M36-4954131-01:01:1001:00:17
#74 257113Robert OlejniczakRAWA TEAMDopiewo1965M50+17158-01:06:2401:05:53
#75 166190Robert WojtanPoznań1977M36-4952124-00:59:1200:58:57
#76 269266Roma CyprowskaSzczuczyn1962K50+5-10801:07:2201:06:59
#77 183134Roman RożkowskiDendrorunnersŚrem1958M50+14129-01:00:1801:00:05
#78 178351Rozalia IgnerskaPoznań1982K18-3529-5101:00:0600:59:39
#79 11131Ryszard JędraszykGóra1987M18-35711-00:43:5800:43:55
#80 86221Sebastian MisiudaDrużyna SzpikuPoznań1981M36-492874-00:53:3900:52:53
#81 198386Sonia MiężalikPodrzewie1988K18-3536-6301:01:1601:01:00
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14381Stanisław FerchminPoznań2003M-MLO114-00:44:1000:44:09
#83 224367Stefan CzarnowskiPoznan1982M18-3556148-01:03:1201:02:21
#84 31329Sylwia BłotnyDrużyna SzpikuLusowo1973K36-4957-14701:22:0101:21:07
#85 309182Sylwia OdwrotSILASzamotuły1980K36-4955-14301:16:5201:16:33
#86 29531Sławka Krenzparkrun Poznań / Kobiety BiegająPoznań1977K36-4950-13101:13:0001:12:11
#87 136275Sławomir OttoPoznan1965M50+10108-00:57:1100:56:36
#88 245102Tomasz BuśkoSWARZĘDZ1980M36-4967154-01:04:0801:03:33
#89 52344Tomasz HofmanZgrupka TeamLusówko1976M36-491646-00:49:0500:48:45
#90 18423Tomasz JakubowskiTarnowo Podgórne1976M36-4953130-01:00:5201:00:06
#91 216309Tomasz KołeckiDuszniki1976M36-4962143-01:02:3201:02:01
#92 54328Tomasz MatuszekPKS - Pawłowicki Klub SportowyPawłowice1979M36-491748-00:49:2000:49:09
#93 147312Tomasz PaluszkiewiczRunner's Power ŚremŚrem1989M18-3544113-00:57:5100:57:15
#94 202245Tomasz SalamentaHOCHLANDWęgrów1979M36-4958136-01:01:5901:01:12
#95 152324Tomasz SnelaZalasewo1983M18-3546116-00:57:5400:57:44
#96 85316Tomasz SobońTęcza UjścieUjście1975M36-492773-00:53:3200:52:52
#97 274206Tomasz StaszkiewiczPoznań1984M18-3563162-01:08:1401:07:59
#98 125232Tomasz SzambelanKaźmierz zatorzeKaźmierz1969M36-4945102-00:56:0700:56:00
#99 195346Tomasz SzulcPaledzie1980M36-4956133-01:01:0601:00:51
#100 10330Tomasz WarczewskiTomi TeamLESZNO1980M36-49410-00:43:1800:43:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności