Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pyrlandzka Dycha

Wyniki - 24 września 2017, Kaźmierz

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21171Patrycja KołeckaPiątkowo na BiegowoPoznań1977K36-491-300:45:3700:45:35
#2 27913Katarzyna StanuchowskaPoznań1988K18-3564-11701:09:2901:08:47
#3 24384Andrzej LisekPoznań1986M18-351120-00:46:1600:46:06
#4 26334Maciej PilcDres i LaczkiPoznań1979M36-49822-00:46:3200:46:29
#5 282357Małgorzata SakPOZNAŃ1991K18-3565-11901:09:4101:09:05
#6 284272Marlena AntczakPoznań1989K18-3566-12101:10:4601:10:27
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3053Katarzyna SammlerDrużyna SzpikuPoznan1982K18-353-500:47:2000:47:15
#8 287295Joanna KurekPoznań1978K36-4947-12401:11:4901:10:58
#9 33164Krzysztof AdamczakPoznanPoznan1981M36-491128-00:47:4300:47:40
#10 34380Arkadiusz KempczyńskiPoznań1985M18-351529-00:47:5600:47:49
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !35274Dariusz RubaszniakLuboński Klub BiegaczaPoznań1965M50+130-00:48:0100:47:58
#12 292237Agata Skupinkobietybiegaja.plPoznań1987K18-3568-12801:12:3901:11:50
#13 29333Justyna RauPoznań1977K36-4949-12901:12:4801:11:58
#14 29531Sławka Krenzparkrun Poznań / Kobiety BiegająPoznań1977K36-4950-13101:13:0001:12:11
#15 4148Paweł RoszykPoznań1981M36-491336-00:48:1900:48:08
#16 44249Piotr Jakubowski19 STYCZNIAPOZNAŃ1979M36-491438-00:48:3700:48:12
#17 46364Łukasz KlejniakPoznań1981M36-491540-00:48:4600:48:31
#18 311283Karolina KierończykPoznań2005K-MLO8-14501:20:2001:19:50
#19 312252Agata KierończykPoznań1974K36-4956-14601:20:2001:19:51
#20 59157Marcin NiżnikPoznań1989M18-352553-00:50:5600:50:12
#21 31544Jolanta GęsiorekPoznań1958K50+7-14901:27:2301:27:07
#22 62214Tomasz WiatrBZ WBK Runners TeamPoznań1974M36-491956-00:50:2300:50:23
#23 65390Katarzyna GramczewskaPRO366Poznań1985K18-355-700:50:4500:50:40
#24 76109Marcin NawrockiLena TeamPoznań1986M18-352967-00:52:2400:51:52
#25 82333Adam KubiśBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPoznań1984M18-353172-00:53:0500:52:33
#26 86221Sebastian MisiudaDrużyna SzpikuPoznań1981M36-492874-00:53:3900:52:53
#27 89247Michał BieńPoznań1982M18-353377-00:53:3000:53:11
#28 90339Dawid SzadziulPoznań1980M36-493078-00:54:0300:53:13
#29 92226Andrzej CzapczykCIACHA I CZAPYPoznań1959M50+780-00:53:2400:53:16
#30 95192Dorota DanielakPoznań1984K18-359-1400:54:0900:53:44
#31 103159Adam RogozińskiWspinArtPoznań1989M18-353787-00:54:4500:54:16
#32 105349Rajmund BartczakPOZNAN1968M36-493689-00:54:2700:54:26
#33 120294Anna RybarczykPoznań1983K18-3513-2100:56:1000:55:33
#34 72163Michał MaślankoPromienko1985M18-352863-00:52:0600:51:20
#35 15043Agnieszka WojciechowskaAdrenalina FitnessPuszczykowo1978K36-4912-3500:58:0000:57:22
#36 14176Paulina JakobszeRadzyny1987K18-3517-3100:57:0600:56:56
#37 17652Agnieszka Serednicka-MischRadzynyRadzyny1978K36-4918-4901:00:0000:59:38
#38 220287Marek MiśkiewiczRadzynyRadzyny1975M36-4964147-01:02:2601:02:11
#39 234201Marta KaczmarekRadzyny1982K18-3548-8401:03:5701:03:11
#40 301276Anna WaszkowiakRADZYNY1979K36-4952-13601:13:5001:13:33
#41 3021Małgorzata SkibińskaRadzyny1972K36-4953-13701:13:5001:13:35
#42 98368Arkadiusz KulonRadzyny TeamRadzyny1973M36-493384-00:54:4900:54:06
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !99297Patrycja CegłowskaRadzyny2007K-MLO2-1500:54:0900:54:07
#44 18965Robert KoniecznyRobakowo1975M36-4954131-01:01:1001:00:17
#45 13424Daniel BiniekRogozinski Klub BiegaczaRogoźno Wielkopolskie1993M18-3543107-00:56:4000:56:21
#46 277271Magdalena HaukRokietnica1979K36-4941-11501:09:0001:08:37
#47 272262Aleksandra MuchaDecathlon SwadzimSady1995K18-3562-11101:08:0301:07:28
#48 36108Marcin TarnowskiSady1979M36-491231-00:48:0200:47:44
#49 268280Bożena CzaprańskaSieraków1960K50+4-10701:07:1501:06:50
#50 2893Paulina PawlakSkórzewo1990K18-3567-12601:12:1101:11:25
#51 9182Blazej WozniakByle do metySokolniki Wielkie1987M18-353479-00:53:3500:53:16
#52 147312Tomasz PaluszkiewiczRunner's Power ŚremŚrem1989M18-3544113-00:57:5100:57:15
#53 183134Roman RożkowskiDendrorunnersŚrem1958M50+14129-01:00:1801:00:05
#54 211194Michał PawlakPinky $ MózgŚroda Wielkopolska1991M18-3554141-01:02:3201:01:41
#55 294314Eliza JamkaŚroda Wlkp.1990K18-3569-13001:12:5401:12:01
#56 304313Potr JamkaŚroda Wlkp.1985M18-3566166-01:14:3801:13:43
#57 12232Agnieszka RogackaSulechów1976K36-497-2200:56:0600:55:50
#58 245102Tomasz BuśkoSWARZĘDZ1980M36-4967154-01:04:0801:03:33
#59 285374Ewa ŁaganowskaCIASTKI PZ.SWARZĘDZ1969K36-4945-12201:11:1701:10:27
#60 307124Beata Cichewiczkobietybiegaja.pl/KLAS Szpot SwarzędzSwarzędz1969K36-4954-14101:16:4601:15:57
#61 63238Jakub TraczSwarzedz2001M-MLO857-00:50:2400:50:24
#62 69355Marta BarszczPRO366Swarzędz1985K18-356-800:51:1900:51:14
#63 10816Mariusz WermińskiSwarzędz1977M36-493992-00:55:0800:54:36
#64 129160Mikołaj MizgalskiSzamotuły1993M18-3542106-00:56:3100:56:18
#65 167231Magdalena GrzegorzewskaSzamotuły1983K18-3522-4300:59:1600:58:58
#66 24183Paulina BiałekSzamotuły1979K36-4932-8901:04:1501:03:26
#67 24267Jacek KurekSzamotuły1955M50+16153-01:04:1501:03:26
#68 251248Agnieszka SamolągSzamotuły1984K18-3555-9601:04:5901:04:21
#69 267306Dominik Srokamotywujemy.pasjaSzamotuły2000M-MLO14161-01:07:2701:06:45
#70 270341Natalia StanisławiakSzamotuły1988K18-3560-10901:07:3601:07:00
#71 29223Michał SerbaKB SZAMOTUŁYSzamotuły1992M18-351325-00:47:0300:46:38
#72 305184Katarzyna RatajczakSzamotuły1981K18-3574-13901:16:1601:15:57
#73 306265Jadwiga DudaSzamotuły1957K50+6-14001:16:1601:15:57
#74 309182Sylwia OdwrotSILASzamotuły1980K36-4955-14301:16:5201:16:33
#75 66211Grzegorz PucekSzamotuły1995M18-352659-00:51:0200:50:51
#76 7897Henryk ŁączyńskiamatorSZAMOTUŁY1951M50+669-00:52:3800:52:10
#77 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !83310Edyta CyprowskaSzamotuły1971K36-492-1100:53:0800:52:48
#78 100257Michalina PałoszSzamotuły1988K18-3510-1600:54:4600:54:08
#79 11468Marek BaranSzamotuły1975M36-494197-00:55:2800:55:06
#80 153261Irma KryzanDecathlon SwadzimSzczecin1990K18-3520-3700:58:3200:57:54
#81 266200Malwina Szymaniak-Turekchaos kaźmierzSzczuczyn1987K18-3559-10601:07:3001:06:42
#82 269266Roma CyprowskaSzczuczyn1962K50+5-10801:07:2201:06:59
#83 146282Maja PigłaPanciaTarnowo Podgórne1982K18-3519-3400:57:3100:57:13
#84 1515Jolanta GdowskaTarnowo Podgórne1977K36-4913-3600:58:1300:57:26
#85 18159Iwona Plewińska1978Tarnowo Podgórne1978K36-4919-5401:00:3400:59:50
#86 18423Tomasz JakubowskiTarnowo Podgórne1976M36-4953130-01:00:5201:00:06
#87 18558Agnieszka HancykTARNOWO PODGÓRNE1984K18-3532-5501:00:5201:00:09
#88 190110Ewa ZiołoTarnowo Podgórne1984K18-3534-5901:01:0101:00:17
#89 200127Anna BajerWuef Club Decathlon SwadzimTarnowo Podgórne1982K18-3538-6501:01:4501:01:11
#90 229250Agnieszka MuszyńskaTarnowo Podgórne1994K18-3545-8001:03:2601:02:50
#91 238323Joanna SobkowiakTarnowo Podgórne1983K18-3551-8701:04:0001:03:21
#92 239322Damian SobkowiakTarnowo Podgórne1981M18-3558152-01:04:0001:03:21
#93 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1331Adam El BahTarnowo Podgórne1989M18-3511-00:41:0300:41:03
#94 275122Monika KwiatkowskaTarnowo Podgórne1977K36-4939-11301:09:1801:08:33
#95 27678Małgorzata MajdakWUEF ClubTarnowo Podgórne1978K36-4940-11401:09:1901:08:33
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3993Dariusz Matysiak5 Minut DystansuTarnowo Podgórne1961M50+234-00:48:1500:48:10
#97 49158Filip DornaTarnowo Podgórne1991M18-351943-00:48:5400:48:11
#98 71298Magdalena PołczyńskaTarnowo Podgórne1987K18-357-900:51:3900:51:19
#99 94256Agnieszka CiechanowskaWidziMisieTarnowo Podgórne1981K36-494-1300:54:0800:53:36
#100 109358Andrzej PołczyńskiTarnowo Podgórne1947M50+893-00:54:4600:54:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności