Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7 Szamotuły Samsung Półmaraton

Wyniki - 8 października 2017, Szamotuły

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 5011124Talikadze RomanKOŚCIANLKS SANA KOŚCIAN1958M503300:58:1501:47:5101:47:59-438
#2 5021044Stachowiak DanutaROKIETNICAROKIETNICA BIEGA1974K401800:57:2901:47:2901:48:0264-
#3 5031031Sobkowiak SławomirWRONKIPOZNAŃCZYK1973M4014500:57:5301:47:3701:48:06-439
#4 504338Hildebrandt TomaszKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1982M3016200:57:4301:47:2001:48:07-440
#5 5051126Targosz MartynaNIEWIERZ1992K202100:58:1501:47:2401:48:0765-
#6 506279Głyda MaciejPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1962M503200:58:4701:47:2901:48:11-441
#7 507144Cichowlas SylwesterPOZNAŃJEŻYCE BIEGAJĄ1975M4014400:58:4501:47:3501:48:12-442
#8 5081085Szkudlarek MichałBRZEGRUN­LOG.COM1978M3016500:56:5501:47:4301:48:12-442
#9 5091197Wieczorek MariSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY/SMASHING PĄPKINS1984K302200:58:0901:47:3901:48:1366-
#10 510155Ciźla GrzegorzOBORNIKIESCOVAR TEAM1986M3016700:55:3901:47:5001:48:15-444
#11 511715Mendel BartoszROKIETNICA1973M4014300:59:2601:47:3101:48:16-445
#12 5121121Talar MarekOBORNIKICEDC OBORNIKI1985M3016300:59:1101:47:3701:48:16-445
#13 5131122Talar ZenonDĄBRÓWKA LEŚNATKKF LECH OBORNIKI1953M601000:59:1001:47:3601:48:16-445
#14 514218Dwojak MarcinPRZEŹMIEROWO1978M3016600:58:2801:47:4701:48:25-448
#15 5151053Stankowski DawidSZAMOTUŁYPŁONĄCE RACICE1993M209100:58:4901:47:4901:48:31-449
#16 516627Lisiński ZbigniewWRONKI1974M4014601:00:4401:48:3001:48:46-450
#17 517824Owczarzak BorysPOZNAŃWACHOWIAKISYN.PL1985M3016800:57:1301:48:1001:48:47-451
#18 518389Jaworski JakubDESZCZNOSYBERIAN HUSKY TEAM1990M209200:58:4401:48:0401:48:50-452
#19 5191076Szafer ŁukaszSZAMOTUŁY1981M3016900:57:2301:48:2201:48:59-453
#20 5201319Lewandowski PiotrPOLICESKB DZIK1980M3017200:55:5401:48:3501:49:00-454
#21 521979Serba MichałSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY1992M209500:55:0101:48:4001:49:02-455
#22 522894Przyborowski MieczysławPOZNAŃREMET TEAM1959M503400:57:3701:48:2501:49:04-456
#23 5231007Skrętkowski KonradKAŹMIERZ WLKPKLUB OLIMPIAD SPECJALNYCH HERKULES SZAMOTUŁY1997M209700:57:1401:48:4101:49:06-457
#24 524168Czekalska MariaPOZNAŃ1984K302500:58:4101:48:3501:49:1167-
#25 525479Klapczyński MichałSIEKIERKI WIELKIEREDNECK RUNNERS1982M3017400:58:4601:48:4101:49:11-458
#26 526529Kowalska RomaBYTKOWO1983K302600:58:2601:48:4101:49:1368-
#27 5271185Weltrowski GrzegorzPOZNAŃ1975M4014700:59:1501:48:3301:49:13-459
#28 528230Ewertowska AgnieszkaKOBYLNICA1973K401900:59:2001:48:2801:49:1769-
#29 529418Kaczmarek RobertPOZNAŃNIGHT RUNNERS1984M3017500:58:4701:48:4301:49:17-460
#30 530842Pater MarcinPOZNAŃALTOM GNIEZNO1987M3017600:57:2201:48:4601:49:17-460
#31 531919Rajkowski BartoszWRONKI1997M209300:55:3601:48:2901:49:17-460
#32 5321291Zimny RafałWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA1969M4014900:59:1701:48:4201:49:17-460
#33 533370Janus TomekOBORNIKI1990M209500:59:0801:48:4001:49:20-464
#34 534936Remisz MarcinKEPARUUKKI TEAM1984M3017900:57:3901:48:5301:49:21-465
#35 53518Andrzejewski PatrykLUBASZ1991M209800:56:5901:48:5501:49:27-466
#36 536634Łapa TomaszLUSÓWKO1974M4015200:58:0701:48:5401:49:27-466
#37 537274Glazer AnnaCZARNKÓW1969K402000:59:0901:48:4901:49:2870-
#38 538829Pająk MarcinROKIETNICA1977M4015000:58:5201:48:4501:49:28-468
#39 539965Rzepa KarolWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA1986M3017100:58:3701:48:3401:49:28-468
#40 5401002Skibińska AldonaCZARNKÓWK B GMINA CZARNKÓW1972K402000:59:0901:48:4901:49:2870-
#41 54185Boiński BartoszDOBIEŻYNKLUB BIEGACZA RTV EURO AGD1992M209400:59:4701:48:3701:49:29-470
#42 542320Grzyb KrzysztofPOZNAŃKLUB BIEGACZA RTV EURO AGD/ SMASHING PĄPKINS1979M3017300:59:4701:48:3801:49:29-470
#43 543483Klimczak ArkadiuszPOZNAŃKLUB BIEGACZA RTV EURO AGD1972M4014800:59:4901:48:3701:49:29-470
#44 5441284Zieliński KrzysztofWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA1963M503600:55:3201:49:0101:49:29-470
#45 545619Linda JanZAKRZEWO1980M3017900:59:1301:48:5301:49:30-474
#46 546973Schoener ŁukaszPOZNAŃ1980M3018100:59:1801:48:5601:49:30-474
#47 5471231Wojtaszek MaciejPOZNANCZLAPAK1976M4015100:57:1401:48:4901:49:30-474
#48 548532Kowalski ZbigniewSTARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO1959M503500:57:3301:48:5201:49:32-477
#49 549283Gołębiewski EdwardPOBIEDZISKATKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA1950M601100:58:2601:49:0801:49:33-478
#50 550776Napora MariuszWYSZKÓW1977M4015400:57:0801:48:5901:49:33-478
#51 551797Nowak KarolWRONKISAMSUNG1983M3017800:59:2801:48:4901:49:38-480
#52 5521138Tomczak TomaszPRZEŹMIEROWONARAMOWICE BIEGAJĄ1976M4015300:59:3201:48:5701:49:39-481
#53 5531226Wojciechowski JakubPRZEŹMIEROWOLION GROUP1985M3017700:57:3701:48:4801:49:41-482
#54 554437Kandefer RobertGŁUSZYCA1972M4015500:58:5001:49:1301:49:43-483
#55 5551140Topolnicki EugeniuszZIELONA GÓRA1959M503700:59:4301:49:0701:49:47-484
#56 556386Jastrzębska­Majak MartaWARSZAWANAPRZÓD MŁOCINY1993K202200:57:3901:49:3501:49:4972-
#57 5571304Szewczyk Tomasz1992M2010200:58:4401:49:3401:49:49-485
#58 5581050Staniewska AgnieszkaPOZNAŃAR POZNAŃ1986K302401:00:0601:48:3001:49:5173-
#59 559641Łopata SławomirPOPÓWKOPOPÓWKO1992M209900:57:2201:49:2201:49:52-486
#60 560121Burant AgnieszkaPOZNAŃ1983K302700:58:4101:49:2101:49:5774-
#61 561861Pietryga PawełSZAMOTUŁY1976M4015700:59:1501:49:3101:50:07-487
#62 56257Bąk MaciejSZAMOTUŁY1987M3017001:00:1901:48:3101:50:08-488
#63 5631119Tabat PiotrROGOŹNOFWK TEAM ROGOŹNO1980M3018201:00:0801:49:2901:50:16-489
#64 5641084Szeszuła MichałPOZNAŃNIGHT RUNNERS1975M4015601:00:0301:49:2301:50:26-490
#65 565344Holak JakubPOZNAŃREHABALANCE TEAM1987M3018500:59:5201:49:4801:50:34-491
#66 5661070Studziński JacekPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1979M3018900:55:5001:50:2101:50:37-492
#67 5671295Zwierzyński JanPOZNAŃGRUPA ARCYBISKUPA1987M3018401:00:3701:49:4701:50:37-492
#68 5681087Szmyt KacperOBRZYCKO1999M2010301:02:3101:49:5001:50:40-494
#69 569954Rudziński KrzysztofPOZNAŃDWUJEZYCZNI.PL1988M2010000:59:4601:49:2601:50:41-495
#70 570618Licznierski MarekPLEWISKAGRUNWALD TEAM POZNAŃ1984M3019000:59:1001:50:2501:50:42-496
#71 5711187Wesołowski PawełŚREMSIŁA I CZOSNEK1984M3018300:59:1801:49:4601:50:42-496
#72 572513Koralewski KrzysztofPOZNAŃ1986M3018700:59:0201:50:1401:50:44-498
#73 5731113Świątek RemikOWIŃSKAMB MOTORS TEAM1975M4015801:02:0501:49:5301:50:47-499
#74 574640Łocman AlicjaLUBOŃCONNECTOR TEAM1980K302800:59:2801:50:0401:50:4875-
#75 575527Kowalewicz SzymonPNIEWYBS DUSZNIKI1986M3019300:54:0101:50:4301:50:53-500
#76 57689Bombelczyk SzymonLUBASZ104 BLOG1991M2010400:58:1401:50:2201:50:54-501
#77 577114Brzóska PrzemysławOSTRORÓG1998M2010000:55:5101:49:2601:50:54-501
#78 578354Jackowiak AgnieszkaŚREMTFP GRAFIKA1985K302900:58:1601:50:2601:50:5776-
#79 5791273Zataj ZdzisławPOZNAŃ1956M601200:59:4401:50:5301:50:58-503
#80 580204Drożdż PiotrSTARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO1970M4015900:57:2201:50:1901:50:59-504
#81 581237Figlarek DamianWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA1979M3019200:57:2101:50:3401:51:00-505
#82 5821196Wieczorek ŁukaszPLEWISKA1984M3018801:00:4501:50:1701:51:01-506
#83 583884Polus AndrzejSZAMOTUŁY1978M3019101:04:3401:50:3201:51:04-507
#84 584937Rezlewicz KarolPOZNAŃ1985M3018601:00:5701:50:1301:51:05-508
#85 5851132Tomaszewski DawidKOMORNIKIKOMORNIKI1976M4016000:58:2501:50:3001:51:05-508
#86 586823Owczarczak MonikaPOZNAŃNIGHT RUNNERS1984K303000:57:4801:50:3901:51:1377-
#87 58712Ancuta WojciechPOZNAŃ1967M503801:01:1401:50:4101:51:18-510
#88 58875Błoch ArletaWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA1972K402200:57:2601:50:4601:51:2378-
#89 58921Antkowiak MaciejOBORNIKIOSP USCIKOWO1979M3019800:58:5001:50:5801:51:26-511
#90 590703Matysiak RafałSIERAKÓWBIEGACZA PMI1972M4016200:58:1501:51:1601:51:26-511
#91 591534Kozber IreneuszWRONKI1971M4016100:58:2101:51:1501:51:27-513
#92 59250Bartecka EwelinaROZNOWOKUNA KOWANÓWKO1982K303100:59:5601:50:4801:51:2979-
#93 5931308Osses WojciechOBORNIKIKUNA KOWANÓWKO1981M3019500:59:5601:50:4801:51:29-514
#94 594702Matysiak KarolROKIETNICASUPER BECIA1978M3019500:58:4401:50:4801:51:32-515
#95 595664Majewski SebastianSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY1985M3019401:00:5501:50:4701:51:34-516
#96 5961115Świerkiel NataliaDUSZNIKI WLKP1978K303200:58:2801:51:0901:51:3580-
#97 597221Dymek UrszulaPĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI1980K303300:56:3401:51:3201:51:3681-
#98 5981029Sobczyk MirosławNOSKÓW1984M3020200:56:5401:51:2401:51:47-517
#99 59997Boruta MateuszPOZNAŃDZIKI Z MORASKA1979M3020000:59:1801:51:1901:51:53-518
#100 600160Czajka WaldemarPOZNAŃ1972M4016300:58:4201:51:2301:51:56-519

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności