Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7 Szamotuły Samsung Półmaraton

Wyniki - 8 października 2017, Szamotuły

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 10191Abramowska­Guzik AlinaPOZNAŃ1967K501301:10:5802:13:1902:14:19220-
#2 11012Aćimović SneżanaSZAMOTUŁY1978K3011401:15:4602:23:1002:24:01267-
#3 9943Adamczak JoannaSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY1985K309101:10:4702:09:5102:11:07208-
#4 4464Adamczak ZbigniewSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY1984M3014700:57:1701:44:5601:45:22-396
#5 645Adamczewski MichałGAŁOWO1997M202900:44:3201:24:2701:24:32-61
#6 9926Adamczyk KarolPOZNAŃ1988M2014501:10:2602:09:4002:11:05-785
#7 9867Adamczyk MałgorzataOBORNIKIKĘSY TEAM1973K405401:10:0802:09:3002:10:42206-
#8 6608Adamczyk RobertWAŁCZRANNERS OF WAŁCZ.1974M4017901:00:5601:53:2201:54:03-564
#9 7169Adamowicz DanielSZCZECIN1984M3023000:57:3401:55:2801:55:46-608
#10 31710Agaciak RomanMIĘDZYCHÓD1964M501900:52:3901:39:3101:39:41-291
#11 69611Akuszewska AgataPUSZCZYKOWO1965K50401:01:0301:54:2801:54:59101-
#12 58712Ancuta WojciechPOZNAŃ1967M503801:01:1401:50:4101:51:18-510
#13 69913Andrzejczak ElaDĘBNOAKCJA MOTYWACJA1967K50401:00:5201:54:2801:55:01103-
#14 114114Andrzejewska MałgorzataPIŁA1984K3012501:22:4302:37:5802:39:24291-
#15 91615Andrzejewski DamianPIŁA1981M3026801:05:1002:03:5802:05:10-738
#16 94916Andrzejewski MaciejSZAMOTUŁYGABLOCIARZE1973M4024601:05:0902:06:4002:07:50-760
#17 105917Andrzejewski MichalLUBASZ1993M2015301:05:2602:17:3802:18:11-815
#18 53518Andrzejewski PatrykLUBASZ1991M209800:56:5901:48:5501:49:27-466
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1619Andrzejuk BogusławBIAŁYSTOK1975M40200:38:2401:15:3701:15:36-16
#20 6020Antczak RobertPOZNAŃ1962M50400:44:4901:24:0401:24:06-57
#21 58921Antkowiak MaciejOBORNIKIOSP USCIKOWO1979M3019800:58:5001:50:5801:51:26-511
#22 90222Antos KatarzynaTRZCIANKA1983K307401:05:1602:03:2702:04:39171-
#23 92323Artyszuk ArkadiuszLEGIONOWO1978M3027101:09:2502:04:3302:05:58-741
#24 109724Augustyn MonikaKAŹMIERZZAPRAWIENI W BOJU1975K407001:16:3102:21:4902:23:16264-
#25 112125Augustyniak MagdalenaKIEKRZ1984K3011601:13:0902:27:3902:29:03277-
#26 23026Bachorski RemigiuszSŁAWAZABIEGANI SŁAWA1984M307000:50:1801:35:3201:35:37-213
#27 46727Bachorz AgnieszkaKOŚCIAN1980K302000:56:2801:45:3001:46:1654-
#28 76529Bajerska RenataKACZORYENERGY SIŁOWNIA­FITNESS KACZORY1965K50801:03:1901:57:2101:58:16127-
#29 64030Bajerski PiotrPOZNAŃ1971M4017101:01:4101:52:4001:53:28-547
#30 77631Balcerek JacekPOZNAŃ1972M4019801:02:1501:57:4201:58:35-647
#31 25432Balcerowicz JarosławPIŁA4RUN TEAM PIŁA1970M407000:51:0101:36:3301:36:47-236
#32 16033Balinowski KornelNOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA1982M304100:48:4401:31:3501:31:41-149
#33 15736Banaszczyk TomaszKAŹMIERZGROOBAS TEAM1985M303900:48:5101:31:1501:31:23-146
#34 87437Banaszewski MaciejPOZNAŃDRUŻYNA PKO BANKU POLSKIEGO1976M4022201:05:1102:01:4802:03:03-713
#35 107538Banaszyński MichałPOZNAŃ1992M2015401:11:5702:19:1402:20:38-823
#36 72239Bandur GrzegorzPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1988M2012101:00:2801:55:3601:56:14-613
#37 4340Bański SebastianKAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE1992M202000:43:3201:21:1901:21:21-40
#38 91141Baraniecki ArkadiuszKĘPAOJ TAM, OJ TAM!1970M4023301:05:2102:03:2802:05:00-736
#39 73242Baraniecki ZbigniewPOZNAŃBRYLANT K?RNIK1958M505101:02:2601:56:0501:56:58-618
#40 43943Baranowski FilipPOZNAŃ1976M4012500:56:1701:44:1901:44:58-390
#41 15044Barański PiotrPOZNAŃNIGHT RUNNERS1968M403700:47:1801:30:3901:30:43-140
#42 77745Barełkowska KatarzynaPOZNAŃNIGHT RUNNERS1972K403301:04:4701:57:3301:58:36130-
#43 101046Baron AnnaZALASEWO1988K205001:09:1602:11:4202:13:04214-
#44 42448Bartczak DariuszSULECHÓW1969M4012400:56:2501:44:1501:44:41-378
#45 69049Bartczak PawełKRUSZWICADRUŻYNA SZPIKU1982M3021801:02:3001:53:4601:54:49-592
#46 59250Bartecka EwelinaROZNOWOKUNA KOWANÓWKO1982K303100:59:5601:50:4801:51:2979-
#47 29553Bartoszek PawełZALASEWO1979M309500:53:3401:38:4701:39:11-274
#48 42255Batóg IwonaDĘBNOAKCJA MOTYWACJA1981K301700:56:0701:44:1501:44:3646-
#49 90356Bawer MałgorzataPOZNAŃSPORTOWY TEAM ŻABKA1980K307501:04:4302:03:4102:04:45172-
#50 56257Bąk MaciejSZAMOTUŁY1987M3017001:00:1901:48:3101:50:08-488
#51 103158Beckett HelenBURTONWOOD WARRINGTONWIDNES WASPS LRC1972K405901:08:4102:15:1502:16:16227-
#52 23859Beder GrzegorzNOWY TOMYŚL1986M307300:50:1601:35:4101:35:57-220
#53 25160Bednarczyk TomaszTRZCIANKA1984M307900:50:3601:36:3401:36:42-233
#54 1561Bednarek AdrianBYDGOSZCZKUCHNIAISPORT.PL1990M201100:40:1601:15:3501:15:35-15
#55 66163Bekasiak MikołajSZAMOTUŁYTAKŻE TEGO...1990M2011201:02:1701:53:2601:54:03-564
#56 28264Belka PrzemysławSKOKI1980M308800:52:3901:38:3201:38:49-261
#57 3065Bereszyński SebastianGRODZISK WIELKOPOLSKIDANFLOR TEAM1987M30500:41:4001:17:4401:17:44-28
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22466Besz­Malinowska KatarzynaPOZNAŃBZ WBK RUNNERS TEAM1973K40300:50:5401:35:1501:35:1917-
#59 109068Białczyk JarosławSZAMOTUŁYDEBEŚCIAKI1979M3029801:16:4202:21:4502:22:57-831
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8069Biedrzycki AndrzejSTARY BOREK / KOLOBRZEGOSP STARY BOREK1957M60100:46:5301:25:3401:25:34-76
#61 5070Bieleń BartoszLUBOŃLUCKY LUZERS1980M301100:43:1001:22:2101:22:21-47
#62 45671Bijas PiotrSWARZĘDZKB MANIAC POZNAŃ1975M4013200:58:2901:45:0901:45:47-404
#63 63573Binkowski KrzysztofLUBIŃ1970M4017000:59:0501:52:2501:53:21-545
#64 19874Blumski AleksanderPOZNAŃWWW.BLUMSKI.PL1977M405200:51:2901:33:4801:34:00-184
#65 58875Błoch ArletaWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA1972K402200:57:2601:50:4601:51:2378-
#66 95476Boch JarosławOBORNIKI1980M3027901:04:4602:07:4502:08:05-764
#67 20077Boch ŁukaszKAMIENNIK1985M305400:53:5201:33:5601:34:04-186
#68 49878Bocheński MaciejZIELONA GÓRAENDOHOLICS1980M3016300:57:0101:47:3701:47:52-436
#69 108879Bogacka LucynaKOSZALINTKKF KOSZALIN1959K501801:06:0202:21:3502:22:41259-
#70 108980Bogacki TomaszKOSZALINTKKF KOSZALIN1959M507601:06:0202:21:3602:22:42-830
#71 109581Bogała ElżbietaCHLEWISKA1976K406901:16:3002:21:4802:23:15262-
#72 79082Bogucki AndrzejDYWITY1993M2012701:05:1301:57:5301:58:57-655
#73 49183Boguś TomaszSZAMOTUŁY1977M4014100:56:1701:46:5501:47:18-429
#74 96384Bohdziewicz IzabelaBIAŁOGARD1990K204601:07:3902:07:5202:08:54195-
#75 54185Boiński BartoszDOBIEŻYNKLUB BIEGACZA RTV EURO AGD1992M209400:59:4701:48:3701:49:29-470
#76 67786Bojarczuk KrzysztofKOZIEGŁOWYBIEGIEMMARSZ.PL1987M3022401:02:1801:54:0001:54:30-580
#77 49587Bojkowski TomaszPOZNAŃ1979M3015900:55:5001:47:0101:47:34-433
#78 101288Bolek KatarzynaPIŁA1996K205101:10:4202:11:5102:13:11216-
#79 57689Bombelczyk SzymonLUBASZ104 BLOG1991M2010400:58:1401:50:2201:50:54-501
#80 66691Boroński PawełSZAMOTUŁYCEDC OBORNIKI1990M2011500:59:1301:53:3301:54:13-570
#81 62593Borowska­Najderek PaulinaROKIETNICA1980K303601:00:5201:52:0501:53:0386-
#82 46894Boruch EdwardWAŁCZWAŁECKA ŚCIEMA1965M502700:57:1801:45:4901:46:16-414
#83 92096Borucka DorotaWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA1980K307801:09:2402:04:4202:05:41181-
#84 59997Boruta MateuszPOZNAŃDZIKI Z MORASKA1979M3020000:59:1801:51:1901:51:53-518
#85 75798Borycza MikołajPOZNAŃKIBOLE W BIEGU1981M3024601:01:0201:57:3901:58:01-631
#86 43299Borysiak KarolinaPOZNAŃ1988K201600:54:3501:44:2901:44:5148-
#87 309100Borzych RobertWYRZYSK1994M207300:54:2201:39:2301:39:28-285
#88 38101Bosy DanielKOŚCIANLKS SANA KOŚCIAN1989M201900:42:1601:20:2301:20:22-35
#89 488102Botorowicz TomaszTULCEKB MANIAC POZNAŃ1975M4014000:57:4701:46:2001:46:59-426
#90 864103Braun EwelinaKIEŁCZEWOTEAM KOŚCIAN1976K404001:04:2102:01:2802:02:28159-
#91 1083104Brodnicki DamianPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1983M3029601:08:5102:20:5802:22:09-826
#92 245105Brodowicz JaroslawLUBOŃŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM1977M406600:52:4001:36:0001:36:15-227
#93 803106Brudnicki MikołajROKIETNICAROKIETNICA BIEGA1983M3025101:03:0501:58:2101:59:18-666
#94 676107Haupa MaciejWIELUŃDEBIUT1979M3021601:02:1801:53:3501:54:28-579
#95 365108Brykczyński BłażejSZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECIN1977M4010300:54:0701:41:5701:42:24-327
#96 39109Brylewski MateuszPOZNAŃŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM1986M30800:41:3201:20:2901:20:28-36
#97 1055110Brzeska PaulinaPOZNAŃPOBIEDZISKA RUNNING TEAM1974K406101:10:4702:16:2202:17:39243-
#98 906111Brzoska­Nizio ArletaMROWINOBRACTWO BIEGOWE BGK1973K404401:05:1502:03:4902:04:51174-
#99 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !66112Brzozowska MonikaKRZEPICECZERWONAK BIEGA1984K30100:45:1501:24:4101:24:424-
#100 85113Brzozowski WojciechSZCZECIN1985M302100:46:5301:26:0901:26:12-81

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności