Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7 Szamotuły Samsung Półmaraton

Wyniki - 8 października 2017, Szamotuły

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 885568Kucharska AnnaDEBNOAKCJA MOTYWACJA1982K307101:03:2002:02:5102:03:44164-
#2 42255Batóg IwonaDĘBNOAKCJA MOTYWACJA1981K301700:56:0701:44:1501:44:3646-
#3 69913Andrzejczak ElaDĘBNOAKCJA MOTYWACJA1967K50401:00:5201:54:2801:55:01103-
#4 300578Kulbicki GrzegorzRÓŻAŃSKOAKCJA MOTYWACJA1978M309900:54:0701:38:5501:39:16-278
#5 3111229Wojtasik KatarzynaDEBNOAKCJA MOTYWACJA DEBNO1980K301000:53:3401:39:1401:39:3425-
#6 8361192Wiatrowska AnetaDĘBNOAKCJA­ MOTYWACJA1981K306301:03:1801:59:3402:00:28148-
#7 412432Kijaic IreneuszPOZNAŃALLESPORT1985M3013100:57:2001:43:4501:44:13-369
#8 1063367Janke KatarzynaPOZNAŃALLESPORT1986K3010601:11:1702:17:2202:18:40247-
#9 1107187Dłużyński KubaROKIETNICAALLIANZ RUNNING TEAM1980M3030001:11:1902:23:2002:24:49-837
#10 1631221Witkowski TomaszKAMIONKIALTO KAMIONKI1972M403900:49:0501:31:5001:31:53-152
#11 951205Wiliński AdamFAŁKOWOALTOM GNIEZNO1971M401900:45:5901:27:0001:27:01-90
#12 530842Pater MarcinPOZNAŃALTOM GNIEZNO1987M3017600:57:2201:48:4601:49:17-460
#13 21541Kozłowski KlaudiuszGNIEZNOALTOM GNIEZNO1971M40400:40:3001:16:2101:16:21-21
#14 327673Małkowski JacekGNIEZNOALTOM GNIEZNO1973M409500:54:0801:39:3301:39:54-300
#15 141851Pernak AndrzejPOZNAŃALUPLAST1972M403400:48:2201:29:3901:29:41-131
#16 712638Łączyński HenrykSZAMOTUŁYAMATOR1951M601701:02:2701:54:3801:55:29-604
#17 203505Konieczny KrzysztofSZAMOTUŁYAMZ SZAMOTUŁY1970M405600:50:0401:34:1301:34:18-189
#18 8211165Walczak PawełPOZNAŃANTARES ZALASEWO1987M3025601:05:2001:59:0202:00:03-679
#19 4291246Wrzesiński SzymonPOZNAŃAPS NOVA1971M4012600:55:5201:44:2101:44:45-382
#20 5581050Staniewska AgnieszkaPOZNAŃAR POZNAŃ1986K302401:00:0601:48:3001:49:5173-
#21 1082981Seydlewicz MaciejPOZNAŃART­SPED TEAM, GRUNWAD TEAM POZNAŃ1982M3029501:15:2102:20:4102:22:02-825
#22 23235Feifer BartoszWOLSZTYNASICS FRONTRUNNER1988M201400:41:4001:17:0501:17:05-23
#23 24371Jarecki DamianTRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICE1993M201500:41:4101:17:0901:17:08-24
#24 1002614Leszyński AdamWYSOGOTOWOBALTAZARY1992M2014601:05:4502:10:3402:11:38-792
#25 833195Dombrowska KarolinaMROWINOBANDA RYCHA1978K306101:04:0301:59:2302:00:25147-
#26 834645Łuczak MaciejMROWINOBANDA RYCHA1979M3026001:05:1901:59:2302:00:26-687
#27 1092749Molska MałgorzataKŁODAWABBL GORZÓW1968K406801:12:3802:21:4302:23:02260-
#28 299604Lech JacekŚWIEBODZINBBL ŚWIEBODZIN1978M3010000:53:3001:39:0101:39:14-277
#29 51931Rawecki RobertPOZNAŃBEONE1977M401100:45:1001:22:3101:22:33-48
#30 783164Czarnecki MichałMIĘDZYCHÓDBHP SIERAKÓW1987M3024801:02:3601:57:5701:58:44-651
#31 935746Porwich HenrykSZCZECINBIEG LWA1941M70401:03:0602:05:4802:06:42-751
#32 687747Modzelewski PiotrTARNOWO PODGÓRNEBIEG LWA1969M4018701:00:3901:54:1101:54:46-589
#33 590703Matysiak RafałSIERAKÓWBIEGACZA PMI1972M4016200:58:1501:51:1601:51:26-511
#34 20357Jagła DawidJAROCINBIEGACZE JAROCIN1990M201300:39:0701:16:1801:16:17-20
#35 597221Dymek UrszulaPĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI1980K303300:56:3401:51:3201:51:3681-
#36 387261Gapska EwaPĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI1971K401200:54:3301:42:5401:43:2042-
#37 394262Gapski BogdanPĘCKOWOBIEGACZE JÓZEFA NOJI1965M502100:54:2201:43:2601:43:51-352
#38 473793Nowak DariuszMIĘDZYCHÓDBIEGACZE PMI1973M4013900:57:2501:46:1401:46:23-418
#39 46491Kokocki PawełWIELKA NIESZAWKABIEGAJ Z DYMKIEM.PL1990M202300:42:4001:21:4601:21:46-43
#40 695260Ganska DanielPLEWISKABIEGAM BO LUBIĘ1982M3022700:59:1501:54:2201:54:58-595
#41 691157Cwojdzińska DagmaraPAMIĄTKOWOBIEGI.WLKP1988K202701:00:0101:54:0101:54:4999-
#42 32300Graczyk AdrianCZARNKÓWBIEGI.WLKP1988M201700:41:3201:18:1901:18:19-30
#43 67542Kozłowski ŁukaszWAŁBRZYCHBIEGIEM PO MARZENIA1991M203100:46:0601:24:5901:25:00-63
#44 67786Bojarczuk KrzysztofKOZIEGŁOWYBIEGIEMMARSZ.PL1987M3022401:02:1801:54:0001:54:30-580
#45 678929Ratajczak TomaszCZEMPIŃBIEGIEMMARSZ.PL1990M2011601:02:1701:53:5901:54:30-580
#46 8431048Stachowski MateuszPOZNAŃBIEGNĘ BO CHCĘ1975M4021401:01:4601:59:5002:00:38-692
#47 10091278Zbyszewska IzabelaZŁOTNIKIBIEGNĘ DLA OLI1975K405701:10:2902:11:1002:12:38213-
#48 86139Chołota MarekPIŁABIEGOWY ŚWIAT1979M302300:44:5101:26:1201:26:12-81
#49 369499Kołodziej ŁukaszLUDOMYBIEGOŻERCY1993M208000:52:3601:42:1201:42:36-331
#50 650940Rogalski MarcinPOZNAŃBLA BLA1983M3021000:58:4401:53:0101:53:42-554
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !193498Kołecka PatrycjaPOZNAŃBLUE SKY TRAVEL1977K40200:51:2401:33:4501:33:4913-
#52 9391283Zieliński FilipPOZNAŃBODY CHIEF1988M2014001:06:1902:06:0202:07:12-753
#53 362335Heneczkowska AnnaKAMIONKIBORN TO RUN1993K201200:56:2201:41:5201:42:1337-
#54 4081300Żebrowski JuliuszSUCHY LASBORN TO RUN1991M208400:57:4001:43:4401:44:05-364
#55 464336Heneczkowski ŁukaszPOZNAŃBORN TO RUN1978M3015400:57:1901:45:4901:46:11-410
#56 906111Brzoska­Nizio ArletaMROWINOBRACTWO BIEGOWE BGK1973K404401:05:1502:03:4902:04:51174-
#57 144133Chmielewski AleksanderPOZNAŃBROWAR FORTUNA1970M403500:48:5001:29:4801:29:57-134
#58 73242Baraniecki ZbigniewPOZNAŃBRYLANT K?RNIK1958M505101:02:2601:56:0501:56:58-618
#59 682731Mika JózefPOZNAŃBRYLANT KÓRNIK1960M504701:00:4001:53:4701:54:38-585
#60 575527Kowalewicz SzymonPNIEWYBS DUSZNIKI1986M3019300:54:0101:50:4301:50:53-500
#61 1081347Meliński MateuszSUCHY LASBTL GROUP1973M402700:46:4901:27:5301:27:54-103
#62 400942Rogoziński TomaszPYZDRYBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1974M4011800:56:0201:43:2801:43:58-358
#63 617658Maćkowiak HubertPOZNAŃBUSZEWKO1989M2010501:00:0201:52:0401:52:49-534
#64 1118922Ratajczak HubertBYTKOWIAK BYTKOWOBYTKOWIAK BYTKOWO1977M4027801:15:2102:25:4002:27:01-843
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22466Besz­Malinowska KatarzynaPOZNAŃBZ WBK RUNNERS TEAM1973K40300:50:5401:35:1501:35:1917-
#66 1028736Mioducka MirkaMROWINOBZ WBK RUNNERS TEAM1983K309701:08:3702:14:1702:15:36225-
#67 329705Mazurek PawełBYTKOWOBZWBK RUNNERS TEAM1968M409700:52:5901:39:5201:40:03-302
#68 385900Przybylski JakubDĄBRÓWKACA / ACCURA TEAM1981M3012200:56:1201:42:3301:43:18-344
#69 613637Łaźniak AgataPOZNAŃCARDIORUNNERS1986K303500:59:0901:52:0201:52:4482-
#70 66691Boroński PawełSZAMOTUŁYCEDC OBORNIKI1990M2011500:59:1301:53:3301:54:13-570
#71 5121121Talar MarekOBORNIKICEDC OBORNIKI1985M3016300:59:1101:47:3701:48:16-445
#72 796514Korbal DamianOBORNIKICEDC OBORNIKI1990M2012800:59:5701:58:2801:59:07-660
#73 122548Kraus DamianGRYFICECHROBRY GRYFICE1996M204900:48:5101:28:5701:29:02-116
#74 368136Chojnacki MaciejCHODZIEŻCHTR PCH_RUN1986M3012000:55:4901:42:1301:42:27-330
#75 4421099Szymański JakubDĄBRÓWKACHŁOPCY Z DĄBRÓWKI1980M3014300:56:4501:44:2701:45:05-393
#76 574640Łocman AlicjaLUBOŃCONNECTOR TEAM1980K302800:59:2801:50:0401:50:4875-
#77 457579Kulesza AdamOBORNIKICSWL POZNAŃ1983M3015200:54:3001:45:3801:45:49-405
#78 616595Kuźniak MonikaPAMIĄTKOWOCYTRYNÓWKA TEAM1981K303401:00:0101:52:0101:52:4983-
#79 1081264Garstka PawełROMANOWO DOLNECZARNKÓW1988M2015501:10:4702:20:0902:21:26-824
#80 832676Marchlewski TomaszCZARNKÓWCZARNKÓW1973M4021300:59:2901:59:4402:00:23-686
#81 988443Kapler­Tęgowska KarinaKOZIEGŁOWYCZERWONAK BIEGA1976K405501:05:4402:09:4202:10:48207-
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !66112Brzozowska MonikaKRZEPICECZERWONAK BIEGA1984K30100:45:1501:24:4101:24:424-
#83 82181Dąbrowski DawidMUROWANA GOŚLINACZERWONAK BIEGA1990M203500:46:2101:25:3801:25:43-78
#84 5471231Wojtaszek MaciejPOZNANCZLAPAK1976M4015100:57:1401:48:4901:49:30-474
#85 3065Bereszyński SebastianGRODZISK WIELKOPOLSKIDANFLOR TEAM1987M30500:41:4001:17:4401:17:44-28
#86 109068Białczyk JarosławSZAMOTUŁYDEBEŚCIAKI1979M3029801:16:4202:21:4502:22:57-831
#87 676107Haupa MaciejWIELUŃDEBIUT1979M3021601:02:1801:53:3501:54:28-579
#88 938788Nieziołek PiotrWIELEŃDEBIUT WIELEŃ1953M602101:05:4802:06:0402:07:12-753
#89 236419Kaczmarek TomaszZALASEWODESZCZOWA TEAM1979M306600:51:4301:35:2401:35:47-218
#90 2691170Waligórski WaldemarPOZNAŃDIAMANT PRO SPORT/BIEGAŃCE1979M308200:53:2001:37:4001:38:04-248
#91 42465Kaźmierczak DamianŚMIGIELDIM1977M40900:43:0101:21:0601:21:07-39
#92 4031089Szpakowska DominikaPOZNAŃDOSTAWCY PRĄDU/ KOBIETY BIEGAJĄ1983K301400:55:4201:43:3601:44:0143-
#93 175682Marcinkowski WojciechGRANOWODRUŻYNA BIEGACZY ­ GMINA GRANOWO1992M206300:48:3901:32:4601:32:51-163
#94 87437Banaszewski MaciejPOZNAŃDRUŻYNA PKO BANKU POLSKIEGO1976M4022201:05:1102:01:4802:03:03-713
#95 111397Jóś DamianKĄSINOWODRUŻYNA SZPIKU1990M204200:47:4501:28:0601:28:12-106
#96 1138193Dolny ŁukaszPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1981M3030601:19:4302:34:5302:36:15-849
#97 633120Budzyła AdamPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1980M3020800:57:4001:52:3601:53:19-544
#98 137333Hedzielska WeronikaGOLĘCZEWODRUŻYNA SZPIKU1998K20400:48:2101:29:2701:29:3010-
#99 9451041Spiżak AgnieszkaOSTRÓW WIELKOPOLSKIDRUŻYNA SZPIKU1981K308401:06:0002:06:3402:07:25188-
#100 69049Bartczak PawełKRUSZWICADRUŻYNA SZPIKU1982M3021801:02:3001:53:4601:54:49-592

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności